Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple: iPhone 6s - Πρόγραμμα αντικατάστασης μπαταρίας (Νοέμβριος 2016)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 18:39

Δεν είναι αυτή η εφαρμογή


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

καλά ότι πεις



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   dgeorge4

dgeorge4

    iPH Enthousiast

  • 489 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 18:43

Οι κύκλοι φόρτισης δε δουλεύουν με iOS 10, ασχολησου με Linux καλύτερα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: dgeorge4, 09/12/2016 - 18:46


#363   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 18:50

Οι κύκλοι φόρτισης δε δουλεύουν με iOS 10, ασχολησου με Linux καλύτερα


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τα χαπάκια σου να μην ξεχνάς πριν μπεις εδώ μέσα, άλλο σου πόσταρα



#364   dgeorge4

dgeorge4

    iPH Enthousiast

  • 489 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:01

Πού κολλάει το αρχικό μου post με το battery percentage? Ποιο δε λειτουργεί με iOS 10?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#365   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:17

Πού κολλάει το αρχικό μου post με το battery percentage? Ποιο δε λειτουργεί με iOS 10?


Sent from my iPhone using Tapatalk

ρε φωστήρα αφού αυτή είναι η εφαρμογή από την εικόνα που μας έδειξες. και σου στέλνω σε φωτογραφία την εφαρμογή με την κριτική κάποιου που λέει πως δεν λειτουργεί με ios 10. τι δεν καταλαβαίνεις; μου φαίνεται διπολικός είσαι 



#366   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:19

Το έστειλα κι εγω "εψέ" στην isystem. Να σημειωθεί οτι δεν ειμαι στο πρόγραμμα αντικατάστασης και σήμερα μ ενημέρωσαν οτι όντως υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία και θα την αντικαταστήσουν. (8 με 10 εργάσιμες για να έρθει μόνο).

ΥΓ: τελικά δε χρειάστηκε κανένας "πλάγιος" τρόπος, όπως ειχα αναφέρει σε προηγούμενο πόστ. Βγήκε σκάρτη από μόνη της...

Και μια ερώτηση. Η μπαταρία του 6s 1715mah (ή 1690 σε άλλα) δεν είναι; Σ αυτούς που την αλλάξαν ήδη γιατί την βγάζει 1800 το battery life?


Sent from my iPad using Tapatalk

#367   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:29

Το έστειλα κι εγω "εψέ" στην isystem. Να σημειωθεί οτι δεν ειμαι στο πρόγραμμα αντικατάστασης και σήμερα μ ενημέρωσαν οτι όντως υπάρχει πρόβλημα στην μπαταρία και θα την αντικαταστήσουν. (8 με 10 εργάσιμες για να έρθει μόνο).

ΥΓ: τελικά δε χρειάστηκε κανένας "πλάγιος" τρόπος, όπως ειχα αναφέρει σε προηγούμενο πόστ. Βγήκε σκάρτη από μόνη της...

Και μια ερώτηση. Η μπαταρία του 6s 1715mah (ή 1690 σε άλλα) δεν είναι; Σ αυτούς που την αλλάξαν ήδη γιατί την βγάζει 1800 το battery life?


Sent from my iPad using Tapatalk

Γιατί το ios 10 από ότι γράφουν στις κριτικές πελατών έχει αχρηστέψει τέτοιες εφαρμογές και δείχνουν άλλα αντί άλλων. Επαναλαμβάνω από ότι γράφουν οι κριτικές πελατών, δεν το λέω εγώ. στον Έλληνα πρέπει να τα λες καμιά δεκαριά φορές για να καταλάβει χωρίς να εννοώ εσένα.



