Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
147 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές; (245 μέλη έχουν ψηφίσει)

Θα ψηφισετε στις επομενες εκλογες?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:13

Το να πας για καφές κ να λες ότι "τους έκανα τα μούτρα κρέας"
γιατί η αποχή έφτασε 30% είναι βλακεία, απλά :(

Διαβασε αυτο που αναφερω παραπανω περι 50% αποχης..
Επισης πες οτι βγαινει 30%..
Βλακεια ειναι να μην σχηματισει κανενα κομμα αυτοδυναμη κυβερνηση..( δηλαδη να βγει πρωτο κομμα με 20-22%..??)
και να αναγκαστουν να κανουν κυβερνηση συνεργασιας;;;

Δηλαδη ειναι καλυτερα να βγαινει το πρωτο κομμα με αυτοδυναμια και να λεει
ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΩ οπως ο καθε κωστακης/γιωργακης/μακης/τακης/παπουτσακης, η αν δεν σας αρεσει
ζητηστε ψηφο εμπιστοσυνης ( η οποιο ειναι αερας κοπανιστος μιας
και αμα εχει την πλειοψηφια το πρωτο κομμα την περνει την εμπιστοσυνη απο τους ιδιους του τους βολευτες στην βουλη..).

Τουλαχιστον τοτε καθε κομμα θα βαζει τα "ικανοτερα" στελεχη του στην κυβερνηση αυτη συνασπισμου και τουλαχιστον δεν θα κανει το πρωτο
κομμα οτι του ΚΑΠΝΙΣΕΙ.. υποθηκευοντας το μελλον 3 γενεων ελληνων.. τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω..
Παιδια πραγματικα ψαχτειτε γιατι καιγομαστε σαν κρατος... και πολλοι δεν ξερουν καν τι παιχνιδια παιζονται πισω απο
τις πλατες τις δικες μας και των παιδιων μας..


Τελευταία επεξεργασία από: Vaggi, 22/01/2012 - 16:15


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:15

και εγώ νομίζω οτι δεν ισχύει έτσι άκουσα, και στην τελική και οι 300 να πάρουν πόδι αυτοί ποιός σας ξεκαθαρίζει οτι οι 300 δεν θα βάλουν άλλους 300 του δικού τους συναφειού? Τον Παπαδήμο τον ξεχνάτε?πιστεύει κανείς οτι κυβερνάει ο Παπαδήμος ή ο Γιωργάκης?


Οι Τράπεζες κυβερνούν..!

Ο δικός μας, τραπεζίτης. Ο Μοντι στην Ιταλία, τραπεζίτης. Μη το ψάχνεις..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#48   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:17

Διαβασε αυτο που αναφερω παραπανω περι 50% αποχης..


Το διάβασα, δεν ισχύει.

Γιατί να γίνει όλο αυτό που λες κ να μην πας απλά να ψηφίσεις??? Ψήφισε ένα άσχετο κόμμα πχ. Μπεκατσοκυνηγοοικολόγους ξέρω γω???
Κ να βγουν το βράδυ των εκλογών καμιά 10αριά κόμματα με ποσοστά πάνω του 3% να τρελαθούν οι "τώρα κυβερνώντες"!!!!

#49   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:17

Οι Τράπεζες κυβερνούν..!

Ο δικός μας, τραπεζίτης. Ο Μοντι στην Ιταλία, τραπεζίτης. Μη το ψάχνεις..

Ο Σόρος που κάνει οικονομικούς πολέμους σε κράτη μεγαθήρια όπως πχ Αγγλία πρόσφατα....Οι οίκοι αξιολόγησης που υποβαθμίζουν/αναβαθμίζουν κατά συνείδηση..κτλ κτλ

Αναρτημένη εικόνα


#50   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:18

Ο ασκός το Αιόλου άνοιξε τώρα θα περιμένουμε να δούμε τα πλασματικά στοιχεία για να μπούμε στο ΔΝΤ(να περιμένετε πολλές εξελίξεις)

#51   gsouri

gsouri

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:19

Και να ισχύει αυτο με το 50,00000001% ποιος θα οργανώσει τόσο κόσμο ώστε να είμαστε σίγουροι ότι όλοι αυτοί οι σωτήρες του κράτους θα μας αδειάσουν την γωνία; Κάτι πήγε να γίνει με τους αγανακτισμένους και επειδή δεν υπάρχει κάποιος να μας παει μπροστά και να το πάρει πάνω του το θέμα της αληθινής δημοκρατικής διακυβέρνησης, Φάγαμε όλοι απο μια μπουγατσα και περιμένουμε στον καναπέ. Είμαστε ολοι μας ( πρώτος εγω) πρόβατα και δεν είναι κακο. Ο τσοπανης που είναι όμως τώρα που τον χρειαζόμαστε;;; Για χιλιάδες χρόνια δείχνουμε τα φώτα μας και μείναμε χωρίς ηλεκτρολογο.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk και αναμένοντας το MacBook αύριο απο το service για να κάνω jb

#52   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:21

Διαβασε αυτο που αναφερω παραπανω περι 50% αποχης..
Επισης πες οτι βγαινει 30%..
Βλακεια ειναι να μην σχηματισει κανενα κομμα αυτοδυναμη κυβερνηση..( δηλαδη να βγει πρωτο κομμα με 20-22%..??)
και να αναγκαστουν να κανουν κυβερνηση συνεργασιας;;;

Δηλαδη ειναι καλυτερα να βγαινει το πρωτο κομμα με αυτοδυναμια και να λεει
ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΩ οπως ο καθε κωστακης/γιωργακης/μακης/τακης/παπουτσακης, η αν δεν σας αρεσει
ζητηστε ψηφο εμπιστοσυνης ( η οποιο ειναι αερας κοπανιστος μιας
και αμα εχει την πλειοψηφια το πρωτο κομμα την περνει την εμπιστοσυνη απο τους ιδιους του τους βολευτες στην βουλη..).

Τουλαχιστον τοτε καθε κομμα θα βαζει τα "ικανοτερα" στελεχη του στην κυβερνηση αυτη συνασπισμου και τουλαχιστον δεν θα κανει το πρωτο
κομμα οτι του ΚΑΠΝΙΣΕΙ.. υποθηκευοντας το μελλον 3 γενεων ελληνων.. τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω..
Παιδια πραγματικα ψαχτειτε γιατι καιγομαστε σαν κρατος... και πολλοι δεν ξερουν καν τι παιχνιδια παιζονται πισω απο
τις πλατες τις δικες μας και των παιδιων μας..


Μπορεις να βρεις τον νομο αυτον; Παραγραφος; Αριθμος;

#53   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:22

Βέβαια δεν ισχύει...
Αυτό που γνωρίζω είναι ότι κάτω από το 50% θεωρούνται άκυρες οι εκλογές κ πάμε ξανά σε εκλογική διαδικασία.

Αν θεωρουνται ακυρες οι εκλογες, οι υποψηφιοι που πηραν μερος στις "ακυρωμενες" εκλογες μπορουν να βαλουν
υποψηφιοτητα;
Αν ΟΧΙ τοτε λεμε το ιδιο πραγμα με διαφορετικα λογια..και μπορει στους τυπους(διατυπωση) να διαφερει αυτο που ειπα απο αυτο αλλα
η ουσια ειναι 1 και ιδια..
Και αν δεν μπορουν να ξαναβαλουν υποψηφιοτητα, θα αναγκαστουν μετα το καζο να ξαναψαχτουν οι "αρχηγοι" να κατεβασουν πιο
"ικανα" ( με την στενη εννοια του ορου) στελεχη, και θα πεταξουν στον καιαδα αυτους τους γνωστους-αγνωστους
που εχουν κανει το ψεμμα και τις αλληλοκατηγοριες ανατρεχωντας στο παρελθον επαγγελμα και προσον στον πολιτικο λογο
( αντι να στιψουν τον κ@#$#@$ κατω και να βρουν μια λυση απο κοινο για το παρον και το μελλον αυτου του τοπου..).
Κι αν δεν το κανουν θα κινδυνευουν με 2ο απανοτο ΚΑΖΟ.. και αμφιβαλω αν το ρισκαρουν να ξανακατεβασουν τετοια καθαρματα..
Το πολιτικο κοστος θα ειναι τεραστιο για τετοιο ρισκο ( γιατι θα σημαινει αυτοματως τον πολιτικο αφανισμο τους..)


Τελευταία επεξεργασία από: Vaggi, 22/01/2012 - 16:26


#54   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:22

Για μένα παιδιά κ οι Αγανακτισμένοι δεν ξέρω κατά πόσο ήταν "ένα αυθόρμητο κίνημα πολιτών χωρίς πολιτική ταυτότητα".
Άποψή μου ήταν κ είναι ότι μέσα από την κάλπη δείχνεις τί θέλεις κ τί πιστεύεις γι αυτό τον τόπο.

Αν θεωρουνται ακυρες οι εκλογες, οι υποψηφιοι που πηραν μερος στις "ακυρωμενες" εκλογες μπορουν να βαλουν
υποψηφιοτητα;


Φυσικά κ μπορούν να ξαναβάλουν, ο οποιοσδήποτε μπορεί να δηλώσει συμμετοχή για να μπει στη βουλή (σύμφωνα με το νόμο).
Οι εκλογές επαναλαμβάνονται συνέχεια μέχρι είτε να εμφανιστεί αυτοδύναμη κυβέρνηση είτε το πρώτο σε ποσοστά κόμμα
σχηματίσει κυβέρνησης συνεργασίας με άλλα κόμματα εντός κοινβουλίου.

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 22/01/2012 - 16:24


#55   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:24

Ο Σόρος που κάνει οικονομικούς πολέμους σε κράτη μεγαθήρια όπως πχ Αγγλία πρόσφατα....Οι οίκοι αξιολόγησης που υποβαθμίζουν/αναβαθμίζουν κατά συνείδηση..κτλ κτλ


A μπράβο.. Οι οίκοι είναι οι πιο επικίνδυνοι απο όλους..

Το θέμα είναι οτι έχουμε μπει σε ένα μεγάλο κύκλο, που δύσκολα θα βγούμε.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#56   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:25

Για μένα παιδιά κ οι Αγανακτισμένοι δεν ξέρω κατά πόσο ήταν "ένα αυθόρμητο κίνημα πολιτών χωρίς πολιτική ταυτότητα".
Άποψή μου ήταν κ είναι ότι μέσα από την κάλπη δείχνεις τί θέλεις κ τί πιστεύεις γι αυτό τον τόπο.

Εγώ φίλε μου πραγματικά τόσα χρόνια βλέπω κινήματα παρακινήματα αγανακτισμένους στα κανάλια κτλ κτλ. και μετά πήγαιναν και έβγαζαν το πασοκ,νδ με ποσοστά τρελά...Ε δεν τους λυπάμε φίλε καλά να πάθουν...γιατί ψήφισαν από συμφέρον και δεν κοίταξαν μπροστά.
Τώρα που έφτασε ο κόμπος στο χτένι πάνε να βάλουν μυαλό αλλά για να δούμε...Ο Έλληνας άλλο λέει κι άλλο ψηφίζει...Την αγανάκτιση αν του τάξεις την ξεχνάει σε msec....

ΥΓ.Το ΔΝΤ ένα σκοπό βασικό έχει και όλα τα άλλα έπονται. Να μας σπάσει τον τσαμπουκά και να μας κάνει να ζούμε μέσα στον τρόμο(όπως εύκολα έχουν κάνει στην Αμερική). Βλέπε Μπιν Λάντεν (πράκτορας Αμερικάνων που αλλαξοπίστησε),βλέπε σκόνες σε φακέλους, νόσος πουλερικών κτλ κτλ...Το διεθνές σύστημα θέλει τον κόσμο να είναι ΥΠΟ.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 22/01/2012 - 16:28

Αναρτημένη εικόνα


#57   giannisg2004

giannisg2004

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:29

Εγώ μάλλον για σαλάμι το κόβω.

Αν βάλεις μια φέτα σαλάμι στον φάκελο, σε λίγες ώρες το λάδι που βγάζει περνάει και σε γειτονικά ψηφοδέλτια, και πρέπει να επαναληφθεί η ψηφοφορία στο εκλογικό τμήμα, γιατί θεωρείται ότι έγινε αλλοίωση.

Ακόμη, δεν υπάρχει περιορισμός πόση ώρα μπορείς να παραμείνεις στο παραβάν, είσαι νομικά προστατευμένος να κάτσεις όση ώρα θές (1,2,20 ώρες).
Οπότε μαζευτείτε καμιά παρεούλα, πηγαίνετε σε ώρα αιχμής, και κλειστείτε σε όλα τα παραβάν για καμιά ωρίτσα. Θα σπάσετε τα νεύρα σε πολλούς, και επιπλέον ώρα θα χαθεί μέχρι να επικοινωνήσουν και να στήσουν και άλλα παραβάν!

Ελπίζω να έδωσα μερικές ιδέες. :)

#58   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:30

Εγώ μάλλον για σαλάμι το κόβω.

Αν βάλεις μια φέτα σαλάμι στον φάκελο, σε λίγες ώρες το λάδι που βγάζει περνάει και σε γειτονικά ψηφοδέλτια, και πρέπει να επαναληφθεί η ψηφοφορία στο εκλογικό τμήμα, γιατί θεωρείται ότι έγινε αλλοίωση.

Ακόμη, δεν υπάρχει περιορισμός πόση ώρα μπορείς να παραμείνεις στο παραβάν, είσαι νομικά προστατευμένος να κάτσεις όση ώρα θές (1,2,20 ώρες).
Οπότε μαζευτείτε καμιά παρεούλα, πηγαίνετε σε ώρα αιχμής, και κλειστείτε σε όλα τα παραβάν για καμιά ωρίτσα. Θα σπάσετε τα νεύρα σε πολλούς, και επιπλέον ώρα θα χαθεί μέχρι να επικοινωνήσουν και να στήσουν και άλλα παραβάν!

Ελπίζω να έδωσα μερικές ιδέες. :)

Α λα Τζίμης Πανούσης εσύ....χαχα

Αναρτημένη εικόνα


#59   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:31

Φυσικά κ μπορούν να ξαναβάλουν, ο οποιοσδήποτε μπορεί να δηλώσει συμμετοχή για να μπει στη βουλή (σύμφωνα με το νόμο).
Οι εκλογές επαναλαμβάνονται συνέχεια μέχρι είτε να εμφανιστεί αυτοδύναμη κυβέρνηση είτε το πρώτο σε ποσοστά κόμμα
σχηματίσει κυβέρνησης συνεργασίας με άλλα κόμματα εντός κοινβουλίου.

Αυτη η περιπτωση φιλε μου που περιγραφεις ειναι για μια φυσιολογικη πρωτη εκλογικη αναμετρηση..
Αυτο που σε ρωταω εγω και δεν ξερω αν οντως ισχυει ( οτι δηλαδη ΔΕΝ μπορουν να ξαναβαλουν) ειναι μια ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ
μιας καταστασης που δεν εχει γινει ΠΟΤΕ σε αυτον τον τοπο κ λογικα τι μετρα λαμβανονται τοτε προβλεπονται ΕΙΔΙΚΑ ..

Αυτο το ξερεις με σιγουρια που λες; Γιατι προσωπικα αμφιβαλω αν ισχυει και δεν εχουμε και ευκαιρο κανενα δικηγορο στο
φορουμ να μας διαφωτισει.. γιατι αυτο ειναι η ουσια του παραμυθιου: (κατ εμε παντα) ΨΗΦΙΣΤΕ ειναι ΜΕΓΑ λαθος να μην ψηφισετε..

#60   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 22/01/2012 - 16:34

Εγώ φίλε μου πραγματικά τόσα χρόνια βλέπω κινήματα παρακινήματα αγανακτισμένους στα κανάλια κτλ κτλ. και μετά πήγαιναν και έβγαζαν το πασοκ,νδ με ποσοστά τρελά...Ε δεν τους λυπάμε φίλε καλά να πάθουν...γιατί ψήφισαν από συμφέρον και δεν κοίταξαν μπροστά.
Τώρα που έφτασε ο κόμπος στο χτένι πάνε να βάλουν μυαλό αλλά για να δούμε...Ο Έλληνας άλλο λέει κι άλλο ψηφίζει...Την αγανάκτιση αν του τάξεις την ξεχνάει σε msec....



Εγώ φίλε μου αυτόν που ψήφισε ό,τι κ αν ψήφισε τον σέβομαι. Ακόμα κ αν ψήφισε κάποιο κόμμα ή πολιτικό που τον αντιπαθώ κ πιστεύω ότι θα κάνει κακό στη χώρα μας, στην οικογένειά μου κ σε μένα
ακόμα κ αν ψήφισε για να βολέψει τη πάρτη του τον καταλαβαίνω κ αναγνωρίζω ότι σκέφτεται κ πράττει έχοντας πολιτική άποψη. Συμμετέχει στη κοινωνία κ στη ζωή της χώρας ασχέτως αν αυτό που πράττει
με βρίσκει αντίθετο ή ακόμα κ με ζημειώνει. Διαφωνώ πολιτικά μαζί του κ τέλος.

Αυτόν όμως που δεν ψήφισε (από επιλογή του πάντα! όχι αυτον που ήθελε κ για λογους υγείας δεν μπόρεσε) τον θεωρώ πολύ πιο επικίνδυνο κ ανοήτο. Η βλακεία πάντοτε είναι ανίκητη! Αρκεί ένας βλάκας για να χαλάσει τη δουλειά κ τον κόπο πολλών έξυπνων κ άξιων ανθρώπων.

Είναι μεγάλη κουβέντα παιδιά, μην το ψάχνετε......


Αν βάλεις μια φέτα σαλάμι στον φάκελο, σε λίγες ώρες το λάδι που βγάζει περνάει και σε γειτονικά ψηφοδέλτια, και πρέπει να επαναληφθεί η ψηφοφορία στο εκλογικό τμήμα, γιατί θεωρείται ότι έγινε αλλοίωση.

Ακόμη, δεν υπάρχει περιορισμός πόση ώρα μπορείς να παραμείνεις στο παραβάν, είσαι νομικά προστατευμένος να κάτσεις όση ώρα θές (1,2,20 ώρες).
Οπότε μαζευτείτε καμιά παρεούλα, πηγαίνετε σε ώρα αιχμής, και κλειστείτε σε όλα τα παραβάν για καμιά ωρίτσα. Θα σπάσετε τα νεύρα σε πολλούς, και επιπλέον ώρα θα χαθεί μέχρι να επικοινωνήσουν και να στήσουν και άλλα παραβάν!


Υπάρχει ο δικαστικός αντιπρόσωπος φίλε μου κ μπορεί να σε συλλάβει. Για ψάξτο κ εσύ λίγο!
Όλο αηδίες....


ΥΓ.

Αυτο το ξερεις με σιγουρια που λες; Γιατι προσωπικα αμφιβαλω αν ισχυει και δεν εχουμε και ευκαιρο κανενα δικηγορο στο
φορουμ να μας διαφωτισει.. γιατι αυτο ειναι η ουσια του παραμυθιου: (κατ εμε παντα) ΨΗΦΙΣΤΕ ειναι ΜΕΓΑ λαθος να μην ψηφισετε..


Φυσικά κ είμαι βέβαιος. Είναι στα πρώτα άρθρα του Συντάγματος!!!
Το να ΜΗΝ ψηφίσεις ΔΕΝ είναι παράνομο. Είναι νομιμότατο, απλά για μένα είναι θέμα ηθικής.

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 22/01/2012 - 16:39


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες