Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 5 ψήφοι

AirPods: Τα ασύρματα ακουστικά της Apple (με W1 chip για απροβλημάτιστη σύνδεση)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
888 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 06/09/2017 - 21:39

Kαλησπέρα, πήγα στο. Αpple Store του Bristol για ένα hands-on μάθημα που κάνουν καθημερινά. Το συγκεκριμένο ήταν πως να χρησιμοποιείς τη Siri καθημερινά. Τους είπα πως ενδιαφέρομαι, γιατί σκοπός μου είναι να δημιουργήσω ένα workflow εργασίας κρατώντας μια λίστα με πράγματα που έχω να κάνω μέσω Siri μόνο και πως σκοπεύω να το κάνω με τα AirPods. Εκεί με ρώτησαν αν έχω και τους είπα όχι ακόμη γιατί έχει αναμονή 3 εβδομάδες, και πρόσθεσαν πως παρέλαβαν στο κατάστημα 5 σήμερα και έχει μείνει ένα τελευταίο...το τσίμπησα.

Ok, σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Προφανώς είσαι στο εξωτερικό, εγώ είμαι Ελλάδα και δυσκολεύομαι να βρω διαθεσιμότητα. 

 

Νιώθω οτι θα είναι καλή αγορά (όταν τα βρω) απλά με κρατάει λίγο πίσω η τιμή-πρόκληση, 200Ε για ακουστικά είναι μεγάλο νούμερο όπως και να το κάνουμε.

 

Αν βρει πάντως κανείς διαθέσιμα ας σφυρίξει!


Τελευταία επεξεργασία από: blackmamba, 06/09/2017 - 21:39


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 06/09/2017 - 21:42

Ok, σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Προφανώς είσαι στο εξωτερικό, εγώ είμαι Ελλάδα και δυσκολεύομαι να βρω διαθεσιμότητα.

Νιώθω οτι θα είναι καλή αγορά (όταν τα βρω) απλά με κρατάει λίγο πίσω η τιμή-πρόκληση, 200Ε για ακουστικά είναι μεγάλο νούμερο όπως και να το κάνουμε.

Αν βρει πάντως κανείς διαθέσιμα ας σφυρίξει!


Φίλε μου υπάρχουν στο Σκρουτζ αν κοιτάξεις, ξεκινούν από 174€ περίπου. Την προηγούμενη βδομάδα ήταν στα 160€. Περιμένω κι εγώ να πέσουν λίγο ακόμα μπας και τα πάρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#138   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/09/2017 - 10:14

γιατι ,τι δεν εχει η πρωτη? :P

μία χαρά είναι!!! αλλά η δεύτερη γενιά ειναι (σχεδόν) παντα καλύτερη!!! θα περιμένω μέχρι τέλη Οκτώβριου, αν δεν παρουσίαση κάτι μέχρι τοτε η αν δεν εχουμε νεα για καινούργια, θα τα παρω!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: tolis24h, 07/09/2017 - 10:15


#139   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 07/09/2017 - 16:25

μία χαρά είναι!!! αλλά η δεύτερη γενιά ειναι (σχεδόν) παντα καλύτερη!!! θα περιμένω μέχρι τέλη Οκτώβριου, αν δεν παρουσίαση κάτι μέχρι τοτε η αν δεν εχουμε νεα για καινούργια, θα τα παρω!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχουν πει κάτι για δεύτερη γενιά; Αν όντος έχεις δίκιο και παρουσιαστεί τον Οκτώμβριο κάτι, θα κυκλοφορήσει τον Ιούνιο του 18 με τα γνωστά προβλήματα διαθεσιμότητας. Άρα μια χαρά είναι να τα πάρεις τώρα και του χρόνου τον Οκτώβριο να τα κάνεις δώρο στη σύζυγο και να πάρεις τα καινούργια. Εγώ τουλάχιστο έτσι το έχω στο Πρόγραμμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#140   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/09/2017 - 16:31

Έχουν πει κάτι για δεύτερη γενιά; Αν όντος έχεις δίκιο και παρουσιαστεί τον Οκτώμβριο κάτι, θα κυκλοφορήσει τον Ιούνιο του 18 με τα γνωστά προβλήματα διαθεσιμότητας. Άρα μια χαρά είναι να τα πάρεις τώρα και του χρόνου τον Οκτώβριο να τα κάνεις δώρο στη σύζυγο και να πάρεις τα καινούργια. Εγώ τουλάχιστο έτσι το έχω στο Πρόγραμμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

δεν έχουν πει κάτι, αλλα ποτε δεν ξέρεις!!! αν βγουν Οκτώβριο τα κανω παραγγελία απο  store και θα περιμένω να ερθουν, αλλιώς θα παρω αυτα και θα κανω αυτονπου είπες οταν με το καλο βγει η 2η γενιά


Sent from my iPhone using Tapatalk

#141   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/09/2017 - 22:40

Μετά από τόσες καλες κριτικές που έχω διαβάσει, είμαι σίγουρος ότι πρόκειται για ποιοτικά ακουστικά με πολύ καλή αυτονομία,σκέφτομαι πάρα πολύ την αγορά τους ,μετά την Τρίτη βεβαια περιμένοντας και την παρουσίαση , απλά επειδή δεν τα έχω δει από κοντά να τα φοράει κάποιος με προβληματίζει μόνο η εμφάνιση
Κάποιος που τα έχει μπορεί να μου πει πως φαίνονται!!

#142   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2017 - 00:42

Όποιος τα θέλει, πραγματικά όμως, δεν υπάρχει λόγος καθυστέρησης.

 

 

 

 

ps

Του χρόνου καινούρια γενιά AirPods


Τελευταία επεξεργασία από: jig, 09/09/2017 - 00:43

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#143   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2017 - 00:50

Μετά από τόσες καλες κριτικές που έχω διαβάσει, είμαι σίγουρος ότι πρόκειται για ποιοτικά ακουστικά με πολύ καλή αυτονομία,σκέφτομαι πάρα πολύ την αγορά τους ,μετά την Τρίτη βεβαια περιμένοντας και την παρουσίαση , απλά επειδή δεν τα έχω δει από κοντά να τα φοράει κάποιος με προβληματίζει μόνο η εμφάνιση
Κάποιος που τα έχει μπορεί να μου πει πως φαίνονται!!


Περιεργα, αστεια, σιγουρα οχι μοδατα. Ασχημα δεν τα λες.

#144   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 09/09/2017 - 11:44

Έρχονται νέα AirPods...


Behind the Scenes...

#145   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/09/2017 - 15:50

Έρχονται νέα AirPods...

Τέλεια!!! ευτυχώς που έγινε το leak γιατί ήμουν έτοιμος να τα παρω!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: tolis24h, 09/09/2017 - 15:50


#146   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/09/2017 - 18:22

Όσοι τα έχετε, παρατηρήσατε ένα μικρό "χρ"που κάνουν τα ακουστικά όταν σταματήσει η όποια αναπαραγωγή ή όταν αποσυνδεθούν;

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#147   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2017 - 20:23

Όσοι τα έχετε, παρατηρήσατε ένα μικρό "χρ"που κάνουν τα ακουστικά όταν σταματήσει η όποια αναπαραγωγή ή όταν αποσυνδεθούν;

Δεν είδα (άκουσα) κάτι τέτοιο εγώ.



#148   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 09/09/2017 - 23:07

Έρχονται νέα AirPods...

Τι μπινελίκια να κατεβάσω; Μόλις την προηγούμενη εβδομάδα τα πήρα και λέμε για καινούργια; ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΓΑΜΩ ΤΗΝ APPLE μου που δεν μπορεί να βγάλει ούτε ένα αξεσουάρ και να το κρατήσει πάνω από 1 χρόνο.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

#149   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 09/09/2017 - 23:30

Τι μπινελίκια να κατεβάσω; Μόλις την προηγούμενη εβδομάδα τα πήρα και λέμε για καινούργια; ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΓΑΜΩ ΤΗΝ APPLE μου που δεν μπορεί να βγάλει ούτε ένα αξεσουάρ και να το κρατήσει πάνω από 1 χρόνο.


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Σαφώς με λίγο υπομονή θα είχες τα καινούργια αλλα το ότι θα βγαλει καινούργια αυτό δεν σημαίνει ότι τα «παλιά» είναι κατώτερα...


Knowledge is Power

Knowledge Is Power


#150   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/09/2017 - 23:37

Σαφώς με λίγο υπομονή θα είχες τα καινούργια αλλα το ότι θα βγαλει καινούργια αυτό δεν σημαίνει ότι τα «παλιά» είναι κατώτερα...
Knowledge is Power


Μονο για κατι αλλαγες στην θηκη δεν αναφερθηκε η κανω λαθος;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες