Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αντικατασταση Iphone 4 λογω προβληματων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
419 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 15/09/2010 - 15:55

Συγκεκριμένα αν αύριο δεν μου πούν αυτό που θέλω να ακούσω (γιατί ο καθένας έκει μέσα μου λεει ότι να νε ) αύριο και πριν τις 14 μέρες σύναψης του συμβολαίου πάω να το κόψω και πάω cosmote που λεχει και δωρεάν tethering.

ναι αλλά πως θα το κόψεις αφου έχεις πάρει επιδότηση?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Jimmy Kane

Jimmy Kane

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:00

Ελαττωματική συσκευή ...... και μη άμεση αντικατάστασή της.

είπαμε κοίτα εδώ. http://www.dolceta.e....php?rubrique84 Μίλησα με αυτούς και πρέπει να πας μια επιστολή στο κατάστημα.

Επίσης κοίτα και εδώ για τα ελαττωματικά προϊόντα.

http://kepka.org/ind...id=58&Itemid=67

Δες τα άρθρα με τα κινητά τηλέφωνα. Είναι ακριβώς η ιδια περίπτωση.

Τελευταία επεξεργασία από: Jimmy Kane, 15/09/2010 - 16:01


#123   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:03

Ελαττωματική συσκευή ...... και μη άμεση αντικατάστασή της.

είπαμε κοίτα εδώ. http://www.dolceta.e....php?rubrique84 Μίλησα με αυτούς και πρέπει να πας μια επιστολή στο κατάστημα.

Επίσης κοίτα και εδώ για τα ελαττωματικά προϊόντα.

http://kepka.org/ind...id=58&Itemid=67

Δες τα άρθρα με τα κινητά τηλέφωνα. Είναι ακριβώς η ιδια περίπτωση.

ναι φίλε καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου!στο περίπου έχω και εγώ πρόβλημα και τα νεύρα μου είναι τσατάλια!
υπομονή τι να πω

#124   zeledaki69

zeledaki69

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:08

Παιδιά δεν ξέρω αν το έχει προσέξει κανείς αυτο... Δείτε στο παρακάτω link (χαμηλά στη σελίδα) τί λέει όσον αφορά το αν είμαστε ικανοποιημένοι απο τη συσκευή μας...
http://www.apple.com...e/case-program/

#125   nivam17

nivam17

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:10

Παιδιά δεν ξέρω αν το έχει προσέξει κανείς αυτο... Δείτε στο παρακάτω link (χαμηλά στη σελίδα) τί λέει όσον αφορά το αν είμαστε ικανοποιημένοι απο τη συσκευή μας...
http://www.apple.com...e/case-program/



αυτο προσεξαμε ολοι οταν ξεκινησε η διαθεση του αιφον στν Ελλαδα.... και απο τοτε τρωγομαστε!

#126   Jimmy Kane

Jimmy Kane

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:11

Είμαι από τις 3/9 φίλε και έχω φρικάρει δεν έχω κινητό. (το παλιό το πούλησα και ξόδεψα πόσα λεφτά για να πάρω το iphone4).
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι υπομονή. Και αρκετή δυσφήμηση της vodafone χωρίς να λέω ψέματα (όπως λένε αυτοί).....

#127   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:13

Είμαι από τις 3/9 φίλε και έχω φρικάρει δεν έχω κινητό. (το παλιό το πούλησα και ξόδεψα πόσα λεφτά για να πάρω το iphone4).
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι υπομονή. Και αρκετή δυσφήμηση της vodafone χωρίς να λέω ψέματα (όπως λένε αυτοί).....

φιλαράκι και εγω είμαι απο τις 31/8 και έδωσα το 3gs και τώρα δεν έχω κινητό!συνέχεια στο περίμενε είμαι και ακόμα να μου το φέρουν!υπέγραψα συμβόλαιο χωρίς να πάρω το κινητό!
πήγα για ακύρωση και μου λένε ιστορίες!αν μπορούσα να παω κοσμοτε θα το έκανα ΧΤΕΣ

#128   zeledaki69

zeledaki69

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:17

Κανονικά αν ισχύει αυτό που λέει αυτό το link πρέπει να το τηρήσουν. Άλλο όμως το τί πρέπει και άλλο τι θα κάνουν τελικά. Πάντως μπορείς να κάνεις μία αναφορά του προβλήματός σου στην apple με e-mail (άσχετα από που το αγόρασες) γραμμένο στα αγγλικά. Εγώ που το έχω κάνει, σε δικό μου πρόβλημα, ανταποκρίθηκαν άμεσα και μου το έλυσαν. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

#129   Jimmy Kane

Jimmy Kane

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:19

φιλαράκι και εγω είμαι απο τις 31/8 και έδωσα το 3gs και τώρα δεν έχω κινητό!συνέχεια στο περίμενε είμαι και ακόμα να μου το φέρουν!υπέγραψα συμβόλαιο χωρίς να πάρω το κινητό!
πήγα για ακύρωση και μου λένε ιστορίες!αν μπορούσα να παω κοσμοτε θα το έκανα ΧΤΕΣ

Ναι πίστεψέ με την έχω διαβάσει την ιστορία σου με τον τύπο στην νέα Σμύρνη.....
Φρίκη...
Αυτά για να μαθαίνουμε ότι ο καταναλωτισμός δεν είναι και τόσο ωραίος όσο φαίνεται.
Συνέχεια μας προσελκύουν με τα καλύτερα(προσφορές κτλ) και στο τέλος μας την χώνουν.
Πάντα να ξέρεις όταν δυσκολεύουν τα πράγματα φαίνεται ποιος είναι "κακός" και ποιος καλός.
Άσε που είμαστε και στο Ελλαδασταν με την τεμπελιά να βαράει κόκκινο και τα ζώα μου να πηγαίνουν αργά.

Στα λόγια καλοί είμαστε εμείς οι Έλληνες, στις πράξεις όμως .... (μου το είχε πει φίλος μου Ιταλός πιανίστας 70 χρονών)

#130   zeledaki69

zeledaki69

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:20

φιλαράκι και εγω είμαι απο τις 31/8 και έδωσα το 3gs και τώρα δεν έχω κινητό!συνέχεια στο περίμενε είμαι και ακόμα να μου το φέρουν!υπέγραψα συμβόλαιο χωρίς να πάρω το κινητό!
πήγα για ακύρωση και μου λένε ιστορίες!αν μπορούσα να παω κοσμοτε θα το έκανα ΧΤΕΣ

Κανονικά δεν έπρεπε να υπογράψεις συμβόλαιο χωρίς να πάρεις το τηλέφωνο στα χέρια σου. Πάντως ότι και να πεις είναι απαράδεκτοι... Δοκίμασες να πάρεις στα κεντρικά τους να τους κράξεις;

#131   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:21

Ναι πίστεψέ με την έχω διαβάσει την ιστορία σου με τον τύπο στην νέα Σμύρνη.....
Φρίκη...
Αυτά για να μαθαίνουμε ότι ο καταναλωτισμός δεν είναι και τόσο ωραίος όσο φαίνεται.
Συνέχεια μας προσελκύουν με τα καλύτερα(προσφορές κτλ) και στο τέλος μας την χώνουν.
Πάντα να ξέρεις όταν δυσκολεύουν τα πράγματα φαίνεται ποιος είναι "κακός" και ποιος καλός.
Άσε που είμαστε και στο Ελλαδασταν με την τεμπελιά να βαράει κόκκινο και τα ζώα μου να πηγαίνουν αργά.

Στα λόγια καλοί είμαστε εμείς οι Έλληνες, στις πράξεις όμως .... (μου το είχε πει φίλος μου Ιταλός πιανίστας 70 χρονών)

λυπάμαι που το λέω γτ δεν θα έπρεπε να είναι έτσι τα πράγματα αλλα συμφωνώ 10000000000% μαζί σου!

#132   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:22

Κανονικά δεν έπρεπε να υπογράψεις συμβόλαιο χωρίς να πάρεις το τηλέφωνο στα χέρια σου. Πάντως ότι και να πεις είναι απαράδεκτοι... Δοκίμασες να πάρεις στα κεντρικά τους να τους κράξεις;

τους έχω πάρει 50000000000000000000000 φορές!
αλλά μάντεψε?ακόμα περιμένω

#133   LeFt

LeFt

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:35

Παιδιά διάβασα αυτό το θέμα από την αρχή και βλέπω ότι όλοι έχετε πρόβλημα το ότι δεν σου δίνουν κουτί μαζί με το "επισκευασμένο" iphone.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ



σκεφτείτε (πράγμα που δεν θα γίνει ποτε)να σας σταματήσει καμια aστυνομία και να σας πιάσει με διαφορετικό κωδικό στο κουτί με αυτό του κινητού?

Δεν θα το θεώρηση κλεψιά?

Σκεφτείτε να σας χαλάσει και το καινούργιο iphone?Σας έχουν στήλη ποτε εγγύηση του καινούργιου?Άμα σας χαλάσει και δεν σας έχουν δόση την εγγίσει μετά δεν θα μπορείς να paris άλλο

#134   Melg

Melg

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:38

Παιδιά διάβασα αυτό το θέμα από την αρχή και βλέπω ότι όλοι έχετε πρόβλημα το ότι δεν σου δίνουν κουτί μαζί με το "επισκευασμένο" iphone.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ



σκεφτείτε (πράγμα που δεν θα γίνει ποτε)να σας σταματήσει καμια aστυνομία και να σας πιάσει με διαφορετικό κωδικό στο κουτί με αυτό του κινητού?

Δεν θα το θεώρηση κλεψιά?

Σκεφτείτε να σας χαλάσει και το καινούργιο iphone?Σας έχουν στήλη ποτε εγγύηση του καινούργιου?Άμα σας χαλάσει και δεν σας έχουν δόση την εγγίσει μετά δεν θα μπορείς να paris άλλο


Απο 'οτι ξέρω σου στέλνουν μαζί και ένα χαρτί το οποίο αναφέρει τα 2 imei των συσκευών και οτι έχει γίνει αντικατάσταση.

#135   zeledaki69

zeledaki69

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/09/2010 - 16:47

τους έχω πάρει 50000000000000000000000 φορές!
αλλά μάντεψε?ακόμα περιμένω

Αν γνώριζες ότι δεν θα πάρεις τηλέφωνο πριν σε βάλουν να υπογράψεις τότε ήταν μεγάλο λάθος... Τουλάχιστον ρίξε μια ματιά στο συμβόλαιο μήπως έχεις δικαίωμα να το ακυρώσεις. Δεν χάνεις τίποτα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες