Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θέλω την υποστήριξή σας και την θετική σας ψήφο!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
58 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 03/02/2010 - 16:50

Γεια σας! Πιθανον οι περισσοτεροι εδω μεσα θα με γνωριζετε απο τα αρθρα που γραφω για το iPhoneHellas καθως ειμαι στην News Team. :D


Λοιπον θα ηθελα την βοηθεια σας!Προσφατα πηρα μερος σε ενα διαγωνισμο για δουλεια στο http://getitnow.gr ! Αυτη την στιγμη ειμαι στην δευτερη φαση και στους 15 φιναλιστ! Το site ειναι της Καλομοιρας σε συνεργασια με αλλες μεγαλες εταιρειες!Αυτο το site βαζει καθε μερα μια προσφορα ενος προιοντος μεχρι να εξαντληθει!


Θα ηθελα απο σας λοιπον την θετικη σας ψηφο για να περασω στην επομενη δοκιμασια και να φτασω πιο κοντα στο να παρω την δουλεια!:D

Ειναι πολυ απλο! Θα πατε εδω θα κατεβειτε στο κατω μερος της σελιδας και θα πατησετε στο ασπρο κουτακι εκει που λεει "αφηστε το σχολιο σας" θα γραψετε το σχολιο σας,θα βαλετε το ονομα σας,το μαιλ σας και τελος την θετικη σας ψηφο! :D

Αναρτημένη εικόνα


Θα το εκτιμουσα πολυ την ψηφο σας και χαρη σε εσας θα καταφερω να παρω την δουλεια των ονειρων μου!Σας ευχαριστω πολυ και παλι! :)

Τελευταία επεξεργασία από: jwr, 03/02/2010 - 16:51


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 03/02/2010 - 17:03

Καλή τύχη ;)
Behind the Scenes...

#3   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 03/02/2010 - 17:11

Έχω μια απορία: κατά πόσο είναι θεμιτό να εκμεταλεύεσαι την θέση σου σε αυτό το site για να προωθήσεις δικά σου συμφέροντα; Πέραν τούτου, κατά πόσο είναι θεμιτό να ζητάς τη βοήθεια μας για πλήρωση θέσης εργασίας ενώ α) είσαι ανήλικος, β) πολλοί συνυποψήφιοι σου είναι ενήλικες, με ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με κατάλληλες σπουδές, οι οποίοι προφανώς δεν έχουν την πολυτέλεια να τους ζούν οι γονείς τους και χρειάζονται οποσδήποτε εργασία; Πιστεύω ότι αυτά είναι εύλογα ερωτήματα, εκτός πια κι αν δε μιλάμε για πραγματική δουλειάαλλα για καμιά φάρσα...

#4   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2010 - 17:15

Εγώ θέλω να κάνω μια άλλη ερώτηση μιας και δεν το έψαξα. Η δουλειά αυτή ακριβώς τι θα είναι; Θα είσαι πωλητής, θα εργάζεσαι σαν μηχανικός υπολογιστών; Τι ακριβώς; Το ρωτάω γιατί αν είναι το πρώτο οκ, το βρίσκω λογικό να δέχονται άτομα που δεν έχουν ολοκληρώσει την θητεία τους.

#5   SPB

SPB

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/02/2010 - 17:34

Αντε πάλι. Τι θα γινει με αυτόν τον τύπο ρε παιδιά? Ο κομπλεξισμός σε όλο του το μεγαλείο.

JWR εγώ πάω να σε ψηφίσω φίλε και μακάρι να πάρεις την δουλειά.

Τελευταία επεξεργασία από: SPB, 03/02/2010 - 17:36


#6   adenadoume

adenadoume

    iPH Addict

  • 610 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 17:46

Καλή επιτυχία man! Σε ψήφισα με τη μία.

@Tillter δεν υπάρχει τίποτα το αθέμιτο στο να ζητήσεις υποστήριξη από τα μέλη του φόρουμ στο οποίο ανήκεις. Το ότι ο jwr γράφει ως μέλος του News Team δεν το είδα να αναφέρεται στην συμμετοχή του στον διαγωνισμό οπότε για ποιά εκμετάλλευση θέσης μιλάς; Μη σου πω ότι θα έπρεπε να προβάλλει και την αρθρογραφία του στο φόρουμ καθώς είναι αξιόλογη και είναι και καλό επιχείρημα για την καταλληλότητα του για την θέση σε σχέση με τους "ενήλικες" ( μα είναι επιχείρημα αυτό; ) που έχουν εκπληρώσει την στρατιωτική θητεία τους (μάλλον δεν έχεις καταλάβει τη φύση της δουλειάς) και έχουν καταλληλότερες ( ποιός το λέει πάλι αυτό; ) σπουδές...

Τελευταία επεξεργασία από: adenadoume, 03/02/2010 - 17:49


#7   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2010 - 17:51

Jwr καλή επιτυχία...!Όσο για τα σχόλια που γράφουν κάποιοι κύριοι μην δίνεις σημασία.. :)

ezgif_com_crop_2.gif


#8   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:01

Ελα ρε jwr!! αντε αντε!!! με το καλΟ!! ψηφισα κ γω ;)... για το Φαληρο ρε γαμωτο...hooh

#9   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:01

Έχω μια απορία: κατά πόσο είναι θεμιτό να εκμεταλεύεσαι την θέση σου σε αυτό το site για να προωθήσεις δικά σου συμφέροντα; Πέραν τούτου, κατά πόσο είναι θεμιτό να ζητάς τη βοήθεια μας για πλήρωση θέσης εργασίας ενώ α) είσαι ανήλικος, β) πολλοί συνυποψήφιοι σου είναι ενήλικες, με ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με κατάλληλες σπουδές, οι οποίοι προφανώς δεν έχουν την πολυτέλεια να τους ζούν οι γονείς τους και χρειάζονται οποσδήποτε εργασία; Πιστεύω ότι αυτά είναι εύλογα ερωτήματα, εκτός πια κι αν δε μιλάμε για πραγματική δουλειάαλλα για καμιά φάρσα...



τωρα τελευταια ολους τους αποπερνεις!Φιλαρακι εχω να σου πω πως σε αυτο το forum μου αρεσει που βοηθαω και γραφω αρθρα και δεν εκμεταλευτηκα ποτε την θεση μου σε αυτο το site για να προωθησω οτιδηποτε!Και εφοσον ο ιδιος ο admin το εγκρινε και μου ειπε και καλη τυχη ειμαι καλυμενος!Αν μου ελεγε να το εσβηνε για καποιο λογο δεν θα εφερνα αντιρρηση!Ολοι οι admins ειναι παρα πολυ καλα παιδια και για αυτο ειμαι και εδω και εχω μια πολυ καλη συνεργασια μαζι τους!δεν σου επεβαλλα να με ψηφισεις!Αντιθετως οποιος το θελει το κανει!Υστερα καλυτερα να διαβαζες το Site(getitnow.gr) που αναφερεις οτι ειμαι ανηλικος!Περασα και απο interview και ξερουν ολοι την ηλικια μου στο σιτε και υπευθυνοι και στελεχη της εταιρειας!Σου παραθετω ορο για το διαγωνισμο απο το ιδιο το σιτε : "2. Στο διαγωνισμό μπορούν να λάβουν μέρος όλοι οι μόνιμοι κάτοικοι της Ελλάδος, άνω των 14 ετών. Για όσους συμμετέχοντες δεν έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους, κρίνεται απαραίτητη η ύπαρξη γονικής συγκατάθεσης." Την εργασια(και ειδικα την συγκεκριμενη) ειναι η δουλεια των ονειρων σου οπως το αποκαλει το ιδιο το σιτε και η καλομοιρα!χαιρεσε να την κανεις γτ ειναι πολυ απλη και ευχαριστη και πανω απο ολα κατι που αγαπας!

Και ειναι μια κανονικοτατη δουλεια και οχι αστεια γτ εχω συναντηθει με την υπευθυνη αρκετες φορες!Απλα αυτο που θα κανο εγω(Gamer prince) ειναι λιγακι διαφορετικο απο τις αλλες δυο θεσεις.Οι αλλες θεσεις ειναι κανονικες δουλειες με ωραριο και γραφειο!Αυτη που πηγα εγω μπορεις να δηλωσεις απο 14 και πανω!Και απλα θα πηγαινεις στο στουντιο τους για γυρισμα καποιες φορες την εβδομαδα και καποιες συγκεκριμενες ωρες που θα κανονιστουν.Πχ θα πηγαινω εκει θα μου δινουν το iPhone και θα κανω review!ΑΥτο.




Θα ηθελα να ευχαριστω με την ψυχη μου ολους σας που με ψηφισατε παιδια!Πραγματικα ειναι φοβερο! :) Σας ευχαριστω πολυ!Τωρα βλεπω τα σχολια σας!To iPhonehellas ειναι μαζι μου!Ευχαριστω πολυ! :)

edit:ευχαριστω για τα καλα σας λογια και την βοηθεια παραπανω!:)
@united_iFone θα μιλησουμε εμεις ;)

Τελευταία επεξεργασία από: iPodTouchPro, 03/02/2010 - 21:52


#10   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:05

Καλή επιτυχία φίλε μου και από μένα μπαίνω να σε ψηφίσω !!!

#11   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:09

we are with you ! :D και με τη νικη και καλη επιτυχια

#12   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:11

Ωραία δουλεία πάντως :) Ευχαριστώ για την ενημέρωση περί του αντικειμένου της εργασίας. Καταχώρησα και εγώ την ψήφο μου. Μακάρι να καταφέρεις να πετύχεις το όνειρό σου.

#13   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:18

Μόλης ψήφισα και εγώ!!! Καλή επιτυχία Γιάννη Keep up the good work! Έτσι κι αλλιώς απο τα άρθρα σου θα ενημερωθούν όλοι! ;)

#14   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:30

φιλε εγω το εκανα πιο παλια που το ειχες γραψει (κατω δεξια που γραφεις οτι θες) και ειχες βαλει μονο το site....οσο για τα κακα στοματα παντα υπαρχουν...
αφηστε τους νεους να κανουν τα ονειρα τους πραγματικοτητα και να τους στηριζεται για αυτο...μπραβο jwr

#15   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/02/2010 - 18:36

Ψηφισε ξανα, ειναι το 2nd round σημερα. ;)

Σε ψηφισα πριν μερικες ωρες. :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες