Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα θέλατε να ξεκινήσω μια εταιρεία - "αιτερία" - επισκευής iPhone,iPad,iPod


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα θέλατε να ξεκινήσω μια εταιρεία - "αιτερία" - επισκευής iPhone,iPad,iPod (79 μέλη έχουν ψηφίσει)

Θα θέλατε να ξεκινήσω μια Εταιρεία - "αιτερία" - επισκευής iPhone,iPad,iPod?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε

#31   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 10/12/2011 - 14:42

προς το παρον πειραματισου με μηλοφωνα συγγενων-φιλων,δες πως τα πας και αν δεις οτι εχεις εξελιξη καποια στιγμη ισως καταφερεις να το κανεις και επαγγελματικα,με το νομιμο τροπο φυσικα και οχι να δουλευεις για 'μαυρα' λεφτα..γιατι στην Ελλαδα ζουμε και το καρφωμα-ρουφιανεμα παει συννεφο.φυσικα για να αναδειχθεις και να καταξιωθεις θελει χρονο και υπομονη!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mithra

mithra

    iPH Addict

  • 801 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 10/12/2011 - 14:52

Πρωτον επειδη εχω φάει παρα πολυ κραξιμο..και εγω ζητησα απλα την γνωμη σας..θα ηθελα να πω αρχικά πως οκ δεν ξερω ορθογραφια και ζητω συγνωμη γιαυτο..κρεμάστεμε!!!Στο φυσικό που σπουδάζω εχω ξεχάσει τι σημένει αυτη η λεξη..Δευτερον ευχαριστω καποιους που απάντησαν με φιλικό χαρακτήρα και δεν αρχισαν να με κράζουν οπως αλλοι..Τρίτον θα ήθελα να πώ πως αυτο ειναι απλα μια ιδέα και πως ποτέ δεν είπα αλλα ουτε και το επεξα τεχνικος..Προφανώς και δεν είμαι!!το οτι έκανα μια ερώτηση δεν σημένει οτι θα την εφαρμώσω κιολας..ηθελα απλα να δω αν υπαρχει "αγοραστικο" ενδιαφερον..Δεν είπα ποτε οτι ειμαι εμπειρος η οτι ξερω να αντιμετωπιζω ολα τα τεχνικα προβληματα του iPhone..Τελος θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη οσους ενόχλησε αυτο το Post απλα πίστευα οτι στις μερες τις οποιες ζουμε τουλάχιστον στο iPhoneHellas υπάρχει αυτο που λεμε οτι <<οσο χαζη και αν ειναι μια ερωτηση δεν παυει να ειναι ερωτηση>>..Ευχαριστω οσους απαντησαν με οποιο τροπο το εκαναν αυτο..καθε απαντηση ειναι καλοδεχουμενη απο εμενα..Ευχαριστω για την βοηθεια..!!!


δεν υπάρχει λόγος να ξενερώνεις.
ο καθένας ας πει ό,τι του κ@βλώσει
στην τελική το θέμα είναι ΕΣΥ να κάνεις αυτό που γουστάρεις.

Οι απαντήσεις βέβαια του ποστ αυτού από όλους έπρεπε να είναι ουδέτερης φύσης
και με απλό τρόπο να παραθέσουν τα υπέρ και τα κατά ενός τέτοιου εγχειρήματος όπως και τις τυχόν γραφειοκρατικές δυσκολίες.
Βέβαια σε πήραν από τα μούτρα κάποιοι λες και θα του πάρεις τη δουλειά.....ασχολίαστο..

Όσον αφορά τα ορθογραφικά... η αλήθεια είναι πως προσωπικά με ξενίζουν όπως και μου ξυνίζουν την όλη διάθεση όποτε τα βλέπω,
η αντιμετώπιση όμως που είχες στο όλο θέμα βλέποντας τις απαντήσεις που σου με έκαναν εδώ μέσα όπως και η σωστή συμπεριφορά σου
προσωπικά με έκαναν να το παραβλέψω.

Ο Τολμών Νικά να θυμάσαι..

Τελευταία επεξεργασία από: mithra, 10/12/2011 - 14:55


#33   konandrio

konandrio

    iPH Contributor

  • 1.545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:konandrio

Δημοσίευση 10/12/2011 - 14:56

Παρε το iphone του φιλου σου και κανε το βιδες για να αποκτησεις εμπειρια!!!!!!!!!!
Φιλε κανε οτι λεει η καρδια σου, ειναι πολλα παιδια που εχουν λοξα με, apple συσκευες, με υπολογιστες, με εικονα, με ηχο (οπως εγω) και γνωριζουν πολλα περισοοτερα πραγματα απ αυτους που ειναι εξω και κλεβουν τον κοσμο, ειναι και ασχετοι.
Οτι και να αποφασισεις να κανεις δεν ειναι απλο, ουτε ευκολο, ειδικα στις μερες μας.
Καλη σταδιοδρομια...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες