Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απορίες, σχόλια για το iTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2412 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2009 - 00:26

Δεν ξέρει κάποιος να μου απαντήσει επιτέλους HELP!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 23/11/2009 - 02:16

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό topic, αλλά εχθές το iTunes μου έβγαλε 2 σφάλματα, και δεν μου ανοίγει πλέον, το iTunes αν ξέρει κάποιος ας μου πει.

Το μεν (iTunes helper) μου βγαίνει όταν ανοίγει το pc, το κλείνω με 2 κλικ που θέλει, και έπειτα πάω να ανοίξω το iTunes και μου βγάζει το άλλο (iTunes.exe) το οποίο δεν σβήνει με τίποτα ποια.
Σας έχει συμβεί ποτέ αυτό?.


Μου φαίνεται πρόβλημα στο PC σου. Προσπάθησε να κάνεις ένα Reinstall το itunes! μπορεί να έχεις κάποιον Virus. Δεν το έχω ξανασυναντήσει ομολογώ!

#123   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2009 - 07:41

το έχω κάνει ήδη 2 φορες και εγώ το σκέφτηκα αυτό αν ξέρει κάποιος άλλος μαμού πει τη γνώμη του,πριν πάω για format.

Thanks

#124   georgeVLS

georgeVLS

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2009 - 20:14

Δεν ξερει κανεις να μου απαντησει? Help me plz!

#125   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2009 - 23:23

αστειο αυτο εε!!γελασαμε πολυ χαχα...

#126   georgeVLS

georgeVLS

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/11/2009 - 14:02

Δεν το ειπα για σενα, εχω κανει και εγω μια ερωτηση. Μπορεις να την δεις στην προηγουμενη σελιδα, και βλεποντας το δικο σου post "υπενθυμισης" το εκανα και εγω. Δεν ειχα ειρωνικη διαθεση ή οτιδήποτε τέτοιο τέλος πάντων. Οκ?

#127   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2009 - 20:01

Ok τωρα το είδα sorry τότε για αυτό που έγραψα.

#128   lrbill

lrbill

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/11/2009 - 00:48

Μου φαίνεται πρόβλημα στο PC σου. Προσπάθησε να κάνεις ένα Reinstall το itunes! μπορεί να έχεις κάποιον Virus. Δεν το έχω ξανασυναντήσει ομολογώ!


Μάλλον κι εγώ εκεί πιστεύω είναι το σφάλμα, αλλά από την μια μέρα στην άλλη χωρίς να κάνω τίποτα?
Την προηγούμενη δούλευε μια χαρά, εε το έσβησα το βράδυ να πάω για ύπνο, και την άλλη μέρα το άνοιξα και έγινε αυτό, δεν μπορώ να καταλάβω τι? και πως έγινε.

#129   alexstabs

alexstabs

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2009 - 16:43

Καλησπερα

Έχω ένα πρόβλημα με το iTunes

Μόλις βάζω το iPhone 3G με βγάζει μια οθόνη μπλέ και σβήνει ο υπολογιστής.

Τωρα μολις κατεβαζω το Net Framework 3.5. Αυτο φταιει?

Παραλληλα, πρεπει πρωτα κα κανω απεγκατασταση των προηγουμενων που εχω στο add/remove programmes?

Υποσημειωση 1. Το εχω αγορασει απο το εξωτερικο και ενας τεχνικος απο εκει που το αγορασα μου εγκατεστησε πολλα προγραμματακια χωρις να ειμαι γραμμενος στην Apple.

Το οποιο μολις το εκανα και εχω λογαριασμο εκει πλεον.

Υποσημειωση 2. Αναγκαζομαι να κανω sync απτον υπολογιστη της μητερας μου αρα φανταζομαι οτι δεν εχει να κανει με το κινιτο μου αλλα κατι με το laptop μου.

Θα εκτιμουσα τη βοηθεια σας σε εναν αρχαριο.

Ευχαριστω

#130   alexstabs

alexstabs

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/11/2009 - 18:18

Καλησερα..λοιπον πρεπε να κανω ενα format στο pc μου αλλα αυτο πουμε προβληματιζει ειναι οτι θα χαθουν οι ρυθμησεις,backup,song.movie,apps απο το itunes και ΟΣΑ εχω θα πρεπει να να τα κσανα περασω ενα ενα ,κατι το οποιο ειναι οτι το χειροτερο....υπαρχει καποιος τροπος μετα το format το itunes να ειναι οπως τωρα???
πιστεω να καταλαβαινετε ποσο σημαντικο ειναι αυτο...

#131   BlackHornet

BlackHornet

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2009 - 20:30

Καλησπέρα έχω εγκαταστήσει την τελευταία έκδοση itunes και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να ανοίξω λογαριασμό χωρίς να δώσω στοιχεία από την κάρτα μου.

#132   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 27/11/2009 - 20:45

Καλησπέρα,

Φυσικά και μπορείς. Η διαδικασία είναι η ίδια απλά για να την ξεκινήσεις πας στο AppStore και μετά βρίσκεις μία δωρεάν εφαρμογή, πατάς να την κατεβάσεις και σου βγάζει ένα εικονίδιο. Σε εκείνο το σημείο πατάς Create Account και αφού δώσεις τα στοιχεία σου, όταν περάσεις στην payment method θα σου γράφει την επιλογή None.

Kαι πλέον κατεβάζεις τις δωρεάν εφαρμογές χωρίς πρόβλημα ! ;)

#133   BlackHornet

BlackHornet

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/11/2009 - 22:17

Ευχαριστώ φίλε το έκανα αυτό που μου είπες αλλά όταν με έβγαλε στο μενού που είχε τα στοιχεία τις κάρτας δεν είδα κάποια ένδειξη none.

Τελικά έβαλα μία χρεωστική κάρτα και την πήρε μια χαρά.

#134   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 28/11/2009 - 00:16

Αν έκανες αυτήν την διαδικασία σίγουρα θα σου έβγαλε και την επιλογή "None". Μόλις την διπλό-τσέκαρα!

Βγάζει όλα τα είδη καρτών και στην πρώτη σειρά σου βγάζει και την επιλογή "None"!


Εφόσον όμως το πρόβλημά σου λύθηκε δεν πειράζει ! ;)

#135   zeropilot

zeropilot

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 01:50

Καλησπερα ειμαι νεος στο forum και νεος οσων αφορα το iPhone εχω ενα προβλημα με το itunes δημιουργω 1-2 συλλογες τραγουδιων αλλα μολις παω να κανω sync ειτε στις playlist ειτε στα προγραμματα μου βγαζει προκλητικα και επιμονα <<The iPhone ''Tasos iPhone'' cannot be synced an unknown error occured (13001). Τι ειναι αυτο ρε παιδια γιατι θα τρελαθω εχω κανει restore 10 φορες τι αλλο να κανω ετσι ξαφνικα αρχισε να το κανει προηγουμενος δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες