Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Please log in to reply
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:07

ενταξει τωρα τα παραλες.. πλεον ο κοσμος στελνει emails, tweet messenges..facebook chat.. και απο μηνυματα πολυ λιγοτερα.. εγω τα εχω κοψει πλεον.. προχωραει η τεχνολογια.. και πρεπει και εμεις να αλλαξουμε συνηθειες επικοινωνιας.. σιγα σιγα.. ειδες κανεναν να φωναζει που το ipad δεν εχει usb.. ειναι αυτονοητο πως επρεπε να εχει .. ???

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/10/2010 - 00:08.


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:08

Γι'αυτό και είπα πως πρέπει κάποιος υπεύθυνος να συμμαζέψει όχι μόνο εσένα αλλά όλους όσους από εμάς συμπεριφερόμαστε σαν απροσάρμοστα ανήλικα. Κανείς δεν σου έδωσε το δικαίωμα να αποκαλείς άγνωστους συνομιλητές σου με ότι χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείς ίσως στην παρέα σου. Κράτησέ τους λοιπόν για εκεί τους χαρακτηρισμούς, και πρόσεξε τους τρόπους σου ώστε να μπορούμε να συμφωνούμε ή να διαφωνούμε πολιτισμένα.


Θα έβαζα +1 αλλα δυστυχώς είμουν πολύ γεναιώδορος σήμερα και δέν έχω..
Sorry :lol:

#213   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:09

Γι'αυτό και είπα πως πρέπει κάποιος υπεύθυνος να συμμαζέψει όχι μόνο εσένα αλλά όλους όσους από εμάς συμπεριφερόμαστε σαν απροσάρμοστα ανήλικα. Κανείς δεν σου έδωσε το δικαίωμα να αποκαλείς άγνωστους συνομιλητές σου με ότι χαρακτηρισμούς χρησιμοποιείς ίσως στην παρέα σου. Κράτησέ τους λοιπόν για εκεί τους χαρακτηρισμούς, και πρόσεξε τους τρόπους σου ώστε να μπορούμε να συμφωνούμε ή να διαφωνούμε πολιτισμένα.

ναι οκ φιλε μου
σορρυ ομως κιολλας αν σε προσβαλαν τοοοοσο πολυ τα λογια μου
αλλα οταν καποιος ανθρωπος προκαλει τη νουμοσυνη μου δε μπορω να διαφωνησω πολιτισμενα
το λαθος στην ολη υποθεση ειναι οτι ισως να μη ταιριαζει στο χαρατκηρα μου αυτο το φορουμ
που ξερεις
αλλο να διαφωνεις φιλε οπως κανεις εσυ τωρα και αλλο να προσπαθεις να με πεισεις οτι ειμαι βλακας
αμα εγω θεωρω οτι εσυ πχ εισαι βλακας θα σε πω βλακα και τελος και οποις συνεπειες και αν εχω

αυτη η σοβαροφανια εφτασε τη χωρα μας εδω
το ειπα και το πολιτικο μου :lol: :lol: :lol:

#214   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:12

ενταξει τωρα τα παραλες.. πλεον ο κοσμος στελνει emails, tweet messenges..facebook chat.. και απο μηνυματα πολυ λιγοτερα.. εγω τα εχω κοψει πλεον.. προχωραει η τεχνολογια.. και πρεπει και εμεις να αλλαξουμε συνηθειες επικοινωνιας.. σιγα σιγα.. ειδες κανεναν να φωναζει που το ipad δεν εχει usb.. ειναι αυτονοητο πως επρεπε να εχει .. ???

εναξει εγω στελνω και μαιλ και μηνυματα και ομολογω οτι μερικες φορες μου ηταν δυσκολο που δεν εχει αναφορα καθως ακομα δεν το εχω σπαει το 4ρι μου και δε θα θελα ακομα τουλαχιστον
τι ιπαδ για παραδειγμα εγω δε το πηρα για τον λογο που ειπες και επειδη δεν εχει καμερα και επειδη θεωρω πολλα λεφτα αυτα που μου προσφερει αλλα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο αυτο
αλλα δε μπορει κανεις να παραβλεψει οτι αυτο ειναι μειονεκτημα ρε φιλε και οχι απλα μια αδιαφορη ελειψη

#215   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:13

nikos278 περιμενω τιμη θανατου για ενα 4.κανε θεε μου να μη χαλασει η δουλεια και δε θα σου ξαναζητησω χαρη μεχρι να βγει το 5!!!


αυτο το μηνυμα εσυ το εγραψες στο profile σου.. ή καποιος αλλος.. γιατι αναιρει ολα αυτα που αναφερεις παραπανω.. εκτος εαν δεν το γνωριζες τοτε τι σου παρεχει η συσκευη

edit: εγω οταν το πηρα ..το γνωριζα πως δεν εχει.. και ποιους εναλακτικους τροπους ειχα διαθεσιμους.. τελοσπαντων.. βλεπω πλεον ηρεμισανε τα πνευματα.. και επανηρθαμε σε τροχια διαλογου.. και επιχειριματων και καλο ειναινα παραμεινει ειμαστε ολοι πολιτισμενοι ανθρωποι οχι ζωα.. :P

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/10/2010 - 00:17.


#216   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:16

αυτο το μηνυμα εσυ το εγραψες στο profile σου.. ή καποιος αλλος.. γιατι αναιρει ολα αυτα που αναφερεις παραπανω.. εκτος εαν δεν το γνωριζες τοτε τι σου παρεχει η συσκευη

ναι ρε φιλαρακι γιατι περιμενα τιμη για το 4ρι στα 300 ευρω
εσυ τι θα κανες?
και τι ακριβως αναιρει?
εγω σχολιασα ποτε την αξια του τηλεφωνου αλλα τη σταση που κραταει ο κοσμος για αυτο το τηλεφωνο
μη μπερδευεσαι

επεισης ειμαι χαρουμενος που καθετε ενας ολοκληρος μοντ και κοιταει την ιστορια μου
τμη μου ::) ::)

EDIT εσυ μου υπεδειξες να διαβασω ολα τα σχολια αλλα μαλλον εσυ εισαι φαουλ και δε διαβασες οχι πολυ μακρια αλλα 3-4 ποστ πιο πανω τη γνωμη που εχω εγω για το τηλεφωνο και αν ξερω τι πηρα

Τελευταία επεξεργασία από: nikos278, 31/10/2010 - 00:20.


#217   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:19

παιδια μπορει ο χρηστης νικος να ειπε καποια πραγματα λιγο ωμα αλλα στο κατω κατω δικαιος του λογου.οταν ερχονται αλλοι εδω μεσα και προσβαλλουν οπως ανεφερα σε προηγουμενα post εκει δεν υπαρχει θεμα σεβασμου και αντιμετωπισης ζωου?ειμαστε ολοι μας μερος αυτου του forum για να μαθουμε.αλλοι ξερουν περισσοτερα και αλλοι λιγοτερα.μπορει καποιος να αγορασει κατι και να μην ξερει καποια πραγματα και να θελει να μαθει.αυτο για εμενα δεν ειναι τοσο κακο οσο το να ξερεις πραγματα και να το παιζεις ιστορια στους αλλους.και τελος ειτε θελετε ειτε οχι το iphone εχει ελλειψεις γελοιες.αν δεν θελετε να το παραδεχτειτε μην το παραδεχεστε.

#218   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:21

τι εχει ο ολοκληρος mod.. παραπανω απο εσενα.. νομιζεις.. ???

και ασχολουμαι με οποιονδηποτε μεσα σ' αυτο το forum.. απο καποιον που αναφερει πως δεν δουλευει το ενα ηχειο του iphone.. μεχρι καποιον που με σοβαρα επιχειρηματα θεωρει το windows phone 7 οτι ειναι καλυτερο λειτουργικο.. :)

#219   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:23

τελος παντων ειπα πολλα αλλα ουσια δεν δε βγηκε
να τελειωνουμε
εγω σαν Νικος δεν εχω προβλημα με τη συσκευη και αν δε με καλυπτε θα την πουλουσα και θα τελειωνε το παραμυθι
εμενα αυτο που με χαλασε και βγηκα ''εκτος ευατου'' ειναι οτι μερικοι ΚΑΤΑ τη γνωμη μου λειτουργουν μονοπατα υπερσπιζοντας κατι με τον χειροτερο τροπο προσβαλοντας τη ΔΙΚΗ μου τουλαχιστον νουμοσυνη
αν κανω λαθος η οχι δεν εχει ουτε σημασια ουτε ουσια
να μαστε καλα B) B) B)

#220   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:24

τι εχει ο ολοκληρος mod.. παραπανω απο εσενα.. νομιζεις.. ???

και ασχολουμαι με οποιονδηποτε μεσα σ' αυτο το forum.. απο καποιον που αναφερει πως δεν δουλευει το ενα ηχειο του iphone.. μεχρι καποιον που με σοβαρα επιχειρηματα θεωρει το windows phone 7 οτι ειναι καλυτερο λειτουργικο.. :)

τι εχει ???
αχ ποσο θα θελα να μου δινες το δικαιωμα να σβησω καποια ποστ εδω σε αυτο το τοπικ
μαζι ΚΑΙ με τα δικα μου θα σου το ειχα μια σελιδα το τοπικ
αλλα τι να κανουμε
ατιμη καινωνια !!!

#221   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:25

παιδια μπορει ο χρηστης νικος να ειπε καποια πραγματα λιγο ωμα αλλα στο κατω κατω δικαιος του λογου.οταν ερχονται αλλοι εδω μεσα και προσβαλλουν οπως ανεφερα σε προηγουμενα post εκει δεν υπαρχει θεμα σεβασμου και αντιμετωπισης ζωου?ειμαστε ολοι μας μερος αυτου του forum για να μαθουμε.αλλοι ξερουν περισσοτερα και αλλοι λιγοτερα.μπορει καποιος να αγορασει κατι και να μην ξερει καποια πραγματα και να θελει να μαθει.αυτο για εμενα δεν ειναι τοσο κακο οσο το να ξερεις πραγματα και να το παιζεις ιστορια στους αλλους.και τελος ειτε θελετε ειτε οχι το iphone εχει ελλειψεις γελοιες.αν δεν θελετε να το παραδεχτειτε μην το παραδεχεστε.


συμφωνω στα περισσοτερα απο τα λεγομενα σου.. θα μου επιτρεψεις ομως.. οταν δεν γνωριζεις διαβαζεις και ρωτας.. και οσοι γνωριζουν σου απαντουν .. δεν λες οτι μια συσκευη ειναι για τα σκουπιδια.. ελεος..

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/10/2010 - 00:29.


#222   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:25

τι εχει ???
αχ ποσο θα θελα να μου δινες το δικαιωμα να σβησω καποια ποστ εδω σε αυτο το τοπικ
μαζι ΚΑΙ με τα δικα μου θα σου το ειχα μια σελιδα το τοπικ
αλλα τι να κανουμε
ατιμη καινωνια !!!

αλλους τους ανεβαζεις και αλλους τους κατεβαζεις. :D

#223   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:27

αλλους τους ανεβαζεις και αλλους τους κατεβαζεις. :D

χαχαα ετσι ειναι ρε φιλε
θυμαμαι οταν πρωτοπηρα το 2g που τοτε ηταν της μοδος το να στελενεις κανα τραγουδακι και εψαχνα ο κακομοιρος τα blutetooth αλλα ακομα το ψαχνω
να φανταστω οτι και τοτε ημουν ο μοναδικος που κατεβασα καντηλια οταν διαπιστοσα τη χρηση του???

#224   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16,182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:28

βλεπεις ομως πως δεν εχω διαγραψει κανενα.. το forum υπαρχει για την ελευθερια του λογου.. αλλα θα πρεπει ο εκαστοτε συγγραφεας να ξερει και που σταματα η ελευθερια του.. εστω και μεσα απο ενα απροσωπο forum.. που ασχολειται με συσκευες.. επειδη ασχολουμαι και με ξενα fora.. σε αυτο το tropic οι περισσοτεροι στην καλυτερη θα ειχαν γινει banned!

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 31/10/2010 - 00:30.


#225   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:30

βλεπεις ομως πως δεν εχω διαγραψει κανενα.. το forum υπαρχει για την ελευθερια του λογου.. αλλα θα πρεπει ο εκαστοτε συγγραφεας να ξερεικαι που σταματα η ελευθερια του.. εστω και μεσα απο ενα απροσωπο forum.. που ασχολειται με συσκευες.. επειδη ασχολουμαι και με ξενα fora.. σε αυτο το tropic οι περισσοτεροι στην καλυτερη θα ειχαν γινει banned!

ε καλα αυτο ειναι θεμα αφεντικων φιλε μου που φτανει η ελευθερια η οχι
και ειναι κατι που δε με νοιαζει και κυριως δε με αφορα
αλλα ειπα και παραπανω οτι το θεμα ειναι αν εγω ειμαι σοβαρος και οχι σοβαροφανης
αλλα βγηκαμε αρκετα εκτος και χωρις ουσια και λογο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες