Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 πολυ φασαρια για το τιποτα.!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
464 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#406   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 20:13

υπαρχει στο forum ενοτητα για αγγελιες.. και πωληση και ζητηση.. απευθυνσου εκει αν και δεν βλεπω φως.... :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#407   kwkigi20

kwkigi20

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 20:24

Θα συμφωνήσω με τον φίλο sale.Επειδή κάποιος έχει διαφορετική άποψη απο την δική μας αυτό δεν σημαίνει ότι εμείς πρέπει να την δεχτούμε αλλά οφείλουμε να την ακούσουμε..
Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το galaxy, στον φίλο μας δεν άρεσε το iphone...ωραία είναι δύο διαφορετικές απόψεις...
Γι'αυτό λοιπόν προτείνω να σταματήσει εδώ το πράγμα.....

#408   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 20:46

υπαρχει στο forum ενοτητα για αγγελιες.. και πωληση και ζητηση.. απευθυνσου εκει αν και δεν βλεπω φως.... :(


Ελα μωρε ο φιλος πλακα κανει.....

#409   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 20:48

λες να μην το καταλαβα... :)

#410   pkountanis

pkountanis

    iPH Member

  • 214 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 06/09/2010 - 20:51

λες να μην το καταλαβα... :)


Ελα ντε..! Παντως φανηκε πολυ σοβαρη η απαντηση σου, για να λεμε την αληθεια.! Ομως εαν εχεις οντως τιποτα για χαρισμα δεν λεω οχι..! :lol:

#411   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 20:54

off topic: εχω κατι γραφεια.. νεοσετ.. γιατι το γραφειο μου προοριζεται για παιδικο δωματιο της κορης.. μιας που δεν χωραει στα αγορια.. :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 06/09/2010 - 20:55


#412   morrraki

morrraki

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:10

καλησπερα και απο εμενα!ειμαι κατοχος iphone 4 εδω και μια εβδομαδα!ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το κινητο και οσο για το σημα τουλαχιστον με το δικο μου δεν ισχυει απο οπου και οπως και να το κρατησεις!!δεν χανει ουτε μια μπαρα!!(μπορει να φταιει οτι εχω σημα καμπανα λογο cosmote!!).Η οθονη ειναι οντως απιστευτη και γενικα ειναι μια στιβαρη και πανεμορφη συσκευη!σιγουρα μελλοντικα περιμενω ακομα περισσοτερα απο την apple οπως εφαρμογες που θα αναδειξουν την συσκευη σε ολους τους τομεις αλλα εχω να κανω μια ερωτηση προς ολους που εχουν ποσταρει σε αυτο το thread!εφοσων πολυ φασαρια για το τιποτα...γιατι τοσο μεγαλη φασαρια απ ολους??? ;) φιλικα παντα!!!

Τελευταία επεξεργασία από: morrraki, 06/09/2010 - 23:11


#413   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:14

Έχεις ρίξει καμία ματιά στα προβλήματα χριστών μόλις ελάχιστες μέρες μετά την κυκλοφορία του ?
και εγώ θα το πάρω στις 15 για να προλάβω την σκέψη σου. Αλλά ο φανατισμός και το να μην βλέπουμε καθαρά κ αντικειμενικα δημιούργησε αυτό το ποστ. Ελπίζω να σε βοήθησα.

#414   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:16

Ζητω να μου χαρισουν iphone 3gs , και το 4 να ειναι δεν εχω προβλημα, ( εαν δεν ειναι jb και διαφορα χρηματων απο εσας )και μια καρτα γραφικων gtx480 κατα προτιμηση κατασκευαστριας εταιρειας gigabyte.! Ευχαριστω....
:lol: :lol:


Χαχαχαχαχαχαχα ... :P
Φοβερό ειδικά το κομμάτι "εαν δεν ειναι jb και διαφορα χρηματων απο εσάς"..

#415   morrraki

morrraki

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:24

;) φιλε μου πιστεψε εχω αλλαξει τοσα κινητα στην ζωη μου που το μονο πραγμα που δεν ειμαι ειναι φανατικος της apple!!απλα αυτο που εχω να πω ειναι οτι τον δρομο που χαραξε η apple με το iphone 1st gen και μετα χωρις να σου προσφερει κατι ιδιαιτερο τεχνολογικα εκανε τις υπολοιπες εταιρειες να ξεχασουν τις ριζες τους και να προσπαθουν ολες να φτιαξουν ενα δικο τους iphone και να το εκθρονισουν!!ειμαι λαθος?την αποψη μου λεω και εγω οπως ολοι!!οταν το παρεις θα μου πεις...

Τελευταία επεξεργασία από: morrraki, 06/09/2010 - 23:24


#416   hellenicsun

hellenicsun

    iPH Enthousiast

  • 572 μηνύματα
  • Twitter:@FotisVNakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:hellenicsun

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:26

;) φιλε μου πιστεψε εχω αλλαξει τοσα κινητα στην ζωη μου που το μονο πραγμα που δεν ειμαι ειναι φανατικος της apple!!απλα αυτο που εχω να πω ειναι οτι τον δρομο που χαραξε η apple με το iphone 1st gen και μετα χωρις να σου προσφερει κατι ιδιαιτερο τεχνολογικα εκανε τις υπολοιπες εταιρειες να ξεχασουν τις ριζες τους και να προσπαθουν ολες να φτιαξουν ενα δικο τους iphone και να το εκθρονισουν!!ειμαι λαθος?την αποψη μου λεω και εγω οπως ολοι!!οταν το παρεις θα μου πεις...


Σίγουρα το touch screen έγινε της μόδας μετά την έλευση του iPhone.

#417   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:30

;) φιλε μου πιστεψε εχω αλλαξει τοσα κινητα στην ζωη μου που το μονο πραγμα που δεν ειμαι ειναι φανατικος της apple!!απλα αυτο που εχω να πω ειναι οτι τον δρομο που χαραξε η apple με το iphone 1st gen και μετα χωρις να σου προσφερει κατι ιδιαιτερο τεχνολογικα εκανε τις υπολοιπες εταιρειες να ξεχασουν τις ριζες τους και να προσπαθουν ολες να φτιαξουν ενα δικο τους iphone και να το εκθρονισουν!!ειμαι λαθος?την αποψη μου λεω και εγω οπως ολοι!!οταν το παρεις θα μου πεις...

Το ίδιο ακριβός εχω γράψει πιο πάνω αν το διάβασες ολο οτι η Apple είναι μόνη πρώτη στα κινητά. Παρόλα αυτά η φασαρία που γίνεται κάθε φορά που βγάζει κάτι, πλέον πάντα είναι υπερβολική. Συγκρινόμενο δε με το 3Gs που εχω τώρα αν κάνεις restore from backup θα μπερδευτείς πιο τηλ. έχεις.

#418   morrraki

morrraki

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:38

Το ίδιο ακριβός εχω γράψει πιο πάνω αν το διάβασες ολο οτι η Apple είναι μόνη πρώτη στα κινητά. Παρόλα αυτά η φασαρία που γίνεται κάθε φορά που βγάζει κάτι, πλέον πάντα είναι υπερβολική. Συγκρινόμενο δε με το 3Gs που εχω τώρα αν κάνεις restore from backup θα μπερδευτείς πιο τηλ. έχεις.




χαχαχαχα ετσι ειναι!αλλα παει με το πακετο!!τα προβληματα τα διαβασα και μαλλον ειμαι πολυ τυχερος με το δικο μου!!! :lol:

#419   delos

delos

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:39

παιδια και εγω περιμενα το κατι παραπανω απο το 4 σε σχεση με to προιγουμενo μοντελο 3gs ...αλλα τωρα πλεον ειναι το τελειο κινητο σε οτι εχει να κανει με κινητη τηλεφονια,εχει τα παντα με flash,επεξεργαστη,2η καμερα για βιντεοκληση,οθονη κτλ...πιστευω ομως οτι υπαρχουν ακομα πολλες δυνατοτητες απλα δεν μας τις δινουν ολες μαζι γιατι μετα πως θα πουλανε και πως θα βγαλουν iphone 5,6...

#420   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 23:44

Εχει εκπληκτική κάμερα εγώ γι'αυτο το αγοράζω κ γιατί πλέον είναι ενα αρρενωπό τηλέφωνο ξέφυγε λίγο απο το παιδικο-ροζ. Κάτι κάνει η Π....α και η κάμερα των 2mp ήταν σαν 5 και τωρα η 5mp ειναι σαν 10mp.(Αν δουλευει) :P

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/09/2010 - 23:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες