Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

H Apple δίνει το iOS 4.2 Beta


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
118 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 17/09/2010 - 15:01

2 πράγματα να δω κ μετά να πεθάνω απο μια έκδοση firmware...
Διαχείρηση κλήσεων κ αναφορά στα μηνύματα...ολόκληρη apple δεν νομίζω να μην μπορεί να το κάνει...ειλικρινά είναι τα 2 απο τα 5-6 πράγματα που με κάνουν να θέλω jb την συσκευή μου...


Για jb όσο διάβασα στο twitter έχουν βρει τρύπα στο hardware των νέων συσκευών της apple με τον Α4 πράγμα που σημαίνει οτι για αυτές της συσκευές οτι κ να γίνει θα υπάρχει jb...αντε να δούμε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   JohnPhone

JohnPhone

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 16:57

Ξέρουμε αν αυτό σημαίνει οτι μπορώ να βάλω custom ringtone για τα μηνύματα? η απλά μπορώ να επιλέξω για συγκεκριμένη επαφή αλλα απο τους προεγκατεστημενους ήχους?


Τραγικο αυτο το κωλημα της Apple, τι να πω......! Τοσα σουπερ firmware updates και δωστου IOS και π@π@ρια και ακομη custom ringtones στα sms και αναφορες παραδοσης τιποτα :( .
Πεντε απλα πραματακια που θα ενσωματωνονταν για πλακα σε ενα και μονο update, θα μας βγαλει την ψυχη να μας τα δωσει :mad: . Εχουμε καταντησει να ανοιγουμε σαμπανιες σε καθε ετησιο super update.! Μια για τα ελληνικα, μια για τα mms, μια για τα custom wallpapers και το multitasking......μας παιζει στα χερακια του ο Jobs και η παρεα του για πλακα.!
Με το σταγονομετρο ρε πουστη μου να γινει το ΥΠΕΡτηλεφωνο τους ανταγωνισιμο ενος sonyericsson η ενος φτηνιαρικου nokia...!! Γ@μω το multitouch και το IOS ολοκληρο γ@μω... :mad:
Αν στο iPhone 5 βαλουν ραδιοφωνο, αναφορες και custom ringtones στα sms (με 160 χαρακτηρες φυσικα), διαχειριση κλισεων, ξελκειδωσουν το bluetooth και δωσουν και θεματα.....θα σταματισω να ανοιγω σαμπανιες, το υποσχομαι.! Θα το γυρισω στα πυροτεχνηματα και θα χτυπησω τατουαζ το λογοτυπο της Apple.....στο κουτελο :P .

#48   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/09/2010 - 17:20

Τραγικο αυτο το κωλημα της Apple, τι να πω......! Τοσα σουπερ firmware updates και δωστου IOS και π@π@ρια και ακομη custom ringtones στα sms και αναφορες παραδοσης τιποτα :( .
Πεντε απλα πραματακια που θα ενσωματωνονταν για πλακα σε ενα και μονο update, θα μας βγαλει την ψυχη να μας τα δωσει :mad: . Εχουμε καταντησει να ανοιγουμε σαμπανιες σε καθε ετησιο super update.! Μια για τα ελληνικα, μια για τα mms, μια για τα custom wallpapers και το multitasking......μας παιζει στα χερακια του ο Jobs και η παρεα του για πλακα.!
Με το σταγονομετρο ρε πουστη μου να γινει το ΥΠΕΡτηλεφωνο τους ανταγωνισιμο ενος sonyericsson η ενος φτηνιαρικου nokia...!! Γ@μω το multitouch και το IOS ολοκληρο γ@μω... :mad:
Αν στο iPhone 5 βαλουν ραδιοφωνο, αναφορες και custom ringtones στα sms (με 160 χαρακτηρες φυσικα), διαχειριση κλισεων, ξελκειδωσουν το bluetooth και δωσουν και θεματα.....θα σταματισω να ανοιγω σαμπανιες, το υποσχομαι.! Θα το γυρισω στα πυροτεχνηματα και θα χτυπησω τατουαζ το λογοτυπο της Apple.....στο κουτελο :P .


έχεις δίκιο .αλλά μην λες μεγάλες κουβέντες!

#49   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 17/09/2010 - 17:56

Δεν εντυπωσιάστηκα, άνετα θα μπορούσαν να το πλασάρουν σαν 4.1.1. Σιγά τα features.

#50   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 17/09/2010 - 18:23

Τραγικο αυτο το κωλημα της Apple, τι να πω......! Τοσα σουπερ firmware updates και δωστου IOS και π@π@ρια και ακομη custom ringtones στα sms και αναφορες παραδοσης τιποτα :( .
Πεντε απλα πραματακια που θα ενσωματωνονταν για πλακα σε ενα και μονο update, θα μας βγαλει την ψυχη να μας τα δωσει :mad: . Εχουμε καταντησει να ανοιγουμε σαμπανιες σε καθε ετησιο super update.! Μια για τα ελληνικα, μια για τα mms, μια για τα custom wallpapers και το multitasking......μας παιζει στα χερακια του ο Jobs και η παρεα του για πλακα.!
Με το σταγονομετρο ρε πουστη μου να γινει το ΥΠΕΡτηλεφωνο τους ανταγωνισιμο ενος sonyericsson η ενος φτηνιαρικου nokia...!! Γ@μω το multitouch και το IOS ολοκληρο γ@μω... :mad:
Αν στο iPhone 5 βαλουν ραδιοφωνο, αναφορες και custom ringtones στα sms (με 160 χαρακτηρες φυσικα), διαχειριση κλισεων, ξελκειδωσουν το bluetooth και δωσουν και θεματα.....θα σταματισω να ανοιγω σαμπανιες, το υποσχομαι.! Θα το γυρισω στα πυροτεχνηματα και θα χτυπησω τατουαζ το λογοτυπο της Apple.....στο κουτελο :P .

Μονο με ενα ωραιο μποικοταζ θα συνελθει ο Jobs...αλλα δυστυχως δε μπορει να συμφωνησει ολη η ηφιλειος...Ετσι να πεσουν οι πωλησεις κατα 65 - 70% να τραβαει τα μαλλια του!!!
Αντε πια...για 2-3 απλα πραγματακια που εχει η καθε νορμαλ συσκευη θα μας βγαλει την Παναγια για να τα βγαλει στο εμποριο!!!

My life's goal is only to fight


#51   JohnPhone

JohnPhone

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 19:40

Εχουν καβαλησει το καλαμι κανονικα εκει στην Apple και καλο θα τους κανει να πεσουν λιγο απ τα ψηλα :rolleyes: . Το Android γινεται ολο και καλυτερο και το ποσοστο χρησης του αυξανεται συνεχως. Τα Windows Phone 7 ερχονται και πολλες εταιριες παρουσιαζουν αξιολογα tablets (Samsung P1000 Galaxy).
Τελη 2010 και μεσα στο 2011 θα γινει της......"ταμπλετας το καγγελο" :lol: . Τι θα κανει ο Steve, δεν θα δωσει αυτα που λειπουν στο IOS;

#52   lagoudakis

lagoudakis

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 19:54

αναγκαστικα θα τα δωσει,ειναι καλο που δυμαμωνει o ανταγωνισμος,σε 4-5 μηνες θα τα δωσει πιστευω,το μονο σιγουρο ειναι οτι ο θειος δεν ειναι βλακας

#53   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 20:10

Προσοχή! Σε iPad iOS 4.2 beta ΔΕΝ δουλεύει η λειτουργία push email.


Εμένα μια χαρά δουλεύει το push mail πάντως σε 4.2b!

#54   Sofoklis

Sofoklis

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 21:13

Εμένα μια χαρά δουλεύει το push mail πάντως σε 4.2b!


Τι σου δουλεύει, exchange; Εννοούσα το mobileme που πράγματι δεν δουλεύει http://goo.gl/7SX0. Εσφαλμένα θεώρησα ότι είναι θέμα OS και όχι συνεργασίας με υπηρεσία αφού είναι και τα 2 της Apple!

#55   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/09/2010 - 21:15

Τι σου δουλεύει, exchange; Εννοούσα το mobileme που πράγματι δεν δουλεύει http://goo.gl/7SX0. Εσφαλμένα θεώρησα ότι είναι θέμα OS και όχι συνεργασίας με υπηρεσία αφού είναι και τα 2 της Apple!


exchange & gmail μια χαρα. mobile me mail δεν χρησιμοποιω τοσο. το εχω βαλει να κανει forward τα mail στο gmail μου ;)

#56   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 18/09/2010 - 00:33

Τραγικο αυτο το κωλημα της Apple, τι να πω......! Τοσα σουπερ firmware updates και δωστου IOS και π@π@ρια και ακομη custom ringtones στα sms και αναφορες παραδοσης τιποτα :( .
Πεντε απλα πραματακια που θα ενσωματωνονταν για πλακα σε ενα και μονο update, θα μας βγαλει την ψυχη να μας τα δωσει :mad: . Εχουμε καταντησει να ανοιγουμε σαμπανιες σε καθε ετησιο super update.! Μια για τα ελληνικα, μια για τα mms, μια για τα custom wallpapers και το multitasking......μας παιζει στα χερακια του ο Jobs και η παρεα του για πλακα.!
Με το σταγονομετρο ρε πουστη μου να γινει το ΥΠΕΡτηλεφωνο τους ανταγωνισιμο ενος sonyericsson η ενος φτηνιαρικου nokia...!! Γ@μω το multitouch και το IOS ολοκληρο γ@μω... :mad:
Αν στο iPhone 5 βαλουν ραδιοφωνο, αναφορες και custom ringtones στα sms (με 160 χαρακτηρες φυσικα), διαχειριση κλισεων, ξελκειδωσουν το bluetooth και δωσουν και θεματα.....θα σταματισω να ανοιγω σαμπανιες, το υποσχομαι.! Θα το γυρισω στα πυροτεχνηματα και θα χτυπησω τατουαζ το λογοτυπο της Apple.....στο κουτελο :P .

όλα όσα περιέγραψες για το iphone 5 είναι περισσότερο θέματα λογισμικού, οπότε αν είναι να έρθουν, θα έρθουν δια μέσω της iOS 5.0. αμήν και πότε, αν και ειδικά στο θέμα ραδιοφώνου και bluetooth, μιλάμε για κολλήματα της εταιρίας.

#57   polisan1992

polisan1992

    iPH Member

  • 349 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:demon1kman

Δημοσίευση 18/09/2010 - 07:14

δεν εχω ξανακουσει για πιο βλακωδες update

#58   nikoss

nikoss

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/09/2010 - 11:12

Θο update που δίνει είναι περισσότερο γαι το iPad .
Πιστεύω όμως ότι έβαλαν μέσα και το iPhone , iPod για να συμβαδίζουν πλεων κοινά όλα τα update για όλες τους τις συσκευές

#59   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 18/09/2010 - 12:21

Μα γιατι το λετε βλακωδες εβαλε την super wow επιλογη like στο youtube! Κατσε ντε! μην ειμαστε και αχαριστοι! hheheheheheeh

#60   panosxxx

panosxxx

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 18/09/2010 - 14:27

Θο update που δίνει είναι περισσότερο γαι το iPad .
Πιστεύω όμως ότι έβαλαν μέσα και το iPhone , iPod για να συμβαδίζουν πλεων κοινά όλα τα update για όλες τους τις συσκευές


Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω οτι βασικά έβαλαν μέσα το iphone για να καθυστερήσουν άλλη μια φορα το jailbreak του !!! Εύχομαι να μη μασήσει η dev-team και οι συνεργάτες της ! Έτσι και βγεί j/b για την 4.1, εγώ προσωπικά δεν έχω καμμιά βιασύνη να πάω στην 4.2, δεν έχει απολύτως τίποτα που να κρίνω απαραίτητο.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες