Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 4S με 8MP κάμερα και ενσωματωμένη SIM


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
232 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   swatoner

swatoner

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:16

ωαρια ολα αυτα μαζι σασ...αλλα ρε φιλαρακια μου βαρεθηκα να προσεχω το μηλοφωνο περισοτερο απο εμενα..μν τυχων και πεσει..μν και σπασει το γυαλι..μην το ακουμπησω πουθενα σε κανενα τραπεσι και γρατζουνιστει..μη εκεινο μη το αλλο..!!εχω φτασει σε σημειο οπωσ σασ λεω να εχ το μηλοφωανκι σε καλυτερη φαση απο εμενα..!!χαχαχαχα...!!οι περισοτεροι νομιζω..το ιδιο κανουν..!!

Αυτό είναι δική σου επιλογή και δικιά σου φοβία. Ότι κινητό και να πάρεις θα το προσέχεις γιατί έδωσες ένα σκασμό λεφτά.
Εγώ το 3GS μόνο μια θήκη του έβαλα και ούτε κάλυμα μπροστά ούτε τίποτα άλλο και δε το προσέχω και τρελά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:17

Μα δεν καλιγομαι ισα ισα ειμαι χαρουμενος με την επιλογη μου, απλα τα στραβα του θα τα λεω παντα και δεν θα ειμαι με παρωπιδες και ουτε θα χαφτω οτι μου πασαρει ο τζομπς!
Εσυ δηλαδη σε οτι εχεις αγορασει στη ζωη σου δεν ειχε ποτε κατι μειον το προιον αυτο?
Απο σπιτι μεχρι παπουτσια η κρουασαν σοκολατα?
Οτι αγοραζεις ειναι τελειο ? Η αν δεν ειναι τελειο ποτε δεν λες πχ και γαμω τα nike και στο μεγεθος και στο χρωμα και η αεροσολα ειναι ολος ο πατος απλα τα κορδονια αλλο χρωμα να ειχανε και θα ημουν 100 τις 100 ευχαριστημενος? Εισαι και παλι δηλαδη αλλα 99 τα εκατο!
Αυτο που λεω ειναι οτι αγοραζουμε κατι το οποιο μας καλυπτει οσο το δυνατον περισσοτερο.
Το μηλο με καλυπτει 90 τα εκατο καιτο galaxy 80 οποτε παιρνω το μηλο ! Ομως κατι καλο που εχει το γκαλαξυ θα ηθελα να το εχει και το μηλο ουτως ωστε να ειμαι 100 τις 100 happy !!
οχι επειδη ετσι τους κ@υλωσε δεν βαζουμε πχ μπλε δοντι, ραδιωφονο και αλλα πολα πρεπει να λεω κι απο πανω ε καλα το κανανε !

εγω για οτι εχω αγορασει και ξερω τα μειονεκτηματα του και συμβιβαζομαι με αυτα και δεν παραπονιεμαι για την απουσια τους. οπως ειπες και συ τιποτα δεν ειναι τελειο και ευτυχως υπαρχουν παρα πολλες εναλλακτικες λυσεις.

#198   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:21

Αυτό είναι δική σου επιλογή και δικιά σου φοβία. Ότι κινητό και να πάρεις θα το προσέχεις γιατί έδωσες ένα σκασμό λεφτά.
Εγώ το 3GS μόνο μια θήκη του έβαλα και ούτε κάλυμα μπροστά ούτε τίποτα άλλο και δε το προσέχω και τρελά.


εχεις δικιο..αλλα το συγγεκριμενο κινητο ειναι υπερευεσθητο..ετσι...!!εχω δει μηλοφωανικι να πεφτει σε χαλι σε σπιτι..και να φινεται κομματια το πισω μερος..!!το galaxy 2 σε πληροφορω καμια σχεση...πολυ καλυτερη κατασκευη..!!

#199   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:22

εχεις δικιο..αλλα το συγγεκριμενο κινητο ειναι υπερευεσθητο..ετσι...!!εχω δει μηλοφωανικι να πεφτει σε χαλι σε σπιτι..και να φινεται κομματια το πισω μερος..!!το galaxy 2 σε πληροφορω καμια σχεση...πολυ καλυτερη κατασκευη..!!

"πλαστικουρα"

#200   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:25

εγω για οτι εχω αγορασει και ξερω τα μειονεκτηματα του και συμβιβαζομαι με αυτα και δεν παραπονιεμαι για την απουσια τους. οπως ειπες και συ τιποτα δεν ειναι τελειο και ευτυχως υπαρχουν παρα πολλες εναλλακτικες λυσεις.

Aπο οτι βλεπω εχεις κανει jb ετσι ?
Τοτε πιθανων εχεις sbsettings, lockinfo, cyntact, iphonedelivery,ifile ..etc (αν οχι συγχωρεσε με που προτρεχω)
αν λοιπον υποθετικα τα εχεις αυτα τοτε γιατι δεν συμβιβαζεσε με την apple που δεν στα δινει αυτα αλλα προσπαθεις με πλαγια μεσα (cydia) να τα εχεις στη συσκευη σου?

Τελευταία επεξεργασία από: malias4, 02/06/2011 - 14:26

iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#201   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:27

"πλαστικουρα"


παιδια για κινητο μιλαμε δεν μιλαε για αμαξι...!!τοτε το νεο μηλοφωνο ασ το βγαλει απο πορσελανη τι αλλο να πω...!!την πηρανε χαμπαρι με το ipad 2..!!γιατι δεν εβαλαν και εκει το ιδιο υλικο με το μηλοφωνακι..!!

#202   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:30

Το νέο iPhone διαθέτει πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, η γυάλινη οθόνη του όμως είναι 82% πιθανότερο να σπάσει σε σχέση με την οθόνη του προηγούμενου μοντέλου, εκτιμά αμερικανική εταιρεία που πουλά ασφάλειες για γκάτζετ.

Η εταιρεία SquareTrade εξέτασε αναφορές για 20.000 iPhone που καλύπτονταν από τη δική της, ανεξάρτητη εγγύηση.

Από αυτές διαπίστωσε ότι ο ρυθμός αναφοράς ατυχημάτων είναι 68% υψηλότερος για το iPhone 4 από ό,τι για το προηγούμενο μοντέλο 3G S.

#203   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:38

Aπο οτι βλεπω εχεις κανει jb ετσι ?
Τοτε πιθανων εχεις sbsettings, lockinfo, cyntact, iphonedelivery,ifile ..etc (αν οχι συγχωρεσε με που προτρεχω)
αν λοιπον υποθετικα τα εχεις αυτα τοτε γιατι δεν συμβιβαζεσε με την apple που δεν στα δινει αυτα αλλα προσπαθεις με πλαγια μεσα (cydia) να τα εχεις στη συσκευη σου?

απο ολα αυτα που ειπες μονο το sbsettings εχω. και να μη το ειχα δε θα με πειραζει. αντι για μια κινηση που κανω τωρα για να ενεργοποιω πχ το Wifi θα εκανα δυο.

#204   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:38

παιδια για κινητο μιλαμε δεν μιλαε για αμαξι...!!τοτε το νεο μηλοφωνο ασ το βγαλει απο πορσελανη τι αλλο να πω...!!την πηρανε χαμπαρι με το ipad 2..!!γιατι δεν εβαλαν και εκει το ιδιο υλικο με το μηλοφωνακι..!!

γιατι θα ηταν 200 κιλα.

#205   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:40

απο ολα αυτα που ειπες μονο το sbsettings εχω. και να μη το ειχα δε θα με πειραζει. αντι για μια κινηση που κανω τωρα για να ενεργοποιω πχ το Wifi θα εκανα δυο.


Tοτε ,αν μου επιτρεπεις φυσικα, για ποιο λογο εχεις κανει jb ?
Ε και βγαλε και το sbsettings αμα ειναι , αφου δεν θα σε πειραζε και να μην το ειχες :mellow:

Τελευταία επεξεργασία από: malias4, 02/06/2011 - 14:41

iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#206   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:44

Tοτε ,αν μου επιτρεπεις φυσικα, για ποιο λογο εχεις κανει jb ?
Ε και βγαλε και το sbsettings αμα ειναι , αφου δεν θα σε πειραζε και να μην το ειχες :mellow:

γιατι μπορω! πολυ απλα.

#207   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:50

γιατι μπορω! πολυ απλα.

Ναι μπορεις οχι ομως επειδη σε αφηνει η apple αλλα επειδη σου δινει το δικαιομα η dev team ο posixninja ο geo-hot ο 1onic και οι λοιποι j-brake hackers! Αρα δεν διαμαρτυρεσε μεν φωναχτα για τις ελειψεις του μηλου αλλα διαμαρτυρεσε με τις πραξεις σου εγκαθιστοντας cydia apps!
Τα συμπερασματα δικα σας :rolleyes: :lol:
Kαλη μερα ναχουμε :)
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#208   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:53

Ναι μπορεις οχι ομως επειδη σε αφηνει η apple αλλα επειδη σου δινει το δικαιομα η dev team ο posixninja ο geo-hot ο 1onic και οι λοιποι j-brake hackers! Αρα δεν διαμαρτυρεσε μεν φωναχτα για τις ελειψεις του μηλου αλλα διαμαρτυρεσε με τις πραξεις σου εγκαθιστοντας cydia apps!
Τα συμπερασματα δικα σας :rolleyes: :lol:
Kαλη μερα ναχουμε :)

δε διαμαρτυρομαι πουθενα. μου δινει παραπανω δυνατοτητες το jb; γιατι να μην το κανω;

#209   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 02/06/2011 - 14:57

Γιατι εσυ σε προηγουμενο ποστ σου ειπες οτι συμβιβαζεσε με τα μειονεκτηματα του και δεν σε απασχολουν κατα καποιον τροπο!
Τωρα μεσω cydia πας να εξαλυψεις τα μειονεκτηματα? Αρα υπαρχουν!

Και αφου υπαρχουν δεν θα ηθελες η apple να σου τα προσφερει αυτα αντι για το cydia?
Aυτο προσπαθω να πω τοση ωρα!!
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#210   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 02/06/2011 - 15:01

Γιατι εσυ σε προηγουμενο ποστ σου ειπες οτι συμβιβαζεσε με τα μειονεκτηματα του και δεν σε απασχολουν κατα καποιον τροπο!
Τωρα μεσω cydia πας να εξαλυψεις τα μειονεκτηματα? Αρα υπαρχουν!

Και αφου υπαρχουν δεν θα ηθελες η apple να σου τα προσφερει αυτα αντι για το cydia?
Aυτο προσπαθω να πω τοση ωρα!!

και βεβαια υπαρχουν ειπα το αντιθετο; αφου υπαρχει τροπος να τα εξαλειψω χαζος ειμαι και δε θα το κανω;
αν ερχοταν ενας και σου ελεγε να σου φτιαξω τα πλαστικα του suzuki τι θα ελεγες; οχι ευχαριστω γουσταρω καινουργιο αμαξι να το ακουω να τριζει;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)