Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ρυθμίσεις Tethering και MMS για όλους τους παρόχους [iPhone OS 3.0]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   vaioscv

vaioscv

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/05/2011 - 19:53

Καλησπέρα παιδιά,έχω ένα iphone 3G v3.1.2 Έστελνα κ λάμβανα κανονικά mms ώσπου μια μέρα μου εστελναν κ δν λάμβανα! Και πλεον δεν μου βγαζει ουτε επιλογη για να στειλω mms.... Δεν έκανα κάποια αναβάθμιση στο κιν ουτε κάτι τέτοιο.... Μέσα στο "Cellular Data" γράφει μόνο στο APN:mms και τίποτα άλλο!
Ξέρετε μήπβς τι παίζει κ πως μπορώ να λύσω το πρόβλημά μου???? Έχω σύνδεση cosmote!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/06/2011 - 14:06

καλησπέρα σε όλους! Έχω πάρει ένα λευκό iphone 4 με 4.3.3 και με πάροχο WIND. Στο παλιό μου iphone 4 32gb με 4.0.1 έβλεπα στις ρυθμίσεις--> γενικά --> δίκτυο και μετά συμπλήρωνα τα στοιχεία για mms και δεδομένα. Εδώ βλέπω μόνο VPN οποτε δεν ξέρω που πρέπει να συμπληρώσω τα απαραίτητα... please help!

Ευχαριστώ!

#183   vaioscv

vaioscv

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/06/2011 - 14:59

Καλησπέρα παιδιά,έχω ένα iphone 3G v3.1.2 Έστελνα κ λάμβανα κανονικά mms ώσπου μια μέρα μου εστελναν κ δν λάμβανα! Και πλεον δεν μου βγαζει ουτε επιλογη για να στειλω mms.... Δεν έκανα κάποια αναβάθμιση στο κιν ουτε κάτι τέτοιο.... Μέσα στο "Cellular Data" γράφει μόνο στο APN:mms και τίποτα άλλο!
Ξέρετε μήπβς τι παίζει κ πως μπορώ να λύσω το πρόβλημά μου???? Έχω σύνδεση cosmote!



Καποια απαντηση κανειειειεις? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

#184   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/06/2011 - 10:06

καλησπέρα σε όλους! Έχω πάρει ένα λευκό iphone 4 με 4.3.3 και με πάροχο WIND. Στο παλιό μου iphone 4 32gb με 4.0.1 έβλεπα στις ρυθμίσεις--> γενικά --> δίκτυο και μετά συμπλήρωνα τα στοιχεία για mms και δεδομένα. Εδώ βλέπω μόνο VPN οποτε δεν ξέρω που πρέπει να συμπληρώσω τα απαραίτητα... please help!

Ευχαριστώ!


Μήπως ξέρει κανείς βρε παιδιά???? Ευχαριστώ!!

#185   hisphinx

hisphinx

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2011 - 20:23

Και εγώ έχω Iphone 4 με το 4.3.3., Vodafone σύνδεση και όταν ενεργοποιώ το hotspot και συνδέω το macbook με βγάζει την σελίδα την Vodafone για να πληρώσω.. Πως σ.. το παρακάμπτουμε αυτό; Έχω τόσα mb να καταναλώσω!


τα ΄χω παρει πολυ με την vodafone που απαγορεευι το tethering >:( >:( >:(
δεν υπαρχει τροπος να το παρακαμξουμε αυτο ρε παιδια!!!!????

Τελευταία επεξεργασία από: hisphinx, 13/06/2011 - 20:23





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες