Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 πολυ φασαρια για το τιποτα.!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
464 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#436   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:02

ναι τα καημενα τα mpixel ρε και 3 να εχει ενα κινητο αν εχει καλυτερο επεξεργαστη εικονας θα τα βλεπετε καλυτερα και απο ενα που ειναι 8..
κοιταξτε τον επεξεργαστη ουσιαστικα πραγματα ..τα mpixels τα κοιτουσαμε πριν πολλα φεγγαρια που τα κινητα εδιναν και 0,75


εσυ αληθεια τι εισαι? ο επιστημονας και ειδημων του φορουμ? σχεδον σε ολα σου τα ποστ ειδικος το παιζεις. και συνηθως οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι.! ελπιζω να το καταλαβες το υπονοουμενο. για εσενα πηγαινει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#437   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:06

εσυ αληθεια τι εισαι? ο επιστημονας και ειδημων του φορουμ? σχεδον σε ολα σου τα ποστ ειδικος το παιζεις. και συνηθως οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι.! ελπιζω να το καταλαβες το υπονοουμενο. για εσενα πηγαινει.

Relax dude.. <_<

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 30/10/2010 - 20:06


#438   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:08

Δεν ξέρω εάν προσεξες το σχόλιο είναι από 6-9.. Φιλικά πάντα! :)

#439   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:09

να συμπληρωσω τελος, οτι επειδη οταν ειχα ανοιξει αυτο το τοπικ περιπου 2 μηνες πριν, ειχε γινει ενας χαμος στο φορουμ.! λοιπον εχω να πω οτι μετα απο 2 μηνες με το iphone 4, δεν το αλλαζω με τα σημερινα δεδομενα του ανταγωνισμου με τιποτα.!! ειναι πραγματικα μια παρα πολυ καλη συσκευη, με τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα της. η ζυγαρια γερνει σαφως απο την μερια με τα πλεονεκτηματα.!
ομως δεν εκανα το ιδιο και με το ipad. το εδωσα και πηρα το galaxy tab. πολυ καλο το ipad, αλλα ρε παιδια αυτο το σπαστικο με τα flash δεν παλευονταν.! οι ανθρωποι ειναι ηλιθιοι? εφτιαξαν μια τρομερη συσκευη με ελειψη καμερας και flash? τι να πω?

#440   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:10

εσυ αληθεια τι εισαι? ο επιστημονας και ειδημων του φορουμ? σχεδον σε ολα σου τα ποστ ειδικος το παιζεις. και συνηθως οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι.! ελπιζω να το καταλαβες το υπονοουμενο. για εσενα πηγαινει.

εχεις καποιο κομπλεξ μαζι μου?

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 30/10/2010 - 20:12


#441   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:10

να συμπληρωσω τελος, οτι επειδη οταν ειχα ανοιξει αυτο το τοπικ περιπου 2 μηνες πριν, ειχε γινει ενας χαμος στο φορουμ.! λοιπον εχω να πω οτι μετα απο 2 μηνες με το iphone 4, δεν το αλλαζω με τα σημερινα δεδομενα του ανταγωνισμου με τιποτα.!! ειναι πραγματικα μια παρα πολυ καλη συσκευη, με τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα της. η ζυγαρια γερνει σαφως απο την μερια με τα πλεονεκτηματα.!
ομως δεν εκανα το ιδιο και με το ipad. το εδωσα και πηρα το galaxy tab. πολυ καλο το ipad, αλλα ρε παιδια αυτο το σπαστικο με τα flash δεν παλευονταν.! οι ανθρωποι ειναι ηλιθιοι? εφτιαξαν μια τρομερη συσκευη με ελειψη καμερας και flash? τι να πω?


By the way.. Το galaxy tab λέει κάτι σαν απομίμηση του Ipad? :rolleyes:

#442   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:11

Δεν ξέρω εάν προσεξες το σχόλιο είναι από 6-9.. Φιλικά πάντα! :)


dinfun τι σχεση εχει απο ποτε ειναι το σχολιο με τα megapixels και με αυτο που λεει.? τον εχω προσεξει και σε αλλες απαντησεις. ειδημων σου λεω. :)

#443   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:12

dinfun τι σχεση εχει απο ποτε ειναι το σχολιο με τα megapixels και με αυτο που λεει.? τον εχω προσεξει και σε αλλες απαντησεις. ειδημων σου λεω. :)

:lol: Σοβαρά όμως.. Τί σου λέει το galaxy tab?

#444   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:14

αφου λοιπον εισαι ειδημων και ξερεις περισσοτερα ζηταω ολες μου ευχαρηστιες να πανε στον εν λογω χρηστη αφου αυτος βοηθαει κα εγω κοροιδευω και δεν ξερω τιποτα.καλο βραδυ

Τελευταία επεξεργασία από: tiloverboy, 30/10/2010 - 20:16


#445   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:14

By the way.. Το galaxy tab λέει κάτι σαν απομίμηση του Ipad? :rolleyes:


φιλε εγω ειμαι ικανοποιημενος 100% και δεν ειναι απομιμηση. ειναι παρα πολυ καλο.! το τελειο μεγεθος και τα εχει ολα.! αν το ipad ηταν ελαχιστα ποιο μικρο με καμερα και υποστηριξη flash player , δεν θα το αλλαζα με τιποτα. εχουν κανει μ....ια ομως.! και θα φανει στο μελλον. αλλα μεχρι να ξυπνησουν εκει στην apple. ισως ηδη να εχουν χασει το παιχνιδι με τα tablet. οπως καποια στιγμη θα χασουν και το παιχνιδι με το ios vs android.

#446   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:17

αφου λοιπον εισαι ειδημων και ξερεις περισσοτερα ζηταω ολες μου ευχαρηστιες να πανε στον εν λογω χρηστη αφου αυτος βοηθαω κα εγω κοροιδευω.καλο βραδυ


καπου τα εχεις μπερδεψει μου φαινετε.! ουτε ειδημων το παιζω, ουτε βοηθαω.! βρες ενα ποστ μου που να αποδεικνυει το αντιθετο. εγω σχολιο εκανα, και ειναι δικαιωμα μου. αν σε πειραξε δεν φταιω.! το αλλο με την μυγα και το μυγιαζεται το ξερεις?? :):) καλο σου βραδυ και εσενα.....

#447   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:22

καλα αστο..ειμαστε και οι δυο κουρασμενοι και δεν εχω ορεξη να ανοιξουμε θεμα εδω..βλεπω ουτε καν pm να μου πεις το προβλημα σου, δεν μπαινω σε διαδικασια να σχολιασω την καθε παπ@ρια του καθενος
και αν θες να δημιουργησεις ιντριγκα εισαι μονος σου ανοιξε την δεν σε ακολουθω. Πες με μαλ.... πες οτι σου κατεβει στο κεφαλι ασχολιαστο θα φυγει..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 30/10/2010 - 20:28


#448   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:23

:lol: Σοβαρά όμως.. Τί σου λέει το galaxy tab?


πηγαινε δες το, δουλεψε το λιγο και μετα μου λες.! να το πιασεις στα χερια σου ομως.! ειναι πολυ καλο. ακουσε με.! ειχα και ipad 2 μηνες. μου ειχε βγαλει την παναγια με τα flash. !!!!!
και το κολπακι για να παιζει τα flash που ειχα δοκιμασει, μονο οι διαφημισεις ανοιγαν.! :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=Hn5z1gtrAmA&feature=player_embedded

#449   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:24

καλα αστο..ειμαστε και οι δυο κουρασμενοι και δεν εχω ορεξη να ανοιξουμε θεμα εδω..βλεπω ουτε καν pm να μου πεις το θεμα σου δεν μπαινω σε διαδικασια να σχολιασω την καθε παπ@ρια του καθενος
και αν θες να ανοιξεις ιντριγκα εισαι μονος σου ανοιξε την. Πες με μαλ... πες οτι σου κατεβει στο κεφαλι ασχολιαστο θα φυγει..


συμφωνουμε....εδω. αστο...... τελος.

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 30/10/2010 - 20:29


#450   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/10/2010 - 20:29

πηγαινε δες το, δουλεψε το λιγο και μετα μου λες.! να το πιασεις στα χερια σου ομως.! ειναι πολυ καλο. ακουσε με.! ειχα και ipad 2 μηνες. μου ειχε βγαλει την παναγια με τα flash. !!!!!
και το κολπακι για να παιζει τα flash που ειχα δοκιμασει, μονο οι διαφημισεις ανοιγαν.! :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=Hn5z1gtrAmA&feature=player_embedded


Θα το τσεκάρω όντως.. Φαίνεται καλό ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες