Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

2 νέα iPhones και μία μυστηριώδης συσκευή εμφανίζονται μέσα στο AppleTV firmware!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
102 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   anetos

anetos

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:00

αν το κανει αυτο η apple να βγαλει καινουρια συσκευη θα τους κανω μηνυση για το 4αρι...και απο οτι βλεπω και παρα πολλυς ακομα κοσμος..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   tolistr

tolistr

    iPH Enthousiast

  • 416 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:01

Όχι.. Ακόμα δεν πήρα το καινούργιο :lol: ..
Αμέσως πάντως να κατηγορήσεις..

ΜΑ Δέν είναι λογικό να γίνει κατι τέτοιο και άν γινόταν φαντάσου πόσοι apple fans θα άλλαζαν στρατόπεδο..
Εσύ δέν ξέρω αν το έχεις αλλα όπως υπέθεσες και εσύ για εμένα υποθέτω οτι δέν το έχεις εξού και τα σχόλια..

Ασπάζομαι την γνώμη σου ότι δεν πιστεύεις ότι θα βγει διορθωμένη έκδοση του iphone 4,
αλλά όσο για τους apple fans δεν νομίζω να αλλάξουν στρατόπεδο,τι να πάρουν android? που ακόμα δεν έχει κάποιες αξιόλογες εφαρμογές,WM 7?από τώρα φαίνονται ότι θα είναι "μάπα",για Symbian δεν το συζητώ καν,
ειδικά αν οι περισσότεροι apple fans αλλάζουν μοντέλο κάθε χρόνο,δεν νομίζω να τους πειράξει ιδιαίτερα να έχουν ένα "προβληματικό" iphone 4 για λίγους μήνες ακόμα,μέχρι να βγάλει η apple νέο μοντέλο.
Σε αυτό ποντάρει η apple.
Εδώ όλοι όσοι αγοράζουν το iphone 4 γνωρίζουν για το πρόβλημα με την κεραία και πάλι το αγοράζουν εις γνώση τους.

Εγώ θα περιμένω πάντως καμιά 20αρια μέρες,άλλωστε το 32αρι δεν είναι διαθέσιμο στην vodafone για ανανέωση συμβολαίου.

Τελευταία επεξεργασία από: tolistr, 28/09/2010 - 18:02


#33   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:04

Ασπάζομαι την γνώμη σου ότι δεν πιστεύεις ότι θα βγει διορθωμένη έκδοση του iphone 4,
αλλά όσο για τους apple fans δεν νομίζω να αλλάξουν στρατόπεδο,τι να πάρουν android? που ακόμα δεν έχει κάποιες αξιόλογες εφαρμογές,WM 7?από τώρα φαίνονται ότι θα είναι "μάπα",για Symbian δεν το συζητώ καν,
ειδικά αν οι περισσότεροι apple fans αλλάζουν μοντέλο κάθε χρόνο,δεν νομίζω να τους πειράξει ιδιαίτερα να έχουν ένα "προβληματικό" iphone 4 για λίγους μήνες ακόμα,μέχρι να βγάλει η apple νέο μοντέλο.
Σε αυτό ποντάρει η apple.
Εδώ όλοι όσοι αγοράζουν το iphone 4 γνωρίζουν για το πρόβλημα με την κεραία και πάλι το αγοράζουν εις γνώση τους.

Εγώ θα περιμένω πάντως καμιά 20αρια μέρες,άλλωστε το 32αρι δεν είναι διαθέσιμο στην vodafone για ανανέωση συμβολαίου.


Έχεις στην κατοχή σου κάποιο android τηλέφωνο προφανώς και λές ότι λές, σωστά; Το φαίνονται επίσης είναι υποκειμενική άποψη και επουδενί δεν μεταφράζεται ως είναι.

#34   tolistr

tolistr

    iPH Enthousiast

  • 416 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:10

Έχεις στην κατοχή σου κάποιο android τηλέφωνο προφανώς και λές ότι λές, σωστά; Το φαίνονται επίσης είναι υποκειμενική άποψη και επουδενί δεν μεταφράζεται ως είναι.

Όχι δεν έχω android,περίπου δηλαδή,
έχω το HD2,WM 6.5.5 αλλά του έχω βάλει και android(Dual Boot),
απλά εννουσα ότι είναι νέο λειτουργικό το android και δεν έχουν βγει κάποιες "καλές"εφαρμογές ακόμα σαν του iphone.
Όσο για τα WM 7 σιγουρα αυτό που λες ισχύει,αν δεν δούμε κάτι τελικό δεν μπορούμε να πούμε με σιγουριά,άλλα αν είναι κλειστό λειτουργικό όπως είχαν(αλα iphone App Store) πει πολύ φοβάμαι ότι όλοι οι WM fans θα στραφούν αλλού.

Τελευταία επεξεργασία από: tolistr, 28/09/2010 - 18:16


#35   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:12

Όχι δεν έχω android,περίπου δηλαδή,
έχω το HD2,WM 6.5.5 αλλά του έχω βάλει και android(Dual Boot),
απλά εννουσα ότι είναι νέο λειτουργικό το android και δεν έχουν βγει κάποιες "καλές"εφαρμογές ακόμα σαν του iphone.


Δεν είναι καθόλου νέο πλέον το android και έχει ΑΞΙΟΛΟΓΟΤΑΤΕΣ εφαρμογές. Λίγο πιο ακριβές ίσως αλλά δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις αντίστοιχες του appstore.

#36   tolistr

tolistr

    iPH Enthousiast

  • 416 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:21

Δεν είναι καθόλου νέο πλέον το android και έχει ΑΞΙΟΛΟΓΟΤΑΤΕΣ εφαρμογές. Λίγο πιο ακριβές ίσως αλλά δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις αντίστοιχες του appstore.

Δεν είχα ποτέ μου iphone και δεν μπορώ να συγκρίνω για αυτό που λες,
πολλοί χρήστες(γνωστοί μου)του iphone υποστηρίζουν αυτό που είπα προ ολίγου.
Όταν πάρω το iphone με το κάλο,θα μπορέσω να απαντήσω ή να στηρίξω αυτό που είπα φίλε μου.

Φιλικά...

#37   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:22

Το ένα τηλέφωνο κατά πάσα πιθανότητα θα είναι αυτό που θα υποστηρίζει το δίκτυο CDMA της Verizon. Οι φήμες για αυτό υπήρχαν τουλάχιστον ένα χρόνο πριν αλλά τον τελευταίο καιρό οργιάζουν καθώς οι CEO των AT&T και Verizon σχολιάζουν το γεγονός και πως αυτό ενδεχομένως να επηρεάσει τους δύο. Οι πληροφορίες αυτές υπάρχουν σε πολλά ξενόγλωσσα forum και blogs.

#38   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:27

Το android μια χαρά εφαρμογές έχει μην ακούω @@@ες

#39   fondas

fondas

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Twitter:@Xchristou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Fondas1978

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:30

To βρίσκω εντελώς γελοιο για ένα τέτοιο κολοσσο (apple) να βγαλει αμέσως νέο iphone!!!!!

#40   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:37

To βρίσκω εντελώς γελοιο για ένα τέτοιο κολοσσο (apple) να βγαλει αμέσως νέο iphone!!!!!

μακαρι να το βγαλει ωστε να μην εχουμε κανενα ενδοιασμο για την αγορα του! :P

#41   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 18:58

Θα βγει νεο iphone οπως καθε χρονο η ιουνη η ιουλιο

#42   vezyro

vezyro

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/09/2010 - 19:01

Μακρι να βγάλει νέα μοντέλα με διαφορετικές επιλογές για τον καθένα (μεγαλύτερη οθόνη κ.τ.λ)

#43   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 28/09/2010 - 19:05

Θα βγει νεο iphone οπως καθε χρονο η ιουνη η ιουλιο

Πολύ σύντομα , και οχι τον "ιουνη" , "ιουλιο".

#44   Kamui

Kamui

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 20:00

Νομίζω είχε ειπωθεί εδώ και καιρό (κάπου το διάβασα, ίσως ανεπίσημα) πως θα βγει το χειμώνα διορθωμένη επανέκδοση του 4. Δεν ξέρω υποθέτω. Άντε πάλι θα γεμίσουμε αγγελίες "πωλείται iphone 4 για iphone 4 new :P"

#45   ggeo7

ggeo7

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/09/2010 - 20:11

Δεν είναι καθόλου νέο πλέον το android και έχει ΑΞΙΟΛΟΓΟΤΑΤΕΣ εφαρμογές. Λίγο πιο ακριβές ίσως αλλά δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις αντίστοιχες του appstore.


Οι εφαρμογες του android ειναι απιστευτες αλλα ακομη εχουν πληρη εφαργμοφη μονο στις ΗΠΑ. Ειχα το HTC magic εκει εβγαζα φωτο ενα εστιατοριο η ακομη και το empire state και ειχα κατευθειαν αντιστοιχα sites με rating εστιατοριου και την ιστορια τοθ ESB... το search τησ google και οτι αυτο συνεπαγεται ειναι χρονια μπροστα... απλα η google δεν εχει ακομη account στην ευρωπη...Επισης η λογικη της free υπερεσιας φαινεται να λειτουργει πολυ καλα για την google.

Πηρα το iphone 4 με πληρη επιγνωση του οτι το itunes( χωρις jb δεν εχω file manager...) και η λογικη της apple θα με νευριασει, επειδη θεωρω πως ειναι μακραν η κορυφαια συσκευη και ειναι ενα gadget-entertainment center... σαν εργαλειο δουλειας το android ειναι κορυφαιο απλοποιει τα παντα βλ. file manager ευκολη λειτουργια σαν stickaki κλπ...

Οποτε ειναι κριμα να κρινουμε δογματικα καποια πραγματα χωρις να τα δοκιμασουμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες