Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ευχαριστώ τον φίλο που έσπασε και ανέβασε το app μας


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
484 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:53

Καλό είναι να μην ξεφεύγει όμως η κουβέντα και να παραμείνουμε στο θέμα με επιχειρήματα και αν κάποιος -οι σας προκαλούν ή αγνοήστε τους όσο δύσκολο και αν σας είναι ή κάντε τον-ους με τον γραπτό σας λόγο να μην σας ξαναμιλήσει-ουν έτσι.....

Δεν έχω τίποτα με κανέναν αλλά είναι κρίμα να νευριάζουμε και να βγάζουμε τα νεύρα μας με στον γραπτό λόγο....

Σκεφτείτε ότι αυτά που γράφουμε τα διαβάζουν και άλλοι και βλέπουν και κρίνουν.....


Συμφωνώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 16/03/2011 - 20:58

Ούτε το πώς, γράφτηκε εδώ, ούτε καμιά υιοθέτηση είδα. Είδες κάποιον υπεύθυνο του forum να τάσσεται υπέρ των cracked ;


Ειδες πουθενα να λεω οτι οι διαχειριστες τασσονται υπερ του crack??? :rolleyes: :rolleyes:
Παρολαυτα ειδες ομως διαφορους χρηστες να λενε χυμα οτι κατεβαζουν σπασμενες εφαρμογες.
Φιλε Κωστα απο την ομορφη Ροδο εσυ μπορεις να ανεχεσαι οταν αναφερονται υποτιμητικα στην οικογενεια σου, εγω οχι.
Και η αντιδραση μου σωστη ή λαθος ειναι αποτελεσμα αυτης της προσβολης.

#348   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:03

Ειδες πουθενα να λεω οτι οι διαχειριστες τασσονται υπερ του crack??? :rolleyes: :rolleyes:
Παρολαυτα ειδες ομως διαφορους χρηστες να λενε χυμα οτι κατεβαζουν σπασμενες εφαρμογες.
Φιλε Κωστα απο την ομορφη Ροδο εσυ μπορεις να ανεχεσαι οταν αναφερονται υποτιμητικα στην οικογενεια σου, εγω οχι.
Και η αντιδραση μου σωστη ή λαθος ειναι αποτελεσμα αυτης της προσβολης.


Ο εισαγγελέας που έλεγες φίλε μου, τους υπεύθυνους θα κυνηγήσει αν έτσι κρίνει ( ποιόν θα ψάχνει τον χρήστη kohran και τον dusty ) και απλά είπα ότι οι υπεύθυνοι δεν έχουν πάρει θέση υπερ του crack.

Anyway διαφωνούμε it´s ok.

#349   dooboo

dooboo

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:10

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση στον φίλο Anlock, αν είναι δάσκαλος, παιδαγωγός, ή τέλος πάντων προέρχεται από τον εκπαιδευτικό κλάδο με εξειδίκευση στα νήπια-προ νήπια.


Δείτε που το πάει το παλικάρι,κ θα καταλάβετε ότι σε αυτή την κοινωνία όλοι από κάπου κλέβουμε η έχουμε κλέψει η θα κλέψουμε,κ ξέρετε γιατί ? γιατί έτσι είμαστε καλοί καταναλωτές,Το παιχνίδι είναι στημένο.. σε όλα τα επίπεδα.. τώρα αν εσείς θέλετε να ηθικολογήσετε να τσακωθείτε να ματώσετε για δικούς σας λόγους σας κάντε το..
Το ίδιο δεν γίνεται εξάλλου κ στο ποδόσφαιρο ; .. Έχουν χαθεί ζωές σε τσακωμούς μεταξύ οπαδών κ οι πρόεδροι τα πίνουν κ τα στήνουν μαζί.. Συνεχίστε..

Υ.γ Σε ένα poll που είχε γίνει εδώ μέσα οι πιο πολλοί ένιωθαν Hacker πάντως με ότι αυτό συνεπάγεται..

Τελευταία επεξεργασία από: dooboo, 16/03/2011 - 21:15


#350   jmakro

jmakro

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:12

Νομίζω ότι ξεφυγαμε αρκετά και ότι είναι θέμα χρόνου......
Βγήκε ένα παλικάρι και έκανε ένα παράπονο σωστό για κάποιους λάθος για κάποιους άλλους άλλα έπρεπε να σταθούμε εκει τα υπόλοιπα είναι για το θεαθηναι

#351   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:13

Απλα στο λεω για να ξερεις οτι αν θελει ο εισαγγελεας μπορει να βρει και ποιος ειναι ο kohran και ο dusty και οποιοσδηποτε σχεδον απο δω 8)
Μυαλο να βαλουν και νοοτροποια να αλλαξουν δε γινεται καποιοι. Το μονο λαθος μου ηταν που ασχοληθηκα παραπανω απο ο,τι επρεπε.

#352   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:20

ό,τι κλειδώνει-ξεκλειδώνει και ευτυχώς που σπάνε όλες οι app.

δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο περιστατικό, αλλά γενικά.

ευτυχώς...!

δεν έχω καμία όρεξη να δικαιολογήσω την "παράλογη" λογική μου.

ελπίζω να συνεχιστούν να σπάνε όλες οι εφαρμογές τόσο ξένων όσω και Ελλήνων devs.

Δεν θελω να γινομαι κακος αλλα θα τα πω εσενα φιλε μου,γιατι οση ωρα διαβαζω αυτο το thread εχω φρικαρει!!!!!!!!
Θα γουσταρα πολυ λοιπον σημερα το βραδυ να ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ-ΣΠΑΣΟΥΝ το σπιτι σου και να ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ στο αυτοκινητο τους οι μαγκες ακομα και τα σωβρακα που φορας. Ειμαι σιγουρος οτι το πρωι που θα σηκωθεις θα πεις: Ε.......ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ. ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.

#353   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:33

τωρα εσυ μπερδευτικες...την αποκαλεσα "απλη εφαρμογη" οσον αφορα τον προγραμματισμο, και οσον αφορα σε σχεση με τις υπολοιπες που υπαρχουν στην ιδια τιμη ή και πιο φθηνες..δεν ξερω που τα ειδες αυτα τα σχολια που λες, ησουν απασχολημενος με τον Αγιο Βασιλη φαινεται..η γλωσσα σου τρεχει πιο γρηγορα απο τη σκεψη σου! μοντερνοι καιροι... over and out!

οταν γραψεις εσυ πιο πολυπλοκη τοτε ελα κ τριψτη μου στη μουρη. μεχρι τοτε ομως κ αφου δεν ξερεις τιποτα απο προγραμματισμο καλυτερα να αποφευγεις να μειωνεις ετσι τη δουλεια των αλλων.

#354   ironsienna

ironsienna

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:33

Έχω έρθει να δω την κοπέλα μου στο γήπεδο να παίζει hockey και διαβάζοντας το thread απο το iPhone μου έχασα την φάση που έβαλε γκολ! Τέλος πάντων καλο θα ήταν να προσπαθήσουμε να ηρεμησουμε λίγο.. Το θέμα είναι πολύ ευαίσθητο. Take it easy παιδιά.. Λίγο humor δεν βλάπτει ποτέ.. Ας μην τρογωμαστε μεταξύ μας..

#355   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:52

Έχω έρθει να δω την κοπέλα μου στο γήπεδο να παίζει hockey και διαβάζοντας το thread απο το iPhone μου έχασα την φάση που έβαλε γκολ! Τέλος πάντων καλο θα ήταν να προσπαθήσουμε να ηρεμησουμε λίγο.. Το θέμα είναι πολύ ευαίσθητο. Take it easy παιδιά.. Λίγο humor δεν βλάπτει ποτέ.. Ας μην τρογωμαστε μεταξύ μας..


Από το tapatalk ; Το έχεις original ή cracked ; :) :)

#356   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:52

Από το tapatalk ; Το έχεις original ή cracked ; :) :)

ευστοχο :lol:

#357   Anlock

Anlock

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 21:59

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση στον φίλο Anlock, αν είναι δάσκαλος, παιδαγωγός, ή τέλος πάντων προέρχεται από τον εκπαιδευτικό κλάδο με εξειδίκευση στα νήπια-προ νήπια.


Όχι δεν είμαι εκπαιδευτικός, είμαστε ένας προγραμματιστης, ένας γραφιστας και ένας σχεδιαστής επιτραπέζιων παιχνιδιών και συμβουλευόμαστε εκπαιδευτικό ...

#358   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 16/03/2011 - 22:15

Εγω cracked το εχω (το tapatalk !)
Sent from my iPhone using Tapatalk

#359   Anlock

Anlock

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 22:16

Όχι δεν είμαι εκπαιδευτικός, είμαστε ένας προγραμματιστης, ένας γραφιστας και ένας σχεδιαστής επιτραπέζιων παιχνιδιών και συμβουλευόμαστε εκπαιδευτικό ...


Τώρα διάβασα ότι με κατηγορούν ότι είναι στημένο όλο αυτό ... Έχω ακούσει και έχω ακούσει σε αυτο το thread το άκουσα και αυτο :). Σε παρακαλώ αν θέλεις να με ρωτήσεις κάτι στείλε μου pm

#360   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/03/2011 - 22:19

Όχι δεν είμαι εκπαιδευτικός, είμαστε ένας προγραμματιστης, ένας γραφιστας και ένας σχεδιαστής επιτραπέζιων παιχνιδιών και συμβουλευόμαστε εκπαιδευτικό ...

Τότε μάλλον ο εκπαιδευτικός σας θα έπρεπε να γνωρίζει ότι στα σχολεία τα παιδάκια δεν μαθαίνουν να προφέρουν τα γράμματα Α= Άλφα, Β=Βήτα, Γ=Γάμα κτλ, αλλά ααα,βββ,γγγ κτλ. Αυτό ονομάζεται γραφοφωνημική αντιστοιχία και είναι ακριβώς αυτό που λέει η λέξη, δηλαδή να αντιστοιχίσεις στο μυαλό σου πώς γράφεται και πώς ακούγεται ένα γραμμα.
Η σύγχρονη διδασκαλία επιβάλει τα παιδιά να μαθαίνουν την αλφάβητα στο σχολείο με εντελώς διαφορετικό τρόπο και το μόνο που θα καταφέρει η εφαρμογή σου είναι να τα μπερδέψει.
Ο τρόπος διδασκαλίας έχει αλλάξει. Και αν όντως υπάρχει ο εκπαιδευτικός όπως λες (θα μου επιτρέψεις να έχω τις αμφιβολίες μου), τότε θα έπρεπε να εμφανίζεται το ονοματάκι του στα credits/info της εφαρμογής.

Τελευταία επεξεργασία από: kdelios, 16/03/2011 - 22:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες