Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Motorola Xoom


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
97 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   chrbds

chrbds

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2010 - 14:16

Πολύ πλάκα είχαν και τα σχόλια για τις ιστορικές ταμπλέτες , ειδικά μου άρεσε αυτό για τις 10 Εντολές : Durability but lacks Flexibility !!! :lol: Αλλά πρέπει γενικά να τους τσούζει που η Apple καταφερε και δημιούργησε μια νέα αγορά από μόνη της . Αντι να προσπαθουν να την αντιγράψουν ας προσπαθήσουν να καινοτομήσουν και μια φορά , έτσι για την αλλαγή . Εν τέλη αυτές οι εταιρίες (motorola , RIM, Samsung) με το marketing που ακολουθούν πιο πολύ μου θυμίζουν ανυπαντρες γεροντοκόρες που ξεκατινιάζουν την κούκλα της γειτονιάς που όλοι τρέχουν από πίσω της !!!Και λίγο respect στον innovator δεν είναι κακό!!!


μην ξεχνας πως και η apple το ιδιο εκανε πιο παλια...δες mac vs windows διαφημησεις. ηταν και τα mac μια ανυπαντρη γεροντοκορη τοτε??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   pantnick

pantnick

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2010 - 20:40

Ρε τουλάχιστον προσπαθήστε να κρύψετε λίγο το fanboy μέσα σας... Κατάντησε κουραστικό. Δεν είναι το ipad ένα μεγάλο iphone? Καλό,χρυσό ΟΚ αλλα είναι ένα μεγάλο iphone χωρίς camera. Για το Galaxy μια χαρά σας φάνηκε αλλα μη θίξουμε τον θείο Steve. Και μεις πήραμε ipad αλλα δεν τυφλωθήκαμε πια...

#18   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 21/12/2010 - 20:55

Ρε τουλάχιστον προσπαθήστε να κρύψετε λίγο το fanboy μέσα σας... Κατάντησε κουραστικό. Δεν είναι το ipad ένα μεγάλο iphone? Καλό,χρυσό ΟΚ αλλα είναι ένα μεγάλο iphone χωρίς camera. Για το Galaxy μια χαρά σας φάνηκε αλλα μη θίξουμε τον θείο Steve. Και μεις πήραμε ipad αλλα δεν τυφλωθήκαμε πια...

Ναι το ipad είναι ένα μεγάλο iphone!!!Συμφωνώ απόλυτα!!!!Και φυσικά είναι αυτό που ήθελα,ένα μεγάλο iphone!!!Για να παίζεις τα παιχνίδια σου απολαυστικότατα,να σερφάρεις στον καναπέ σου επίσης απολαυστικότατα,να βλέπεις τις φώτο σου και να ακούς μουσική στο κρεβάτι ή όπου αλλού(ναι ναι χαμογελάτε,αλλά και εκεί που σε όλους πάει το μυαλό,βολεύει..χεχεχε)
Τώρα για όλα τα άλλα..ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!! :D

#19   pantnick

pantnick

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2010 - 21:02

Ακριβώς, βολεύει σε φάση καναπέ και ακριβώς για τον ίδιο λόγο το πήρα και εγώ αλλα η αλήθεια είναι οτι είναι ενα μεγάλο iphone. Θα μπορούσε να έχει πολλά περισσότερα κ μακάρι να τα δούμε όπως λένε σε 1-2 μήνες.

#20   drpantelisk

drpantelisk

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 21/12/2010 - 21:37

Ναι το ipad είναι ένα μεγάλο iphone!!!Συμφωνώ απόλυτα!!!!Και φυσικά είναι αυτό που ήθελα,ένα μεγάλο iphone!!!Για να παίζεις τα παιχνίδια σου απολαυστικότατα,να σερφάρεις στον καναπέ σου επίσης απολαυστικότατα,να βλέπεις τις φώτο σου και να ακούς μουσική στο κρεβάτι ή όπου αλλού(ναι ναι χαμογελάτε,αλλά και εκεί που σε όλους πάει το μυαλό,βολεύει..χεχεχε)
Τώρα για όλα τα άλλα..ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!! :D

Ετσιι δικε μου...

#21   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 22/12/2010 - 01:50

Ενταξει οτι το ipad ειναι μεγαλο iphone ειναι!!!! συμφωνω απολυτος γιατι εχω και της 2 συσκευες την αληθεια πηρα το ipad μονο και μονο να βλεπω ταινιες σε ταξιδια και να διαβαζω περιοδικα ;) αμα εφτιαχνε καφε και ποπκορν θα ηταν τελιο το ipad :lol:

#22   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 22/12/2010 - 01:58

Να το ηρθε!!! το tablet της motorola :lol: :lol: :lol:

#23   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 22/12/2010 - 02:13

ειναι αληθεια πως το ipad δεν εχει ανταγωνιστη προς το παρων αλλα ας δουμε τι εχει να παρουσιασει κ η motorola..μην γινομαστε apple fun boys και πιστευουμε πως δεν θα βγει τπτ καλυτερο

Η ιστορία πάντως αυτο έχει αποδείξει ότι πρώτα βγάζει η apple κάτι επαναστατικο και μετα όλοι οι άλλοι ακολουθούν. Και έχω να σου πω πολλααα παραδείγματα... Να γιατί είμαι τόσο φανατικός! Και στο κάτω κάτω το galaxy tab δεν είναι ούτε τηλέφωνο ούτε tab διότι Απο την μια είναι πολυ μεγάλο για τηλέφωνο και Απο την άλλη πολυ μικρο για tab. Όσο για το iPad που λετε ότι είναι ενα μεγάλο iPhone ναι είναι αλλα αν δεν ήταν δεν θα ήταν και εύκολο το browsing διότι με την μεγάλη οθόνη που έχει χρησιμοποιητε πολυ πιο εύκολα σε σχέση με ενα iPhone αυτο είναι όλο!

#24   cyberwalker

cyberwalker

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/12/2010 - 03:53

Μόνο σε εμένα φάνηκε πολύ μέτρια η διαφήμιση;

#25   panoskouf

panoskouf

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/12/2010 - 22:03

Να το ηρθε!!! το tablet της motorola :lol: :lol: :lol:

εμένα πάντος το βιντεο μου φένεται πλαστό..

#26   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 22/12/2010 - 22:24

μια οθόνη TFT LCD είναι που της έβγαλαν την βάση και αυτό ήταν έγινε tablet... τυποτά ποιο έξοιπνο δεν μπορούσαν να κάνουν :excl:

Τελευταία επεξεργασία από: Darkoulis, 22/12/2010 - 22:24

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#27   pontios1969

pontios1969

    iPH User

  • 103 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2010 - 02:43

Παρουσίαση του πρωτότυπου Motorola tablet with Honeycomb ..



Μάλλον πολύ καπνός για το τίποτα..

#28   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 23/12/2010 - 03:20

εμένα πάντος το βιντεο μου φένεται πλαστό..


αφου ειναι πλαστο ρε φιλε δεν ειναι αληθινο ΧD hahahah

#29   Ngobreak

Ngobreak

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:Ngobreak

Δημοσίευση 23/12/2010 - 03:23

Παρουσίαση του πρωτότυπου Motorola tablet with Honeycomb ..



Μάλλον πολύ καπνός για το τίποτα..



δεν πρεπει να ειναι αυτος φιλε μου... γιατι αυτο το ειχα δει πολυ καιρο.... το καλο ειναι οτι εχει και την nvidia εταιρια :blush:

#30   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 31/01/2011 - 20:39

H Motorola θα παρουσιάσει στο SuperBowl τη νέα της διαφήμιση για το επερχόμενο Xoom tablet με Android 3.0

Η διαφήμιση κάνει άμεση αναφορά στη θρυλική διαφήμιση της Apple "1984" και επιτίθεται ευθέως στο iPad. Η διαφήμιση της Motorola έχει τίτλο "Goodbye 1984" και μπορείτε να την παρακολουθήσετε παρακάτω:



Τα σχόλια δικά σας

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες