Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κρυφή κάμερα.. Όταν το παράνομο βαφτιζεται νόμιμο..


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
110 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/09/2010 - 00:52

Το άκυρο της νύχτας.. :lol:


δεν τραβαγε βρακακια ...:ο)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 00:53

Ρε παιδιά μήν συνεχίζετε.. Έχουμε φύγει Off με συζητήσεις περι ηθικότητας και σωστής χρήσης..

Φίλε ipad το σωστό είναι να το κόψετε εδώ και άν θέλετε όπως είπε και ο DinFun να ανοίξετε ένα topic στο bla bla ωστε άμα βρεθεί λύση στο πρόβλημα να ενημερωθούμε..


Agnoriste σε θεωρω απο τα λογικα ατομα εδω μεσα. Διαβασε αυτα που εγραψε και μετα πες μου αν εχω δικιο. Δεν μπορω να βλεπω αδικους χαρακτηρισμους σε αλλα μελη και θρασυδειλες επιιθεσεις, και ποσο μαλλον στο συγκεκριμενο ανθρωπο που τον γνωριζω.
Αν εχω καπου λαθος πες μου.
Δεν νομιζω αυτος να χαρακτηρισε κανεναν ασχημα, η ειρωνικα.

#63   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 06/09/2010 - 00:54

δεν τραβαγε βρακακια ...:ο)

Θα ήθελα να δώ το πρόσωπο του iLuxus όταν δεί τα posts μετά της παρατηρήσεως του 8)

#64   uriaman1

uriaman1

    iPH Enthousiast

  • 478 μηνύματα
  • Twitter:@ilperfecto
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:uriaman1

Δημοσίευση 06/09/2010 - 01:02

παιδια και γω μια φορα ειχα πετυχει καποτε μια τετοια φαση... φιλοι μου βιντεοσκοπουσαν το μαθημα στο σχολειο και οταν το ανακαλυψαν καθηγητες ειχε γινει μεγαλο θεμα... ακομα και αν εχει πλακα να βιντεοσκοπεις ετσι καποιον... ειναι επικινδυνο... :/

#65   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 06/09/2010 - 01:04

..οπως προανέφερα, για καλή σας τύχη, δεν modεραρο σε αυτό το τοπικ, οπότε το μόνο που μου μένει είναι το ban?

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#66   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 06/09/2010 - 01:05

Agnoriste σε θεωρω απο τα λογικα ατομα εδω μεσα. Διαβασε αυτα που εγραψε και μετα πες μου αν εχω δικιο. Δεν μπορω να βλεπω αδικους χαρακτηρισμους σε αλλα μελη και θρασυδειλες επιιθεσεις, και ποσο μαλλον στο συγκεκριμενο ανθρωπο που τον γνωριζω.
Αν εχω καπου λαθος πες μου.
Δεν νομιζω αυτος να χαρακτηρισε κανεναν ασχημα, η ειρωνικα.


Δίκιο έχεις φίλε μου.. Το πάν είναι να εκφράζεις την άποψη σου χωρίς να προσβάλλεις πράγμα που ο Super δέν φρόντισε να κάνει..

EDIT: Βan, ποιό ban?? :blink:

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 06/09/2010 - 01:06


#67   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 06/09/2010 - 01:14

..Banned

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#68   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 06/09/2010 - 01:16

..Banned

\ >:(

#69   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 06/09/2010 - 01:19

Μην αγχώνεσαι, δεν πήγαινε για εσένα το σχόλιο.

Άπλα επειδή ρώτησες σου απάντησα.

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#70   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 07:34

Συνεχιστε την συζήτηση .. Χωρίς κοσμιτικα επίθετα ο ένας για τον άλλο .. Αλλά με επιχειρηματα .. Μη κοσμια μηνύματα θα διαγράφονται.. Ευχαριστώ!

#71   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 08:37

μιας και εγω ανοιξα αυτο το θεμα, εχω να σου πω γνωριζεις για το λογο που μπορει θελω να το χρησιμοποιησω την εγγραφη με κλειστη καμερα? γιατι μεχρι τωρα υποθετεις..!!
ξερεις εαν π.χ. με εκβιαζουν, η εαν θελω να πιασω καποιον που παρανομει ανελεητα? δεν το χρησιμοποιουν ολοι για να γραφουν βρακακια και κυλοτιτσες απο κοπελες, η απλα για να κανουν χαβαλε.! υπαρχει και η αλλη πλευρα του θεματος.! οπως σε πληροφορω και η εγγραφη κλησεων που την εχω μονιμα και δουλευει στο omnia μου, μεσω του προγραμματος vito audio notes, με εχει σωσει σε διαφορα θεματα ουκ ολιγες φορες. πιστεψε με.!
εαν το χρησιμοποιη καποιος σε μονιμη βαση θα στο επιβεβαιωσει.!!


Φιλαράκι άστα αυτά....άμα θέλεις τέτοιο προγραμματάκι κατά 99.99% για αυτό τον λόγο το θέλεις. Αυτά για να μην λέμε ότι θελουμε. Εμένα τουλάχιστον δεν με πείθεις. Φυσικά δεν με ενδιαφέρει ούτε με αφορά το τι κανεις, για αποφυγή παρεξηγήσεων! Πέρα απο αυτό το κορίτσι η mariam έχει απόλυτο δίκαιο και έχει τις πιο σωστές απόψεις. Για αυτό όλοι θέλετε το bluetooth στο iphone για να στέλλετε φωτογραφίες και βιντεάκια τα στρι...α που βγαίνουν πάνω απο το παντελόνι; :) Τέλος, ξέρω πολύ καλά σε τι σκα..κοσμο ζούμε, και δεν ενδιαφέρομε να τον κάνω καλύτερο για αυτό και εξέφρασα την άποψή μου αλλά δεν παίρνω θέση.

Τελευταία επεξεργασία από: sotoskawasaki, 06/09/2010 - 08:39


#72   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 08:52

Επειδή δεν μπορώ να κάνω edit κάνω συνεχόμενο πόστ για να διευκρινήσω ότι το σκ...κοσμο που ανάφερα ήταν γενικό και δεν ήθελα να χαρακτηρίσω συγκεκριμένα άτομα. Για αποφυγή παρεξηγήσεων. Καλή βδομάδα και καλή επιτυχία σε αυτούς που έχουμε εξεταστική...:)

#73   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:31

Λοιπόν για να σας πω, κάποια μ@λ@κ!$μ€ν4 απο την τάξη μου, ναι το κάναν πηγαίναν στις τουαλέτες των κοριτσιών και τράβαγαν βίντεο φωτογραφίες, άφηναν το κινητός σε μία άκρη και αυτό ηχογραφούσε αλλά τι να πεις τους βάζεις μυαλό. Αν το κάνει ένας (που αυτός που θα το ξεκινήσεις θα είναι ψεφτόμαγκας) μετά θα λέει "παιδιά πήγα στις τουαλέτες των κοριτσιών και τράβαγα βίντεο", τότε δεν θα το ξεκινήσουν και οι άλλοι; Θεωρό ντροπή να γίνει κάτι τέτοιο στα κορίτσια, αλλά δεν φταίνε μόνο τα αγόρια αλλά και τα κορίτσια. Αν θέλεις να προφυλακτείς απο τέτοια περιστατικά, δεν θα έρχεσαι με το μίνι στο σχολείο, ούτε θα κάνεις παρέα με αγόρια, τότε μπορεί να σε βιάσουν (όχι ακριβώς) όπως έγινε πριν 4 χρόνια στο σχολείο μας). Ακόμα ξέρω 3-4 κοπέλες που στην τάξη είναι αγίες, αλλά δεν διαβάζουν και είναι με τους γκόμενους κάθε μέρα. Marian αν διδάσκεις, μπες στο προφίλ τους στο facebook και δες τις φωτογραφίες, δες τους τοίχους, δες, θα σου βγουν τα μάτια.

Τελευταία επεξεργασία από: god21, 06/09/2010 - 10:33


#74   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 06/09/2010 - 10:54

Λοιπόν για να σας πω, κάποια μ@λ@κ!$μ€ν4 απο την τάξη μου, ναι το κάναν πηγαίναν στις τουαλέτες των κοριτσιών και τράβαγαν βίντεο φωτογραφίες, άφηναν το κινητός σε μία άκρη και αυτό ηχογραφούσε αλλά τι να πεις τους βάζεις μυαλό. Αν το κάνει ένας (που αυτός που θα το ξεκινήσεις θα είναι ψεφτόμαγκας) μετά θα λέει "παιδιά πήγα στις τουαλέτες των κοριτσιών και τράβαγα βίντεο", τότε δεν θα το ξεκινήσουν και οι άλλοι; Θεωρό ντροπή να γίνει κάτι τέτοιο στα κορίτσια, αλλά δεν φταίνε μόνο τα αγόρια αλλά και τα κορίτσια. Αν θέλεις να προφυλακτείς απο τέτοια περιστατικά, δεν θα έρχεσαι με το μίνι στο σχολείο, ούτε θα κάνεις παρέα με αγόρια, τότε μπορεί να σε βιάσουν (όχι ακριβώς) όπως έγινε πριν 4 χρόνια στο σχολείο μας). Ακόμα ξέρω 3-4 κοπέλες που στην τάξη είναι αγίες, αλλά δεν διαβάζουν και είναι με τους γκόμενους κάθε μέρα. Marian αν διδάσκεις, μπες στο προφίλ τους στο facebook και δες τις φωτογραφίες, δες τους τοίχους, δες, θα σου βγουν τα μάτια.

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ?
οτι να ναι .....

#75   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:22

Φιλαράκι άστα αυτά....άμα θέλεις τέτοιο προγραμματάκι κατά 99.99% για αυτό τον λόγο το θέλεις. Αυτά για να μην λέμε ότι θελουμε. Εμένα τουλάχιστον δεν με πείθεις. Φυσικά δεν με ενδιαφέρει ούτε με αφορά το τι κανεις, για αποφυγή παρεξηγήσεων! Πέρα απο αυτό το κορίτσι η mariam έχει απόλυτο δίκαιο και έχει τις πιο σωστές απόψεις. Για αυτό όλοι θέλετε το bluetooth στο iphone για να στέλλετε φωτογραφίες και βιντεάκια τα στρι...α που βγαίνουν πάνω απο το παντελόνι; :) Τέλος, ξέρω πολύ καλά σε τι σκα..κοσμο ζούμε, και δεν ενδιαφέρομε να τον κάνω καλύτερο για αυτό και εξέφρασα την άποψή μου αλλά δεν παίρνω θέση.


Ακριβώς.. Και καλά κάνει η apple και έκοψε το radio γιατι έπιανα την συχνότητα της αστυνομίας..

Τί άλλο θα ακούσουμε.. Εγώ φίλε το προγραμματάκι αυτό το θέλω και για αυτό τον λόγο αλλα και για το θέμα περι battery life για να καταγράφεις long videos αλλα δέν βρίσκω πού το πάτε..

Άν θές στην εποχή μας να καταγράψεις κάποιον τα gadget υπάρχουν και δέν θα χρειαστέις το iPhone4G και προσωπικά δέν μπορώ να καταλάβω το πρόβλημα σας..

Πόσα αγοράκια νομίζεις έχουν iPhone 4G στο Δημοτικό - Γύμνασιο?..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες