Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3GS στην Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
745 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#721   spyridon4s

spyridon4s

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/07/2009 - 01:08

Παιδιά, για δείτε αυτό:

http://www.plaisio.g...how=0907_iPhone

Δηλαδή, αν καταλαβαίνω καλά..., είναι και το Πλαίσιο στο κόλπο της Παρασκευής...; Κάνας πλαισιάς εδώ να μας ενημερώσει...;


Υ.Γ.: Μόνο από Vodafone άραγε; Αφού είναι μεταπωλητής και της Cosmote η αλυσίδα...


θα συνεργαζετε μαλλον η βοντα με το πλαισιο γιατι συνεχεια λεει εκει που πουλαει τα κινιτα για συνδεσεις με βοντα.Θα ειναι μαλλον οπως cosmote-γερμανος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#722   nicon

nicon

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 01:23

θα συνεργαζετε μαλλον η βοντα με το πλαισιο γιατι συνεχεια λεει εκει που πουλαει τα κινιτα για συνδεσεις με βοντα.Θα ειναι μαλλον οπως cosmote-γερμανος


Πάντως το Πλαίσιο (αν δεν έχει αλλάξει κάτι πολύ πρόσφατα...) συνεργάζεται εξίσου και με την Cosmote.

#723   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 08:08

Καλημέρα σε όλους.. Πάντως το Πλαίσιο, όσες φορές είχα πρόβλημα με κάτι, μου το άλλαζαν με την μια και αν δεν το ήθελα γιατί τελικά δεν λειτουργούσε (μιλάω για μέρη υπολογιστή) μου επέστρεφαν τα χρήματα με την μια.. με το iphone ισχύει το ίδιο? Είχε πάρει κανείς iphone από κει? Τι γνώμη έχετε για το σέρβις στο Πλαίσιο?

άντε..αύριο θα λυθούν όλες μας οι απορίες.. να αλλάξουμε και topic, βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια... :P

#724   nicon

nicon

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 08:23

Καλημέρα σε όλους.. Πάντως το Πλαίσιο, όσες φορές είχα πρόβλημα με κάτι, μου το άλλαζαν με την μια και αν δεν το ήθελα γιατί τελικά δεν λειτουργούσε (μιλάω για μέρη υπολογιστή) μου επέστρεφαν τα χρήματα με την μια.. με το iphone ισχύει το ίδιο? Είχε πάρει κανείς iphone από κει? Τι γνώμη έχετε για το σέρβις στο Πλαίσιο?

άντε..αύριο θα λυθούν όλες μας οι απορίες.. να αλλάξουμε και topic, βαρέθηκα τα ίδια και τα ίδια... :P


Όντως είναι πιο χαλαροί με τον πελάτη. Ούτε καν σε ρωτάνε γιατί θες να το αλλάξεις μερικές φορές. Γιατί να έχουν άλλη λογική για τα τηλέφωνα; Προσωπικά θα προτιμούσα να το πάρω από κει αντί για voda ή cosmo... Δε νομίζω να υπάρχει διαφορά στην τιμή (τουλάχιστον >9-10 ευρώ)...

Καλημέρα σε όλους! Άντε, μία μέρα έμεινε για τους ανυπόμονους...

#725   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 08:28

και εγώ αν είναι να το πάρω, από κει θα το πάρω, χρόνια πελάτης τους και είμαι πολύ ικανοποιημένος, αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος που έχει πάρει iphone από κει, την γνώμη του.. ή αν έχει γίνει αντίστοιχη συζήτηση στο φορουμ, ας με παραπέμψει εκεί..

#726   dimmin

dimmin

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/07/2009 - 08:28

Καλημέρα σε όλους! Μόλις με πήρανε απο τον Γερμανό. Σήμερα έρχονται τα 3GS 32Gb και δευτέρα τα 16GB. Οι τιμές μου είπανε είναι 569 ευρώ για το 16GB και 669 ευρώ για το 32GB. Τελείωσε η αναμονή. Το μεσημέρι θα το έχω μάλλον στα χέρια μου είπανε.

#727   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 08:45

αλλά θα ήθελα να μου πει κάποιος που έχει πάρει iphone από κει, την γνώμη του.. ή αν έχει γίνει αντίστοιχη συζήτηση στο φορουμ, ας με παραπέμψει εκεί..


Για το Πλαίσιο εγω προσωπικα δεν ξέρω....

Καλημέρα σε όλους! Μόλις με πήρανε απο τον Γερμανό. Σήμερα έρχονται τα 3GS 32Gb και δευτέρα τα 16GB. Οι τιμές μου είπανε είναι 569 ευρώ για το 16GB και 669 ευρώ για το 32GB. Τελείωσε η αναμονή. Το μεσημέρι θα το έχω μάλλον στα χέρια μου είπανε.


Kαλημέρα στην τρελλοπαρέα.
569 άρχοντες θα είμαστε αν το εχει τοσο και η Vodafone...

#728   Avrohis

Avrohis

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 09:41

Για το Πλαίσιο εγω προσωπικα δεν ξέρω....



Kαλημέρα στην τρελλοπαρέα.
569 άρχοντες θα είμαστε αν το εχει τοσο και η Vodafone...

@kaloutsikos
Μάζεψες τίποτα , ή μπά ?


:D :D

#729   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 09:46

Και το πρώτο ελληνικό unboxing video

http://www.pestaola....ing-iphone-3gs/

My link

Τελευταία επεξεργασία από: WoodyAllen, 30/07/2009 - 09:49


#730   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 09:52

@kaloutsikos
Μάζεψες τίποτα , ή μπά ?


:D :D


Μπα ρε σύ κατι ψιλά μονο... :lol:

#731   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 10:26

Παίδες,
μόλις πήρα τηλ. Vodafone Γλυφάδας να ρωτήσω εαν είμαστε έτοιμοι για να πάω αύριο απο εκεί...
και η απάντηση.. δεν έχουμε παραλάβει ακόμη τιποτα.. Όταν θα είναι διαθέσιμο θα σας ενημερώσουμε, χωρίς να αναφέρετε για αύριο... Τι να πώ ρε παιδια... ή θα παραλάβουν αργότερα, ή αύριο το πρωί... αλλα είναι δυνατόν;;

Τελευταία επεξεργασία από: jojosrbd, 30/07/2009 - 10:27


#732   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 10:35

Παίδες,
μόλις πήρα τηλ. Vodafone Γλυφάδας να ρωτήσω εαν είμαστε έτοιμοι για να πάω αύριο απο εκεί...
και η απάντηση.. δεν έχουμε παραλάβει ακόμη τιποτα.. Όταν θα είναι διαθέσιμο θα σας ενημερώσουμε, χωρίς να αναφέρετε για αύριο... Τι να πώ ρε παιδια... ή θα παραλάβουν αργότερα, ή αύριο το πρωί... αλλα είναι δυνατόν;;


Να σου πω κατι. Αυτος τωρα μπορει να σου το ειπε αυτο και καμια δεκαρια υπαλληλοι απο πισω του να εβαζαν κατι κουτες που να εγραφε 3G S στις αποθηκες. Οποτε αν δεν ερθει η αυριανη μερα, δεν θα ξερουμε τιποτα. Α και αυριο ειναι τα γενεθλια της μητερας μου. :lol:

#733   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 10:37

Να σου πω κατι. Αυτος τωρα μπορει να σου το ειπε αυτο και καμια δεκαρια υπαλληλοι απο πισω του να εβαζαν κατι κουτες που να εγραφε 3G S στις αποθηκες. Οποτε αν δεν ερθει η αυριανη μερα, δεν θα ξερουμε τιποτα. Α και αυριο ειναι τα γενεθλια της μητερας μου. :lol:



Να χαίρεσαι την μητέρα σου φίλε! Παρ'της δώρο ένα 3gs!
Αύριο τα όνειρά μας και οι αγωνίες μας θα γίνουν πραγματικότητα.. οι ώρες περνούν βασανιστικά αργά.. χαχαχααα... ε ρε που καταντήσαμε..

#734   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 10:40

Να σου πω κατι. Αυτος τωρα μπορει να σου το ειπε αυτο και καμια δεκαρια υπαλληλοι απο πισω του να εβαζαν κατι κουτες που να εγραφε 3G S στις αποθηκες. Οποτε αν δεν ερθει η αυριανη μερα, δεν θα ξερουμε τιποτα. Α και αυριο ειναι τα γενεθλια της μητερας μου. :lol:


+1

Αύριο τα όνειρά μας και οι αγωνίες μας θα γίνουν πραγματικότητα.. οι ώρες περνούν βασανιστικά αργά.. χαχαχααα... ε ρε που καταντήσαμε..


+1

#735   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 10:45

Παίδες,
μόλις πήρα τηλ. Vodafone Γλυφάδας να ρωτήσω εαν είμαστε έτοιμοι για να πάω αύριο απο εκεί...
και η απάντηση.. δεν έχουμε παραλάβει ακόμη τιποτα.. Όταν θα είναι διαθέσιμο θα σας ενημερώσουμε, χωρίς να αναφέρετε για αύριο... Τι να πώ ρε παιδια... ή θα παραλάβουν αργότερα, ή αύριο το πρωί... αλλα είναι δυνατόν;;

το ανέφερα και εχθές
δυστυχώς θα επικρατήσει μπάχαλο και στις δύο εταιρείες
τα καταστήματα δεν φρόντισαν να παραλάβουν συσκευές αν και είναι στις κεντρικές αποθήκες

οι περισσότεροι, πάνω από το 90%, θα το παραλάβουν απο δευτέρα τ΄ριτη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)