Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

2 νέα iPhones και μία μυστηριώδης συσκευή εμφανίζονται μέσα στο AppleTV firmware!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
102 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Xedimi

Xedimi

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:08

ρε παιδια τι καινουριο iphone το 4 ειναι no.1 σε πολεισεις και πουλειουντε 160.000 iphone την μερα και θα το αλαζε η apple θα καταστραφη. αφου λεει iphone3,3 το 3 ειναι το iphone 4 κανενα καινουριο ios to ios4.3 μετα το 4.2 αρχες του χρονου....

Stop, you are f*cking killing me man...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:18

μακαρι να βγει καινουργιο γιατι βαριεμαι να περιμενω το iphone 5! :P

#78   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:20

θα κλεισουν το exploit θα φτιαξουν και το θέμα (αν υπαρχει) με το σήμα!με μια κίνηση 2-0!

To exploit υπαρχει όπως επίσης κ το θέμα με το σήμα...
Για το πρώτο το ξέρουμε...Κ πλέον το ξερει κ η apple..
Για το δεύτερο εγινε ολόκληρη ομιλία απο τον S.Jobs κ καλα αυτό το οτι έκανε το project με τα bumpers πρεπει να μας λέει κάτι....μπορεί να μην είναι τόσο μεγάλο αλλα υπαρχει...
Πάντως αν βγάλουν τόσο γρήγορα νέο iPhone είναι σαν να δηλώνουν το "λάθος" τους στο 4...άποψη μου Πάντα....
Δεν νομίζω να βγει με το νέο έτος οτι δούμε κ μάλλον στα μισά τον γνωστό μήνα....χεχε

#79   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 07/10/2010 - 16:39

ΑΠΟΚΛΙΕΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΝΕΑ IPHONE....ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΟΠΟΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ....

#80   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:35

Όχι ρε π***** μου, αν βγουν φθηνότερα ΤΟΤΕ είναι που θα τα πάρουν ΟΛΟΙ και θα σιχαθείς να τα βλέπεις

#81   hombregr

hombregr

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:36

Απλη απορια:ας πουμε οτι εχουμε μια εταιρια που βγαζει ενα προιον μια φορα τον χρονο γιατι ειπαμε οτι αυτη θα ειναι η γραμμη της εταιριας,,ωραια?ας πουμε οτι αποφασιζουμε και θελουμε πλεον να σταματησω αυτη την ροη των πραγματων για διαφορους λογους,γιατι??για να προκαλεσω μια μικρη σύγχυση στους καταναλωτες ετσι ωστε κερδισμενος να βγω μονο εγω που σε αυτο το προιον εχω το μονοπωλιο,να προτεινω καποια πιο οικονομικη προσβαση σε αυτο το προιον λεγε με nano (αν βγει)ετσι ωστε να ανεβασω τα εσοδα μου,να φτιαξω την κεραια και το exploit που με αυτα και αυτα ειχα χασει τοσα λεφτα απο μετοχες(σημα-μετοχες + exploit-appstore) και τωρα αρχισα παλι να επανερχομαι εκει που ημουν και μπορει και αλλα πολλα που για εμας να ειναι μερικες φορες και "υψηλα γραμματα"..ποιος με εμποδιζει να κανω κατι τετοιο?δικια μου δεν ειναι η εταιρια?οτι θελω δεν κανω?γιατι να μου κανεις μυνηση κυριε τακη-λακη κτλ??οταν το πηρες εκανα συμβολαιο μαζι σου δεν θα βγαλω αλλο για ενα χρονο?και επισης οπως ειπε και καποιο αλλο member πιο πανω θα του κανουν μυνηση αυτοι με τις αποθηκες-μεγαλομαγαζα που αγοραζουν χιλιαδες,ποιος σου ειπε πως αυτοι ηδη δεν γνωριζουν τετοιες κινησεις και αγοραζουν σταδιακα βαση ζητησης?εισαι τοσο σιγουρος οτι ειναι τοσο προβατα?δυστηχως λογω οτι συνεργαζομαι στην δουλεια με μεγαλες εταιριες του εμποριου εχω μαθει να μην ειμαι τοσο αθωος στην σκεψη.δεν ξερω ειλικρινα..ακομα και η αποψη μου διιστατε..ο μονος λογος που εγραψα ειναι για να παρουσιασω και την αλλη πλευρα της εταιριας που με εξυπνεςς τακτικες καταφερνει τον αποτερω σκοπο της...
Υ.Γ.αυτη η κουβεντα περι εμποριου-πωλησεις-τακτικες ειναι τεραστιαηθελα να γραψω τοσα πολλα αλλα μενω σε μια αλλη οπτικη γωνια κατα εμε και ενα λιγο πιο "ψυχρο" τροπο σκεψης...ευχαριστω

#82   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 17:40

Όχι ρε π***** μου, αν βγουν φθηνότερα ΤΟΤΕ είναι που θα τα πάρουν ΟΛΟΙ και θα σιχαθείς να τα βλέπεις


ενω τωρα δεν εχει καθε καρυδιας καρυδι και απο ενα iphone δλδ...καλως κακως , εχει γινει fashion icon οποτε...

@hombregr συμφωνω μαζι σου , απλα το γιατι το κανει -και δεν εννοω τα nano γιατι αυτα ειναι υποθεσεις, μιλαω για πραγματα που εχει κανει (οχι μονο η apple καθε εταιρια)- ειναι λιγο πιο πολυπλοκο αν σεκφτεις οτι το σπουδαζεις ;)

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 07/10/2010 - 17:42


#83   hombregr

hombregr

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:17

ενω τωρα δεν εχει καθε καρυδιας καρυδι και απο ενα iphone δλδ...καλως κακως , εχει γινει fashion icon οποτε...

@hombregr συμφωνω μαζι σου , απλα το γιατι το κανει -και δεν εννοω τα nano γιατι αυτα ειναι υποθεσεις, μιλαω για πραγματα που εχει κανει (οχι μονο η apple καθε εταιρια)- ειναι λιγο πιο πολυπλοκο αν σεκφτεις οτι το σπουδαζεις ;)

οσο για το πρωτο που ειπες εχω παθει σοκ ειλικρινα φιλε μου...μα ειναι δυνατον να "πετας" 650 ευρω για να παρεις ενα smartphone και να μην ξερεις ουτε το 10% απο τις δυνατοτητες του?εχω αρκετους τετοιους φιλους και δυστηχως ειναι κριμα να ακουω ατακες: σοβαρα αλλαζει ringtone χωρις jailbreak?ε ειναι να μην πω μετα πεταμενα λεφτα?

#84   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:24

ενω τωρα δεν εχει καθε καρυδιας καρυδι και απο ενα iphone δλδ...καλως κακως , εχει γινει fashion icon οποτε...

@hombregr συμφωνω μαζι σου , απλα το γιατι το κανει -και δεν εννοω τα nano γιατι αυτα ειναι υποθεσεις, μιλαω για πραγματα που εχει κανει (οχι μονο η apple καθε εταιρια)- ειναι λιγο πιο πολυπλοκο αν σεκφτεις οτι το σπουδαζεις ;)

Ακριβώς...εχει γίνει σαν το νοκια 3310 που είχε ΟΛΗ η ελλάδα...
Αναρτημένη εικόνα
Η διαφορα...τωρα το εχουν για αυτο το λογο...fashion icon κ τιποτα αλλο...αρκετοι είναι αυτοί που δεν ξέρουν τι θα πει app store και jailbreak...(προχθές γνώρισα καποιον που αγόρασε το 4 και ναι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!Καλά όταν του έλεγα για appstore κλπ εννοειται οτι με κοιτούσε σαν να του ελεγα την θεωρία της σχετικότητας στα κινέζικα)
Πάντως οτι κ να βγάλει σε κινητό η apple...θα πουλήσει...
ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...

Τελευταία επεξεργασία από: Gagarin, 07/10/2010 - 18:24


#85   hombregr

hombregr

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:37

Ακριβώς...εχει γίνει σαν το νοκια 3310 που είχε ΟΛΗ η ελλάδα...
Αναρτημένη εικόνα
Η διαφορα...τωρα το εχουν για αυτο το λογο...fashion icon κ τιποτα αλλο...αρκετοι είναι αυτοί που δεν ξέρουν τι θα πει app store και jailbreak...(προχθές γνώρισα καποιον που αγόρασε το 4 και ναι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ!!Καλά όταν του έλεγα για appstore κλπ εννοειται οτι με κοιτούσε σαν να του ελεγα την θεωρία της σχετικότητας στα κινέζικα)
Πάντως οτι κ να βγάλει σε κινητό η apple...θα πουλήσει...
ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...

χαχαχαχαχα...ωραιος ο φιλος σου...σε λιγο θα σε παρει και τηλ γιατι ανακαλυψε οτι δεν εχει αναφορα στα μυνηματα...και φιλε μου γιατι πολυ απλα ειναι πλεον status symbol με 2 τελεια μελετημενους παραγοντες.1 ειναι ακριβο ετσι ωστε δεν μπορουν να το εχουν ολοι και 2 οταν πατας να κανει κατι το κανει.δεν περιμενεις δεν εχει αναμονη και αλλα πολλα που ολοι τα ξερουμε..να θυμασαι ομως πιο πολυ το 1..να σου πω και την αληθεια.οταν πρωτοβγηκε το omnia pro 2 διαλεξα αυτο αντι για iphone. ο λογος?πιο πολυ για να μην γινω προβατο...τελικα ομως οταν απεκησα iphone ενιωσα ασχημα για την επιλογη που ειχα κανει τοτε γιατι πολυ απλα η συσκευη αξιζει...θελω να δω ομως πιο φθηνα iphone για να μπορουν να τα παρουν και αρκετοι που δεν τους φθανουν τα λεφτα...ειναι κριμα να θες κατι και να μην μπορεις να το παρεις γιατι κοστιζει οσο ενας βασικος μισθος..

#86   bacadef

bacadef

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:39

Πάντως οτι κ να βγάλει σε κινητό η apple...θα πουλήσει...
ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...

Γενικά, όλα τα προιόντα της apple έχουν εκπληκτικό design και όπως και να το κάνουμε όταν κατι χτυπάει ωραία στο μάτι ακόμα και αυτοί που δεν γνωρίζουν βασικά πράγματα για τις λειτουργίες του θέλουν να τα αποκτήσουν...το iphone τείνει να γίνει κάτι σαν fashion-must have κατα την γνώμη μου

#87   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:41

ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ...


γιατι αυτοι που το καναν αυτο , ηταν καλοι μαθητες γενικοτερα και τους εκοβε...;)\
το ξερουν το αντικειμενο πως να του πουμε....

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 07/10/2010 - 18:42


#88   hombregr

hombregr

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:47

φανταsoy ομως λιγο το νεο iphone..που δεν θα εχει προβλημα στο σημα(οπως υπαρχει σε μερικα) και με αναβαθμισεις στο software....ειναι να μην το περιμενεις?οσο για πιο μικρο ειμαι εναντιον μακαρι να ηταν 3,7 η 4 ιντσες για εμενα....

#89   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:48

χαχαχαχαχα...ωραιος ο φιλος σου...σε λιγο θα σε παρει και τηλ γιατι ανακαλυψε οτι δεν εχει αναφορα στα μυνηματα...και φιλε μου γιατι πολυ απλα ειναι πλεον status symbol με 2 τελεια μελετημενους παραγοντες.1 ειναι ακριβο ετσι ωστε δεν μπορουν να το εχουν ολοι και 2 οταν πατας να κανει κατι το κανει.δεν περιμενεις δεν εχει αναμονη και αλλα πολλα που ολοι τα ξερουμε..να θυμασαι ομως πιο πολυ το 1..να σου πω και την αληθεια.οταν πρωτοβγηκε το omnia pro 2 διαλεξα αυτο αντι για iphone. ο λογος?πιο πολυ για να μην γινω προβατο...τελικα ομως οταν απεκησα iphone ενιωσα ασχημα για την επιλογη που ειχα κανει τοτε γιατι πολυ απλα η συσκευη αξιζει...θελω να δω ομως πιο φθηνα iphone για να μπορουν να τα παρουν και αρκετοι που δεν τους φθανουν τα λεφτα...ειναι κριμα να θες κατι και να μην μπορεις να το παρεις γιατι κοστιζει οσο ενας βασικος μισθος..



συφμωνώ απολύτως με όλα όσα είπες. Είχα την δυνατότητα να πάρω 3g και επέλεξα Windows Mobile. Έν χρόνο μετά, πηρα 3gs και μετάνιωσα για την επιλογή μου, τότε να μην άρω το 3g. Τώρα, έχω το 4 και ξέρω πως αξίζει τα λεφτά του (ίσως κανα 100-150 ευρώ λιγότερα θα έπρεπε να έιναι)! Παρόλα αυτα, βλέπω άτομα που έχουν iPhone κσι δεν έχουν μέσα τίποτα στην κυριολεξία παρα μόνο μουσική. ΑΥΤΟΙ ανήκουν στην η ομάδα, που το παίρνουν μόνο για να πούνε ότι έχουν ένα κιντό αξίας 800ίων ευρώ και όχι γιατί αυτήν την στιγμή είναι το καλύτερο smartphone στην αγορά...Όλοι αυτοι οι τύποι δεν έρουν να τουσ χρησιμποιύνε αλλά το αγοράζουνε, αυτόι είναι τα πρόβατα! Τέλος θα συμπηκνώσω τα λεγόμενα μου σε μια πρόταση: Το iPhone αξίζει, μόνο αμα ξέρεις να εκεμετταλεύεσε όλες τις δυνατότητες του...
Όλοι όσοι αγοράζουν iPhone για να λένε ότι έχουν iPhone είναι κενοί, διοτί μπορεί κάποιος ν ασυμπεράνει πολύ εύκολα ότι έχουν την ίδια αντιμετώπιση και σε άλλους τομείς τις ζωής τους, πχ στην ένσυση τους...Αν η τιμή του iPhone ήταν ένα 100 λιγότερο...θα ήταν πραγματικά το ΑΠΟΛΥΤΟ κινητό, όχι πως δεν είναι. ;)

#90   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 18:50

φανταsoy ομως λιγο το νεο iphone..που δεν θα εχει προβλημα στο σημα(οπως υπαρχει σε μερικα) και με αναβαθμισεις στο software....ειναι να μην το περιμενεις?οσο για πιο μικρο ειμαι εναντιον μακαρι να ηταν 3,7 η 4 ιντσες για εμενα....


αμα βάλεις θήκη (που οι περισσότεροι βάζουν για ευνόητους λόγους) το πρόβλημα με το σήμα λύνεται ;)
Όσο για τις ίντσες, πιστεύω πως είναι ωραίο όπως είναι, αμά ήταν και λίγο μεγαλύτερο δεν θα με ενοχλούσε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες