Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απορίες, σχόλια για το iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2412 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2010 - 21:47

επισης πηγαινε στο itunes - store - check for available downloads.. λογικα θα σου κατεβασει ολα τα apps που εχεις χρεωμενα στο λογ/σμο σου. δοκιμαζω με παλια iphone και θα σου πω νεοτερα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   kostas92

kostas92

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 12:57

ρε παιδιά πρέπει να εχω λογαριασμο itunes για να περασς παιχνιδια τραγουδια κλπ???? αν ναι χρειαζεται υποχρεωτικα πιστωτικη καρτα????

#168   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 13:45

ρε παιδιά πρέπει να εχω λογαριασμο itunes για να περασς παιχνιδια τραγουδια κλπ???? αν ναι χρειαζεται υποχρεωτικα πιστωτικη καρτα????

εαν θελεις να αγορασεις απο το appstore, ναι θελει οποςδηποτε πιστωτικη ή prepaid card..

#169   rouvas2009

rouvas2009

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/01/2010 - 20:39

επισης πηγαινε στο itunes - store - check for available downloads.. λογικα θα σου κατεβασει ολα τα apps που εχεις χρεωμενα στο λογ/σμο σου. δοκιμαζω με παλια iphone και θα σου πω νεοτερα..

εκανα ολα αυτα που μου ειπες δηλαδη εκανα authorize το pc μου και αυτο με το purchases στο οποιο μου επε οτι εγιναν ολα επιτυχια. ηθελα να ρωτησω το εξης, εχει και κατω δεξια στον πινακα των εφαρμογων στο itunes ενα sync, δεν μιλαω για το sync που ειναι πανω με τικ, ειχα πατησει αυτο σε καποια φαση και μου εβγαλε μηνυμα backing iphone και εκανε πολυ ωρα αλλα το σταματησα. ισως αυτη την ενεργεια πρεπει να κανω?

#170   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 20:42

δοκιμασε το αρκει να μην σου ζηταει teplace γιατι θα σου κανει αντικατασταση... τις εφαρμογες τις εχεις πλεον ολες στο itunes ή μονο οτι εχεις στο iphone;
σε καθε tab δηλαδη applications τσεκαρεισ πια applications θελεις να συγχρονισεις και πατας sync.. αναλογα με τα apps που θελεις σε καθε συσκευη!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 09/01/2010 - 20:52


#171   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 09/01/2010 - 21:15

πανω σε αυτα που ρωτησα ποιο πανω εχει κανεισ να πει κατι?

#172   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 21:33

δυστυχως φιλε μου δεν γνωριζω απο windows7.. :(

#173   NintendoFreak

NintendoFreak

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 21:36

Γεια σας,εχω μια paypal και θελω να αγορασω μια gift card απο us store αλλα μου ειπε ενας φιλος μου πως οταν θα πληρωσω για την καρτα θα καταλαβει πως ειμαι απο αλλη χωρα και δεν θα μου δωσει τον κωδικο της καρτας αλλα θα εχω ηδη ξοδεψει τα λεφτα μου.Ειναι αληθεια?

#174   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 22:00

πανω σε αυτα που ρωτησα ποιο πανω εχει κανεισ να πει κατι?

μπορεις να παρεις backup την library του itunes ωστε να μην χρειαστει ξανα η ολη διαδικασια.. file --> library --> backup to disk
ο φακελος που αποθηκευονται ειναι itunes --> previews itunes library.. εαν ειχες backup θα το βρεις εκει..

#175   kormos

kormos

    iPH Elite Poster

  • 1.943 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 11/01/2010 - 12:53

Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες όσον αφορά το iTunes και τις εφαρμογές iPhone.
Έστω ότι θέλω να κατεβάσω με ένα λογαριασμό μου μια εφαρμογή από το iTunes που έχω στον υπολογιστή Α και μετά να την μεταφέρω στον υπολογιστή Β για να κάνω με την σειρά μου Sync με το iPhone.
Μπορώ απλά να πάρω από C:\Documents and Settings\My Work\My Documents\My Music\iTunes\Mobile Applications να πάρω τη δωρεάν εφαρμογή που έχω "κατεβάσει" και να την μεταφέρω στον Β υπολογιστή στον αντίστοιχο φάκελο ώστε να κάνω από εκεί Sync με το iPhone; ???

:ph34r:  bit.ly/iPhoneHellas  :ph34r:


#176   Dreamys

Dreamys

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 22:37

Καλησπερα παιδια, ειμαι καπως φρεσκος με το iphone.
Αρχικα θελω να μαθω πως περνας games/appz μεσα στο iphone, γιατι κολαω στο itunes.
επισης πως περνας φωτογραφιες και πως μουσικη (αλλα οχι χημα, σε φακελους οπως τα εχω στον δισκο μου.

Ευχαριστω εκ των προτερων. :)

#177   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2010 - 23:54

οσο αφορα τις φωτο πας στα εγγραφα μου - εικονες.. και μεσα εκει βαζεις τους φακελους με τις φωτο που θες να συγχρονισεις με το iphone.. μουσικη.. θα πρεπει να την κανεις add folder στο itunes και να φτιαξεις playlists τις οποιες θα συγχρονισεις παλι στο iphone.. παιχνιδια μπορεις να κατεβασεις απειρα απο το appstore.. μεσα απο το iphone ή απο το itunes store.. και τα συγχρονιζεις με το iphone.. :)

#178   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/01/2010 - 12:42

οσο αφορα τις φωτο πας στα εγγραφα μου - εικονες.. και μεσα εκει βαζεις τους φακελους με τις φωτο που θες να συγχρονισεις με το iphone.. μουσικη.. θα πρεπει να την κανεις add folder στο itunes και να φτιαξεις playlists τις οποιες θα συγχρονισεις παλι στο iphone.. παιχνιδια μπορεις να κατεβασεις απειρα απο το appstore.. μεσα απο το iphone ή απο το itunes store.. και τα συγχρονιζεις με το iphone.. :)



#179   Darkgod

Darkgod

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 21/01/2010 - 22:47

Παιδεία έχω ένα πρόβλημα.θέλω να αντιγράψω τις λίστες με την μουσική από το ipod touch μου στο καινούργιο μου υπολογιστή.Πως το κάνω αυτό?

#180   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/01/2010 - 23:24

θα παρεις backup το library.. του itunes απο τον παλιο υπολογιστη (file - library - backup to disk.. ) και θα κανεις το αρχειο copy στον καινουριο..
αλλιως βαλε ενα song στην library του itunes στο νεο pc.. και ζητα sync all songs and playlists

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 21/01/2010 - 23:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 25

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (16)