Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Μονομερής αύξηση Cosmote και σπάσιμο συμβολαίου


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
780 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:12

13838 και ζήτα να σε συνδλεσουν με το τμήμα ακυρώσεων , δίνεις αριθμο ταυτότητας και το νουμερό σου και σου δίνουν κωδικό ακύρωσησς . πας σε γερμανό δίνεις τον κωδικό και τέλος

Να διευκρινησετε βεβαια οτι θα ειναι αζημιως.. Μην σας ερθει κανεναν εκκαθαριστικος λογαριασμος με την επιδοτηση μετα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:13

2 ερωτησουλες γιατι ειμαι στη δουλεια και δεν προλαβα να διαβασω ολες τις σελιδες.
1η Μπορω να το κανω απο το τηλεφωνο?
2η χρειαζεται λογαριασμος cosmote ? Το λεω γιατι ο λογαριασμος μου ερχεται σε λλη διευθυνση)
Εκανα 18 συμβολαιο (αναναιωση) τον γυρω στις 30-11-11 στο 85αρι προγραμμα που μου το αφησαν στα 75ε και πηρα 4ς 89ε.

1. Ναι βεβαια.. Καλεσε το τμημα εξυπηρετηση πελατων
2. Οχι δεν χρειαζεται λογαριασμος.. Θα σου ζησουν ομως τα στοιχεια σου.. Επισης αυτο που λεω και πιο πανω να πεις και να διευκρινησεις οτι θα ναι αζημιως.

#393   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:15

Καν το καλη επιτυχια αλλα δεν νομιζω οτι μπορει να γινει κατι.. Ειναι στην κριση της εταιριας ποτε θα σητησει εγγυηση ή όχι..


Ρε παιδιά πάτε καλά ? Λέτε να σας ζητήσουν και εγγύηση για να ξαναμποίτε στην cosmote ? Ίσα ίσα το αντίθετο θα γίνει γιατι με αυτό που κάναν θίγουν την αξιοπιστία της εταιρίας και αλλάζουν τα δεδομένα . Εγω πιστεύω θα αυξήσουν και τις επιδοτήσεις και θα κάνουν και νέες προσφορές για να αυξήσουν το ενδιαφέρων και να μετριάσουν την κατάσταση και τα δεδομένα . Είναι όλα υπολογισμένα , αν σκευτεστε οτι θέλετε ν ξαναεπιστρεψετε στην cosmote και ντρέπεστε ή εχετε ενδιασμούς να τους αφήσετε στην άκρη . Η ίδια η cosmote με τις κινήσεις τις σας παρέπεμψε σε αυτο και ξέρει τη κάνει . δεν θα τα βάλει με κανένα χρήστη καθώς ξέρει τα κέρδη της και με πιό τρόπο να σας ξανακερδήσει ώς συνδρομητές .

Τελευταία επεξεργασία από: watChlaR, 24/01/2012 - 15:16


#394   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:15

1. Ναι βεβαια.. Καλεσε το τμημα εξυπηρετηση πελατων
2. Οχι δεν χρειαζεται λογαριασμος.. Θα σου ζησουν ομως τα στοιχεια σου.. Επισης αυτο που λεω και πιο πανω να πεις και να διευκρινησεις οτι θα ναι αζημιως.


ναι, και αν πουν ειναι αζημιως και μετα μας ερθει το 400αρι απο την επιδοτηση για το 24μηνο συμβολαιο?τι κανεις εκει οεο? η δεν μπορουν να σου κανουν κατι τετοιο?

#395   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:17

2 ερωτησουλες γιατι ειμαι στη δουλεια και δεν προλαβα να διαβασω ολες τις σελιδες.
1η Μπορω να το κανω απο το τηλεφωνο?
2η χρειαζεται λογαριασμος cosmote ? Το λεω γιατι ο λογαριασμος μου ερχεται σε λλη διευθυνση)
Εκανα 18 συμβολαιο (αναναιωση) τον γυρω στις 30-11-11 στο 85αρι προγραμμα που μου το αφησαν στα 75ε και πηρα 4ς 89ε.

Κάλά στο 85 άρι που έστω το κατευάσαν στο 75 άρι και πλήρωσες για να το πάρεις ? Πολύ κακό deal !

#396   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:18

ναι, και αν πουν ειναι αζημιως και μετα μας ερθει το 400αρι απο την επιδοτηση για το 24μηνο συμβολαιο?τι κανεις εκει οεο? η δεν μπορουν να σου κανουν κατι τετοιο?

Χαχα πχι δεν γινεται αυτο... Μετα τραβας και μια μυνηση αν γινει και βγαζεις και πολλα λεφτα.. :lol: αν κανονισεις στο τηλεφωνο και σου πουν ειναι αζημιως μη φοβασαι.. Θα ερθει μονο ενας τελευταιος λογαριασμος εκκαθαριστικος χωρις την επιδοτηση..

#397   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:19

ναι, και αν πουν ειναι αζημιως και μετα μας ερθει το 400αρι απο την επιδοτηση για το 24μηνο συμβολαιο?τι κανεις εκει οεο? η δεν μπορουν να σου κανουν κατι τετοιο?


ζήτα να στο στήλουν γραπτώς οτι θα είναι αζημίως και δεν θα πληρώσεις τίποτα , Θα το κάνουν αμεσα !

#398   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:27

Χαχα πχι δεν γινεται αυτο... Μετα τραβας και μια μυνηση αν γινει και βγαζεις και πολλα λεφτα.. :lol: αν κανονισεις στο τηλεφωνο και σου πουν ειναι αζημιως μη φοβασαι.. Θα ερθει μονο ενας τελευταιος λογαριασμος εκκαθαριστικος χωρις την επιδοτηση..



ζήτα να στο στήλουν γραπτώς οτι θα είναι αζημίως και δεν θα πληρώσεις τίποτα , Θα το κάνουν αμεσα !


παιδια σας ευχαριστωω!!!!!που με βοηθησατε!΄-)

#399   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:29

Να αναφέρω γιαυτούς που κάνανε νέα σύνδεση εκπρόθεσμα οτι και αυτοί μπορούν να δοκημάσουν και δεν έχουν να χάσουν τίποτα.
Εγώ τους κάλεσα χτες και μου είπαν δεν γίνεται τίποτα γιατι το συμβόλαιο το υπέγραψα στις 11 ιανουαρίου . Σήμερα μίλησα με κάποιον απο την εεττ και ανέφερα ακριβώς τη διαδικάσία οτι ειχα κάνει την άιτηση φορητότητας μέσα στο χρόνο και οτι είχα ρωτήσει για τις χρεώσεις και κανείς δεν μου το ανέφερε αυτό και συν τις άλλης όταν μίλησα μαζί τους τη μέρα που πήρα το συμβόλαιο κανείς δεν με ενημέρωσε γιαυτό και ούτε στο μαιλ μου μου στείλανε ειδοποίηση για να με ενημερώσουν και μου είπε να στήλω ένα fax για να προωθήσω το ζήτημά μου και θα το τσεκάρει η επιτροπή . τη ρώτησα αν είμαι παράλογος η αν έχω δίκαιο και μου είπε οτι απο τη στιγμή πυ δεν με ενημέρωσαν εχω το δικαίωμα να κινηθώ έτσι ! Πήρα τηλ ξανά στο τμημα ακυρωσεων τους το είπα και μου είπανε πριν στείλω στιν εεττ να τους στείλω στο τμήμα παραπόνων και να με καλέσει ένας υπευθυνος για να το συζητήσουμε . Τώρα περημένω να με καλέσουν για να δώ τι θα ΄γινει . Και σε περιπτωση που με ακρυρώσουν στέλνω στην εεττ και περημένω και απο εκεί οπου κατα πάσα πιθανότητα θα δικαιωθώ !

#400   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:30

παιδια σας ευχαριστωω!!!!!που με βοηθησατε!΄-)

Μή μασάς 'ολη η διαδικασία είναι προς όφελός σου . Προχώρα το !

#401   mankap

mankap

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:31

Κάλά στο 85 άρι που έστω το κατευάσαν στο 75 άρι και πλήρωσες για να το πάρεις ? Πολύ κακό deal !

και νομιζα οτι ηταν αρκετα καλα... :(

#402   mankap

mankap

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:32

1. Ναι βεβαια.. Καλεσε το τμημα εξυπηρετηση πελατων
2. Οχι δεν χρειαζεται λογαριασμος.. Θα σου ζησουν ομως τα στοιχεια σου.. Επισης αυτο που λεω και πιο πανω να πεις και να διευκρινησεις οτι θα ναι αζημιως.


Σε ευχαριστω πολυ, το κανω αυριο και ενημερωνω..

#403   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:33

και νομιζα οτι ηταν αρκετα καλα... :(

Στο 75αρι θα πρεπε να παρεις τουλαχιστον iphone 4s 32gb δωρεαν.. Εδω εγω με 45 και μου εδωσαν 500 ευρω επιδοτηση..κανε οτι σου ειπαμε..

#404   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:38

Σε ευχαριστω πολυ, το κανω αυριο και ενημερωνω..

Μην αργησεις... Ληγει η προθεσμια..

#405   watChlaR

watChlaR

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/01/2012 - 15:39

και νομιζα οτι ηταν αρκετα καλα... :(


Όχι παληκαρε δεν ήταν οπως σου είπε και ο Alex τουλάχηστον το 32 άρι . Και αν το χειριζόσουνα καλά σύμφωνα με ένα topic που έιχε κάνει ένα παλικάρι εδώ o megalopaixtoya κάπως έτσι :) παίζει να έπαιρνες και το 64 ! εγώ στο 55 πήρα free to 16 άρι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες