Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#376   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:12

Η απάντηση σε αυτό είναι ακριβώς πάνω από το post σου..Πάντα τα πρώτα κομμάτια φεύγουν( σε ξαδέρφια - αδέρφια -θείους των υπάλληλων ) χωρίς να ενημερωθεί κάνεις και η επόμενη φουρνιά είναι που θα δοθεί στον υπόλοιπο κόσμο :)

ezgif_com_crop_2.gif


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#377   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:13

Η απάντηση σε αυτό είναι ακριβώς πάνω από το post σου..Πάντα τα πρώτα κομμάτια φεύγουν( σε ξαδέρφια - αδέρφια -θείους των υπάλληλων ) χωρίς να ενημερωθεί κάνεις και η επόμενη φουρνιά είναι που θα δοθεί στον υπόλοιπο κόσμο :)

Το θέμα είναι η επόμενη φουρνιά πότε θα είναι?

#378   lostpfg

lostpfg

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:15

Λοιπόν θα σας πω εγώ τουλάχιστον πως πήρα το 3GS πέρσι με το που βγήκε(την 2η μέρα) χωρίς να περιμένω..Πήγα εδώ Θεσσαλονίκη στα κεντρικά της Cosmote κατά της 9.15 το πρωί και εκτός από τις κρατήσεις είχαν 30-40 κομμάτια για πούλημα(τα όποια κυρίως έδιναν σε συνδέσεις)..Μέτα από μία ώρα ούτε αυτά υπήρχαν,νομίζω έτσι θα είναι και φέτος θα έχουν λίγα κομμάτια για πούλημα τα οποία πρώτο στόχο θα έχουν να τα δώσουν σε συνδέσεις..

#379   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:28

Σήμερα που ρώτησα το κατάστημα της Vodafone κοντά στην δουλειά μου μου είπανε ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση, παρόλο που τους είχανε πει για τέλη Αυγούστου κ ότι πάει για τέλη Σεπτέμβρη. Πάντως αν πάει κάποιος να κάνει αγορά από το store της apple (π.χ Αγγλία) λέει ότι θα παραλάβει σε 3 βδομάδες. Αυτό ίσως λέει πολλά...Το μόνο σίγουρο είναι ότι φίλος μου που δουλεύει στην cosmote με ενημέρωσε την προηγούμενη Δευτέρα ότι παραλάβανε δελτίο παραγγελιών το οποίο είχε τιμή χονδρικής κοντά στα 800 €...Αν κάνουν τέτοιο έγκλημα στο Ελλαδιστάν τότε είμαστε για ντομάτες.

#380   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:30

Σήμερα που ρώτησα το κατάστημα της Vodafone κοντά στην δουλειά μου μου είπανε ότι δεν έχουν κάποια ενημέρωση, παρόλο που τους είχανε πει για τέλη Αυγούστου κ ότι πάει για τέλη Σεπτέμβρη. Πάντως αν πάει κάποιος να κάνει αγορά από το store της apple (π.χ Αγγλία) λέει ότι θα παραλάβει σε 3 βδομάδες. Αυτό ίσως λέει πολλά...Το μόνο σίγουρο είναι ότι φίλος μου που δουλεύει στην cosmote με ενημέρωσε την προηγούμενη Δευτέρα ότι παραλάβανε δελτίο παραγγελιών το οποίο είχε τιμή χονδρικής κοντά στα 800 €...Αν κάνουν τέτοιο έγκλημα στο Ελλαδιστάν τότε είμαστε για ντομάτες.

ράδιο άρβυλα φίλε μου πες του.

#381   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:32

Λοιπόν θα σας πω εγώ τουλάχιστον πως πήρα το 3GS πέρσι με το που βγήκε(την 2η μέρα) χωρίς να περιμένω..Πήγα εδώ Θεσσαλονίκη στα κεντρικά της Cosmote κατά της 9.15 το πρωί και εκτός από τις κρατήσεις είχαν 30-40 κομμάτια για πούλημα(τα όποια κυρίως έδιναν σε συνδέσεις)..Μέτα από μία ώρα ούτε αυτά υπήρχαν,νομίζω έτσι θα είναι και φέτος θα έχουν λίγα κομμάτια για πούλημα τα οποία πρώτο στόχο θα έχουν να τα δώσουν σε συνδέσεις..

και φυσικά κακά τα ψέματα ένα iPhone το αξιοποιείς πλήρως μόνο με σύνδεση που έχει κάποιο data plan.

#382   oktoa21

oktoa21

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:El Mago

Δημοσίευση 23/08/2010 - 12:49

ράδιο άρβυλα φίλε μου πες του.

Και μια άσχετη υπαλληλίσκος στον Γερμανό μου είπε όλο χαμόγελο ότι δεν ξέρει μεν πότε ακριβώς θα έρθει αλλά έχει ακούσει ότι το 32 θα κάνει κοντά στα 900!!!
Ό,τι να ναι πραγματικά. Ας μην ακούμε τις φήμες, ειδικά από τη στιγμή που προέρχονται από άτομα άσχετα και ημιμαθή. By the way ακόμα σε Γερμανό δεν ξέρουν τι είναι η Microsim. Σήμερα που πήγα να πληρώσω λογαριασμό και τους ξαναρώτησα αν είναι διαθέσιμες μου είπαν ότι θα βγουν μαζί με το τηλέφωνο αφού μου έκαναν την χάρη να παραδεχθούν όλο έκπληξη ότι τελικά είχα δίκιο όταν από τον Ιούλιο τους έλεγα για Microsim και μου έλεγαν ότι μπερδεύομαι και εννοώ MicroSD. Οι άνθρωποι είναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ άσχετοι γι αυτό οπλιστείτε με υπομονή και μην ακούτε ό,τι αναμασάνε παπαγαλάκια αριστερά και δεξιά.

#383   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:07

Δείτε εδω

#384   marcus0

marcus0

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:15

Οπως επισημάνθηκε και σε άλλο Ελληνικό forum, που πήγε η σελίδα προκρατήσεων της Cosmote ? :rolleyes:

http://www.cosmote.g...=Apple iPhone 4

#385   AnKi

AnKi

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:17

Δείτε εδω

Κάθε χρόνο τα ίδια συμβαίνουν ρε παίδες! Πότε θα έρθει το iPhone το γνωρίζουν αυτοί που ασχολούνται με το θέμα απο το πρώτης γεννιάς μέχρι και σήμερα. Και σας είπα: Το iPhone 4 θα κυκλοφορήσει την Παρασκευή 27 Αυγούστου! Είναι δυνατόν υπάλληλος να λέει ότι αποσύρθηκαν λόγω προβλήματος της κεραίας?? Να τα ακούει αυτά κάποιος που το πήρε νωρίτερα απο το εξωτερικό και να τρελένεται! Είπε κανείς επίσημα ότι θα γίνει κάποια αλλαγή στο Hardware για να διορθωθεί το πρόβλημα με το σήμα?? Απλά σταματήστε να τους καλείτε κάθε μέρα και να μας σπάνε τα νεύρα με την ασχετοσύνη τους και απλά περιμέντε μέχρι την Παρασκευή.

#386   Aleman

Aleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:17

Δείτε εδω


Δεν λέει κάτι που δεν γνωρίζουμε B)

#387   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:47

Οπως επισημάνθηκε και σε άλλο Ελληνικό forum, που πήγε η σελίδα προκρατήσεων της Cosmote ? :rolleyes:

http://www.cosmote.g...=Apple iPhone 4


Ποτε δεν εφυγε.. εκει ειναι. Απλα αργει να φορτωση η σελιδα...

#388   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:47

By the way ακόμα σε Γερμανό δεν ξέρουν τι είναι η Microsim. Σήμερα που πήγα να πληρώσω λογαριασμό και τους ξαναρώτησα αν είναι διαθέσιμες μου είπαν ότι θα βγουν μαζί με το τηλέφωνο αφού μου έκαναν την χάρη να παραδεχθούν όλο έκπληξη ότι τελικά είχα δίκιο όταν από τον Ιούλιο τους έλεγα για Microsim και μου έλεγαν ότι μπερδεύομαι και εννοώ MicroSD.

OMG και 3 LOL

#389   Magnum

Magnum

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2010 - 13:52

OMG και 3 LOL



+1

#390   kamberis

kamberis

    iPH Enthousiast

  • 578 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:-

Δημοσίευση 23/08/2010 - 14:02

αυτο ηταν καλο για να σταματησουν μερικοι να λενε "πηγα στον γερμανο η vodafone η cosmote να ρωτησω για το iPhone και μου ειπαν αυτο και αυτο" . Μην ρωτατε εναν απλο υπαλληλο. Αν ειναι να βγει θα το μαθουμε μεσα στην εβδομαδα. ΑΝ παλι δεν βγει τοτε σεπτεμβρη και παει λεγοντας.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες