Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple: Πρόγραμμα δωρεάν επισκευής οθόνης για το iPhone X


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
72 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 17/11/2018 - 14:13

Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι η Apple θα έδινε ένα τέτοιο βίντεο στην δημοσιότητα.

Και εμένα μου έκανε την ίδια εντύπωση αλλά αυτό ισχυρίζονται στο βίντεο και φαίνεται αληθινό..Είναι και η πηγή στο τέλος που λέει reuters , το tech insider και το business insider που δίνουν όσο να'ναι ένα κύρος. Δεν το έβαλα για να πάρω θέση στη διαμάχη πιο πάνω. Νομίζω χάθηκαν στη μετάφραση. Χρειάζεται όμως ψυχραιμία και ευγένεια. Το έβαλα πληροφοριακά. Ο καθένας το βλέπει και το αξιολογεί όπως νομίζει.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2018 - 15:23

.... Ε αυτο που λεω τοσο καιρο με ανατριχιαστικη ακριβεια... δεν ηξερα οτι υπαρχουν τοσο διαδεδομενες αυτες οι πληροφοριες και με πηγη το Reuters, αλλα ειναι κατι που πρεπει να ξερει ο κοσμος για να μην αιωρειται στο συννεφακι του .... ξαναδιαβαστε τωρα το νημα να δειτε ποσες ***τουμπες εκαναν τα μελη μεχρι να αποδειχτει οτι εχω δικιο... και ειδικα με αυτα τα ‘δεν το εννοουσα ετσι, οχι δεν το ειπα αυτο, αν αναλυσεις το στιχο 39 του κειμενου μου θα δεις οτι συμφωνα με τον αφηγηματικο τροπο τον οποιο εχω διαλεξει, εννοουσα ακριβως το αντιθετο απο οτι ελεγα’ ... ελα τωρα, γελαω... δεν γινεται να τα ξερετε ολα παιδια, grow a pair και μαθετε να ακουτε ....

Αδερφέ και δίκιο να είχες,που για μένα βάζεις λόγια χωρίς λόγο,είναι τέτοιος ο τρόπος σου που προκαλείς στον άλλο αηδία.με κάθε επιείκεια γράφω.
Μάθε να σέβεσαι.κρατιεμαι από χθες αλλά βλέπω ότι το συνεχίζεις.κανεις δεν έχει κέρδος από κανένα.μην προσπαθείς να κερδίσεις τις εντυπώσεις.
Δεν μπορεις να απαντάς όπως στο νήμα με το ρολοι περί Nike edition;

Τελευταία επεξεργασία από: hlias77, 17/11/2018 - 15:31


#48   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 17/11/2018 - 15:24

Φυσικά και δεν είναι κατακριτέο το γεγονός ότι παρέθεσες το βίντεο απλά εγώ σου είπα τι πιστεύω. Σίγουρα ο καθένας κρίνει με το δικό του σκεπτικό.

#49   loiloi

loiloi

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 27/11/2018 - 14:55

Να σας πω κι εγώ την εμπειρία μου, πριν μερικές ημέρες έδωσα για αντικατάσταση οθόνης ένα iPhone X στη document. Αυτό που παρέλαβα είναι ένα "ΑΛΛΟ" τηλέφωνο. Καμία σχέση με αυτό το προβληματικό πράγμα που είχα συνηθησει. Άμεση ανταπόκριση. ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ πουθενά. Άριστη λειτουργικότητα και επίσης να τονίσω ότι καμία απόλυτος γρατζουνιά που το φοβόμουν πολύ αυτό. Επίσης αντικατέστησα και τη μπαταρία μου η οποία ήταν στο 92%. Πλέον θα είμαι λιγάκι πιο προσεκτικός με τις φορτίσεις μου αλλά το τονίζω......δείτε τις οθόνες σας παιδιά!!! Καμία μα καμία σχέση πριν με τώρα ! Εντελώς άλλο κινητό. Αυτά από εμένα. Τις καλημέρες μου

#50   panagiotis1932

panagiotis1932

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 27/11/2018 - 15:00

Να σας πω κι εγώ την εμπειρία μου, πριν μερικές ημέρες έδωσα για αντικατάσταση οθόνης ένα iPhone X στη document. Αυτό που παρέλαβα είναι ένα "ΑΛΛΟ" τηλέφωνο. Καμία σχέση με αυτό το προβληματικό πράγμα που είχα συνηθησει. Άμεση ανταπόκριση. ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ πουθενά. Άριστη λειτουργικότητα και επίσης να τονίσω ότι καμία απόλυτος γρατζουνιά που το φοβόμουν πολύ αυτό. Επίσης αντικατέστησα και τη μπαταρία μου η οποία ήταν στο 92%. Πλέον θα είμαι λιγάκι πιο προσεκτικός με τις φορτίσεις μου αλλά το τονίζω......δείτε τις οθόνες σας παιδιά!!! Καμία μα καμία σχέση πριν με τώρα ! Εντελώς άλλο κινητό. Αυτά από εμένα. Τις καλημέρες μου

Εμένα μου έχει κολλήσει μια φορά η οθόνη σε απόκριση. Εσένα στο έκανε συχνά; Όταν πέρασα από εκεί μου είπαν πρέπει να το κρατήσουν 2 μέρες

#51   loiloi

loiloi

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 27/11/2018 - 15:05

Όχι δεν μου το έκανε συχνά. Το έκανε δυο φορές και το θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι χρησιμοποιούσα safari. Θέλω να τονίσω ότι η οθόνη είναι διαφορετική. Κάνει μπαμ ότι είναι άλλης ποιότητας παιδιά. Δεν μπορώ να το περιγράψω διαφορετικά, είναι σαν να έχω ένα άλλο τηλέφωνο στα χέρια μου. Την επόμενη το παρέλαβα , με ραντεβού φυσικά πήγα

#52   panagiotis1932

panagiotis1932

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 27/11/2018 - 16:59

Όχι δεν μου το έκανε συχνά. Το έκανε δυο φορές και το θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι χρησιμοποιούσα safari. Θέλω να τονίσω ότι η οθόνη είναι διαφορετική. Κάνει μπαμ ότι είναι άλλης ποιότητας παιδιά. Δεν μπορώ να το περιγράψω διαφορετικά, είναι σαν να έχω ένα άλλο τηλέφωνο στα χέρια μου. Την επόμενη το παρέλαβα , με ραντεβού φυσικά πήγα

Μου κάνει εντύπωση που στην άλλαξαν. Εμένα μου το έκανε μια φορά και δεν το ξανά έκανε. Θεωρώ ότι αν το πάω θα με κοροϊδεύουν κι ολας

#53   koukou

koukou

    iPH Enthousiast

  • 457 μηνύματα
  • Twitter:@ikoukou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:koukou

Δημοσίευση 28/11/2018 - 01:13

Να σας πω κι εγώ την εμπειρία μου, πριν μερικές ημέρες έδωσα για αντικατάσταση οθόνης ένα iPhone X στη document. Αυτό που παρέλαβα είναι ένα "ΑΛΛΟ" τηλέφωνο. Καμία σχέση με αυτό το προβληματικό πράγμα που είχα συνηθησει. Άμεση ανταπόκριση. ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ πουθενά. Άριστη λειτουργικότητα και επίσης να τονίσω ότι καμία απόλυτος γρατζουνιά που το φοβόμουν πολύ αυτό. Επίσης αντικατέστησα και τη μπαταρία μου η οποία ήταν στο 92%. Πλέον θα είμαι λιγάκι πιο προσεκτικός με τις φορτίσεις μου αλλά το τονίζω......δείτε τις οθόνες σας παιδιά!!! Καμία μα καμία σχέση πριν με τώρα ! Εντελώς άλλο κινητό. Αυτά από εμένα. Τις καλημέρες μου


Ποσό έδωσες για την μπαταρία;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#54   loiloi

loiloi

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 28/11/2018 - 09:33

Καλύφθηκε από την εγγύηση η μπαταρία.

#55   loiloi

loiloi

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 28/11/2018 - 09:33

Ποσό έδωσες για την μπαταρία;


Sent from my iPhone using Tapatalk


Καλύφθηκε από την εγγύηση

#56   Franjelisco

Franjelisco

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 28/11/2018 - 11:53

Καλύφθηκε από την εγγύηση


Κατι μου λεει οτι σου εδωσαν καινουργια συσκευη τα τσακαλια της ντοκιου...

Τελευταία επεξεργασία από: Franjelisco, 28/11/2018 - 11:53


#57   loiloi

loiloi

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 28/11/2018 - 13:49

Όχι, το serial και imei είναι ίδια

#58   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 29/11/2018 - 15:51

Τους ανέφερες κάτι για την μπαταρία η από μόνοι τους την άλλαξαν ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#59   Panos1441

Panos1441

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/12/2018 - 17:55

Επειδή στην πόλη που μένω δεν υπάρχει κατάστημα document μπορώ να το πάω σε Public και να κάνουν το τεστ για να μου πουν αν μπορούν να μου αλλάξουν την οθόνη;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#60   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 01/12/2018 - 18:35

Μόνο στα εξουσιοδοτημένα (Document, InfoQuest, iSystem).

 

Η τελευταία έχει δωρεάν μετα φορικά, δε πληρώνεις εσύ κάτι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες