Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 3GS στην Ελλάδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
745 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#706   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 22:07

H εγγυηση που θα εχει το iPhone θα ειναι η επισημη της Αpple δηλαδη εαν για καποιο λογο σου χαλασει θα πρεπει να το πας σ'εναν απο τους επισημους μεταπωλητες της Αpple στην Ελλαδα π.χ Rainbow Services, Document & Elite και θα σου καλυψουν την εγγυηση κανονικα...


Ωπ SORRY πέδες, αλλά θυμώμουν με τα λεγόμενα κάποιον οτι άν το πάρεις απο έξω είναι δύσκολα με την εγγύηση γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχουν καταστήματα APPLE.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#707   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 22:10

Πόσο υπολογίζεις να δώσεις σ'αυτο το πρόγραμμα για τι συσκευή..περίπου,για το 3g πώς ήταν?
Ευχαριστώ για την ενημέρωση σχετικά..


Εγώ συγκεκριμένα εχω 470ε. επιδώτηση, οπότε υπολογίζω να δώσω 100ε. για να το πάρω..

#708   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 22:14

για να το πάρει κάποιος 300 ευρώ,πρέπει να κάνει ένα πρόγραμμα συμβολαίου πολύ μεγάλο,ίσως κάποιο 70αρι το μήνα;


Ναι αλλά μην ξεχνάς οτι σου κάνουν καλές εκπτώσεις.
Ενα φιλαράκι μου πήρε το ΗΤC .... με τα 720ε. από τον Γερμανό, είχε 120ε. επιδώτιση, και έδωσε 400ε. δηλαδή του κόψανε κανενα κατοστάρικο περίπου. Μάλλον έτσι θα είναι και στο Iphone...

#709   Movariel

Movariel

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 22:47

Τι να πώ ρε παιδιά..δηλαδη θα χρειαστώ τουλάχιστον άλλα 200 για να πιάσω το 500euro!!! Λογικά έτσι δεν είναι?
Το σχολιάζω ακόμη γιατι θα κάνω σύνδεση με 30euro το μήνα..τα 250mb και τα 50 λεπτά ομιλίας μου αρκούν..θα παίζω με skype και σχετικά για τα τηλέφωνα..

#710   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 23:26

Τι να πώ ρε παιδιά..δηλαδη θα χρειαστώ τουλάχιστον άλλα 200 για να πιάσω το 500euro!!! Λογικά έτσι δεν είναι?
Το σχολιάζω ακόμη γιατι θα κάνω σύνδεση με 30euro το μήνα..τα 250mb και τα 50 λεπτά ομιλίας μου αρκούν..θα παίζω με skype και σχετικά για τα τηλέφωνα..


Φίλος τα 30ε. πάγιο το μήνα είναι πολύ λίγα.
Αν δεν κάνω λάθως μπορείς να το πάρεις απο την Cosmote και τα 400ε. γιατί κάπου τόσα θα πρέπει να δώσεις, τα κάνεις δώσεις στο τηλέφωνο το σταθερό σου.

#711   nicon

nicon

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 23:32

Παιδιά, για δείτε αυτό:

http://www.plaisio.g...how=0907_iPhone

Δηλαδή, αν καταλαβαίνω καλά..., είναι και το Πλαίσιο στο κόλπο της Παρασκευής...; Κάνας πλαισιάς εδώ να μας ενημερώσει...;


Υ.Γ.: Μόνο από Vodafone άραγε; Αφού είναι μεταπωλητής και της Cosmote η αλυσίδα...

#712   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 23:36

Παιδιά, για δείτε αυτό:

http://www.plaisio.g...how=0907_iPhone

Δηλαδή, αν καταλαβαίνω καλά..., είναι και το Πλαίσιο στο κόλπο της Παρασκευής...; Κάνας πλαισιάς εδώ να μας ενημερώσει...;


Υ.Γ.: Μόνο από Vodafone άραγε; Αφού είναι μεταπωλητής και της Cosmote η αλυσίδα...

Που το βρήκες ρε συ!! Ωραίος...!
Κοίτα το λογότυπο της Voda στο κάτω μέρος υποδηλώνει οτι μάλλον δεν θα παίξει με cosmote... αλλιώς θα το είχε...
Η ερώτηση μου είναι γιατί να το πάρω απο εκεί;; τι όφελος να έχει;; ίσως καλύτερη τιμή;

#713   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 23:37

Παιδιά, για δείτε αυτό:

http://www.plaisio.g...how=0907_iPhone

Δηλαδή, αν καταλαβαίνω καλά..., είναι και το Πλαίσιο στο κόλπο της Παρασκευής...; Κάνας πλαισιάς εδώ να μας ενημερώσει...;


Υ.Γ.: Μόνο από Vodafone άραγε; Αφού είναι μεταπωλητής και της Cosmote η αλυσίδα...


Ηθελα να ξερα ΄στις 31 που θα προτοπάει...

#714   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 23:52

Παιδες, εγω ειμαι απο Κυπρο και δεν εχω τις δικες σας προσωπικες εμπειριες. Vodafone ή Cosmote? Απο που να το παρω?

#715   nicon

nicon

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2009 - 23:59

Που το βρήκες ρε συ!! Ωραίος...!
Κοίτα το λογότυπο της Voda στο κάτω μέρος υποδηλώνει οτι μάλλον δεν θα παίξει με cosmote... αλλιώς θα το είχε...
Η ερώτηση μου είναι γιατί να το πάρω απο εκεί;; τι όφελος να έχει;; ίσως καλύτερη τιμή;


Μπήκα Πλαίσιο για άλλη δουλειά και το πέτυχα ξαφνικά μπροστά μου! :) Τι να πω...

#716   Kaloutsikos

Kaloutsikos

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 00:11

Παιδες, εγω ειμαι απο Κυπρο και δεν εχω τις δικες σας προσωπικες εμπειριες. Vodafone ή Cosmote? Απο που να το παρω?


Vodafone φίλος!!!

#717   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 00:18

Παιδες, εγω ειμαι απο Κυπρο και δεν εχω τις δικες σας προσωπικες εμπειριες. Vodafone ή Cosmote? Απο που να το παρω?

Φίλε ρίξε μια ματιά στο forum έχει μπόλικα posts σχετικά με το θέμα σου...
υποθέτω οτι μιλάς για χρήση απο Κύπρο αρα σε ενδιαφέρει μόνο για αγορά συσκευής... και after sales services..
check: Vodafone
check:Cosmote

και όπως είπε και ο φίλος NICON έχεις και τη επιλογή πλαισίου πλέον για αγορά...

Εάν πάλι θες και προγράμματα και data plans και λοιπά ... και πάλι θα πώ:
Ρίξε μια ματιά.... Στο section Ελλάδα του forum...!

Τελευταία επεξεργασία από: jojosrbd, 30/07/2009 - 00:19


#718   nicon

nicon

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 00:32

και όπως είπε και ο φίλος NICON έχεις και τη επιλογή πλαισίου πλέον για αγορά...


Να διευκρινήσω ότι το Πλαίσιο έχει τη δυνατότητα και για συνδέσεις, επιδοτήσεις κ.λπ., αφού είναι online με τις μητρικές εταιρείες. Έχω πάρει επιδότηση από εκεί, για παράδειγμα...

#719   nicon

nicon

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 00:39

Χμ... τώρα που το σκέφτομαι... online με τις μητρικές εταιρείες είναι και το Saturn! Λέω να τηλεφωνήσω διερευνητικά αύριο και θα σας πω αν υπάρχει κάτι ενδιαφέρον.

#720   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 00:42

Να διευκρινήσω ότι το Πλαίσιο έχει τη δυνατότητα και για συνδέσεις, επιδοτήσεις κ.λπ., αφού είναι online με τις μητρικές εταιρείες. Έχω πάρει επιδότηση από εκεί, για παράδειγμα...

Ισχύει!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες