Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Windows Phone 7: Τα πρώτα previews


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 17:24

Δηλαδή το iPhone επειδή δεν βγάζει μπλε οθόνες όπως λες δεν έχει προβλήματα ε?
Το έχω καταλάβει και εγώ αυτό με τα 2000 τόπικ που ανοίγουν κάθε μέρα και η τελική απάντηση ακόμα και για ένα app είναι Restore.
Οπότε και το iPhone από θέμα Stable OS είναι μια πατάτα σκέτη και μισή.Άσχετα αν είναι καλά φτιαγμένο.
Επίσης το Death Grip είναι πρόβλημα.Τώρα αν μερικοί δεν θέλουν να το καταλάβουν τι να πω?
Και μερικοί λένε οτί εμένα είναι "το καλό" και δεν έχει προβλήματα.
Τι δεν έχει προβλήματα μωρέ?Πλαστικό χέρι έχεις?
ΕΛΕΟΣ.Είμαστε off όμως.


Τα 2000 τόπικ που ανοίγουν κάθε μέρα οφείλονται στην άγνοια, απειρία και βλακεία των χρηστών και όχι γιατί είναι προβληματικά τα iphone. Επίσεις το restore δεν είναι η τελική απάντηση. Πολύ μεγάλος αριθμός προβλημάτων λύνετε. Αλλά και στις περιπτώσεις που προτείνεται το restore τις περισσότερες φορές είναι γιατί αυτός που δίνει την βοήθεια ίσως να μην κατάλαβε καλά το πρόβλημα ή ίσως να μην έχει τις κατάλληλες γνώσεις για το συγκεκριμένο θέμα. Μην λέμε και ότι θέλουμε φιλαράκι...

Α και το χέρι μου μια χαρά ανθρώπινο χέρι είναι και δεν έχω πρόβλημα με το σήμα.

Υ.Γ. Τέτοια σχόλια προσβάλλουν εσένα τον ίδιο. Αν σε ενδιαφέρει η εικόνα που δείχνεις κοίταξε να το αλλάξεις διαφορετικά συνέχισε όπως θέλεις.

Τελευταία επεξεργασία από: sotoskawasaki, 11/09/2010 - 17:26


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 17:27

Τα 2000 τόπικ που ανοίγουν κάθε μέρα οφείλονται στην άγνοια, απειρία και βλακεία των χρηστών και όχι γιατί είναι προβληματικά τα iphone. Επίσεις το restore δεν είναι η τελική απάντηση. Πολύ μεγάλος αριθμός προβλημάτων λύνετε. Αλλά και στις περιπτώσεις που προτείνεται το restore τις περισσότερες φορές είναι γιατί αυτός που δίνει την βοήθεια ίσως να μην κατάλαβε καλά το πρόβλημα ή ίσως να μην έχει τις κατάλληλες γνώσεις για το συγκεκριμένο θέμα. Μην λέμε και ότι θέλουμε φιλαράκι...

Οκ.Το iPhone δεν έχει προβλήματα.Δεν είναι συσκευή όπως όλες.Δεν έχει λειτουργικό.Είναι απλά κάτι που δεν ξέρουμε.UFO δηλαδή αλλά το έχουμε για κινητό.
Δηλαδή τι θες να μου πεις?Οτί εσύ που έχεις πείρα και εγώ που δεν έχω άμα πάω και πειράξω το τηλέφωνο στο root σε εμένα θα κολλήσει ενώ σε εσένα όχι?
Μάλλον συζητάμε για Windows Phone 7 σε λάθος forum.Εδώ είναι iPhoneHellas οπότε κακώς ξεκίνησε το τοπικ...δεν βλέπω κάποιον να μπορεί να δεχτεί την γνώμη του άλλου για μια συσκευή την οποία έχει.
Άντε γεια σας....
:)

Τελευταία επεξεργασία από: Telephoner, 11/09/2010 - 17:29


#93   EMANOUEL

EMANOUEL

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 17:58

Οι τύποι της κηδείας μπερδεψαν τα πτώματα αυτό που κουβαλάνε έχει νεκροφανεια ενώ τα δικά τους windows 7 είναι κλινικως νεκρά .
ΖΩΗ σε μας!!!

#94   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 11/09/2010 - 18:17

Καλα αυτοι οι Αμερικανοι ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ηλιθιοι... Ζωα!!!
Οσο για τη Microsoft ας μας κανει τη χαρη με τα "τρυπια" προγραμματα που βγαζει.

ΥΓ. Ποιος θα ξεχασει το φιασκο με την παρουσιαση των (νομιζω) Windows 98 που εβγαλαν μπλε οθονη ενω ο Bill αγορευε...

#95   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 11/09/2010 - 18:46

Αυτοί που έχουν θέματα με το iphone & την apple το έχουν διότι δε μπορούν να δώσουν τα χρήματα που χρειάζονται για να τα αποκτήσουν ή απλά θέλουν να γκρινιάζουν ώστε να νιώσουν ότι κάνουν κάτι καλό???? :huh: ???

και αν θέλουν να το παίζουν φωστήρες του έθνους γιατί δεν εγγράφονται σε κάποιο άλλο site τους με δικούς τους "οπαδούς"?

κούραση, κούραση, κούραση

#96   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 18:48

Αυτοί που έχουν θέματα με το iphone & την apple το έχουν διότι δε μπορούν να δώσουν τα χρήματα που χρειάζονται για να τα αποκτήσουν ή απλά θέλουν να γκρινιάζουν ώστε να νιώσουν ότι κάνουν κάτι καλό???? :huh: ???

και αν θέλουν να το παίζουν φωστήρες του έθνους γιατί δεν εγγράφονται σε κάποιο άλλο site τους με δικούς τους "οπαδούς"?

κούραση, κούραση, κούραση

Αν το λες για εμένα δυστυχώς κάνεις λάθος.Δεν είμαι οπαδός κάποιας εταιρίας ούτε μου τα σκάει η apple - microsoft.
Απλά δεν είμαι κολλημένος....

#97   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 18:53

Αυτοί που έχουν θέματα με το iphone & την apple το έχουν διότι δε μπορούν να δώσουν τα χρήματα που χρειάζονται για να τα αποκτήσουν ή απλά θέλουν να γκρινιάζουν ώστε να νιώσουν ότι κάνουν κάτι καλό???? :huh: ???

και αν θέλουν να το παίζουν φωστήρες του έθνους γιατί δεν εγγράφονται σε κάποιο άλλο site τους με δικούς τους "οπαδούς"?

κούραση, κούραση, κούραση


Το ότι απλά έχουν κοινή λογική και δεν είναι πρόβατο μιας εταιρίας δεν σου περνάει από το μυαλό ε;

#98   Ibeintaris

Ibeintaris

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 18:56

Αν το λες για εμένα δυστυχώς κάνεις λάθος.Δεν είμαι οπαδός κάποιας εταιρίας ούτε μου τα σκάει η apple - microsoft.
Απλά δεν είμαι κολλημένος....

Keep spamming

#99   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 18:58

Keep spamming

Spamming?huh?Τι έγινε?Μάθαμε καινούρια λεξούλα σήμερα?
http://en.wikipedia....am_(electronic)
-.-

#100   Ibeintaris

Ibeintaris

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/09/2010 - 19:07

Spamming?huh?Τι έγινε?Μάθαμε καινούρια λεξούλα σήμερα?
http://en.wikipedia....am_(electronic)
-.-

Είναι η πιο κοντινή αγγλική λέξη που βρήκα για το "γράφω άσχετες π@π@ρι€σ σε τοπικ με συγκεκριμένο θέμα"

#101   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 11/09/2010 - 19:10

Είναι η πιο κοντινή αγγλική λέξη που βρήκα για το "γράφω άσχετες π@π@ρι€σ σε τοπικ με συγκεκριμένο θέμα"

Keep Spamming

#102   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/09/2010 - 19:35

λοιπον εγω παιδια οποιον εβλεπα με iphone τον ελεγα μ@Κ@κ@ στα ισια .. και ελεγα ο πτυπος ειναι ψωνιο..




ειπα ομως να παρω και εγω ενα τετοιο μαλακισμενο μαραφετι που λεγεται iphone 3gs .... :blush:



KAI την πατησα ... επαθα πλακα.. μου εγινε μανια το πιο καλο gadget που ειχα ποτε...



IPHONE ειναι πολυ μπροστα,,




μονο για γελια ειναι ολα αυτα με τα win7 :rolleyes:

#103   alexzzz

alexzzz

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/09/2010 - 19:48

μονο για γελια ειναι ολα αυτα με τα win7 :rolleyes:


Δηλαδή έχεις δουλέψεις εσύ κινητό με windows mobile seven... και μάλιστα πάνω από ένα...

#104   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 11/09/2010 - 20:15

Διαβάζω τόση ώρα δίαφορες π@π@ριές.

Έχω παραδείγματα ανθρώπων οι οποίοι πουλησαν το μηλόφωνο και δεν άντεξαν και πήγαν και το ξαναπήραν. Είναι ίσως η σταθερότερη συσκευή EVER. Death Grip έχουν όλες οι συσκευές.

Όταν βλέπεις τους υπαλλήλους της Microsoft (αυτού του κολοσου) να ξεφτιλίζονται με τέτοιο τρόπο τι να πείς. Όταν βλέπεις πάλι τα ίδια άτομα στις σνεντεύξεις κουστουμαρισμένα παλι λες "δε παίζει"

Η φιλοσοφία της Apple είναι η απλότητα. Ο έρμος ο Στεφανος (Steve Jobs) στις συνεντεύεις και παρουσιάσεις πάντα με το τζινάκι του βγαίνει και με τα αθλητικά του παπουτσια. Μιλάει στο κόσμο απλά. Η διαφημίσεις της apple κάνουν συγκρίσεις μεταξύ pc και mac και δεν λένε τίποτα στραβό.
Είμαι χρήστης pc αλλά θέλω να πάρω mac.Όταν δουλεψα πρώτη φορά Mac ήταν ακριβώς το ίδιο με το IPHONE. ΑΠΛΟ ! ! !

Το να ξεφτιλίζονται με τέτοιο τρόπο μάλλον όπως προαναφέρθηκε το προϊον τους δισφιμήζουν και διαφιμήζουν τον ανταγωνιστή τους.

Αυτά...

Και έτσι για να γελάσουμε




Τελευταία επεξεργασία από: katsulas, 11/09/2010 - 20:19


#105   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 11/09/2010 - 20:24

Αναρτημένη εικόνα

Τι είναι το ΣΛΜ ? :huh:


Φοιτητική αδελφότητα αμερικάνικου πανεπιστημίου μου μυρίζει. Χρησιμοποιούν ελληνικά γράμματα για όνομα και ονομάζουν τον τρόπο ζωής τους: Greek life B)

Μάλλον επειδή κάνουν κρεπάλες σαν τους Έλληνες :P

Τελευταία επεξεργασία από: marian, 11/09/2010 - 20:24


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες