Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νεο iphone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ggeo7

ggeo7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2010 - 10:24

Ακουγονται εντονα φημες για νεο iphone (η μαλλον νεο σεταρισμα) του iphone 4 το δεκεμβριο...
Εχετε ακουσει κατι???

Να αντικαστασησω αμεσα το 3gs μου η να περιμενω???
Τι προτεινετε???

Και μια πιο offtopic ερωτηση... Ξερουμε ποτε ερχεται το λευκο iphone 4???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 29/08/2010 - 10:57

αληθεια μπορει να ισχυει κατι τετοιο; πως μπορουμε να μαθουμε;

#3   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2010 - 11:03

Απο και κλειεται

#4   mitsos326

mitsos326

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2010 - 11:11

οπως εχει ξαναειπωθει απο το 2011 τα κινητα που θα πωλουνται θα πρεπει να διαθέτουν κοινο φορτιστη,σε συνδυασμο με το γεγονος οτι το iphone 4 εχει κατασκευαστικα προβληματακια(εχω διαβασει σε ξενα φορουμ αρκετα ατομα εχουν παραπονα),πιστευω εαν οχι απο δεκεμβρη σιγουρα τετοια εποχη θα κυκλοφορήσει νέο iphone.

το μονο νέο χαρακτηριστικό που αξιζει(για μένα) απο το νεο αϊφον ειναι η οθονη και τιποτα άλλο.

#5   ggeo7

ggeo7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/08/2010 - 12:49

Θεωρω οτι επικοινωνιακα θα ειναι τεραστιο πληγμα για την Apple αν βγει νεο iphone τοσο αμεσα και οι αντιδρασεις θα ειναι πολλες...

Οσον αφορα ομως τους φορτιστες οι αλλαγες ειναι βεβαιο πως πρεπει να γινουν!!!

#6   Mactor

Mactor

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 19:08

Μακαρι παδια να ειναι φημες γιατι δεν νομιζω να παρξει προγυαμμα αντικαυαδυαδης των παλιων ιδιως οταν εχπθυν πουληθει εκατομυρι κομματια
Εοδωμεν μεχρι
Τις 30 σπτ

#7   Mactor

Mactor

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 19:09

Μακαρι παδια να ειναι φημες γιατι δεν νομιζω να παρξει προγυαμμα αντικαυαδυαδης των παλιων ιδιως οταν εχπθυν πουληθει εκατομυρι κομματια
Εοδωμεν μεχρι
Τις 30 σπτ

#8   Ninja10R

Ninja10R

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 31/08/2010 - 19:13

Ακουγονται εντονα φημες για νεο iphone (η μαλλον νεο σεταρισμα) του iphone 4 το δεκεμβριο...
Εχετε ακουσει κατι???

Να αντικαστασησω αμεσα το 3gs μου η να περιμενω???
Τι προτεινετε???


Ναι μάλλον θα υπάρξει "νέο" iPhone4 τον Δεκέμβρη, αλλά δεν μας αφορά σε τίποτα, καθώς πιθανότατα θα βγει CDMA version που θα μπορεί να δουλέψει με το δίκτυο της Verizon στις USA

#9   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 31/08/2010 - 19:33

Μακαρι παδια να ειναι φημες γιατι δεν νομιζω να παρξει προγυαμμα αντικαυαδυαδης των παλιων ιδιως οταν εχπθυν πουληθει εκατομυρι κομματια
Εοδωμεν μεχρι
Τις 30 σπτ

Γράφε πιο σιγά να καταλαβαίνουμε και τι θες να πεις

#10   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 19:33

Έχουν βγει leaked photos πρωτοτύπων στις γνωστές κλειστές κοινότητες. Από αρχές Οκτώβρη θα σκάσουν μύτη στο gizmodo.

#11   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/08/2010 - 19:51

οπως εχει ξαναειπωθει απο το 2011 τα κινητα που θα πωλουνται θα πρεπει να διαθέτουν κοινο φορτιστη,σε συνδυασμο με το γεγονος οτι το iphone 4 εχει κατασκευαστικα προβληματακια(εχω διαβασει σε ξενα φορουμ αρκετα ατομα εχουν παραπονα),πιστευω εαν οχι απο δεκεμβρη σιγουρα τετοια εποχη θα κυκλοφορήσει νέο iphone.

το μονο νέο χαρακτηριστικό που αξιζει(για μένα) απο το νεο αϊφον ειναι η οθονη και τιποτα άλλο.



Υπάρχουν καλές απαντήσεις αλλά πρίν ποσταρετε κάτι να σκέφτεστε!!! Αφόυ βρε φίλε έχει απο το 2007 τέτοια εποχή και λίγο πιο νωρίς βγένει καινούργιο iphone σε 1 χρόνο είναι παράξενο να βγέι ? μην ακόυο βλακέιες. Και απο την στιγμή που δέν βγήκε το άσπρο ακόμη μην περιμένετε καινόυργιο iphone πριν την ημερομηνία που περιμένουμε να βγέι όπως κάθε χρόνο!

#12   ggeo7

ggeo7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2010 - 00:40

Ρεαλιστικα μου φαινεται απιθανο ενα νεο ''iphone5'' τον ιανουαριο...
Ακομη και σε ενα χρονο απο το τωρα η υπαρξη νεου iphone δεν ειναι πιθανη εκτος και αν μιλαμε για αναβαθμισμενη συσκευη τυπου 3g-3gs...

Επισης ακουγεται πως στις νεες παρτιδες(ποσο μαλλον στο ασπρο που θα αργησει να εμφανιστει...) και ειδικα αυτες που δεν απευθυνονται στην αμερικανικη αγορα ειναι λυμμενο σε μεγαλο βαθμο το ''διαπιστομενο'' προβλημα με την κεραια...

#13   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 01/09/2010 - 00:52

Δεν νομίζω να βγεί καινουριό απλώς το μόνο που θα αλλάζει θα είναι ο φορτιστής και η υποδοχή του φορτιστή στο κινητό !Και μπορει και για αυτό να καθυστερεί και το άσπρο για να μην βγαζει αλλες παρτιδες !

#14   skous

skous

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:skous

Δημοσίευση 02/09/2010 - 20:13

Δεν νομίζω να βγεί καινουριό απλώς το μόνο που θα αλλάζει θα είναι ο φορτιστής και η υποδοχή του φορτιστή στο κινητό !Και μπορει και για αυτό να καθυστερεί και το άσπρο για να μην βγαζει αλλες παρτιδες !


Αυτό πιστεύω και εγώ...

Άσε που δεν νομίζω να βγεί και το άσπρο με "διορθωμένο" το θέμα της κεραίας (γιατί τότε όλοι θα τα γυρίσουν πίσω εντός εγγύησης λέγοντας ότι το άσπρο π.χ. δουλεύει σωστά ενώ το παλιό όχι).

Επιπλέον, αυτό με τον κοινό φορτιστή ισχύει, αλλά δεν ξέρω εάν θα ισχύσει άμεσα για την Apple. Εδώ και τόσα χρόνια λέει η νομοθεσία ότι τα ηλεκτρονικά εντός ΕΕ πρέπει να έχουν 2 χρόναι εγγύηση και όλα τα iPhone έχουν 1.

#15   leuterismarkakis

leuterismarkakis

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:iLeuteris

Δημοσίευση 02/09/2010 - 20:38

Αυτό πιστεύω και εγώ...

Άσε που δεν νομίζω να βγεί και το άσπρο με "διορθωμένο" το θέμα της κεραίας (γιατί τότε όλοι θα τα γυρίσουν πίσω εντός εγγύησης λέγοντας ότι το άσπρο π.χ. δουλεύει σωστά ενώ το παλιό όχι).

Επιπλέον, αυτό με τον κοινό φορτιστή ισχύει, αλλά δεν ξέρω εάν θα ισχύσει άμεσα για την Apple. Εδώ και τόσα χρόνια λέει η νομοθεσία ότι τα ηλεκτρονικά εντός ΕΕ πρέπει να έχουν 2 χρόναι εγγύηση και όλα τα iPhone έχουν 1.



Συμφωνώ!Αυτό με το θέμα του φορτιστή μπορεί να γίνει και αλλιώς δλδ να βγεί ενα adaptoraki με τιν υποδοχή του iphone και απο πίσω να εχει την υποδοχη που θα έχουν άλλα !Όσο για το αν βγεί καινουριο iphone το Δεκεμβρή ειναι απιθανο γτ δεν είναι η πολιτικη της ετερείας αυτης !Μπορεί να αλλαξει κατι εσωτερικο και μονο στο θεμα του death grip!!!Eτσι και αλλιως αν εξερεσουμε το 2007 που βγήκε το 1 iphone που ηταν διαφορετικο !Το 2008 εβγαλε το 3g to 2009 εβγαλε το 3gs μe to ιδιο σχεδιασμο απλως προσθεσε κατι παραπάνω σε θεμα hardware(cpu,ram,video ktlp)kai to 20010 εβγαλε ενα εντελως διαφορετικο iphone !!!!Και με αυτην την λογικη πιστευω θα ακολουθησει δλδ το 2011 θα βγαλει το ιδιο iphone σχεδιαστικα και θα αλλαξει το hardware!και το 2012 θα βγαλει καινουριο και σχεδιαστικα και ολα !Οπότε χλωμο το βλεπω για καινουριο φτου και απο την αρχη!Γνωμη μου μπορει να κάνω και λάθος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες