Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 7/7 Plus - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3721   Marios5s

Marios5s

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/12/2016 - 17:28

Εδω και φωτο με τα καλουδια...

Το κινητο ειναι απιστευτα γρηγορο...
Οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου(και εχουν περασει πολλα)
Δεν εχω ασχοληθει με τα γνωστα προβληματα και ουτε προκειται
Χαιρομαι αυτο που εχω και δεν εχω βρει τιποτα να με απασχολει και να με κροβληματιζει..
Κοσμημαααααα παρτε το αφοβααααα και μην ακουτε τιποτα...!!

Συνημμένα αρχεία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3722   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 16/12/2016 - 19:57

Εδω και φωτο με τα καλουδια...

Το κινητο ειναι απιστευτα γρηγορο...
Οτι καλυτερο εχω πιασει στα χερια μου(και εχουν περασει πολλα)
Δεν εχω ασχοληθει με τα γνωστα προβληματα και ουτε προκειται
Χαιρομαι αυτο που εχω και δεν εχω βρει τιποτα να με απασχολει και να με κροβληματιζει..
Κοσμημαααααα παρτε το αφοβααααα και μην ακουτε τιποτα...!!

Δεν το έχεις ενεργοποιήσει ακόμη, απλά το ξεπακεταρισες,του φόρεσες ένα τζαμάκι και προτρέπεις τον κόσμο να το πάρει άφοβα χωρίς να ακούει τίποτα...μάλιστα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3723   Marios5s

Marios5s

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/12/2016 - 21:08

Λαθος το διατυπωσα μαλλον
Το μηνυμα αυτο που εγραψα τοπρωτο το ειχα βαλει οταν το ειχα παραλαβει απλα το εκανα copy paste
Το ειχα γραψει στο αρθρο εντυπωσεις
Εννοειται οτι το εχω ενεργοποιηση,σιγα μην κρατηθω να περιμενω...
Και σιγα μην προτρινα τον κοσμο να παρει 1100 ενα κινητο χωρις να εχω(οχι ολοκληρωμενη ακομα)αποψη...

#3724   theodoretsi

theodoretsi

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2016 - 12:20

Δεν το έχεις ενεργοποιήσει ακόμη, απλά το ξεπακεταρισες,του φόρεσες ένα τζαμάκι και προτρέπεις τον κόσμο να το πάρει άφοβα χωρίς να ακούει τίποτα...μάλιστα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Γιατί ρε συ τέτοιο attack; Ο άνθρωπος αναφέρει ξεκάθαρα ότι "είναι ότι είναι απίστευτα γρήγορο" οπότε σίγουρα το έχει ενεργοποιήσει και το έχει δουλέψει (έστω το όσο το δούλεψε!).

 

Έρχεται ο Marios5s πίσω να μας αναφέρει τι έγινε τελικά στη δική του περίπτωση και να μας γράψει και 2 εντυπώσεις και τον παίρνουμε από τα μούτρα.  :unsure:


Τελευταία επεξεργασία από: theodoretsi, 20/12/2016 - 12:20


#3725   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/12/2016 - 12:25

Γιατί ρε συ τέτοιο attack; Ο άνθρωπος αναφέρει ξεκάθαρα ότι "είναι ότι είναι απίστευτα γρήγορο" οπότε σίγουρα το έχει ενεργοποιήσει και το έχει δουλέψει (έστω το όσο το δούλεψε!).

Έρχεται ο Marios5s πίσω να μας αναφέρει τι έγινε τελικά στη δική του περίπτωση και να μας γράψει και 2 εντυπώσεις και τον παίρνουμε από τα μούτρα. :unsure:

Αμα δεις την απάντηση του θα καταλάβεις ότι και ο ίδιος παραδέχτηκε ότι δεν παρέθεσε σωστά τις εντυπώσεις του.Εγω του απάντησα στο πρώτο του ποστ που είχε γράψει ότι ΔΕΝ το έχει ενεργοποιήσει ακόμη!!!!!Το επόμενο ποστ το έγραψε αργότερα.Αυτα για το attack!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3726   theodoretsi

theodoretsi

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/12/2016 - 12:57

Αμα δεις την απάντηση του θα καταλάβεις ότι και ο ίδιος παραδέχτηκε ότι δεν παρέθεσε σωστά τις εντυπώσεις του.Εγω του απάντησα στο πρώτο του ποστ που είχε γράψει ότι ΔΕΝ το έχει ενεργοποιήσει ακόμη!!!!!Το επόμενο ποστ το έγραψε αργότερα.Αυτα για το attack!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Κάνοντας παράθεση το 2ο ποστ, του απαντάς στο 1ο; οκ εγώ πάσο και δικό μου λάθος μαν



#3727   Marios5s

Marios5s

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/12/2016 - 13:00

Φιλε tselpemts κατι τελευταιο και το κλεινω εδωγιατι δεν θελω να χαλαμε το thread.το ποστ που εβαλα οτι δεν το ενεργοποιησα το εγραψα πριν μερες σε αλλο θεμα και το εκανα cop paste εδω που εγταψα ΜΕΤΑ τις εντυπωσεις μου απο τις λιγες μερες συμβιωσης..δεν εγραψα πριν οτι το υφος σου ειναι πολυ εριστικο και ενοχλητικο αλλα το λεω τωρα μιας που μου δινεται η ευκαιρια..εαν νομιζεις φιλε οτι με το να την λες στον αλλο για κατι βοηθας τον κοσμο εδω στο θεμα μαλλον λαθος κανεις..εχω πολλα να πω αλλα το κοβω εδω...οπως ξανα ειπα παιδια αφοβα εαν τα σηκωνει η τσεπη παρτε το plus ... εχω να προσθεσω οτι οι καμερες (μπροστα-πισω ) ειναι απιστευτες..η πισω κοντευει να φτασει την nikon d 7200 που εχω:P Το bokeh πολυ ομορφο και εντυπωσιακο να το δουλευεις σε μια συσκευη κινητου...αλλα οπως και να εχει πολυ κοφτερες οιοσες φωτο και αν τραβηξα...!!!!αυτα...

#3728   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/12/2016 - 13:44

Ακόμη συνεχίζω να πιστεύω ότι οι εντυπώσεις σου για το κινητό δεν είναι προς παρότρυνση των υπολοίπων για αγορά του..Πήρες ένα κόσμημα κινητό πολύ γρήγορο για το οποίο δεν σε νοιάζει εάν παρουσιάσει τα γνωστά προβλήματα που ακούγονται...Απλος ενθουσιασμός είναι κι όχι αντικειμενική καταγραφή των δυνατοτήτων του κινητού.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3729   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.828 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/12/2016 - 16:33

Ακόμη συνεχίζω να πιστεύω ότι οι εντυπώσεις σου για το κινητό δεν είναι προς παρότρυνση των υπολοίπων για αγορά του..Πήρες ένα κόσμημα κινητό πολύ γρήγορο για το οποίο δεν σε νοιάζει εάν παρουσιάσει τα γνωστά προβλήματα που ακούγονται...Απλος ενθουσιασμός είναι κι όχι αντικειμενική καταγραφή των δυνατοτήτων του κινητού.


Sent from my iPhone using Tapatalk

στελιο η αληθεια ειναι οτι και εγω οταν πηρα το 7αρι μου απλα ανοιξα το κουτι εβγαλα το κινητο και τελος.
Σιγα να μην γινομαι........................και να αρχιζω να βρισκω παπαδες και να ερχομαι εδω μεσα να γκρινιαζω.πενα το τηλεφωνακι γρηγοροτατο.τωρα να μπαινω σε δωματια με ησυχια και να ψαχνω σε χαμηλους φωτισμους και με φωτα led και υπερυθρες ακτινες αστα να πανε.
Εαν δεν ειναι κατι που να κανει "καραμπαμ" τοτε δεν ασχολησε καθολου.Βεβαια ο καθενας οπως το δει αφου σκαει τα λεφτα του.

#3730   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 20/12/2016 - 18:40

στελιο η αληθεια ειναι οτι και εγω οταν πηρα το 7αρι μου απλα ανοιξα το κουτι εβγαλα το κινητο και τελος.
Σιγα να μην γινομαι........................και να αρχιζω να βρισκω παπαδες και να ερχομαι εδω μεσα να γκρινιαζω.πενα το τηλεφωνακι γρηγοροτατο.τωρα να μπαινω σε δωματια με ησυχια και να ψαχνω σε χαμηλους φωτισμους και με φωτα led και υπερυθρες ακτινες αστα να πανε.
Εαν δεν ειναι κατι που να κανει "καραμπαμ" τοτε δεν ασχολησε καθολου.Βεβαια ο καθενας οπως το δει αφου σκαει τα λεφτα του.

Μαρκο δεν αντιλέγω καθόλου...Άλλο το να γράψεις ότι το κινητό είναι γρήγορο,όμορφο,με απίστευτες δυνατότητες(για τα δικά σου θέλω) κι άλλο να προτρέπεις τον κόσμο πάρτε το οπωσδήποτε, μην ακούτε κανέναν ,με κλειστά μάτια κι ας βγάζει προβλήματα.Η προτροπή αυτή του φίλου πιο πάνω με έκανε και έγραψα κάπως ειρωνικά...Και στην τελική εάν προερχεσαι από iPhone 4 άντε iPhone 5 να τα καταλάβω τα ουαου...Αλλά για κάποιον χρήστη του 6s η μετάβαση σε 7 είναι μάλλον ου και όχι ουαου...Ελπίζω να μην φάνηκα στο τέλος πάλι εριστικός όπως είπε ο άλλος φίλος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: tselpemts, 20/12/2016 - 18:47


#3731   vaggelis77

vaggelis77

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα

Δημοσίευση 21/12/2016 - 02:52

στελιο η αληθεια ειναι οτι και εγω οταν πηρα το 7αρι μου απλα ανοιξα το κουτι εβγαλα το κινητο και τελος.
Σιγα να μην γινομαι........................και να αρχιζω να βρισκω παπαδες και να ερχομαι εδω μεσα να γκρινιαζω.πενα το τηλεφωνακι γρηγοροτατο.τωρα να μπαινω σε δωματια με ησυχια και να ψαχνω σε χαμηλους φωτισμους και με φωτα led και υπερυθρες ακτινες αστα να πανε.
Εαν δεν ειναι κατι που να κανει "καραμπαμ" τοτε δεν ασχολησε καθολου.Βεβαια ο καθενας οπως το δει αφου σκαει τα λεφτα του.


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#3732   Marios5s

Marios5s

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/12/2016 - 07:04

Vdkour συμφωνω απολυτα και εγω μαζι σου...!!!!
Υπαρχουν 150. Σελιδες με τα γνωστα προβληματα
Δεν θα μπω στην διαδικασια να τα αναλυσω ξανα η ν ξαχτομι ολοι μερα με αυτα σο κινητο μου...

#3733   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 21/12/2016 - 23:17

Καλησπέρα γνωρίζει κανείς αν στην περιοχή της Λάρισας ή της Θεσσαλονίκης (κυρίως λάρισα) υπάρχει σε κατάστημα το iPhone 7/7Plus σε jetblack για να το δω από κοντά πως είναι?



#3734   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 21/12/2016 - 23:59

Καλησπέρα γνωρίζει κανείς αν στην περιοχή της Λάρισας ή της Θεσσαλονίκης (κυρίως λάρισα) υπάρχει σε κατάστημα το iPhone 7/7Plus σε jetblack για να το δω από κοντά πως είναι?

Θεσσαλονικη στο istorm στο cosmos το έχουν.

#3735   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/12/2016 - 02:23

δεν υπαρχει πουθενα jetblack!!ξερει κανεισ ποτε θα γινουν κανουργιεσ παραλαβεσ??



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες