Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Windows Phone 7: Τα πρώτα previews


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:20

Να σου πώ κατι ?.. Οι 4 ψήφοι που λένε οτι το σήμα είναι χάλια πιστεύω είναι όλοι απο haters..

Επίσης ΝΑΙ στο IPHONE hellas η πλειοψηφία των members εχουν IPHONE και ένα ποσοστό απο αυτούς έχουν 4G οπότε έχουν ΓΝΩΜΗ σε αντίθεση με εσένα..


Ναι, ναι... αντίθετα με μένα που το έχω από την πρώτη μέρα που βγήκε πριν από 2.5 μήνες ενώ εσύ που δεν το έχεις πάρει ακόμα ξέρεις καλύτερα... έγινε παλικάρι μου

Τελευταία επεξεργασία από: alexzzz, 11/09/2010 - 15:21


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:22

Ναι, ναι... αντίθετα με μένα που το έχω από την πρώτη μέρα που βγήκε πριν από 2.5 μήνες ενώ εσύ που δεν το έχεις πάρει ακόμα ξέρεις καλύτερα... έγινε παλικάρι μου

Κοίταξε..

Εγω θα παραμείνω να εμπιστεύομαι άλλους που ξέρω οτι το έχουν και όχι εσένα εφόσον διαφωνούμε..

#63   angmar

angmar

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:24

Ναι, ναι... αντίθετα με μένα που το έχω από την πρώτη μέρα που βγήκε πριν από 2.5 μήνες ενώ εσύ που δεν το έχεις πάρει ακόμα ξέρεις καλύτερα... έγινε παλικάρι μου


Μη μιλάς ρε, δεν έχεις γνώμη, το παμε, τέλος.

Επίσης, σχετικά με το Poll. Τα 1, 2 και 4 υποδηλώνουν πρόβλημα, το αν πέφτει ή όχι η κλήση δεν έχει και τόση σημασία. Οπότε καταλαβαίνεις ότι τα ποσοστά δεν είναι ακριβώς όπως τα έθεσες.

Τέλος, το επιχείρημα "οι 4 ψήφοι είναι από haters" είναι το ίδιο με το "όλοι οι άλλοι εκτός απ τους 4 είναι από fanboys" δε βγάζει και πολύ νόημα.

#64   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:24

Κοίταξε..

Εγω θα παραμείνω να εμπιστεύομαι άλλους που ξέρω οτι το έχουν και όχι εσένα εφόσον διαφωνούμε..



:lol:

αυτά είναι... μακριά από όποιον έχει άλλη γνώμη... κορυφαίος

#65   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:25

Αμα το ολο θεμα εχει να κανει με την κεραια του iPhone 4 τοτε να δω ποιος αλλος εχει μιλησει σε ασανσερ που κατεβαινει απο τον 8ο στο ισογειο, οταν ολα τα υπολοιπα κινητα, ακομα και το 3GS εχει πατωσει αγρια! Το θεμα με την κεραια ξανασκεφτειτε το. Στην Αμερικη η αδειοδοτηση μιας κεραιας περνει απο 6 μηνες εως και 3 χρονια. Για αυτο εκει εχουνε συνεχεια dropped calls. Ενω εδω σε εμας ξεφυτρωνουν συνεχεια κεραιεσ απο τις εταιριες!!

#66   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:27

:lol:

αυτά είναι... μακριά από όποιον έχει άλλη γνώμη... κορυφαίος


Μα όχι.. Φυσικά και δέχομαι τις αντίθετες γνώμες αλλα μπορώ και να τις αρνούμαι..
Εγω δέν είπα ποτέ οτι δέν υπάρχει πρόβλημα απλά οτι απο όσους εμπιστεύομαι και ξέρω οτι το έχουν δέν τους έχει παρουσιάσει τέτοιο πρόβλημα που λέτε..

#67   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:29

Συγνώμη.. το κάθε τηλεφωνο δεν ειναι για τον ιδιοκτήτη του ? Δεν το εχει πληρώσει ? κ αυτος δεν μιλαει τα βράδια με την γκόμενα ? τωρα αν του κόβεται η κληση πανω στο καλύτερο.. ας πρόσεχε.

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 11/09/2010 - 15:30


#68   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:30

Μα όχι.. Φυσικά και δέχομαι τις αντίθετες γνώμες αλλα μπορώ και να τις αρνούμαι..
Εγω δέν είπα ποτέ οτι δέν υπάρχει πρόβλημα απλά οτι απο όσους εμπιστεύομαι και ξέρω οτι το έχουν δέν τους έχει παρουσιάσει τέτοιο πρόβλημα που λέτε..


Ωραία... διαφωνείς ότι οποίος κάνει παρελάσεις για να θάψει iphone και blackberry είναι το ίδιο οπαδικά καμμένος με κάποιον που αρνείται ότι το 4άρι έχει ένα θέμα με την κεραία;

#69   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:32

Ωραία... διαφωνείς ότι οποίος κάνει παρελάσεις για να θάψει iphone και blackberry είναι το ίδιο οπαδικά καμμένος με κάποιον που αρνείται ότι το 4άρι έχει ένα θέμα με την κεραία;


Ανάλογα με το άν ο τελευταίος έχει το 4αρι ή όχι και άν δέν το έχει γιατι το πιστεύει αυτό..

#70   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:36

Ανάλογα με το άν ο τελευταίος έχει το 4αρι ή όχι και άν δέν το έχει γιατι το πιστεύει αυτό..


Φυσικά και θα έπρεπε να έχει δική του άποψη... μέχρι την ανακοίνωση της apple και τις τζάμπα θήκες.

#71   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:46

θυμαται κανεις τα (p)review του iphone 2g?
τι να το κανεις μωρε το ιντερνετ στο κινητο....
κινητο χωρις κουμπια.... fail....
κατι τετοιο βλεπω και με τουτο
επισης αναφερει οτι ειναι pre release αρα δικαιολογει καποιες ελλειψεις

#72   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:46

Φυσικά και θα έπρεπε να έχει δική του άποψη... μέχρι την ανακοίνωση της apple και τις τζάμπα θήκες.


Δέν συμφωνώ.. Πές οτι είναι ο μόνος που το 4G του δέν έχει πρόβλημα..
Τότε πρέπει να αλλάξει άποψη?

Φυσικά και όχι.. Απλά θα πεί οτι "εγώ σαν ιδιοκτήτης 4G δέν έχω πρόβλημα"..

Και αυτός ήταν και ο λόγος που έφτιαξα το poll.. Τώρα σίγουρα υπάρχουν οι haters και οι fans που ψήφισαν χωρίς κάν να έχουν 4G ή να το έχουν πιάσει και άν πείς οτι στο forum και για αυτό δέν λές το poll accurate αλλα παίρνεις μία ιδέα..

#73   Noshiz

Noshiz

    iPH Addict

  • 669 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:noshiz

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:47

το σήμα μια χαρά είναι το ποσοστό που έχει πρόβλημα είναι όντως ελάχιστο και παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και η περιοχή (όπως άλλωστε και για τα υπόλοιπα κινητά) έγινε ένα λαθος στο design της κεραίας άλλο αποτέλεσμα προφανώς περίμεναν άλλο τους βγήκε οκ λάθη γίνονται από όλους, αυτό όμως δεν έκανε το κινητό άχρηστο μια χαρά δουλεύει και μια χαρά το χαίρονται οι ιδιοκτήτες του

#74   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:56

Και να δείτε οτι σε λίγο που θα έχουμε ΟΛΟΙ iPhone 4 θα τρωγόμαστε πιανου η μπαταρία και το Wi-fi είναι καλύτερο.

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 11/09/2010 - 15:56


#75   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 11/09/2010 - 15:58

Και να δείτε οτι σε λίγο που θα έχουμε ΟΛΟΙ iPhone 4 θα τρωγόμαστε πιανου η μπαταρία και το Wi-fi είναι καλύτερο.


Ήδη αυτό γίνεται ;) ..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες