Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4 to be released June 21st for free!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
191 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 08/06/2010 - 14:25

Και μην ξεχνάμε την βίντεο κλήση. Και δεν το λέω απλά γιατί υπάρχει σαν feature, αλλά γιατί όντως την χρησιμποιούσα πρίν... Δεν φαντάζεσαι τι κράξιμο έφαγα από την κοπέλα για το θέμα αυτό! :lol:

Πρεπει και η κοπελα σου να εχει iPhone 4 και να ειστε και οι δυο συνδεδεμενοι σε καποιο wi-fi για να κανεις video-κληση.

Οποτε εαν δεν παρει και αυτη iPhone 4 μαλλον κατι θα συνεχιστει... :D

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 08/06/2010 - 14:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   aridaias

aridaias

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 14:32

Πρεπει και η κοπελα σου να εχει iPhone 4 και να ειστε και οι δυο συνδεδεμενοι σε καποιο wi-fi για να κανεις video-κληση.

Οποτε εαν δεν παρει και αυτη iPhone 4 μαλλον κατι θα συνεχιστει... :D


Χμμμ... Αυτό δεν το προέβλεψα... :D

#33   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/06/2010 - 14:34

Πρεπει και η κοπελα σου να εχει iPhone 4 και να ειστε και οι δυο συνδεδεμενοι σε καποιο wi-fi για να κανεις video-κληση.

Οποτε εαν δεν παρει και αυτη iPhone 4 μαλλον κατι θα συνεχιστει... :D

Συνημμένα αρχεία



#34   ckyrias

ckyrias

    iPH Enthousiast

  • 439 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 14:39

Το θέμα είναι φίλε geo2006 ότι πρίν να αγοράρω το iPhone 3G[S], είχα Nokia N95 και όπως καταλαβαίνεις έκανα downgrade σε θέμα κάμερας από 5mpx σε 3+mpx... Μου κακοφάνηκε αρχικά, αν και τελικά η ανάλυση είναι πολύ καλύτερη από ότι περίμενα. Σε θέμα σύγκρισης γενικά σαν συσκευές δεν θα τολμήσω να μπώ καν, το μήλο είναι μια κατηγορία μόνο του. Μόνο όμως που σκέφτομαι ότι θα έχω πάλι καλύτερη κάμερα και κυρίως φλάς πολύ απλά είναι επιπλέον δέλεαρ... Και μην ξεχνάμε την βίντεο κλήση. Και δεν το λέω απλά γιατί υπάρχει σαν feature, αλλά γιατί όντως την χρησιμποιούσα πρίν... Δεν φαντάζεσαι τι κράξιμο έφαγα από την κοπέλα για το θέμα αυτό! :lol:


μην ανησυχείς!! θα βγει app, το iPantofla κ θα επιτρεπει κ βιντεοκλησεις μεσω δικτυου 3G! :D

παντως περα απο τη πλακα κ εγω ακριβως οπως εσυ φιλε aridaias ειχα Ν95 πριν. κ με πολυ επιφυλαξη πηρα το 3GS 16GB. μετα απο 13 χρονια ΝΟΚΙΑ ξερεις τι ειπα? ΠΩΣ ΖΟΥΣΑ ΧΩΡΙΣ ΜΗΛΑΡΑΚΙ!!! :D

κ η ποιοτητα photo, video ειναι τοσο καλη που ξεχασα πολυ γρηγορα το Ν95 (που ειχα σπασει βεβαια)!

#35   aridaias

aridaias

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 14:47

μην ανησυχείς!! θα βγει app, το iPantofla κ θα επιτρεπει κ βιντεοκλησεις μεσω δικτυου 3G! :D

παντως περα απο τη πλακα κ εγω ακριβως οπως εσυ φιλε aridaias ειχα Ν95 πριν. κ με πολυ επιφυλαξη πηρα το 3GS 16GB. μετα απο 13 χρονια ΝΟΚΙΑ ξερεις τι ειπα? ΠΩΣ ΖΟΥΣΑ ΧΩΡΙΣ ΜΗΛΑΡΑΚΙ!!! :D

κ η ποιοτητα photo, video ειναι τοσο καλη που ξεχασα πολυ γρηγορα το Ν95 (που ειχα σπασει βεβαια)!


Αν και δεν είμαι τύπος που θα κατέβαζα την συγκεκριμένη εφαρμογή λόγω ήθους και αντρικής τιμής (άλλωστε αν ήμουν τύπος της παντόφλας δεν θα το αγόραζα εξαρχής και θα υποτασόμουν στη χούντα της) ομολογώ ότι η ατάκα σου φίλε μου chyrias έγραψε...!!! B) Συμφωνώ με το θέμα περί Nokia, σοβαρά κινητά με καλές προδιαγραφές, αλλά είναι απλώς κινητά... Και φαντάζομαι ότι εμείς όλοι εδώ έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ τη νοοτροπία του απλού κινητού...

#36   ckyrias

ckyrias

    iPH Enthousiast

  • 439 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 15:17

Αν και δεν είμαι τύπος που θα κατέβαζα την συγκεκριμένη εφαρμογή λόγω ήθους και αντρικής τιμής (άλλωστε αν ήμουν τύπος της παντόφλας δεν θα το αγόραζα εξαρχής και θα υποτασόμουν στη χούντα της) ομολογώ ότι η ατάκα σου φίλε μου chyrias έγραψε...!!! B) Συμφωνώ με το θέμα περί Nokia, σοβαρά κινητά με καλές προδιαγραφές, αλλά είναι απλώς κινητά... Και φαντάζομαι ότι εμείς όλοι εδώ έχουμε ξεπεράσει κατά πολύ τη νοοτροπία του απλού κινητού...


:) η ατακα ηταν καθαρα χιουμοριστικη κ χαιρομαι που δεν την παρεξηγησες!! κ για να συνεχισω..
δεν θα την κατεβαζαμε εμεις φιλε μου!! οι γυναικες μας θα την κατεβαζαν! κ θα εχει κ αλλα features οπως:
gps location για το κινητο μας, ανοιγμα του κινητού μας ακομα κ αν ειναι κλειστο, ετοιμα ηχητικα μνματα οπως: που εισαι παλι αγυρτη, παλι πινεις ουζα τεμπελχανα κλπ. :D

#37   Optimus

Optimus

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 16:10

To iphone 3GS με το iOS 4 θα ειναι πανω κατω ιδιο με το iphone 4 ?

#38   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/06/2010 - 16:15

To iphone 3GS με το iOS 4 θα ειναι πανω κατω ιδιο με το iphone 4 ?

σε θεματα software ναι,αλλα hardware σαφος και οχι π.χ. 5Mp camera HD video recording flash facetime κλπ..

#39   steliosk

steliosk

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 16:46

καλησπέρα παιδες
Να ρωτησω εκανα το 3GS μου σε 4.0 φακέλους πως φταχνω?

#40   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/06/2010 - 16:48

καλησπέρα παιδες
Να ρωτησω εκανα το 3GS μου σε 4.0 φακέλους πως φταχνω?

απλως συρεις την μια εφαρμογη πανω στην αλλη

#41   jwr

jwr

    iPH Contributor

  • 1.090 μηνύματα
  • Twitter:@jwr_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:jwr_p

Δημοσίευση 08/06/2010 - 16:55

Ρε παιδιά αφού η ios4 τρέχει στο 3gs μια χαρά από ότι λένε πιο ο λόγος να δώσεις αλλά 600 ευρώ
εγώ πρωσοπικα θα περιμένω ακόμα ένα χρονακι για να πάρω το επόμενο που λογικά θα έχει αλλά
συστηματα που δεν θα τρέχουν στο 3gs και ίσως να καταργηθεί κιόλας αλλά 3g


Ο λόγος να δώσεις λεφτά για το iPhone 4 είναι ότι τα αξίζει και έχει features που έπρεπε να ενσωματωθούν εδώ και καιρό τώρα.Του χρόνου εγώ πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει αναβάθμιση στο iPhone(και αν υπάρχει θα είναι κάτι μικρό),η Apple θα αναβαθμίσει το iPad και το iPod Touch και το πιστεύω ότι θα γίνει 100% εκτός αν γίνει κάτι νωρίτερα.

#42   steliosk

steliosk

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2010 - 17:01

απλως συρεις την μια εφαρμογη πανω στην αλλη

χιλια ευχαριστώ, αλλα και κατι αλλα που λεει οπως ibooks giftapss
που τα εχει?

#43   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/06/2010 - 17:09

νομιζω αυτα θα βγουν στις 21 που ειναι και το release της 4 κανονικα,

#44   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/06/2010 - 18:38

..Εκτός από το multitasking υπάρχει κάποιο άλλο feature του OS 4.0 που δεν θα υποστηρίζεται από το iPhone 3G?...


Δεν θα υποστιρίζετε το backround wallrpaper.


Δηλαδη μονο αυτα τα δυο ειναι τα features που δεν θα υποστηριζονται στο 3G?

Αν ειναι ετσι, μικρο το κακο...

#45   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/06/2010 - 18:44

και το multitask μπορει με jailbreak να πεξει και στο 3g :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες