Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απορίες, σχόλια για το iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2412 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   hector

hector

    iPH Contributor

  • 936 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/01/2010 - 16:20

Με ποιο προγραμμα θα βρω το φακελο φιλε μου/.Που πρεπει να ειναι ο φακελος για να τον διαβαζει το itunes?

δεν θες καποιο προγραμμα απλα βρες τον φακελο μεσα στο pc σου και βαλτον εκει που ηταν στην αρχη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 29/01/2010 - 16:21

παιδια εχω μια απορια.
επειδη την μουσικη μυο την εχω οργανωμενη με βαση τα album kai oxi με τους artists. οταν βαζω τραγουδια στο iphone kai επιλεγω na εμφα¨νιζονται ως προς αλμπουμ γινεται το εξης:
σε καποια αλμπουμ πχ συλλογες με πολλους καλλιτεχνες ,στη λιστα με τα albums το εμφανιζει το ονομα τοσες φορες οσοι ειναι και οι καλλιτεχνες.
ΠΧ. πεστε οτι εχω ενα αλμπουμ "best of rock" με 5 διαφορετικους καλλιτεχνες μεσα
sto ipod θα μου εμφανιζει οτι εχω 5 αλμπουμro best of rock καπως ετσι:
best of rock
scorpions

best of rock
deep purple

best of rock
rolling stone
s
πως γινεται να εμφανιζει ενα αλμπουμ σαν συλλογη και οχι τοσα οσοι ειναι οι καλλιτεχνες??

Βρες όλα τα τραγούδια που θέλεις στο itunes και διάλεξε τα. Μετά δεξί κλικ πάνω τους και Get Info. Εκεί συμπλήρωσε το πεδίο Album Artist γράφωντας: Various Artists.

#198   eddiedimitris

eddiedimitris

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 29/01/2010 - 17:17

δεν θες καποιο προγραμμα απλα βρες τον φακελο μεσα στο pc σου και βαλτον εκει που ηταν στην αρχη

Μηπως δε βρισκει το φακελομεσα στο τηλεφωνο?

#199   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/02/2010 - 23:33

Η έκδοση 9.0.3 είναι διαθέσιμη για το iTunes.

Η νέα έκδοση είναι 98.1MB σε μέγεθος και περιέχει αρκετά bug fixes και βελτιώσεις για τον χρήστη.

Συγκεκριμένα:

• iTunes no longer ignores your "Remember password for purchases" setting.
• Addresses problems with syncing some Smart Playlists and Podcasts with iPod.
• Resolves a problem recognizing when iPod is connected.
• Addresses issues that affect stability and performance.
• An improved look and feel, including a new Column Browser for easily browsing your artists or albums, movies, TV shows, and more.
• iTunes Store has a brand new look, with improved navigation for quick and easy exploration.
• iTunes LP and iTunes Extras create unique experiences that feature exclusive interviews, videos, photos, and more — available with select album and movie purchases on the iTunes Store.
• Home Sharing helps you manage your family's iTunes collection between computers in your home. iTunes can automatically transfer new purchases, or you can choose just the items you want.
• Genius Mixes are created for you by iTunes and play songs from your library that go great together.
• iPod and iPhone syncing now allows you to organize your iPhone and iPod touch home screens directly in iTunes. Syncing is now also more flexible, allowing you to sync individual artists, genres, or TV show and Podcast episodes.
• iTunes U items are now organized into their own section in your iTunes library.
• Sync with iPod nano (5th generation), iPod classic (Fall 2009), and iPod touch (Fall 2009).
• iTunes 9 also includes many other improvements, such as HE-AAC encoding and playback, more flexibility with Smart Playlists rules, simpler organization of your media files inside an iTunes Media folder, and more.

Follow me on twitter


#200   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2010 - 23:46

thanks sepsis το κατεβαζω.. ηδη.. :)

#201   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 01/02/2010 - 23:54

Την κατέβαζα μόλις τώρα και διάβαζα το άρθρο ταυτόχρονα και βλέπω αυτό: "Δεν γνωρίζουμε εάν η νέα έκδοση επηρεάζει με κάποιο τρόπο τις jailbroken/unlocked συσκευές, οπότε καλύτερα να περιμένετε εάν σας ενδιαφέρει να τα διατηρήσετε." και λές oups :P και το σταμάτησα, περιμένω σχόλια για το αν ισχύει.:D Thanks Sepsis !

#202   anthopa

anthopa

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Twitter:@ianthapo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:09

Έκανα συγχρονισμό με το νέο itunes και επιβεβαιώνω πως δε διαπίστωσα κανένα πρόβλημα. Τρέχω το τελευταίο jailbroken OS και συγχρόνισα με επιτυχία και cracked εφαρμογές. Η δοκιμή έγινε σε iphone 3Gs. Το μοντέλο που έχω ανοίκει στη πρώτη παρτίδα που έφτασε στην Ελλάδα. Το μόνο που με ανησύχησε για λίγο ήταν πως την πρώτη φορά που σύνδεσα το τηλέφωνο crash-αρε το springboard και γύρισε σε safe mode. Αλλά με ένα respring όλα ΟΚ. Κανένα πρόβλημα απο εκεί και ύστερα

#203   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:11

Δηλαδή... προχωράμε άφοβα, έτσι;

xilaren

#204   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:12

ναι ατρομητε.. προχωρα αφοβα.. και εγω την εγκατεστησα και ασ μην εχω jailbriken συσκευη. :lol:

#205   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:18

Σε ευχαριστώ, βρε Κωστάκη! Να'σαι καλά!... (Εσένα σε ακούω!!!) :D

xilaren

#206   nmout

nmout

    Advanced Member

  • 1.205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:20

Those of you who are using jailbroken iPhone and iPod touch can safely upgrade to iTunes 9.0.3 without having to worry about bricking your iPhone.
http://www.redmondpi...nd-mac-9140415/

#207   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:31

Η συμβουλή του iH8sn0w πάντως λέει άλλα... (34 λεπτά πριν)

Συνημμένο αρχείο  ScreenShot001.jpg   16,01KB   6 λήψεις

#208   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:35

Ώπα... Τί έγινε, βρε παιδιά; :huh:
Βρε φιλαράκι kdelios, δεν κάνεις ένα refresh στη σελίδα που μας δείχνεις, μπας και αλλάξει κι αυτή και το γούρι; :)

xilaren

#209   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:38

Ώπα... Τί έγινε, βρε παιδιά; :huh:
Βρε φιλαράκι kdelios, δεν κάνεις ένα refresh στη σελίδα που μας δείχνεις, μπας και αλλάξει κι αυτή και το γούρι; :)

xilaren


Συνημμένο αρχείο  ScreenShot002.jpg   29,78KB   5 λήψεις

#210   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 00:43

Ωραίος, βρε φιλαράκι! Νά'σαι καλά...
Τζίφος!... Απ' ότι δείχνουν τα πράγματα, θα περιμένω... Ε, εντάξει!... Στο κάτω-κάτω, δε χάλασε κι ο κόσμος, αν μείνω με τη παλιά έκδοση, για λίγο ακόμα. (Άστε, δε, που την έχω συνηθίσει κιόλας!)

xilaren

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες