Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:25

Δεν το έθεσα σαν αντιπαράθεση..Το έθεσα σαν πληροφορία στους "αγανακτισμένους " με το iPhone κτλ κτλ..

ezgif_com_crop_2.gif


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:31

Μάλιστα...Πριν πάτε στην αντίπερα όχθη ρίξτε μια ματιά και σε αυτό : Διπλό πρόβλημα παρουσιάζουν τα Samsung Galaxy S με το GPS

Χμμ....πιστεύω στο Samsung Galaxy forum θα υπάρχει το αντίστοιχο : Διπλό πρόβλημα το iPhone 4 στην οθόνη(κίτρινα σημάδια) και στην antenna.

#363   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:36

Αυτό ακριβώς που ανέφερες ήθελα να σας περάσω...Οτι οποιαδήποτε εταιρία και να επιλέξεις να είσαι χρήστης της πρέπει να λάβεις υπόψιν και τα μειονεκτήματα της και να τα υποστείς..Το ποια μειονεκτήματα είσαι διατεθειμένος να υποστείς και από ποια εταιρία είναι στην κρίση του καθενός..Άρα λοιπόν μην λέμε έχει 700€ και ....και...και.. Μιας και όλα τα υπόλοιπα Smartphone σε αυτές της τιμές είναι και το κάθε ένα από αυτά έχει "πληγές" του...

ezgif_com_crop_2.gif


#364   vezyro

vezyro

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:37

συμφωνω απολυτα!!και εγω βλεπω να παιρνω το galaxy που στα περισσοτερα φορουμ οι κατοχοι γρφουν οτι ειναι αστερι και το εχω δει και εγω και να περιμενω κανενα iphone5!




ναι φιλε μου παρε το galaxy να δεις τι εστι προβλημα με σημα δικτιου και σημα gps.στο λεω φιλικα σαν πρωην κατοχος 2 galaxy s τα οποια πουλησα.
Μου αρεσει που ειχε βγαλει και διαφημηση η σαμσουνγκ με το Ηello (οπου τα τα ll ειχε το εικονιδιο για το σημα,και καλα για το iphone 4)
το μονα τηλ που με εκαναν να αναρωτιεμαι εαν χανω κλησεις ηταν τα galaxy s γιατι εκει που ειχε 2 μπαρες σημα εβλεπες μηδεν και ελεγες μπας και παιρνει κανεις τηλ.και του λεει οτι ειναι κλειστο??Δεν λεω..οθονη το galaxy,καλη ποιοτητα κατασκευης για μενα(για τους ποιο πολλους πλαστικουρα αλλα desire)αλλα ως εκει.Εχω αλλαξει οτι καλυτερο κυκλοφορει σε τηλεφωνα και κανεανα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ δεν ανταποκριθηκε στης ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΜΟΥ σαν το iphone.Oσα και οτι να του φορτωσεις δεν μπαζωνει-σερνεται οπως κανουν ΟΛΕΣ οι υπολοιπες συσκευες.Και δεν μιλαω μονο για apps και games αλλα και σε μουσικη και φωτος.Οποιος εχει δοκιμασει να περασει καμοια χιλιαδα και βαλε φωτος -mp3-mp4 ξερει!

#365   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:39

ναι φιλε μου παρε το galaxy να δεις τι εστι προβλημα με σημα δικτιου και σημα gps.στο λεω φιλικα σαν πρωην κατοχος 2 galaxy s τα οποια πουλησα.
Μου αρεσει που ειχε βγαλει και διαφημηση η σαμσουνγκ με το Ηello (οπου τα τα ll ειχε το εικονιδιο για το σημα,και καλα για το iphone 4)
το μονα τηλ που με εκαναν να αναρωτιεμαι εαν χανω κλησεις ηταν τα galaxy s γιατι εκει που ειχε 2 μπαρες σημα εβλεπες μηδεν και ελεγες μπας και παιρνει κανεις τηλ.και του λεει οτι ειναι κλειστο??Δεν λεω..οθονη το galaxy,καλη ποιοτητα κατασκευης για μενα(για τους ποιο πολλους πλαστικουρα αλλα desire)αλλα ως εκει.Εχω αλλαξει οτι καλυτερο κυκλοφορει σε τηλεφωνα και κανεανα ΜΑ ΚΑΝΕΝΑ δεν ανταποκριθηκε στης ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΜΟΥ σαν το iphone.Oσα και οτι να του φορτωσεις δεν μπαζωνει-σερνεται οπως κανουν ΟΛΕΣ οι υπολοιπες συσκευες.Και δεν μιλαω μονο για apps και games αλλα και σε μουσικη και φωτος.Οποιος εχει δοκιμασει να περασει καμοια χιλιαδα και βαλε φωτος -mp3-mp4 ξερει!

Φιλη.

#366   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:49

Πάντως αυτά με την antenna του iPhone είναι θέμα τύχης , χεριού , και παροχου.
Στην ελλάδα δεν έχει αναφερθεί πρόβλημα.

#367   vlasjo

vlasjo

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:50

Ρε παιδιά, βλέπω πολλούς εδώ που είναι έτοιμοι να πέσουν με τα μούτρα όταν θα εμφανιστεί το "προβληματικό" τηλέφωνο στα ράφια! Δεν σας ενοχλεί καθόλου που θα δώσετε τόσα λεφτά για κάτι που έχει ένα σοβαρό (ή έστω και μικρό) ελάττωμα? (για το σήμα εννοώ)
Εντάξει, μην αρχίσετε όσοι το έχετε πάρει την γνωστή καραμέλα "εμένα δουλεύει τέλεια" και τέτοια, το πρόβλημα σας αρέσει δεν σας αρέσει είναι υπαρκτό! Παρατηρώ σε διάφορα φόρουμ ολοένα και περισσότερους που έχουν προβλήματα με τις κλήσεις λόγω του συγκεκριμένου προβλήματος! (και στο δικό μας εδώ)
Η πλάκα είναι πως με την έλευση του "άσπρου" iPhone που λένε θα είναι διορθωμένο το πρόβλημα θ' αρχίσετε όλοι να το πουλάτε από εδώ και από εκεί!! Δεν θα είναι τόσο το πρόβλημα το ίδιο που θα σας ενοχλεί, αλλά πιο πολύ ότι θα νιώθετε μ@λάκες που έχετε δώσει ένα μισθό για ένα προβληματικό κινητό και την ίδια στιγμή κυκλοφορεί το ίδιο με ίδια λεφτά και χωρίς πρόβλημα!! (Να μην περιμένετε όμως τότε και μεγάλη αγοραστική ανταπόκριση, εκτός και αν το "σκοτώσετε")

Εγώ προσωπικά δεν δίνω φράγκο στα λαμόγια της Apple αν δεν μου παρουσιάσουν ένα κινητό που να δικαιολογεί πλήρως τα λεφτά του και φυσικά να μην έχει κανένα λειτουργικό πρόβλημα!!

(Τα παραπάνω που έγραψα είναι μια προσωπική σκέψη..)


Τις προσωπικές σου σκέψεις....στον ΨΥΧΟΛΟΓΟ.....!!!!!!!

#368   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:50

Δεν το έθεσα σαν αντιπαράθεση..Το έθεσα σαν πληροφορία στους "αγανακτισμένους " με το iPhone κτλ κτλ..

δεν ειναι μομφη προς εσενα απλα πολλοι σερνουν το ζωναρι εδω μεσα και καλο ειναι να μη τους δινουμε τροφη.ειπαμε καθε συσκευη εχει θετικα και αρνητικα.το τι επιλεγει ο καθενας ειναι αυστηρα προσωπικο.μονο που για καποιο λογο ολοι οι υπολοιποι κυκλοφορουν στα fora του iphone και χωνουν...τυχαιο,δε νομιζω

#369   evros

evros

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Twitter:@iEvros
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:=iEvros=

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:52

παιδια ειμαστε off topic και παλι! τι γινεται? την παρασκευη κυκλοφορα το 4 και δεν ανακοινωσε τπτ καμια απο της 2 εταιριες?

#370   vlasjo

vlasjo

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:54

Παιδια το iPhone 4 εχει οντως τεραστιο προβλημα με το σημα του. Σας λεω αληθεια. Δεν μπορεις να μιλησεις με τιποτα.
Μόλις το αγγιζεις στα χερια σου αμεσως κλεινι η κληση

Ειναι το πιο αθλιο κινητο που εχει βγει.
Ειναι κοροιδια
Μας δουλευουν ολους μου φαινεται που ζητουν 700 ευρω για ενα κινητο που δεν μπορει να κανει κλησεις
Αισχος.
Αρκουδαιδες!
"ΚΑΠΟΙΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ, ΚΑΠΟΙΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ, ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΩΑ" quote απο τον Λεβεντη

Καλο θα ηταν να μην το αγορασετε και να διαγραφειτε απο τις λιστες της Cosmote και της Vodafone.

Περιμενετε να βγει το iPhone 5 που θα εχει λυση το προβλημα με το σημα.
...και αφηστε να το παρουμε εμεις που το θελουμε. Χαλασμενο, χωρις σημα, με αθλια οθονη και φωτογραφικη μηχανη μολις 5mpx.


ΣΩΣΤΟΣ.......!!!!!!!

#371   MuseumofMac

MuseumofMac

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 11:59

Ποτε ερχεται το iPhone 4;

Ευχαριστω.

#372   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:03

Οι φήμες θέλουν την παρασκευή να είναι στα ράφια των καταστημάτων...

ezgif_com_crop_2.gif


#373   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:03

Οι φήμες θέλουν την παρασκευή να είναι στα ράφια των καταστημάτων...

Οι φήμες θέλουν,οι εταιρίες τι λένε..

#374   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:05

Οι εταιρίες όπως γίνεται και κάθε χρόνο λένε κατόπιν εορτής ότι το προϊόν έχει εξαντληθεί.. :)

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 23/08/2010 - 12:07

ezgif_com_crop_2.gif


#375   MuseumofMac

MuseumofMac

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:07

Οι φήμες θέλουν την παρασκευή να είναι στα ράφια των καταστημάτων...



Θα προλαβουν να τα βαλουν στα ραφια;Αυτο ειναι το ερωτημα που καιει πολλους..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες