Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3GS στην Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
745 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#691   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 14:40

Λοιπον,για λογους εκτονωσης και εκφρασης των παραπονων μας για την αδιαφορια τους προτεινω το εξης...
Μαζικα τηλεφωνα σημερα σε Voda και Cosmo απο ολους μας μεταξυ 5μ.μ.-6μ.μ. , και ακομα ενα κυμα κλησεων μεταξυ 7μ.μ.-8μ.μ. ετσι απλα...
Ε καποιου θα σπασουν τα νευρα και θα ομολογησει....χαχααχαχαχαχχα....
Εαν δεν πετυχει κ αυτο τοτε οντως ειναι μυστικη καθε πληροφορια....
(Σαν να ημαστε στην Αντισταση νιωθω ρε γμτ)


ΕΛΕΟΣ!!!
Εχουμε σπαταλίσει πόσο χρόνο σε τηλέφωνα και βενζίνες, και καλά να ενειμερωθούμε, και γίνοντε όλα αυτά που γίνονται, και συ τώρα μας λες να ξαναπάρουμε?
Δε θα τους παρακαλέσουμε κιώλας για να μας το φέρουν πιο γρήγορα.
Μήπως ξεχνάτε κάτι, αυτοί μας εχουν ανάγκοι και όχι εμείς. Εμεις θα δώσουμε τα ωραία μας λεφτάκια.
Κάνω κάπου λάθως?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#692   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 17:23

Παιδια να ρωτησω κατι, καλο θα ηταν να κανω μια προκρατηση? Αν δεν κανω λαθος, οπως ειπαμε, δεν ειμαι και αναγκασμενος να το αγορασω μετα... Λετε να μην βρω οταν βγει?

#693   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 29/07/2009 - 17:28

ΕΛΕΟΣ!!!
Εχουμε σπαταλίσει πόσο χρόνο σε τηλέφωνα και βενζίνες, και καλά να ενειμερωθούμε, και γίνοντε όλα αυτά που γίνονται, και συ τώρα μας λες να ξαναπάρουμε?
Δε θα τους παρακαλέσουμε κιώλας για να μας το φέρουν πιο γρήγορα.
Μήπως ξεχνάτε κάτι, αυτοί μας εχουν ανάγκοι και όχι εμείς. Εμεις θα δώσουμε τα ωραία μας λεφτάκια.
Κάνω κάπου λάθως?


Καλα εννοειται οτι ηταν αστειο...απλα να δειξω το ποσο μου την εχουν δωσει σαν εταιρειες...
Οσο για τον φιλο Apoel , καλο ειναι να κανεις,"υποτιθεται" θα στο εχουν κρατησει και θα σε ενημερωσουν αμεσως για το αν ειναι διαθεσιμο στο καταστημα που θα θες...
Εμενα παντως περσι δεν με πηρε κανεις...πηγα μονος μου το απογευμα να το παρω...

#694   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 29/07/2009 - 17:29

ε δε χάνεις τπτ να κάνεις προκράτηση (βεβαια δε σου εγγυάται κανεις οτι αν κάνουν προκράτηση 100 άτομα,θα πάρουν 100 συσκευές το κατάστημα),δεν έχεις καμία δέσμευση

#695   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 17:59

Αν το παρω απο Βελγιο εχει εγγυηση Ευρωπαικη? Ασπουμε να το φτιαξω σε Ελλαδα?

#696   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 19:04

Αν το παρω απο Βελγιο εχει εγγυηση Ευρωπαικη? Ασπουμε να το φτιαξω σε Ελλαδα?


Δυστηχώς άμα το πάρεις απο έξω δεν θα έχεις εγγυηση. Γι αυτο και ολη περιμένουμε να το πάρουμε απο εδώ λόγο εγγύησης.

#697   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 19:05

Παιδια να ρωτησω κατι, καλο θα ηταν να κανω μια προκρατηση? Αν δεν κανω λαθος, οπως ειπαμε, δεν ειμαι και αναγκασμενος να το αγορασω μετα... Λετε να μην βρω οταν βγει?


Αργησες πολύ για την προκράτηση.... Οποιος δεν έχει κάνει προκράτηση είναι δύσκολα τα πράγματα γι αυτόν...

#698   Movariel

Movariel

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 19:13

Μπερδεύτηκα με όλα αυτά περί τιμών! Μια, απλή περίεργη ερώτηση,από 300 Euro υπάρχει πιθανότητα να μπορέσω να πάρω το 3gs με κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου
..στο περίπου, άν ναι, ποιό θα είναι αυτό, δηλαδη π.χ για την συσκευή 300e και μετά το μήνα θα πηγαίνει στα 30 Euro ή στα 50 Euro? Για να καταλάβω πάνω κάτω τί και πώς..Πάντα στο περιπου με τις τιμές γιατί βλέπουμε όλοι το χάος περι άγνοιας.

Σημείωση:Ποτέ μου δεν είχα σύνδεση..για αυτό και η τόσο άσχετη ερώτηση. Ευχαριστώ.

Τελευταία επεξεργασία από: Movariel, 29/07/2009 - 19:15


#699   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 19:21

Μπερδεύτηκα με όλα αυτά περί τιμών! Μια, απλή περίεργη ερώτηση,από 300 Euro υπάρχει πιθανότητα να μπορέσω να πάρω το 3gs με κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου
..στο περίπου, άν ναι, ποιό θα είναι αυτό, δηλαδη π.χ για την συσκευή 300e και μετά το μήνα θα πηγαίνει στα 30 Euro ή στα 50 Euro? Για να καταλάβω πάνω κάτω τί και πώς..Πάντα στο περιπου με τις τιμές γιατί βλέπουμε όλοι το χάος περι άγνοιας.

Σημείωση:Ποτέ μου δεν είχα σύνδεση..για αυτό και η τόσο άσχετη ερώτηση. Ευχαριστώ.


Πήγα σήμερα στην cosmote και μου έδωσαν προγράμματα συμβολαίου.. κάτσε να δω.

#700   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 19:31

Μπερδεύτηκα με όλα αυτά περί τιμών! Μια, απλή περίεργη ερώτηση,από 300 Euro υπάρχει πιθανότητα να μπορέσω να πάρω το 3gs με κάποιο πρόγραμμα συμβολαίου
..στο περίπου, άν ναι, ποιό θα είναι αυτό, δηλαδη π.χ για την συσκευή 300e και μετά το μήνα θα πηγαίνει στα 30 Euro ή στα 50 Euro? Για να καταλάβω πάνω κάτω τί και πώς..Πάντα στο περιπου με τις τιμές γιατί βλέπουμε όλοι το χάος περι άγνοιας.

Σημείωση:Ποτέ μου δεν είχα σύνδεση..για αυτό και η τόσο άσχετη ερώτηση. Ευχαριστώ.


Δεν γράφει μέσα για το iphone.
Απο ΄σο ξέρω ειναι λίγο χλωμό με 300 να το παρεις.
Πήγαινε σε ένα κατάστηαμα VODAFONE καλύτερα γιατί με την Cosmote δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα να σου πουν αυτοί.
Εχω ακούσει πως άμα πάρεις μια συσκευή ακριβεί σου κανουνε καλί εκπτωσει και αμα κάνεις και πρόγραμμα ipnone έχεις και άλλη έκπτωσει, και πού ξέρεις μπορεί να το πάρεις με τα λεφτά που θες.

#701   Movariel

Movariel

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 19:50

Και ήθελα να αποφύγω την vodafone...Μάλιστα, δηλ. με 300 χλωμά τα πράγματα..με 400 γίνεται τπτ σχετικό?
Αυτο είναι αίσχος..δηλ τι? Να δώσουμε αλλα 300 και να το πάρουμε έτσι,χωρίς mb..να τελιώσει εκεί η υπόθεση!!!

#702   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 20:02

Και ήθελα να αποφύγω την vodafone...Μάλιστα, δηλ. με 300 χλωμά τα πράγματα..με 400 γίνεται τπτ σχετικό?
Αυτο είναι αίσχος..δηλ τι? Να δώσουμε αλλα 300 και να το πάρουμε έτσι,χωρίς mb..να τελιώσει εκεί η υπόθεση!!!


Κοίτα αυτο με την τιμή εξαρτάτε από εσένα. Οσο πιο μεγάλο πάγιο κάνεις τόσο πιο λίγα λεφτά θα δώσεις.
Εγώ θέλω να κάνω το εξέις πρόγραμμα (250 λεπτα ομιλίας, 150 μηνύματα 500mb internet) το πάγιο θα είναι 51,50 και άμα το κάνω αυτό το πρόγραμμα πέρνω μία extra έκπτωσει.
Τώαρα γιατί σου λέω να πας VODAFONE
1. Πηστέυω πως θα το φέρουν πιο γρήγορα.
2. Σου κανει πολύ καλύτερες επιδωτίσεις.

#703   Movariel

Movariel

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 20:30

Πόσο υπολογίζεις να δώσεις σ'αυτο το πρόγραμμα για τι συσκευή..περίπου,για το 3g πώς ήταν?
Ευχαριστώ για την ενημέρωση σχετικά..

#704   pabou13

pabou13

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 21:20

Αν το παρω απο Βελγιο εχει εγγυηση Ευρωπαικη? Ασπουμε να το φτιαξω σε Ελλαδα?


Δυστηχώς άμα το πάρεις απο έξω δεν θα έχεις εγγυηση. Γι αυτο και ολη περιμένουμε να το πάρουμε απο εδώ λόγο εγγύησης.


H εγγυηση που θα εχει το iPhone θα ειναι η επισημη της Αpple δηλαδη εαν για καποιο λογο σου χαλασει θα πρεπει να το πας σ'εναν απο τους επισημους μεταπωλητες της Αpple στην Ελλαδα π.χ Rainbow Services, Document & Elite και θα σου καλυψουν την εγγυηση κανονικα...

Τελευταία επεξεργασία από: pabou13, 29/07/2009 - 21:21


#705   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 29/07/2009 - 22:04

για να το πάρει κάποιος 300 ευρώ,πρέπει να κάνει ένα πρόγραμμα συμβολαίου πολύ μεγάλο,ίσως κάποιο 70αρι το μήνα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες