Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Video] Flash running on Nexus One compared to iPhone and HD2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
48 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   takis797979

takis797979

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/05/2010 - 21:47

Πλεον η ψαλιδα εχει κλεισει και μην σου πω οτι ανοιγει πλεον απο την πλευρα του android..παιξε με desire και θα με θυμηθεις..το θεμα ειναι οτι εχεις επιλογη να μπαινεις παντου και προτιμας να περιοριζεσαι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 24/05/2010 - 21:49

Δηλαδη εσυ αν καταλαβα προτιμας να μπαινεις σε non flash sites μονο παρα να μπαινεις σε ολα...

προτιμω την ταχυτητα μου και την μπαταρία μου παρα να παίζω games στο miniclip η να παιζω farmville στο facebook!Έρχεται η ώρα που η Adobe θα αφαιρεση απο την σουιτα της το flash προγραμμα.(θα αργησει αλλα ερχεται).¨οσα Site δουλεύω μονο 1 εχει flash content αντε 2, το youtube & facebook ...Εαν τυχει και μπω καπου αλλου ε ενταξει ας βλέπω τον μπλε κύβο γλυτώνω και τις ενοχλητικες διαφημίσεις που ακούγονται βελάκια,μπουνίες και δεν ξερω και εγώ τι άλλο

Προσωπικά ό 2ος λόγος που λάτρεψα το iphone μετα την τρομερή αίσθηση της touch οθόνης ,ήταν το browsing .Πρώτη φορά κρατούσα συσκευή και μπορούσα να κάνω surf στο internet χωρίς να μου λείπει το pc και να κάνω τόσο άψογο remote control με logme in , teamviewer , icam κ.τλ

Πρίν το iphone έιχα το omnia I και για μια συσκευη 500 ευρώ ήταν απαράδεκτο να προσπαθείς επι μισή ώρα να μπείς στο internet και να βρείς μια πληροφορία και στο τέλος να αγανακτείς τοόσο πολύ .Για remote control βέβαια ούτε λόγως ...Η ανταπόκριση ήταν ανύπαρκτη .

Σίγουρα τα καινούργια windows mobile και android κινητά είναι καλυτερα απο το omnia I αλλα και πάλι θα αργήσω πολύ να αφήσω την ταχύτητα και αποτελεσματικότητα που μου προσφέρει η apple και ας μην έχω flash content . Τα επιχειρήματα που ανεφερε ο sepsis είναι ευστοχα . Οχι τόσο για τον υψηλό λογαριασμό μιας και πλεόν τα προγράμματα data ειναι στα φόρτε τους , οσο για αυτό το σημείο που ανέφερε για το wifi . Σκεφτείτε πόσο πιο αργό θα ήταν με 3g και πιο βασικό απο όλα τα μήνυμα οτι τελείωσε η μνήμη λόγω της χρήσης flash .Αυτο θα το χαρακτηρίσω απαράδεκτο .

Μέχρι να βρεθεί κάποια χρυσή λύση και κάποια αξιόλογη πρόσταση σε mobile browsing ,εγώ τουλάχιστον το θυσιάζω το flash .



Δεν θα χρειαζεται να θυσιάζεις σε λίγο καιρο τίποτα απο την πλοηγησή σου... 8)

#18   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/05/2010 - 21:55

Σε συγκριτικό βίντεο παρουσιάζεται η αποδοτικότητα του browser του Nexus One με εγκατεστημένο το flash έναντι του iPhone και του HTC HD2.

To βίντεο που δημοσιεύει το PocketNow δείχνει το Nexus One να τα βρίσκει σκούρα με εγκατεστημένο το flash δυσχαιρένοντας αρκετά το άνοιγμα των σελίδων.

Το flash, βέβαια, είναι ακόμα σε beta έκδοση και σίγουρα θα βελτιωθεί αρκετά μέχρι την τελική κυκλοφορία του αλλά σίγουρα η χαμηλή απόδοση οφείλεται σε μεγάλο βαθμό στο flash καθ'αυτό. Μερικά αρχεία κυμαίνονται στο εύρος των megabytes αντί για τα συνηθισμένα kilobytes κάτι που έχει επίπτωση στο χρόνο φόρτωσης αλλά και στο dataplan. Επίσης, φαίνεται ότι η κατανάλωση μνήμης είναι αρκετά υψηλή κάτι που θα επιβαρύνει αρκετά το Android.

Δείτε το βίντεο:

http://www.youtube.com/watch?v=PtGCaKyd_co

iPhone link

επιτελους ειδαμε iphone link!

#19   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 24/05/2010 - 21:56

Πλεον η ψαλιδα εχει κλεισει και μην σου πω οτι ανοιγει πλεον απο την πλευρα του android..παιξε με desire και θα με θυμηθεις..το θεμα ειναι οτι εχεις επιλογη να μπαινεις παντου και προτιμας να περιοριζεσαι

τι Apple-Hating είναι αυτο ρε παιδί μου???Βλέπω πολλούς να θέλουν την apple να κάει σαν μάγισσα στην πυρά!ΓΙΑΤΙ?Τρώει απο το ψωμί σας?Η ψαλίδα κλείνει προς Html5+"WebCocoa".
Επειδη πήρε τα πρωοτεία για μικρό ποσοστό στις πωλήσεις το android δε λεει τίποτα αυτό γιατί οι συσκευές ειναι καινουρίες πιο καινούριες απο τa iPhones που κυκλοφορούνε...
Θέλω πραγματικά να δω μετά τις 3 μέρες του WWDC τι θα κάνει το Android πόσο πόνο έχουν να νίωσουν...Μόνο αυτο λέω και τίποτα άλλο.

#20   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 24/05/2010 - 22:01

Πλεον η ψαλιδα εχει κλεισει και μην σου πω οτι ανοιγει πλεον απο την πλευρα του android..παιξε με desire και θα με θυμηθεις..το θεμα ειναι οτι εχεις επιλογη να μπαινεις παντου και προτιμας να περιοριζεσαι

Αυτό ακριβώς. Μία φορά θα σου χρειαστεί να μπεις κάπου που να έχει flash menu και να καίγεσαι για την πληροφορία και θα μείνεις με τον... κύβο. (Βλέπε site ελληνικών υπουργείων)

Το θέμα είναι ότι άσχετα αν θέλουμε flash ή όχι (προσωπικά και εγώ αν γινόταν ούτε στο pc μου δε θα το ήθελα) ο ένας σου δίνει την επιλογή και ο άλλος σου λέει όχι.

Και τέλος δεν γίνεται να κάνει σύγκριση ταχύτητας ενός browser και στον ένα να φορτώνεις το desktop site και στους άλλους stripped εκδόσεις... Θα σε πάρουν με τις ντομάτες! Προσβάλει την νοημοσύνη σου σαν καταναλωτή! Νόμιζα ότι αυτά γίνονταν μόνο στον Ευαγγελάτο και στο troktiko :P

#21   takis797979

takis797979

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/05/2010 - 22:03

apple-hating? εχω iphone 3g εδω και 2 χρονια...και κουραστηκα να περιοριζομαι την στιγμη που μπορω να τα εχω ολα..γρηγορο browsing με flash αν θελω μεχρι stream video απο p2p...

#22   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/05/2010 - 23:30

Καταρχάς το Nexus One πράγματι κατεβάζει επιπλέων όγκο δεδομένων οπόταν είναι λογικό να είναι λίγο πιο αργό. Για τον Opera δεν είμαι σίγουρος εαν τα τραβά συμπιεσμένα απο τους servers της Opera αν και δεν νομίζω (παρακαλώ κάποιος να το επιβεβαιώσει), τουλάχιστον στην έκδοση του Opera για το Desktop πρέπει να ενεργοποιήσεις αυτή την λειτουργία. Εν πάση περιπτώση το Flash είναι beta και θα είναι για πολύυυυυ καιρό ακόμα, το είδαμε στο scrolling σε σελίδα που φόρτωνε flash περιεχόμενο πόσο χάλια ήταν. Πραγματικά θα ήθελα να το δοκιμάσει κάποιος (εαν έχει Android) και να μας πει πως ένοιωσε όταν ξαφνικά ενώ έπαιζε παιχνίδια στο miniclip ή στο facebook του έκλεισε το κινητό αφού του τελείωσε η μπαταρία. Ή πως δεν μπορούσε να φορτώσει άλλη εφαρμογή χρησιμοποιώντας το multitasking αφού το flash θα γέμιζε όλη την ram. Και μην μου πεί κάποιος για βίντεο στο youtube γιατί θα πηδηχτώ απο το παράθυρο.. :blink:
Τελειώνοντας για να αποφύγουμε άσκοπες συζητήσεις θέλω να πω ότι έτσι όπως είναι τώρα στο Android το Flash όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω. Εάν το τελειοποιήσουν τότε ναι θα ήθελα να το δω και στο iphone...

apple-hating? εχω iphone 3g εδω και 2 χρονια...και κουραστηκα να περιοριζομαι την στιγμη που μπορω να τα εχω ολα..γρηγορο browsing με flash αν θελω μεχρι stream video απο p2p...


To ότι θα πρέπει να είσαι σπίτι δίπλα απο μπρίζα για να μην σου σβήσει δεν το σκέφτεσαι; (για το streaming λέω αφού θα τρέχει και το wireless και το flash). Και άμα θα είσαι σπίτι γιατί να μην το δεις στον υπολογιστή σου. Επίσεις πιο γρήγορο browsing λες; Αφού είναι πιο αργό... Τα λεγόμενά σου αυτοακυρώνονται.

Φιλικά πάντα.

Τελευταία επεξεργασία από: sotoskawasaki, 24/05/2010 - 23:39


#23   takis797979

takis797979

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/05/2010 - 00:00

1.To θεμα της μπαταριας εχει καταντησει κουραστικο..και το 3g λιωνει την μπαταρια οπως και τα παιχνιδια..μηπως να μην κανω τιποτα απο τα 2 και να παιρνω απλα τηλ? η ακομα καλυτερα να το χω κλειστο για να κραταει η μπαταρια για παντα? Αν δηλ βγει αυριο htc με δεκτη ψηφιακης τηλεορασης θα πεις,ευχαριστω δεν θελω γιατι καταναλωνει μπαταρια? Ειναι αποκλειστικα δικο μου θεμα η διαχειριση της ενεργειας της συσκευης μου οχι της apple..ηδη το iphone το φορτιζω 2 φορες την ημερα..

2.Η διατυπωση ειναι λαθος.εννοουσα γρηγορο browsing και αν θελεις browsing με flash εστω και αργο και ενεργοβορο..οσο για το stream μπορεις και με 3g δεν χρειαζεται να χεις wireless..Μπορει να μαι εξω και να θελω να δω τα τελευταια 5 λεπτα ενος αγωνα, γιατι να μου το απαγορευει ο κος Jobs?

#24   Neopas

Neopas

    iPH Contributor

  • 1.133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/05/2010 - 01:08

μου αρεσει που λετε οτι με το φλας θα μειωνεται η μνημη = λιγοτερο multitasking
μα ρε παιδια το iphone δεν εχει καν multitasking (επισημα) !!!

δεν εχω δουλεψει android να δω την αισθηση που δινει ο χειρισμος και η οθονη,
πιθανον να ειναι υποδεεστερο απο το iphone,
αλλα δινει επισημα πολλα περισσοτερα απ'οτι δινει το iphone με jailbreak
και αυτο οποιος δεν το παραδεχεται απλα εθελοτυφλει

#25   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/05/2010 - 03:53

Ρε εσύ takis797979, όπως έχω πει και σε παλιότερους συμμετέχοντες σε συζητήσεις σε αυτό το Forum: τι κάνεις εσύ ΕΔΩ;;; Τράβα και τσίμπα κανένα HTC, άρχισε να βολτάρεις και σε κανένα Android Forum και βρες εκεί την χαρά σου! Δεν μπορείς να χαλάς την ζαχαρένια σου με κωλ*συσκευές και κωλ*εταιρίες όπως iPhone και Apple, σε καμένα Forum όπως αυτό και στο οποίο συζητάνε και ποστάρουν στρατιωτάκια.

Εν πάση περίπτωσή, επέτρεψε μου να εκφράσω τις αντιθέσεις μου στα παρακάτω σχόλια σου:

Προσπαθησε να μπεις απο safari στο site της dominos η της cosmote και τα ξαναλεμε....Προτιμω να βλεπω το site εστω και με καθυστερηση παρα να ψαχνω για laptop...

Το site του Dominos είναι το κριτήριο για το οποίο το iPhone θα έπρεπε να είχε Flash; (το site της Cosmote δεν το αναφέρω καν, γιατί εμφανίζεται κανονικά, πλην τις διαφημίσεις - εκτός αν συμπεριλαμβάνεις στην «εμπειρία ποιοτικής πλοήγησης» και τις διαφημίσεις). Αν ναι, τότε να μου επιτρέψεις να σου πω ότι κάποιοι άλλοι παραγγέλνουν από πχ. Pizza Hut και μπορούν να δουν τα μενού μια χαρά (ναι, οι Flash διαφημίσεις «δυστυχώς» δεν φαίνονται). Από εκεί και πέρα βγάλε μόνος σου συμπέρασμα!

Δηλαδη εσυ αν καταλαβα προτιμας να μπαινεις σε non flash sites μονο παρα να μπαινεις σε ολα...

Να σου πω εγώ τι προτιμώ; Να μπαίνω σε ένα site στο οποίο θέλω να διαβάσω ένα μεγαλούτσικο άρθρο, της τάξης ενός τετάρτου, και πηγαίνοντας παρακάτω να μην ανακαλύπτω ότι όλο αυτό το διάστημα, 2-3 Flash- διαφημίσεις με μποξέρ και «εντοπισμό φίλου μέσο δορυφόρου» μου είχαν στύψει 10-15% της μπαταρίας!

Πλεον η ψαλιδα εχει κλεισει και μην σου πω οτι ανοιγει πλεον απο την πλευρα του android..παιξε με desire και θα με θυμηθεις..το θεμα ειναι οτι εχεις επιλογη να μπαινεις παντου και προτιμας να περιοριζεσαι

Πλέον η ψαλίδα κλείνει για 3GS και μην σου πω ότι έχει ανοίξει λίγο από την πλευρά του Android, για να αρχίσει να ξανακλείνει σε κανένα μήνα από εκεί και να ανοίγει και πάλη από 4G/HD πλευρά..Παίξε με Desire και άσε με να παίξω με 4G/HD σε κανένα μήνα, και θα με θυμηθείς..το θέμα είναι ότι «νομίζεις» ότι έχεις επιλογή να μπαίνεις παντού μέχρι να ξενερώσεις την ζωή σου με της επιδόσεις του Flash και θα προτιμήσεις (και θα εκτιμήσεις) ξανά το να «περιορίζεσαι»

Τελευταία επεξεργασία από: OhYeah, 25/05/2010 - 03:58


#26   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/05/2010 - 03:54

apple-hating? εχω iphone 3g εδω και 2 χρονια...και κουραστηκα να περιοριζομαι την στιγμη που μπορω να τα εχω ολα..γρηγορο browsing με flash αν θελω μεχρι stream video απο p2p...

Ξέρεις πόσους Apple-haters ξέρω που είχαν πάρει iPhone και πριν από εσένα (από του 2007) και άμα τους ρωτήσεις σε τι συσκευή κατέληξαν, θα σου πουν και πάλι «αναγκαστικά» σε iPhone 3GS;
Επίσης, όσο για το «γρήγορο browsing», μάλλον δεν έχεις λειτουργήσει συσκευή με Flash, εν κίνησή, σε δίκτυο 3G, έτσι; (δεν χρειάζεται να απαντήσεις, ρητορική ήταν η ερώτηση)
Τέλος, stream έκανες (και κάνεις) και με άλλα μέσα, πολύ πιο πριν από το Flash...

1.To θεμα της μπαταριας εχει καταντησει κουραστικο..και το 3g λιωνει την μπαταρια οπως και τα παιχνιδια..μηπως να μην κανω τιποτα απο τα 2 και να παιρνω απλα τηλ? η ακομα καλυτερα να το χω κλειστο για να κραταει η μπαταρια για παντα? Αν δηλ βγει αυριο htc με δεκτη ψηφιακης τηλεορασης θα πεις,ευχαριστω δεν θελω γιατι καταναλωνει μπαταρια? Ειναι αποκλειστικα δικο μου θεμα η διαχειριση της ενεργειας της συσκευης μου οχι της apple..ηδη το iphone το φορτιζω 2 φορες την ημερα..

2.Η διατυπωση ειναι λαθος.εννοουσα γρηγορο browsing και αν θελεις browsing με flash εστω και αργο και ενεργοβορο..οσο για το stream μπορεις και με 3g δεν χρειαζεται να χεις wireless..Μπορει να μαι εξω και να θελω να δω τα τελευταια 5 λεπτα ενος αγωνα, γιατι να μου το απαγορευει ο κος Jobs?

1.Το θέμα της μπαταρίας έχει καταντήσει κουραστικό… Και το Android λιώνει την μπαταρία, άλλα όπως τα flash παιχνίδια, διαφιμήσεις, βίντεο, κλπ. δεν την λιώνει κανένας… Μήπως να μην κάνω τίποτα από τα παραπάνω και απλά να κάνω απεγκατάσταση του Flash; Η ακόμα χειρότερα να περιμένω πότε θα βγάλει η Adobe ολοκληρωμένη έκδοση Flash για κινητές συσκευές (κάτι που δεν έχει γίνει εδώ και +12 χρόνια), η οποία δεν θα μου γονατίζει την συσκευή μου, την μπαταρία μου και τους φουσκωμένους λογαριασμούς μου; Ήδη μια ολοκαίνουρια Android συσκευή με χρήση flash- μέσων (μεταξύ άλλων), χρειάζεται να φορτίζεται 3 φορές την ημέρα…
Όσο για το « Αν βγει αυριο htc με δεκτη ψηφιακης τηλεορασης…», στο λέω να το γνωρίζεις από τώρα, ΔΕΝ πρόκειται να γίνει ποτέ αυτό «μελλοντικά», γιατί το μέλλον είναι δικτυακή τηλεόραση και όχι τηλεόραση μέσο δέκτη (άλλωστε, προς τα εκεί «δείχνει» και η ίδια η Google…)

2.Εδώ νομίζω ότι καλύπτεσαι με τα προαναφερόμενα


ΥΓ. Καλό είναι πριν βγούμε «παγανιά» στα forum για να «επηρεάσουμε κόσμο» μέσο συζητήσεων και επιχειρημάτων μας να έχουμε «γνώθι σαυτόν». Δεν είναι κακό να κάνουμε ένα βήμα πίσω, να συλλέξουμε πληροφορίες, να εμπλουτίσουμε τις γνώσεις μας και έπειτα να συμμετέχουμε σε κάτι μαζικό και εξειδικευμένο. Άλλωστε, για όλους ισχύει το «γηράσκω αεί διδασκόμενος»…

#27   neo_com_3

neo_com_3

    Newbie

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2010 - 06:00

Αυτό ακριβώς. Μία φορά θα σου χρειαστεί να μπεις κάπου που να έχει flash menu και να καίγεσαι για την πληροφορία και θα μείνεις με τον... κύβο. (Βλέπε site ελληνικών υπουργείων)...


Για αυτή την ΜΙΑ φορά υπάρχει ο Cloud Browse. Δεν είναι να τον χρησιμοποιείς αντί για τον Safari, αλλά θα σε καλύψει την ΜΙΑ φορά...

#28   takis797979

takis797979

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/05/2010 - 09:19

Καταρχας ας ζητησω συγνωμη που εκανα κριτικη στο iphone...

1.Το cloud browse παιζει μονο σε wifi
2.Εχεις δοκιμασει να δεις flash video σε nexus φορτωμενο με froyo?Προφανως δεν το χεις κανει γιατι δεν θα τα γραφες ολα αυτα...Το κανα χτες με wind 3g απο το nexus ενος φιλου και ηταν πολυ καλυτερο απο τις προσδοκιες μου.Αν σιχαινεσαι ομως το flash πας settings και ΑΠΛΑ το απενεργοποιεις...απιστευτο;
3.Δεν μαρεσει η pizza hut
4.Θελω να εχω την επιλογη να βλεπω διαφημισεις αν γουσταρω

ΥΓ. Στην ζωη δεν υπαρχει μονο ασπρο κ μαυρο αλλα και γκρι,πρασινο κτλ. Ουτε το iphone ειναι κ***κινητο,το αντιθετο,επειδη απλα υπαρχει κατι καλυτερο...Ουτε οπαδος της htc ειμαι ουτε του android παρα μονο του παναθηναικου...Βγαλτε τις παρωπιδες κ θα νοιωσετε καλυτερα πιστεψτε με


Καληνυχτα και καλη τυχη

#29   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2010 - 10:59

Το ξαναλέω ότι δεν είμαι κατά του Flash ούτε Apple fan boy. Αν παρουσιαστεί flash το οποίο να μην έχει τα -πολύ- αρνητικά χαρακτηριστικά που έχει τώρα φυσικά και θα το υποστήριζα και θα ήθελα να το επιτρέψει και η Apple στο iphone.

οσο για το stream μπορεις και με 3g δεν χρειαζεται να χεις wireless..


Και το 3g ακριβώς το ίδιο με το wireless είναι απο άποψη κατανάλωσης ενέργειας. Οπόταν....

Αν σιχαινεσαι ομως το flash πας settings και ΑΠΛΑ το απενεργοποιεις...απιστευτο;


Ναι απίστευτο που τα λόγια σου δεν έχουν καθόλου συνοχή και είσαι τελείως άκυρος. Για ποιό λόγο να κάνεις τόσο πόλεμο υπέρ του flash και μετά να πας να το απενεργοποιήσεις; Άμα είναι να το απενεργοποιήσεις δεν είναι καλύτερα να μην ασχοληθείς καν με το θέμα;

Καλά κάνεις και έχεις απαιτήσεις απο μια συσκευή που ακριβοπλήρωσες να σου επιτρέπει να κάνεις ότι γουστάριες. Το θέμα όμως είναι ο οποιοσδήποτε να είναι σε θέση να αντιλαμβάνεται τα όποια αρνητικά θα έχει απο αυτή την ελευθερία. Αν δεν μπορεις να αντιληφθείς και να αποδεκτείς αυτά τα αρνητικά τότε να με συγχωρείς αλλά δεν θα έπρεπε να ασχολείσαι καν με το θέμα.

Φιλικά πάντα και χωρίς διάθεση για αντιπαράθεση ή προσβολή..

Τελευταία επεξεργασία από: iPhoneHellas, 25/05/2010 - 13:18


#30   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 25/05/2010 - 12:05

Επειδή ακριβώς αντιλαμβάνεται τα αρνητικά θα το έχει κλειστό και θα το ενεργοποιεί όταν το χρειάζεται... Προσωπικά και εγώ αυτό θα έκανα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες