Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:43

μηπως ειναι τραβηγμενα αυτα που λες.. διαβασες ολες τις σελιδες.. δεν νομιζω να εβρισε κανεις .. γιατι αγανακτεις.. και πρεπει να διαγραψω το μηνυμα σου.. γιατι προσβαλλει το forum.. ???

εαν νομιζεις οτι αυτο προσβαλει το φορουμ μπορεις να το σβησεις
εσυ εισαι το αφεντικο φιλε μου
απλα να ξερεις οτι η σε λεω ζωο η με το τροπο μου προκαλω την νουμοσυνη σου το ιδιο πραμα ειναι
αλλα δε θα κανω σα παιδακι γιατι σε μενα και οχι σε αυτους πχ.
ειπα τη γνωμη μου με το τροπο που εγω θεωρω σωστο.εσυ δεν τον βρηκες
οκ καλη καρδια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:43

Φυσικά και συμφωνώ.. Όπως έχουμε πεί fanboys και haters θα υπάρχουν πάντα για όλα..
Δοκίμασε το εξής απλό στο google : X sucks και X is awesome και δές αποτελέσματα :P

Anyway άν το galaxy s είχε το μηλαράκι θα το έλεγαν iPhone και γυρνάμε πίσω στην τωρινή κατάσταση ;)

EDIT: Ωπα.. Δέν είχα δει το σχόλιο που έκανε quote ο Dimfun..
Δηλαδή εσύ είσαι γενικά κατά του iPhone και θεωρείς την αγορά του αισχρή?..

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 30/10/2010 - 23:45


#198   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:44

αλλα ειστε τοσο ζωα που αμα σας πασαρουν μια πετρα με αυτοκολητο του μηλου πανω θα μιλατε για τη νεα επανασταση που εφερε στις κοτρωνες ο θειος στηβ
και το παιζετε και ξυπνιοι πρρρρρρ βλαχοι

Μια παράκληση προς mods και admins. Γιατί δεν μαζεύετε λιγάκι τον τύπο όπως και οποιονδήποτε από εμάς που δεν μπορεί να συμπεριφέρεται ως νοήμων άνθρωπος. Τραβήξτε βρε παιδιά κανένα αυτί γιατί αλλιώς θα το κάνουμε εμείς και μάλλον όχι το ίδιο ευγενικά με εσάς. :lol:

#199   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:46

Φυσικά και συμφωνώ.. Όπως έχουμε πεί fanboys και haters θα υπάρχουν πάντα για όλα..
Δοκίμασε το εξής απλό στο google : X sucks και X is awesome και δές αποτελέσματα :P

Anyway άν το galaxy s είχε το μηλαράκι θα το έλεγαν iPhone και γυρνάμε πίσω στην τωρινή κατάσταση ;)

ετσι ειναι ρε φιλε και βεβαια παντα θα υπαρχουν αλλα εγω δε μπορω να εχω το καθε εξυπνο να μου τη λεει ο οποιος ειναι αρωστος με κατι και δε μπορει να το δει αντικειμενικα

#200   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:47

ετσι ειναι ρε φιλε και βεβαια παντα θα υπαρχουν αλλα εγω δε μπορω να εχω το καθε εξυπνο να μου τη λεει ο οποιος ειναι αρωστος με κατι και δε μπορει να το δει αντικειμενικα


EDIT: Ωπα.. Δέν είχα δει το σχόλιο που έκανε quote ο Dimfun..
Δηλαδή εσύ είσαι γενικά κατά του iPhone και θεωρείς την αγορά του αισχρή?..



#201   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:48

Μια παράκληση προς mods και admins. Γιατί δεν μαζεύετε λιγάκι τον τύπο όπως και οποιονδήποτε από εμάς που δεν μπορεί να συμπεριφέρεται ως νοήμων άνθρωπος. Τραβήξτε βρε παιδιά κανένα αυτί γιατί αλλιώς θα το κάνουμε εμείς και μάλλον όχι το ίδιο ευγενικά με εσάς. :lol:

θες να πεις οτι δεν ειμαι νωημον ανθρωπος???
να φανταστω οτι και συ οταν εισαι σε μια παρεα δε μπορει να πεεις κατι παραπανω και να βγεις εκτος ευατου?
συγνωμη φιλε μου αν σε προσβαλα ισως δε καταλαβα οτι ειμαι σε φορουμ με λορδους
και οχι με ανθρωπους με συνεσθηματα που μπορει να εκργαγουν με κατι

#202   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:51

εαν νομιζεις οτι αυτο προσβαλει το φορουμ μπορεις να το σβησεις
εσυ εισαι το αφεντικο φιλε μου
απλα να ξερεις οτι η σε λεω ζωο η με το τροπο μου προκαλω την νουμοσυνη σου το ιδιο πραμα ειναι
αλλα δε θα κανω σα παιδακι γιατι σε μενα και οχι σε αυτους πχ.
ειπα τη γνωμη μου με το τροπο που εγω θεωρω σωστο.εσυ δεν τον βρηκες
οκ καλη καρδια


ηδη κανεις σαν παιδακι .. που καποιο αλλο παιδακι του ειπε πως το παιχνιδι του ειναι καλυτερο απο το δικο του..

εαν εχεις σοβαρα επιχειρηματα παραθεσε τα.. και δεν ειμαι εγω αφεντικο..

ειναι λαθος εαν καποιος δωσει 700€ για να παρει κατι που δεν το γνωριζει.. οπως και να το κανεις.. και δεν μπορει να εκνευριζεται μετα γιατι αυτα που ηθελε να εχει και υπεθετε πως θα τα εχει δεν τα εχει..

με συγχωρεις πολυ..

#203   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:51

αγνωριστε ειμαι λατρης του ιπηονε και απο το πρωτο κιολλας
αλλα δεν ειμαι αυτος που δε βλεπω τα ελλατωματα και πιστεψε με πολλες φορες ειδικα στην αρχη ελεγα τι μαλ!##κια εκανα και δε πηρα αλλο .απλα ολοι ξερουμε τι ειναι το ιπηονε. αλλα εχει ελληψεις ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ πως να το κανουμε ρε γαμωτο????
και ποσο μυαλο θελει δηλαδη για να συμβιβαζεσε χωρις καποια απλα πραματα??
πρεπει δηλαδη να μπω στη διαδικασια να το σπασω για να εχω αναφορα?????ε μη τρελαθουμε κιολλας

#204   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:53

ηδη κανεις σαν παιδακι .. που καποιο αλλο παιδακι του ειπε πως το παιχνιδι του ειναι καλυτερο απο το δικο του..

εαν εχεις σοβαρα επιχειρηματα παραθεσε τα.. και δεν ειμαι εγω αφεντικο..

ειναι λαθος εαν καποιος δωσει 700€ για να παρει κατι που δεν το γνωριζει.. οπως και να το κανεις.. και δεν μπορει να εκνευριζεται μετα γιατι αυτα που ηθελε να εχει και υπεθετε πως θα τα εχει δεν τα εχει..

με συγχωρεις πολυ..

οκ φιλε μου ειμαι σαν παιδακι κατι θα ξερεις απο ψυχολογια μεσω υπολογιστη.ισως τα μακ να το κανουν και αυτο :P :P

ωραια τοτε να αρχιζουμε να μοιραζουμε φυλλαδια για να μαθαινει ο κοσμος πριν αγορασει
θα μας τρελανεις βραδιατικα

οκ ειμαι λαθος και ειναι και το παληκαρι λαθος που πηγε και πηρε 700 ευρω τηλεφωνο και εκλπηκτος διαπιστωσε οτι δεν εχει αναφορα παραδοσης και συ θελεις να σου πω επειχειρηματα???
αστο δεν εχω και για να μη προσβαλω και το φορουμ τοτε ισως εγω ειμαι ο τρελλος και τα βλεπω διαφορετικα τα πραματα και δε με καταλαηβινει κανεις

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 30/10/2010 - 23:59


#205   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:56

θες να πεις οτι δεν ειμαι νωημον ανθρωπος???
να φανταστω οτι και συ οταν εισαι σε μια παρεα δε μπορει να πεεις κατι παραπανω και να βγεις εκτος ευατου?
συγνωμη φιλε μου αν σε προσβαλα ισως δε καταλαβα οτι ειμαι σε φορουμ με λορδους
και οχι με ανθρωπους με συνεσθηματα που μπορει να εκργαγουν με κατι

Ο νοήμων και σοβαρός άνθρωπος φίλε μου, όποια και αν είναι η άποψη του συνομιλητή του ειδικά μάλιστα εφόσον δεν τον γνωρίζει, το λιγότερο που οφείλει είναι να τον σέβεται και να του απευθύνει το λόγο τηρώντας έστω το ελάχιστο τους κανόνες κόσμιας συμπεριφοράς.
Προσωπικά ανθρώπους που χωρίς να τους έχει δοθεί κανένα δικαίωμα, στρέφονται και αποκαλούν τους υπολοίπους "ζώα" και "βλάχους", όχι απλά δεν τους θεωρώ νοήμονες αλλά ούτε άξιους για φτύσιμο. Αλλά βλέπεις δυστυχώς είμαστε σε ένα forum και κρυβόμαστε μια χαρά πίσω από την ανωνυμία. Τόλμησε να δώσεις σε κάποιον τέτοιους χαρακτηρισμούς από κοντά και θα σου πω μετά ποιός είναι ζώο και ποιός δαρμένος.

Τελευταία επεξεργασία από: Athan, 30/10/2010 - 23:59


#206   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:57

οχι φιλε μου δεν εχω mac.. σκοπευω να αγορασω τα Χριστουγενα.. γραφτηκα απο τωρα σε ενα forum και διαβαζω.. για να μην βρεθω προ εκπληξεως .. οταν δωσω 2339€ .. να λεω ααα δεν ηξερα πως αυτο δεν γινεται με mac το αλλο δεν γινεται.. εαν δεν παρω τις πληροφοριες που χρειαζομαι.. δεν θα κανω την αγορα..

#207   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2010 - 23:58

Ο νοήμων και σοβαρός άνθρωπος φίλε μου, όποια και αν είναι η άποψη του συνομιλητή του ειδικά μάλιστα εφόσον δεν τον γνωρίζει, το λιγότερο που οφείλει είναι να τον σέβεται και να του απευθύνει το λόγο τηρώντας έστω το ελάχιστο τους κανόνες κόσμιας συμπεριφοράς.
Προσωπικά ανθρώπους που χωρίς να τους έχει δοθεί κανένα δικαίωμα, στρέφονται και αποκαλούν τους υπολοίπους "ζώα" και "βλάχους", όχι απλά δεν τους θεωρώ νοήμονες αλλά ούτε άξιους για φτύσιμο.

ενταξει ρε φιλαρακι μη με φτυσεις και σε ευχαριστω κιολλας
ολοι αυτοι φιλε μου που εχουν τα παραπανω και ξερουν να ομιλουν την ελληνικη ξερεις να σε λενε ζωο και βλαχο χωρις να το παιρνεις χαμπαρι κατι που ειναι πολυ χειροτερο.

#208   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:01

Ο νοήμων και σοβαρός άνθρωπος φίλε μου, όποια και αν είναι η άποψη του συνομιλητή του ειδικά μάλιστα εφόσον δεν τον γνωρίζει, το λιγότερο που οφείλει είναι να τον σέβεται και να του απευθύνει το λόγο τηρώντας έστω το ελάχιστο τους κανόνες κόσμιας συμπεριφοράς.
Προσωπικά ανθρώπους που χωρίς να τους έχει δοθεί κανένα δικαίωμα, στρέφονται και αποκαλούν τους υπολοίπους "ζώα" και "βλάχους", όχι απλά δεν τους θεωρώ νοήμονες αλλά ούτε άξιους για φτύσιμο. Αλλά βλέπεις δυστυχώς είμαστε σε ένα forum και κρυβόμαστε μια χαρά πίσω από την ανωνυμία. Τόλμησε να δώσεις σε κάποιον τέτοιους χαρακτηρισμούς από κοντά και θα σου πω μετά ποιός είναι ζώο και ποιός δαρμένος.


τωρα πεφτεις και εσυ στο ιδιο επιπεδο.. τα επιπλεον σχολια θα διαγραφουν..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/10/2010 - 00:01


#209   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:01

οχι φιλε μου δεν εχω mac.. σκοπευω να αγορασω τα Χριστουγενα.. γραφτηκα απο τωρα σε ενα forum και διαβαζω.. για να μην βρεθω προ εκπληξεως .. οταν δωσω 2339€ .. να λεω ααα δεν ηξερα πως αυτο δεν γινεται με mac το αλλο δεν γινεται.. εαν δεν παρω τις πληροφοριες που χρειαζομαι.. δεν θα κανω την αγορα..

οκ ειναι σωστο αυτο που κανεις και δε σε κατηγωρω για αυτο
αλλα δε μιλαμε για κατι το οποιο πρεπει να το ψαξεις για να δεις αν το εχει αυτο ουτως ωστε να προβεις στην αγορα η οχι
μιλαμε για κατι το οποιο ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ σε αλλες συσκευες


αληθεια εσυ ξερεις ποια κινητα δεν εχουν αναφορα???????


οταν θα παω να παρω ενα αυτοκινητο θα κοιταξω την ιπποδυναμη τα αξεσουαρ και τη μηχανη για παραδειγμα
μηπως πρεπει να κοιταξω αν εχει και τιμονι????
οκ ειναι τραβηγμενο αλλα καταλαβινεις τι εννοω

#210   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:06

ενταξει ρε φιλαρακι μη με φτυσεις και σε ευχαριστω κιολλας
ολοι αυτοι φιλε μου που εχουν τα παραπανω και ξερουν να ομιλουν την ελληνικη ξερεις να σε λενε ζωο και βλαχο χωρις να το παιρνεις χαμπαρι κατι που ειναι πολυ χειροτερο.

Γι'αυτό και είπα πως πρέπει κάποιος υπεύθυνος να συμμαζέψει όχι μόνο εσένα αλλά όλους όσους από εμάς συμπεριφερόμαστε σαν απροσάρμοστα ανήλικα. Κανείς δεν σου έδωσε το δικαίωμα να αποκαλείς άγνωστους συνομιλητές σου με ότι χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείς ίσως στην παρέα σου. Κράτησέ τους λοιπόν για εκεί τους χαρακτηρισμούς, και πρόσεξε τους τρόπους σου ώστε να μπορούμε να συμφωνούμε ή να διαφωνούμε πολιτισμένα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες