Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Group Buy Spiderpodium


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
88 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:38

Επειδή το deadline που πήρε ο leroi είναι για την Κυριακή και πολλοί ίσως να μην παρατηρήσουν το θέμα ίσως θα ήταν μια καλή ιδέα να ενημερωθούν όσοι είναι στη λίστα με πμ για την νέα κατάσταση και για να ενημερώσουν αν θέλουν να παραμείνουν στην παραγγελία.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:43

Σε κάθε περίπτωση θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν τελική του απόφαση αυτή αλλά εν'θερμο.Αν δεν επιστρέψει ως αύριο στην "Δουλεια του" τότε θα το αναλάβω εγω εξ'ολοκληρου.και θα στείλω πμ επιβεβαίωσης εεεε κάποιος θα βοηθήσει σε αυτό σωστά ? αλλά προς το παρόν θέλω να "Συντηρήσω" οχι "Αντικαταστήσω" Εξάλλου ας πάρει ρεπό στα γενέθλια του ?! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/10/2010 - 16:45


#18   STRATIS66

STRATIS66

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:46

Εγώ παραμένω στην παραγγελία για τα spiderpodium. Και κρίμα για τον Leroi που ταλαιπωρήθηκε το παιδί να βρει προσφορές και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που είδαμε. Δεν μπορώ να καταλάβω κάποια άτομα εδώ μέσα. Με αυτό το group buy η κοινότητα πήγε να κάνει ένα βήμα μπροστά και είχαμε δεν είχαμε πάμε να το καταστρέψουμε. Από την πρώτη στιγμή είπα ότι γουστάρω πολύ όλο αυτό το πράγμα και θέλω να βοηθήσω με όποιον τρόπο μπορώ. Και αυτό σκοπεύω να κάνω. Μάλιστα θέλω να προτείνω και κάτι: Δημιουργία από την κοινότητα μιας ομάδας που θα ασχολείται και με μελλοντικά group buys. Αν υπάρχουν σταθερά κάποια άτομα που με όρεξη θα χειρίζονται τέτοια θέματα πιστεύω μπορούμε να πετύχουμε ΠΟΛΛΑ. Είμαι δίπλα σε κάθε τέτοια προσπάθεια όπως πιστεύω και αρκετοί άλλοι εδώ μέσα. Ιδέες υπάρχουν, ας τις βάλουμε κάτω και να οργανωθούμε. Moviemaker ότι χρειαστείς για τα διαδικαστικά μην διστάσεις.

ΥΓ: @moviemaker λέγατε με τον leroi ότι ίσως οηγαίνατε σε ένα μαγαζάκι που είχε το spiderpodium για να το δείτε από κοντά. Πήγατε? Εντυπώσεις?


σωστός ο παίκτης που έλεγε και κάποιος φίλος +1

μπορώ να ασχοληθώ και εγώ σε ένα τέτοιο γρουπάκι

Τελευταία επεξεργασία από: STRATIS66, 06/10/2010 - 16:51


#19   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/10/2010 - 16:52

Σε κάθε περίπτωση θέλω να πιστεύω ότι δεν ήταν τελική του απόφαση αυτή αλλά εν'θερμο.Αν δεν επιστρέψει ως αύριο στην "Δουλεια του" τότε θα το αναλάβω εγω εξ'ολοκληρου.και θα στείλω πμ επιβεβαίωσης εεεε κάποιος θα βοηθήσει σε αυτό σωστά ? αλλά προς το παρόν θέλω να "Συντηρήσω" οχι "Αντικαταστήσω" Εξάλλου ας πάρει ρεπό στα γενέθλια του ?! :lol:

Εννοείται την δικιά μου βοήθεια την έχεις και Χρόνια πολλά στον leroi!!!!

#20   tasos53

tasos53

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 18:01

Οτι λεμε δεν ξελεμε ..... φυσικα και ειμαι μεσα

#21   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2010 - 18:07

κ εγω μεσα οτι χρειαστει στην οργανωση κ στην ενημερωση της καταστασης προς ολους τους ενδιαφερομενους! Ολα καλα θα πανε υπομονη κ ψυχραιμια θελουν αυτα τα πραγματα....

#22   cdel

cdel

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:stanis

Δημοσίευση 06/10/2010 - 18:33

φυσικα μεσα!!!

#23   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 06/10/2010 - 18:40

κάτσε ρε moviemaker τι έγινε γιατί το έχασα λίγο!άνοιξες άλλο τόπικ εσύ?και είναι το ίδιο με του λεροι?
είμαι μέσα βέβαια αλλά να ξέρω και τι παίζει
θενκς

#24   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 18:53

Συγνώμη γιατι ανοιξατε άλλο topic και δεν μας λέγατε να το ξεκλειδωσουμε.. Με δική σας (εννοώ του leroi) προτροπή κλείδωσε και όχι με δική μας πρωτοβουλια.. Thanks!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 06/10/2010 - 18:59


#25   xt600

xt600

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 18:57

Και εγω ενα σε μαυρο!Δημητρης απο Ηλιουπολη!Ειχα κανει παραγγελεια και στο αλλο Topic αλλα επεσα πανω στο ακυρο και μαλλον δεν προλαβε ο Leroi να με περασει στην λιστα!!

#26   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 19:13

Καθίστε γιατί έχασα την μπάλα όλοι μαζί.

1)Δεν μπορούσα να βρω άμεσα τον Leroi και επίσης δεν ήθελα να χάσουμε όλο τον κόπο που κάναμε μερικοί γι'αυτο. Γιαυτό άνοιξα καινούριο τοπικ γιατί δεν μπορούσα να ανοίξω κλεισμένο τοπικ άλλου.

2) Μόλις ενημερώθηκα για όλα. Υπάρχουν 2 προσφορές και δέχτηκαν κ το 14.5 για επαρχεία.

3)Αν κάποιος εχει να πει κάτι καλύτερο να το πει εδώ δημόσια δηλαδή τιμή σε αντιστοιχία γιατί κερδισμένος πρέπει να βγει ο κόσμος εδώ.

4) Είμαστε σίγουροι οτι και οι 2 επιχειρήσεις αποτελούνται απο Αξιοπρεπείς και φιλικούς ανθρώπους ως προς εμάς κ Ευχαριστούμε γιαυτό.

5) Από αύριο το μεσημέρι π.μ με την τελική τιμή κ επιχείρηση που θα το αναλάβει.Για ευνόητους λόγους.

6) Να τελειώνουμε με αυτό γιατι θέλω την θήκη ΣΥΝΤΟΜΑ ! :P

Το Αραχνακι το είδε από κοντά και τα σπάει παρόλα αυτά θέλει λίγη εξοικείωση για τις Κάμα Σουτρα ... Στάσεις (τις Δύσκολες δηλαδή..)

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 06/10/2010 - 19:18


#27   gbrepl

gbrepl

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 19:16

1 μαυρο εγω παρακαλω...
Τριπολη

Μπορουμε να μαθουμε ποια ειναι τα 2 μαγαζια????

#28   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 19:22

1 μαυρο εγω παρακαλω...
Τριπολη

Μπορουμε να μαθουμε ποια ειναι τα 2 μαγαζια????


Νομίζω ότι όποιος έχει παρακολουθήσει όλο αυτό, και είσαι ένας από αυτούς,(έπαιξε κ καθοριστικό ρόλο η ερευνά σου) Ξέρει.δεν μπορούμε να κάνουμε αναφορά γιατί είναι διαφήμιση.

#29   gbrepl

gbrepl

    iPH newbie

  • 67 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2010 - 19:24

Νομίζω ότι όποιος έχει παρακολουθήσει όλο αυτό, και είσαι ένας από αυτούς,(έπαιξε κ καθοριστικό ρόλο η ερευνά σου) Ξέρει.δεν μπορούμε να κάνουμε αναφορά γιατί είναι διαφήμιση.


:lol: :lol: Καπου εχασα τη Μπαλα με τα Μαγαζια
Στειλε μου Πμ αν ειναι ευκολο....
Μη κανουμε και δωρεαν διαφημηση.

#30   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 06/10/2010 - 19:27

:lol: :lol: Καπου εχασα τη Μπαλα με τα Μαγαζια
Στειλε μου Πμ αν ειναι ευκολο....
Μη κανουμε και δωρεαν διαφημηση.

και εγω θα ήθελα ενα πμ αν σου είναι εύκολο!
θενκς

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες