Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1861   stathis117

stathis117

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:stathis117

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:27

Eιναι ηδη αλλα στο US !!

στο ελληνικο ενοω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1862   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:52

κι εγω οταν εκανα την παραγγελια υπηρχαν, και ακομα φαινεται οτι υπαρχουν αλλα στην κατασταση της παραγγελιας αναφερει εδω και 6 ωρες "εκρεμμει" και κανενας δεν επικοινώνησε μαζι μου. Εσυ αν πας My Account-> Οι παραγγελίες μου, τι κατάσταση σου εμφανιζει?

Εμφανίζει " Αποστολή". Τη δευτέρα το μεσημέρι θα το έχω.

#1863   saxpic

saxpic

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 17:57

Το backup γυρναει το τηλεφωνο οπως το ειχες πρωτου το κανεις backup. Παραδειγμα: Εχεις αυτη τη στιγμη ενα 3G και κανεις backup το κινητο.. Ξαφνικα πηρες iPhone4 και θες να περασεις το backup του 3G στο iPhone 4. Αυτο το κανεις οποτε θελεις εσυ αλλα προσεχε. Αν εχεις περασει ηδη πραγματα στο 4αρι και θες να περασεις το backup θα χαθουν αυτα που ειχες περασει και θα μπουν αυτα του backup... Ουσιαστικα ητε το κανεις τωρα ητε το κανεις την δευτερα το ιδιο ειναι... εγω στην θεση σου θα ετρεχα με 1000 στην Vodafone για ενεργοποηση της καρτας....


Ναι , δεν πρόκειται να περάσω δεδομένα στο 4αρι...Απλά αυτό που με καίει , είναι να μην χάσω τις επαφές!

#1864   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:07

Εμφανίζει " Αποστολή". Τη δευτέρα το μεσημέρι θα το έχω.

Μαλλο εγώ δεν θα το εχω... Θα παρω να ρωτησω τι γινεται αν και δεν νομιζω να βγαλω ακρη... :(

#1865   156GTA

156GTA

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:31

Καλησπέρα σε όλους.

Νέος στο Forum νέος και στο iphone. Καλορίζικο σε όσους το πήραν (όπως και εγω) και με το καλό σε όσους το πάρουν.

2 ερωτησούλες τώρα

1. Μόνο με wifi μπαίνεις στο νέτ ή και όταν ειναι συνδεμένο με καλώδιο στο pc? (άν ναι πως)
2. Στο πρώτο pc που το έβαλα έγραφε για ενεργοποίηση. Όλα καλά μετέφερα και κάποιες εφαρμογές είπα να το συνδέσω και με το μεγάλο το pc που έχω. Με το που το σύνδεσα άρχισε να λέει πάλι για ενεργοποίηση. Ξέρει κανείς κάτι?

#1866   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:33

Το δοκιμαζω αρκετες ωρες ρε παιδια το τηλεφωνο με το "death-grip" και δεν εχω χασει ουτε μια μπαρα σηματος... Ισα ισα σε καποια φαση που ειχα 2 μπαρες, ανεβηκε σε καποια φαση στις 4 αντι να πεσει... Και μιλαμε για δοκιμες πανω απο 1 λεπτο, με vodafone χωρις 3G.

Η εφαγε πολυ προπαγανδα η Apple η μονο τα αμερικανικα δικτυα εχουν προβλημα, αλλιως δεν εξηγειται!

όαν φώναζε ο vasilakis13....δεν τον ακουγε κανένας..... :lol:

#1867   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:41

μόλις ενεργοποιησα το κινητο παιδια τελειο απλα!

#1868   soiramk

soiramk

    iPH Enthousiast

  • 524 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:soiramk

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:49

Μια ερωτησούλα καθόλα καλοπροαίρετη σ' όσους το πήραν σήμερα.
Death Grip έχουμε ή όχι;
Δεν θέλω να ανοίξω flame war, απλά να μάθω γιατί με πήραν από Vodafone να πάω να παραλάβω.

#1869   Ikariapower

Ikariapower

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Twitter:@Ikariapower
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:54

Μια ερώτηση, σε λίγο θα το έχω στα χέρια μου και θα το συγχρονίσω με mac να το κάνω set up as new ή θα χάσω κάτι ??? Μην μου πείτε να ψάξω δεν προλαβαίνω πάω για δουλειά !!! Αν κάποιος γνωρίζει ας απαντήσει παρακαλώ !!!

#1870   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:55

Μια ερωτησούλα καθόλα καλοπροαίρετη σ' όσους το πήραν σήμερα.
Death Grip έχουμε ή όχι;
Δεν θέλω να ανοίξω flame war, απλά να μάθω γιατί με πήραν από Vodafone να πάω να παραλάβω.


εγω το ενεργοποιησα μωλις....και δυστυχως ναι,υπαρχει το προβλημα,σε εμενα εχασε 2 μπαρες μονο βεβαια,αλλα τις εχασε,δεν με χαλαει παντως καθολου πραγματικα μονο κ μονο γιατι το κανει ΠΟΛΥ αργα,κ οχι αμεσως,κατα τα αλλα η οθονη ειναι πραγματικα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ...μονο κ μονο για αυτο αξιζει η αγορα του

#1871   Aris

Aris

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:56

Μια ερωτησούλα καθόλα καλοπροαίρετη σ' όσους το πήραν σήμερα.
Death Grip έχουμε ή όχι;
Δεν θέλω να ανοίξω flame war, απλά να μάθω γιατί με πήραν από Vodafone να πάω να παραλάβω.


Δεν παρατηρησα κατι κανα 2 ωρες που το εχω στα χερια μου παντως

#1872   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:57

Αφού το δικό μου θα έρθει τη Δευτέρα λόγο του θα έρθει direct από βόντα ένας φίλος που το παρέλαβε σήμερα μου το έφερε προς ενεργοποίηση και jb. Τρομερά γρήγορο , υπέροχο και με 4.0.1 και το jb πραγματικά άψογο. Το death grip υπήρξε και μάλιστα πολύ εντονο. Όχι πως στα άλλα δεν υπήρξε ή σε άλλες συσκευές που δοκίμασα απλάμ το αναφέρω για την ιστορία. Τώρα περιμένω τη Δευτέρα για να το παραλάβω και εγώ το δικό μου. Δυο μέρες ακόμα! Θα αντέξω ::) ::)

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Η φώτο τραβηγμένες απ το γραφείο μου με το δικό μου 3G. Εκείνη τη στιγμή είχα 5 Iphone στο γραφείο :P

Τελευταία επεξεργασία από: katsulas, 27/08/2010 - 18:59


#1873   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 27/08/2010 - 18:57

Μια ερώτηση, σε λίγο θα το έχω στα χέρια μου και θα το συγχρονίσω με mac να το κάνω set up as new ή θα χάσω κάτι ??? Μην μου πείτε να ψάξω δεν προλαβαίνω πάω για δουλειά !!! Αν κάποιος γνωρίζει ας απαντήσει παρακαλώ !!!

προσωπικη μου γνωμη ειναι set as new...να το εχεις καθαρο,και μετα παιρνα τα χειροκινητα ολα απο την αρχη. 2 λεπτα υποθεση ειναι.
notes,ical,mail,τα κραταει το mac,και τα ξαναπερνας ανετα μετα .

Τελευταία επεξεργασία από: kws25mi, 27/08/2010 - 18:57


#1874   Ikariapower

Ikariapower

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Twitter:@Ikariapower
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/08/2010 - 19:02

προσωπικη μου γνωμη ειναι set as new...να το εχεις καθαρο,και μετα παιρνα τα χειροκινητα ολα απο την αρχη. 2 λεπτα υποθεση ειναι.
notes,ical,mail,τα κραταει το mac,και τα ξαναπερνας ανετα μετα .


Δεν έχω πρόβλημα να τα ξαναπεράσω το μόνο που φοβάμαι είναι μην σβηστεί κάτι γιατί είμαι στα mac λίγο καιρό τώρα !!! Το έχεις κάνει εσύ ???

#1875   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 27/08/2010 - 19:04

ναι φιλε μου,πριν 10 λεπτα,μην φοβασαι καθολου,εξαλλου εδω ειναι ατομα που βοηθανε παντα...;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες