Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Μας Κοροϊδεύουν ! Επειδή δεν περίμεναν ότι θα Πετύχουμε !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
179 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:24

Λοιπόν αγόρια μου.

Μετά την επιτυχημένη προσπάθεια μας για το αραχνακι λέω να το πάμε λίγο παρακάτω.

Έχουμε βρει ένα Site με μεγάλη ποικιλία από Θήκες κ Προστατευτικά

Όσοι έχουν αγοράσει από εκεί λένε οτι η ποιότητα τους είναι μοναδική.

Κάποιοι έχουν παράπονό απο την εξυπηρέτηση τους αλλά γι'αυτο είμαστε εδω.

Κατ'αρχην να δούμε πιο κ πόσο είναι το ενδιαφέρον απο όλους μας και αν αξίζει τον κόπο να το ψάξουμε περισσότερο.

Οπότε Διαλέξτε Δηλώστε για να δούμε τι μπορούμε να πετύχουμε.

Url : http://www.sgpstore....php/cPath/21_28

Αυτή διάλεξα εγώ : http://www.sgpstore....roducts_id/1487

(αν διαλέξετε όλοι την ιδια θα ακυρώσω το Group )(Εδώ πρέπει να είμαστε λιγότερο βιαστικοί)


ΛOIΠΟΝ οι ADMIN ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ να εχει παλι ΚΕΡΔΟΣ !!!! ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ> ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΛΗΨΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΦΟΡΟΥΜ>

με τα λυπης μου σε ενημερωνω πως δεν επιτρεπεται να ανοιχθει παρομοιο topic.. δυστυχως.. εντολη ομοφωνη των admins.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   guzel

guzel

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:27

το ebay εχει τοσες και τοσες..

τα link που παραθετεις ειναι ακυρα

#3   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:28

Ετσι και αλλιώς δεν έχουν αξία τα λινκς αλλά η συμπεριφορά.
Και επειδή ξέρω από που προήλθε ολο αυτο Ακυρώνω και την παραγγελια μου στο αραχνακι.

Τελευταία επεξεργασία από: moviemaker, 07/10/2010 - 13:30


#4   Fotis88

Fotis88

    iPH Enthousiast

  • 491 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:29

Τελικά άκυρο αυτό?

#5   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:30

Δεν μπορώ να φανταστώ τον λόγο, αν μπορούν ας μας τον εξηγήσουν...

#6   UsualSuspect

UsualSuspect

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:billavg

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:31

ναι να μας πούνε κι εμάς να ξέρουμε

#7   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:34

ναι να μας πούνε κι εμάς να ξέρουμε

Άντε παίξε κανά FIFA που μου θές να ξέρεις κιόλας.... :P

#8   ReaLity

ReaLity

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:34

το ebay εχει τοσες και τοσες..

τα link που παραθετεις ειναι ακυρα


κορυφαια απαντηση ουτε ο ανηψιος μου στα 2 δεν θα μπορουσε ετσι μπραβο σου. Σε λυπαμαι.

moviemaker

τι παιχτηκε πηρες καποια απαντηση σε πμ απο τους διαχειριστες του iphonehellas? Δημοκρατια εχουμε και αυτο που πετυχαμε ηταν συλλογικο δεν καταλαβαινω γιατι να μην θελουν να το συνεχισουμε. Στην τελικη δεν δημιουργησαμε προβλημματα σε νομικο επιπεδο αλλα και σε κανενα απο οσα μπορω να φανταστω!

Τηρησαμε ολους τους κανονες οποτε μιλα λιγο πιο ανοιχτα για να καταλαβουμε κ οι υπολοιποι τι ακριβως συμβαινει. Ελεος πια να σταματηση η φαγομαρα ειμαστε μια ομαδα και πρεπει να μεινουμε σε αυτο το σκεπτικο οτι κανουμε για ολους το κανουμε, σωστα? Σε οποιον δεν αρεσει προβλημα του....

#9   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:36

Αν εννοείς ότι δεν θέλουν να γίνει 2η παρόμοια κίνηση λόγω του κλειδώματος που έπεσε από τον Dinfun, προσωπικά σε βρίσκω λάθος. Αν έγινε κάτι διαφορετικό δεν έχω άποψη. Όπως και να χει αν μπορείς στείλε μου το κατάστημα για τις αράχνες.

#10   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:37

Εγώ έχω να πω το εξής.
Στη προσπάθειά μου να ενημερώσω τα μέλη για το ποιό είναι το άλλο κατάστημα, μιας κ το ένα το μάθανε (αφου κοσμεί άλλωστε με διαφήμιση τη σελίδα...) προφανώς φιμώθηκα και μετά από λίγο δεν είχα τη δυνατότητα να ανοίξω καμία συζήτηση με pm. Εάν όντως έγινε έτσι..και όχι κάποιο..κόλλημα του server..για να το πουμε και αυτό..τότε η λέξη απαράδεκτο είναι πολύ λίγη για χαρακτηρισμό. Δε θα πω τίποτα άλλο.
Όποιος θέλει να μάθει όλες τις λεπτομέρεις μπορεί να με προσθέσει στο msn dexterholland10@hotmail.com ή να μου στείλει mail.

προσωπικά θα διαγραφω από το παρών forum ΠΑΛΙ για ηθικούς λόγους.

και για την ιστορία, πήρατε γραμμή οτι 12.50 για το spiderpodium είναι πιο ακριβά από τη τελική συμφωνία?

anyway...thanx for the F***ing bumpy ride!

Ευχαριστώ και περαστικά

Τελευταία επεξεργασία από: Leroi, 07/10/2010 - 13:38


#11   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:38

κορυφαια απαντηση ουτε ο ανηψιος μου στα 2 δεν θα μπορουσε ετσι μπραβο σου. Σε λυπαμαι.

moviemaker

τι παιχτηκε πηρες καποια απαντηση σε πμ απο τους διαχειριστες του iphonehellas? Δημοκρατια εχουμε και αυτο που πετυχαμε ηταν συλλογικο δεν καταλαβαινω γιατι να μην θελουν να το συνεχισουμε. Στην τελικη δεν δημιουργησαμε προβλημματα σε νομικο επιπεδο αλλα και σε κανενα απο οσα μπορω να φανταστω!

Τηρησαμε ολους τους κανονες οποτε μιλα λιγο πιο ανοιχτα για να καταλαβουμε κ οι υπολοιποι τι ακριβως συμβαινει. Ελεος πια να σταματηση η φαγομαρα ειμαστε μια ομαδα και πρεπει να μεινουμε σε αυτο το σκεπτικο οτι κανουμε για ολους το κανουμε, σωστα? Σε οποιον δεν αρεσει προβλημα του....



Άνοιξα το πρωί το παραπάνω τοπικ. κ έσπευσαν να το κλείσουν δήθεν οτι δεν είχε ολοκληρωθεί το άλλο. Υπάρχει κλειστό να δείτε αιτιολογία.

αφού ολοκληρώθηκε το άλλο ζήτησα να ανοιχτεί πάλι αυτό.και η απάντηση είναι η τελευταία πρόταση που βλέπετε.

#12   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:39

Αρκετά με τις γελοίες επιθέσεις δίχως λόγο.

Είπαμε να ολοκληρωθεί η 1η μαζική παραγγελία και στη συνέχεια να προχωρήσει η 2η ώστε να υπάρξει feedback από όσους παράγγειλαν... και για να δοκιμαστεί η αξιοπιστία των συμμετεχόντων.

Το αν έχει κέρδος η κοινότητα θα φανεί μετά το πέρας της 1ης μαζικής παραγγελίας. Το αν μείνουν όλοι ικανοποιημένοι και θέλουν να συμμετάσχουν σε 2η παρόμοια κίνηση το ίδιο. Θέλουμε να προστατέψουμε τα μέλη μας γι'αυτο και περιμένουμε τα αποτελέσματα της 1ης παραγγελίας.

Ο moviemaker μπορεί να αποχωρήσει από το forum και να πάει σε κάποιο άλλο για να δοκιμάσει εκεί την τύχη του και τις αντιδράσεις των moderators και των admins.
Behind the Scenes...

#13   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:40

Guys η κοινή λογική λέει ολοκληρώνεται το ένα group buy & μετά μπορεί να προχωρήσει κάποιο άλλο. Δεν τρέχουν και τα 2 ταυτόχρονα

Αλλά όταν λέμε ολοκληρώνεται εννοούμε τα προϊόντα φτάνουν στον αγοράστή.

Εγώ έτσι γνωρίζω και από άλλα forum που ασχολούνται κυρίως με αυτοκίνητα.


#14   Leroi

Leroi

    iPH Enthousiast

  • 382 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:41

τωρα μπορω να στειλω...ίσως και ακυρο λογω time limit, προκαταβολικα συγνωμη..

οπως και να εχει καλη συνεχεια

Τελευταία επεξεργασία από: Leroi, 07/10/2010 - 13:42


#15   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 07/10/2010 - 13:42

Εγώ έχω να πω το εξής.
Στη προσπάθειά μου να ενημερώσω τα μέλη για το ποιό είναι το άλλο κατάστημα, μιας κ το ένα το μάθανε (αφου κοσμεί άλλωστε με διαφήμιση τη σελίδα...) προφανώς φιμώθηκα και μετά από λίγο δεν είχα τη δυνατότητα να ανοίξω καμία συζήτηση με pm. Εάν όντως έγινε έτσι..και όχι κάποιο..κόλλημα του server..για να το πουμε και αυτό..τότε η λέξη απαράδεκτο είναι πολύ λίγη για χαρακτηρισμό. Δε θα πω τίποτα άλλο.
Όποιος θέλει να μάθει όλες τις λεπτομέρεις μπορεί να με προσθέσει στο msn dexterholland10@hotmail.com ή να μου στείλει mail.

προσωπικά θα διαγραφω από το παρών forum ΠΑΛΙ για ηθικούς λόγους.

και για την ιστορία, πήρατε γραμμή οτι 12.50 για το spiderpodium είναι πιο ακριβά από τη τελική συμφωνία?

anyway...thanx for the F***ing bumpy ride!

Ευχαριστώ και περαστικά


Ακόμα μία απίστευτη ιστορία...

Δεν φιμώθηκες αγαπητέ με κανένα τρόπο. Όλα όσα αναφέρεις είναι δημιουργήματα της φαντασίας σου. Ο server δεν έχει παρουσιάσει κανένα προβλήματα το τελευταίο διάστημα και φυσικά τα pm σου δεν έχουν πειραχτεί με κανένα τρόπο και από κανέναν. Στο εγγυόμαι προσωπικά. Μήπως έχεις γεμίσει το inbox σου;

Edit: μόλις είδα την απάντηση σου πιο πάνω. Ελπίζω να κατανοείς ότι δεν έχουμε κανένα λόγο να αναμειχθούμε σε τέτοιες ιστορίες. ;) Υπάρχει όριο στα πόσα pm's στέλνει ένας χρήστης για αποφυγή του spamming όπως και όριο στο inbox των pm's
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες