Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Ακουστικά: Monster Beats by Dr. Dre


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
255 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   asvestomix

asvestomix

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/02/2012 - 22:22

Εγώ πάντως θα τους πρότεινα αντί για Beats να τα πούνε πριτς.
δεν αξίζουν ούτε 80 ευρώ.

Τελευταία επεξεργασία από: asvestomix, 18/02/2012 - 22:25


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   field

field

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/02/2012 - 00:03

Καλησπέρα

Θέλω και εγω να προβώ σε αγορα. Αλλα δεν ξέρω ποιο ζευγάρι να αγοράσω.τα solo hd η τα studio. Αποδίδουν καλα;εσεις τι πιστεύεται;αξίζει να δώσω ένα 100αρικο παραπάνω;κάποιος που τα άκουσε αν μπορει ας πει την γνώμη του που τα γνωρίζει παραπάνω.

#228   field

field

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/02/2012 - 17:44

Κανείς βρε παιδιά;😒

#229   bene

bene

    iPH Member

  • 271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/02/2012 - 17:48

Κανείς βρε παιδιά;😒

ρε παίκτη με 4 κατοστάρικα μπορείς να κάνεις γούστα που θα τα θυμάσαι για πάντα αντί να αγοράσεις ακουστικά (!!)

απο εκεί και πέρα νομίζω σε καλύπτει το ποστ ειδικά αυτά που γράφει ο τεχνικός ήχου.

#230   manolakys

manolakys

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/02/2012 - 17:49

Στα 300€ αγοράζεις τα Sennheiser HD650, τα οποία είναι ορόσημο στην ιστορία των headphones. Δεν μπορώ να κάτσω να συγκρίνω τώρα μια μόδα με ήχο ΟΚ. Άλλα τα γούστα του καθέ ένα είναι διαφορετικά βέβαια, οπότε...
Ακόμα και για ψείρες στα 180€ που κάνουν τα in ear του dre μπορώ να βρώ 50 μοντέλα στην ίδια ή χαμηλότερη τιμή που να αποδίδουν κλάσεις ανώτερο ήχο.

Η μόδα και το marketing μαζί με το design όταν συνδιαστεί με κάτι το οποίο πραγματικά έχει κάτι να πει δημιουργεί τσουνάμι στην αγορά, όταν όμως στηρίζεσαι στο design και στο marketing πουλώντας υπερκοστολογημένα φούμαρα, είσαι μια απάτη που έχεις ημερομηνία λήξης.


Καλά ρε παιδιά !!! Υπάρχει κρίση !!!! Δίνετε 300 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΥΡΩ !!!!! Για να πάρετε ακουστικά ????????
Πάρτε καμιά τηλεόραση, κάνα ηχείο, κάτι άλλο... Ακουστικά ??? Μου κανε τρομερή εντύπωση τώρα :P

#231   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/03/2012 - 03:18

Καλά ρε παιδιά !!! Υπάρχει κρίση !!!! Δίνετε 300 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΥΡΩ !!!!! Για να πάρετε ακουστικά ????????
Πάρτε καμιά τηλεόραση, κάνα ηχείο, κάτι άλλο... Ακουστικά ??? Μου κανε τρομερή εντύπωση τώρα

Εντάξει, ο καθένας με το γούστο του.
Φαντάσου να δείξεις σέ κάποιον που χρησιμοποιεί ΝΟΚΙΑ τών 50€ το iPhone, και να του πείς ότι το πήρες σχεδόν 700€.
Θα σού πεί ακριβώς τό ίδιο που κές και εσύ, "Είσαι τρέλός, πού με τέτοια κρίση δίνεις 700€? Εφτακόσια Ευρώ;!! Για τηλέφωνο;! Εντύπωση μου κάνει!" :P

Στόν φίλο παραπάνω που ρωτάει ποιά Beats να πάρει, (γίνομαι κουραστικός που θα τό ξαναπώ) άν έστω και λίγο υπολογίζει τα χρήματά τού και τήν ποιότητα ήχου, να μήν πάρει κανένα από τα 2. Ας κοιτάξει σέ Grado, AKG, Beyerdynamic, Audio Technika, Sennheiser.
Άν τόν ενδιαφέρει κυρίως η εμφάνιση, ας πάρει όποια του φαίνονται πιό όμορφα. (Αν και η AKG νομίζω έχει κάποια πολύ όμορφα μοντέλα, με κορυφαίο industrial design).

#232   asvestomix

asvestomix

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/03/2012 - 22:17

Κανείς βρε παιδιά;😒

Αν σε ενδιαφέρει η ποιότητα ήχου η ποιότητα κατασκευής και η καλή αναλογία τιμής/ποιότητας κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και πάρε τα Audio Technica M50 που παρεμπίπτοντος οδηγούνται εύκολα και θα παίζουν καλά σε smart-phones και computers χωρίς ενισχυτή ακουστικόν. στην Ελλάδα τα τσιμπάνε λίγο και 8α τα βρεις γύρο στα 150 εγώ τα βρήκα στο ebay 120 μαζί με μεταφορικά και υπάρχουν και φθηνότερα , προσοχή ώμος στα υπερβολικά φθηνά γιατί λόγο του ότι είναι πολύ δημοφιλή κυκλοφορούν και πολλές απομιμήσεις.

#233   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:24

Παιδια για ακουστικα ποια να παρω ? Ψειρες χρειαζομαι να μην κλεινουν καλα το αυτι γιατι μετα απο λιγο αρχιζει πονοκεφαλος :P .. Επισης να εχει καλο μπασο και κυριως καλη ποιοτητα ηχου ! Μπορω μεχρι 100 ευρω .. Πιστευω με τοσα λεφτα παιρνω κορυφαιες ψειρες ακουστικα

http://www.skroutz.g...-by-Dr-Dre.html Αυτα ειναι καλα ? Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την ποιοτητα ηχου

Τελευταία επεξεργασία από: Alexthekiller1993, 27/07/2012 - 00:24


#234   adinamos

adinamos

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:34

Πάρτα καλά είναι. Θα αρέσουν και στα κορίτσια στο γυμναστήριο ;)

#235   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:38

Πάρτα καλά είναι. Θα αρέσουν και στα κορίτσια στο γυμναστήριο ;)

Χαχα δεν τα παιρνω για τα κοριτσια στο γυμναστηριο :P Ξερετε κανα αλλο με κορυφαια ποιοτητα ηχου σε ψειρες μεχρι 100 ευρω ?

#236   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:42

Παιδια για ακουστικα ποια να παρω ? Ψειρες χρειαζομαι να μην κλεινουν καλα το αυτι γιατι μετα απο λιγο αρχιζει πονοκεφαλος :P .. Επισης να εχει καλο μπασο και κυριως καλη ποιοτητα ηχου ! Μπορω μεχρι 100 ευρω .. Πιστευω με τοσα λεφτα παιρνω κορυφαιες ψειρες ακουστικα

http://www.skroutz.g...-by-Dr-Dre.html Αυτα ειναι καλα ? Εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την ποιοτητα ηχου


Πάρτα....εγώ έχω τα Studio (σαν αυτα π έχει βάλει το παιδι) και πραγματικά έχω ξετρελαθει.....βέβαια είναι τεράστια για όλη την ώρα :Ρ είμαι σίγουρος ότι οι ψείρες θα σου είναι μια χαρά....!!!! και θα τα ευχαριστηθείς
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#237   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:48

Πάρτα....εγώ έχω τα Studio (σαν αυτα π έχει βάλει το παιδι) και πραγματικά έχω ξετρελαθει.....βέβαια είναι τεράστια για όλη την ώρα :Ρ είμαι σίγουρος ότι οι ψείρες θα σου είναι μια χαρά....!!!! και θα τα ευχαριστηθείς

Aπλα ειχα ακουσει οτι χαλανε ευκολα και εχουν κακη κατασκευη .. Για τον ηχο τα καλυτερα

#238   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:54

Aπλα ειχα ακουσει οτι χαλανε ευκολα και εχουν κακη κατασκευη .. Για τον ηχο τα καλυτερα


κοιτα...εγώ τα έχω 1,5 μήνα (ναι δν είναι πολύ) αλλά τα χρησιμοποιώ συνέχεια....σε φάση όπου κ αν πάω τα φοράω κ μετά τα τυλίγω και τα βάζω στην τσάντα μ (ακόμα και χωρίς θήκη) και δεν έχουν απολύτως τίποτα... :) αλλά είναι δική σου απόφαση μιας και είναι ένα αρκετά μεγάλο έξοδο :)
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#239   Alexthekiller1993

Alexthekiller1993

    iPH Contributor

  • 1.515 μηνύματα
  • Twitter:@AlexNannos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Alex-the-killer

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:57

κοιτα...εγώ τα έχω 1,5 μήνα (ναι δν είναι πολύ) αλλά τα χρησιμοποιώ συνέχεια....σε φάση όπου κ αν πάω τα φοράω κ μετά τα τυλίγω και τα βάζω στην τσάντα μ (ακόμα και χωρίς θήκη) και δεν έχουν απολύτως τίποτα... :) αλλά είναι δική σου απόφαση μιας και είναι ένα αρκετά μεγάλο έξοδο :)


κοιτα...εγώ τα έχω 1,5 μήνα (ναι δν είναι πολύ) αλλά τα χρησιμοποιώ συνέχεια....σε φάση όπου κ αν πάω τα φοράω κ μετά τα τυλίγω και τα βάζω στην τσάντα μ (ακόμα και χωρίς θήκη) και δεν έχουν απολύτως τίποτα... :) αλλά είναι δική σου απόφαση μιας και είναι ένα αρκετά μεγάλο έξοδο :)

Mα εσυ δεν εχεις ακουστικα μεγαλα ? Τι μπορουν να παθουν ! Οι ψειρες ειναι ευαισθητα ακουστικα με πολυ λεπτο καλωδιο !

Τελευταία επεξεργασία από: Alexthekiller1993, 27/07/2012 - 00:57


#240   adinamos

adinamos

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/07/2012 - 01:02

Εγώ 3 μήνες τα έχω και επίσης έχω να πω τα καλύτερα. Πολύ καλή ποιότητα, ήχος επίσης και μπόνους το πουλ μουρ.
Στην ίδια κατηγορία είναι και με το φαρδύ καλώδιο κοίταξέ τα και αυτά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες