Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Dealber iPhone 7 32gb 463 ευρώ!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
758 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/02/2017 - 15:36

αν το εχει κ στη τηλεοραση ειναι λιγο δυσκολο να ειναι απατεωνια ...αλλα το θεμα ειναι ποιος το παραγγελνει εγω μασαω :P
να βαλουμε ολοι απο 10ε να το παραγγειλουμε και αν ερθει να το κανουμε κληρωση   ;)


χαχαχα Σωστοστ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 21/02/2017 - 17:32

Δεν πρόκειται να μάθουμε αν είναι μούφα ή όχι αν δεν περάσει ο μήνας να δούμε αν θα παραλάβουν όσοι το πήραν. Αν κάποιος τώρα έρθει και γράψει δεν είναι μούφα δεν θα τον πιστέψει κανείς. Μένει να δούμε. Το ότι η εταιρία διαφημίζεται στην τηλεόραση και σε μεγάλα show σε πολλά κανάλια είναι ένα μεγάλο plus προς το ότι δεν είναι μούφα.

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 21/02/2017 - 17:32


#33   odiseas

odiseas

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 21/02/2017 - 18:45

Παντως αν δεν είναι μούφα,θα έχουμε αρκετους που θα λένε οχι ρε γ@@@@ο έχασα φοβερή ευκαιρία.Ενω αν είναι θα λένε ευτυχώς που δεν έκανα την μαμακια!

Εναι θετικό το οτι διαφημίζεται.



#34   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/02/2017 - 20:06

Στο παρελθόν υπήρξαν πολλές νομιμοφανείς εταιρίες που είχαν πάρε δώσε και με μεγάλα κανάλια αλλά τελικά αποδείχτηκε ότι ήταν απατεώνες. Μην σας θολώνουν το μυαλό οι διαφημίσεις τα φρου φρου και τα αρώματα. Τα κανάλια άλλωστε δεν έχουν να χάσουν τίποτα. Απεναντίας κερδίζουν πολλά χρήματα από τα διαφημιστικά πακέτα που προσφέρουν στον εκάστοτε επιτήδειο που θέλει να προωθήσει το προϊόν του. Αν όντως θέλετε να μάθετε για την αξιοπιστία μιας προσφοράς δεν έχετε παρά να ψάξετε να δείτε το κατα πόσο νόμιμη είναι μια εταιρία ξεκινόντας από κάτι απλούστατο: τον αριθμό μητρώου και την άδεια.



#35   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/02/2017 - 20:58

Επανερχομαι στο θεμα:
Σημερα κατα τυχη ειδα το παζαρι στο ΣΚΑΙ με την ντορεττα.
Σπονσορας σε ολα ο dealber

Επισης εβαλε νεο deal-- δινει τωρα και s7 και s7 edge παλι με τον ιδιο τροπο (κουπονι και το κινητο στις 28 Μαρτιου)

Τι γινεται ρε παιδες με τον τυπο;;;
Απο την μια τα σκαει στον ΣΚΑΙ και δινει τα δωρα στο παιχνιδι (ακομη και το αμαξι δικια του προσφορα ειναι)

Απο την αλλη πουλαει iphone, ipad και τωρα samsung αλλα με τον ιδιο περιεργο τροπο-αγοραζεις κουπονι και δινει το προιον 1 μηνα μετα...
Το ρισκαρεις ή οχι;;;;

#36   leon00

leon00

    iPH Enthousiast

  • 504 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 22/02/2017 - 22:04

δυσκολα παντως να αποφασισει καποιος

θελω και γω να παω στο 7αρι και σκεφτομαι σκρουτζ

απο την αλλη η τιμη ειναι λιωμα

 

Μου θυμισε την ιστορια airfasttickets  που στην αρχη ολοι(και γω μεσα) πηραμε

εισητηρια και διανυκτερευσεις σε σουπερ τιμες αλλα στην πορεια εφαγε μαυρο πολυς κοσμος

Ισως επαναληφθει η ιστορια με την συγκεκριμενη εταιρεια ;)



#37   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 22/02/2017 - 23:09

Αν και ύποπτο το όλο θέμα, η λογική λέει πως αρχικά για να χτίσει καλό όνομα θα πρέπει να δώσει τα όσα υπόσχεται.

 

Αν θα γίνει η στραβή, λογικά θα γίνει μετά από αρκετούς μήνες όταν θα το έχει μάθει όλη η Ελλάδα και θα το εμπιστευτεί... οι πρώτοι αγοραστές θα είναι οι καλύτεροι ambassadors για να χτιστεί γρήγορα μία δυνατή online αυτοκρατορία. Το αν θα γκρεμιστεί αργότερα είναι άλλη υπόθεση...


Behind the Scenes...

#38   TiMoRiS

TiMoRiS

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/02/2017 - 08:24

δυσκολα παντως να αποφασισει καποιος
θελω και γω να παω στο 7αρι και σκεφτομαι σκρουτζ
απο την αλλη η τιμη ειναι λιωμα

Μου θυμισε την ιστορια airfasttickets που στην αρχη ολοι(και γω μεσα) πηραμε
εισητηρια και διανυκτερευσεις σε σουπερ τιμες αλλα στην πορεια εφαγε μαυρο πολυς κοσμος
Ισως επαναληφθει η ιστορια με την συγκεκριμενη εταιρεια ;)


Ο ίδιος είναι που είχε την airfasttickets.

Στο μόνο που πάρι το μυαλό μου είναι με την λογικη της ομαδικότητας να πέρνει τιμές, δηλαδη πέρνει 2.000 παραγγελίες για iphone και πηγαίνει και κλείνει συμφωνια για μαζικη παραγγελία!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#39   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 23/02/2017 - 12:22

Στο deals365 σε αντίθεση με αυτό, τους είχα πει να πληρώσω από τα γραφεία με μετρητά και μου είπαν κανένα πρόβλημα εδώ πήρα πριν λίγο τηλέφωνο και καλά ότι δεν έχω κάρτα και μου έλεγαν δεν γίνεται και μόνο μέσω κάρτας ή κατάθεση σε τράπεζα και δεν γίνεται να έρθετε από εδώ και τέτοια... τι να πω ελπίζω να μην λέω μαλακια που δεν το παράγγειλα αλλά κολλάω πάντως


Sent from my iPhone using Tapatalk

#40   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/02/2017 - 12:50

Στο deals365 σε αντίθεση με αυτό, τους είχα πει να πληρώσω από τα γραφεία με μετρητά και μου είπαν κανένα πρόβλημα εδώ πήρα πριν λίγο τηλέφωνο και καλά ότι δεν έχω κάρτα και μου έλεγαν δεν γίνεται και μόνο μέσω κάρτας ή κατάθεση σε τράπεζα και δεν γίνεται να έρθετε από εδώ και τέτοια... τι να πω ελπίζω να μην λέω μαλακια που δεν το παράγγειλα αλλά κολλάω πάντως


Sent from my iPhone using Tapatalk

και εγω τους πηρα και τα ιδια μου ειπανε

Αλλα ρε guys εχει σπονσοραρει 2-3 εκπομπες και ειδικα το παζαρι στον σκαι

Τι δηλ να κανει?

Να παρει λεφτα απο πχ 150 πελατες και να την κανει?

Αξιζει να εχει δωσει τοσα για διαφημιση στο newsit.gr ή σε εκπομπες και να την κανει για 70.000ευρω?? (463* 150 περιπου ατομα)

 

Μονο τα δωρα που δινει καθε μερα στον ΣΚΑΙ με το παζαρι αλλα και για τις διαφημισεις με προβληματιζουν στο να ειναι τοσο π@@@ρας και να εξαφανιστει με τα deal του iphone και των ipad που δινει



#41   grecophone

grecophone

    iPH Enthousiast

  • 352 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/02/2017 - 12:56

Ίσα ίσα... μαζεύει τα λεφτά κάνει τις διαφημίσεις του , πουλάει κ αλλά προϊόντα βγάζει κέρδος και μέχρι που σκάει το μπαλόνι εξαφανίζεται και άντε βρείτε τον ... ποτε θα σκάσει άγνωστο αλλά θα σκάσει ;) -
Πάντως δεν αξίζει για ένα χρόνο εγγύηση ;) με αλλά 50 παίρνεις ένα από κάποιον με επιδότηση " βλέπε αγγελίες " και έχεις και δυο χρόνια .

#42   vagfilippo

vagfilippo

    iPH Elite Poster

  • 2.277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:17

Συμφωνω! Τους πηρα πριν λιγο τηλ.

Διαβαστε και τα σχολια στο fb στη σελιδα τους. Σε ολους απαντανε ακριβως τα ιδια - κασετα

Ρωταω λοιπον αν θα υπαρχει εστω ενα χαρτι που να αναφερει πχ imei συσκευης ή serial και ας μη παρω ποτε αποδειξη και μου λεει η παπαρω οχι, χαρτι δεν δινουμε - λες και θα δωσουν κινητο...

Ρωταω επισης αν ισχυει η εγγυηση και μου λεει ναι και οτι ειναι ευρωπαικα (αν και αμφιβαλλω)

 

Και μου λεω και στο τελος οτι εχει ξαναγινει η προσφορα - ε ψαχνω 1 ωρα τα σχολια και κανενας δεν αναφερει οτι αγορασε απο αυτους εστω και ενα mls ή καποιο άλλο..

Οι τυποι ακομη και τα pumpers που δινουν τα δινουν με κουπονια για μετα απο καιρο..

 

Το θεμα ειναι τι θα συμβει μετα της 13 Μαρτιου

 

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΕΣΤΩ 1 ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ!!!



#43   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:34

Το να μπεις σπονσορας σε αυτες τις εκπομπες τυπου "τρεμει ο κωλος μου να βγει η ψυχη μου" απο την αποψη θεαματικοτητας αρα και επιβιωσης οπως και σε σαιτ τυπου newsit που εχουν καταντησει μπακαλομαγαζα κουτοπονηριας, ειναι το πιο ευκολο πραγμα σημερα.Εξαλλου απο αυτα τα μεγαλα δωρα που δηθεν κληρωνουν τα καναλια αναθεμα και αν παιρνει κανεις τιποτα (ιδιως εκει στο Ε που μοιραζει μισθους και mac).Προφανως ο τυπος κανει καποια βηματα ανακτησης εμπιστοσυνης ακομα και αν μπει μεσα στην αρχη. Προσωπικα δεν θελω να εχω σχεση με απατεωνισκους τετοιου τυπου που εξακολουθουν και περιφερονται σαν υαινες χωρις να συγκινειται προληπτικα κανενας υποτιθεμενος εισαγγελεας.

Το θεμα δεν ειμαστε εμεις εδω που λεμε και 5 πραγματα ωστε να ενημερωνομαστε αλλα ο απλος κοσμακης που ξημεροσταλιαζεται στη tv και την παταει με ολες αυτες τις αηδιες



#44   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/02/2017 - 13:37

Υπάρχει το ενδεχόμενο να είναι φτηνές απομιμίσεις-κλώνοι αυτά που πουλάει????  



#45   degothia

degothia

    iPH Enthousiast

  • 405 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 23/02/2017 - 14:14

Συμφωνω! Τους πηρα πριν λιγο τηλ.

Διαβαστε και τα σχολια στο fb στη σελιδα τους. Σε ολους απαντανε ακριβως τα ιδια - κασετα

Ρωταω λοιπον αν θα υπαρχει εστω ενα χαρτι που να αναφερει πχ imei συσκευης ή serial και ας μη παρω ποτε αποδειξη και μου λεει η παπαρω οχι, χαρτι δεν δινουμε - λες και θα δωσουν κινητο...

Ρωταω επισης αν ισχυει η εγγυηση και μου λεει ναι και οτι ειναι ευρωπαικα (αν και αμφιβαλλω)

 

Και μου λεω και στο τελος οτι εχει ξαναγινει η προσφορα - ε ψαχνω 1 ωρα τα σχολια και κανενας δεν αναφερει οτι αγορασε απο αυτους εστω και ενα mls ή καποιο άλλο..

Οι τυποι ακομη και τα pumpers που δινουν τα δινουν με κουπονια για μετα απο καιρο..

 

Το θεμα ειναι τι θα συμβει μετα της 13 Μαρτιου

 

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΔΩ ΕΣΤΩ 1 ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ!!!

Εγώ έψαξα τη σελίδα τους στο FCB και βρήκα 2-3 αγοραστές iphone 7 /7 +παλαιότερα και καλά, με φωτογραφίες τους κατά την παραλαβή.αλλά δεν λέει τίποτα



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)