#368   dgeorge4

dgeorge4

    iPH Enthousiast

  • 489 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:31

Μπα 1715 είναι η νέα που μου έβαλαν, το 1800 πρέπει να είναι μούφα. Η διαφορά στη χρήση όταν το πάρεις πίσω, θα καταλάβεις ότι είναι νέα μπαταρία


Sent from my iPhone using Tapatalk

#369   AlexSandros

AlexSandros

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:35

Συνημμένο αρχείο  IMG_5229.PNG   161,68KB   48 λήψεις

Καλησπέρα .Σημερα παρέλαβα με τη νέα μπαταρία .Πληρωσα μόνο μεταφορικά .Τωρα που κάνω τη πρώτη αποφόρτιση δεν έχει δείξει κανένα σημείο όπως πριν με τα περίεργα κλεισίματα και τις γρήγορες μεταπτώσεις .Οπως το έγραψε και κάποιος παλαιότερα , IStorm Θεσσαλονίκης ,υπερβολικά εξυπηρετικοί !!
Υ.Σ Είμαι από κρήτη .
Και από infoquest ακόμα περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο να περάσει το διαγνωστικό με απομακρυσμένη βοήθεια

#370   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:44

attachicon.gifIMG_5229.PNG
Καλησπέρα .Σημερα παρέλαβα με τη νέα μπαταρία .Πληρωσα μόνο μεταφορικά .Τωρα που κάνω τη πρώτη αποφόρτιση δεν έχει δείξει κανένα σημείο όπως πριν με τα περίεργα κλεισίματα και τις γρήγορες μεταπτώσεις .Οπως το έγραψε και κάποιος παλαιότερα , IStorm Θεσσαλονίκης ,υπερβολικά εξυπηρετικοί !!
Υ.Σ Είμαι από κρήτη .
Και από infoquest ακόμα περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο να περάσει το διαγνωστικό με απομακρυσμένη βοήθεια



Πες μου λίγο ποια εφαρμογή είναι αυτή? ??

#371   AlexSandros

AlexSandros

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/12/2016 - 19:46

Πες μου λίγο ποια εφαρμογή είναι αυτή? ??


battery life

#372   smp

smp

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 09/12/2016 - 23:07

Πήγε ο αδελφος μου και infoquest χθες και του είπαν τέλη Γενάρη. Ευτυχώς την αλλη εβδομάδα παει Ολλανδία και του πρότειναν να κανει εκει την αλλαγή για πιο γρήγορα!!!!!
Τρέλα !!!!

#373   johnkozani

johnkozani

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2016 - 08:05

για να δούμε τώρα που βγήκε και η 10.2 που σύμφωνα με την εταιρεία θα περιέχει διαγνωστικό εργαλείο για να δει τι τι φταίει στους αλγορίθμους και φθείρεται η μπαταρία. Πάντως στα details τις αναβάθμισης, δεν αναφέρεται αν είδα καλά κάτι τέτοιο.



#374   Rallye

Rallye

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 13/12/2016 - 08:14

Πήγε ο αδελφος μου και infoquest χθες και του είπαν τέλη Γενάρη. Ευτυχώς την αλλη εβδομάδα παει Ολλανδία και του πρότειναν να κανει εκει την αλλαγή για πιο γρήγορα!!!!!
Τρέλα !!!!


Ελα βρε που παραπονιεσαι αδικα! Δε φτανει που σε ενημερωσαν για να εχεις και τη συσκευη σου ολο αυτο τον καιρο και να βγαλεις φανταστικες φωτογραφιες τα Χριστουγεννα και σου υπεδειξαν και τροπο να το λυσεις το προβλημα σου γκρινιαζεις και απο πανω.. αχαριστε! 3 χρονια θα κρατησει το προγραμμα αντικαταστασης πως κανετε ολοι ετσι; Τωρα εαν εσυ θελεις να εχεις τη συσκευη σου λειτουργικη σε λιγοτερο απο 45 μερες αυτο σε κανει το λιγοτερο κομπλεξικο και γκρινιαρη! Ηλεκτρονικα ειναι βρε και χαλανε.. Δε μπορεις να κανεις υπομονη 45 μερες; no big deal..

#375   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 13/12/2016 - 08:15

Καλημερα σ ολους παιδια!!το κινητο της γυναικας μου ειναι για αντικατασταση μπαταριας.εχω παρει isquare εκανα την παραγγελεια αλλα μου ειπε απο γεναρη...

λετε να παρω και κανεναν αλλον αν ειναι και μπορω να το συντομεψω?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες