Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPad;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:00

Θα αποφασίσει η θεά τύχη γι'αυτό !!! Αν το βρώ μπροστά μου , έχω (ακόμα ) τα λεφτά , και έχω δουλειά θα το πάρω !! :rolleyes:

πράγμα όχι πολύ εύκολο !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:14

23 Mαρτίου στα χέρια μου! Το έχω παραγγείλει ήδη!! 32άρι 4G!!! Είχα το iPad 1, αλλα από τότε που το ανακαλυψαν οι γονείς μου, μονο εγώ δεν το έχω! Έτσι αφού το 3 με ικανοποίησε πλήρως με τα νέα του χαρακτηριστικά, ναι θα το πάρω για να έχω και εγώ επιτέλους ipad στα χερια μου!

#63   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:15

23 Mαρτίου στα χέρια μου! Το έχω παραγγείλει ήδη!! 32άρι 4G!!! Είχα το iPad 1, αλλα από τότε που το ανακαλυψαν οι γονείς μου, μονο εγώ δεν το έχω! Έτσι αφού το 3 με ικανοποίησε πλήρως με τα νέα του χαρακτηριστικά, ναι θα το πάρω για να έχω και εγώ επιτέλους ipad στα χερια μου!

Τι ενοεις το πηρες κρυφα.?? :blink: :blink:

#64   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:19

Τι ενοεις το πηρες κρυφα.?? :blink: :blink:



Μάλλον θα εννοεί ότι από τότε που το "έμαθαν" να το δουλεύουν και οι γονείς του .. όλο αυτοί το παίρνουν :P


Εγώ πήρα το ipad 2 αρχές Δεκέμβρη οπότε δεν υπάρχει λόγος να πάω στο 3.. Του χρόνου θα πάρω το επόμενο.. Όχι να αλλάζουμε ταμπλέτες και κάθε χρόνο.. Κάθε χρόνο αλλάζω μόνο το iPhone που με την επιδότηση και πούλημα το παλιό μου βγαίνει τσάμπα :P

#65   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:21

Μάλλον θα εννοεί ότι από τότε που το "έμαθαν" να το δουλεύουν και οι γονείς του .. όλο αυτοί το παίρνουν :P


Εγώ πήρα το ipad 2 αρχές Δεκέμβρη οπότε δεν υπάρχει λόγος να πάω στο 3.. Του χρόνου θα πάρω το επόμενο.. Όχι να αλλάζουμε ταμπλέτες και κάθε χρόνο.. Κάθε χρόνο αλλάζω μόνο το iPhone που με την επιδότηση και πούλημα το παλιό μου βγαίνει τσάμπα :P

Καλα εγω μαλλονα με τον πατερα μου στις διακοπες τα μεσημερια που γυρνουσαμε στο δωματιο.! Ποιος θα μπει ιντερνετ και ποιος θαπαιξει LaneSpliter.!! :lol: :lol:

#66   alexandros4

alexandros4

    iPH Member

  • 295 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:dr alex4

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:21

Μάλλον θα εννοεί ότι από τότε που το "έμαθαν" να το δουλεύουν και οι γονείς του .. όλο αυτοί το παίρνουν :P


Εγώ πήρα το ipad 2 αρχές Δεκέμβρη οπότε δεν υπάρχει λόγος να πάω στο 3.. Του χρόνου θα πάρω το επόμενο.. Όχι να αλλάζουμε ταμπλέτες και κάθε χρόνο.. Κάθε χρόνο αλλάζω μόνο το iPhone που με την επιδότηση και πούλημα το παλιό μου βγαίνει τσάμπα :P

χάχαχα ναι αυτό εννοώ!! έδειχναν έναν φόβο στην αρχή προς την τεχνολογία, αλλά μόλις αντιλήφθηκαν πόσο εύκολο και απλό είναι το ipad, ξέχασα εγώ πως είναι!!! Η μητέρα μου να διαβάζει συνταγές από το safari και ο πατέρας μου να διαβάζει οτιδήποτε ενημερωτικό, αλλα και να παίζουν απλές εφαρμογές τύπου slotomania!

#67   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:37

Έχω το iPad 2 κ δεν νομίζω να αγοράζω το new 8) βέβαια ποτε μην λες ποτε :P
ΥΣ:σκέφτομαι να πάρω AppleCare για το iPad ,τι λέτε;;;αξιζει;; ???

#68   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:38

Έχω το iPad 2 κ δεν νομίζω να αγοράζω το new 8) βέβαια ποτε μην λες ποτε :P
ΥΣ:σκέφτομαι να πάρω AppleCare για το iPad ,τι λέτε;;;αξιζει;; ???

Απο που.? Θα με ενδιεφερε.!!! Και ποσο εχει και αν υπαρχει γαι iPhone :huh:

#69   cmosfxx

cmosfxx

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:40

ναι, μονο της αναλυσης και μονο αρκει.

#70   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:40

Απο eBay 8) ναι υπαρχει για iPhone ;)

#71   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:42

Απο eBay 8) ναι υπαρχει για iPhone ;)

Οκ.!

#72   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:45

Οκ.!

Το AppleCare για το iPad γυρω στα 70€ πρέπει να βγαινει 8) Φανταζομαι κάπου εκει γυρω θα είναι κ για το iPhone :)

#73   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:46

Θεωρω το iPad τελειως υπερτιμημενη συσκευη (iPhone σε αναβολικα). Μπορω να καταλαβω τον λογο που ολοι θελουν ενα iPhone, αλλα το iPad σε καμια περιπτωση δε μπορει να αντικαταστησει εναν υπολογιστη, ακομη κι αν αυτος ειναι netbook. Για την πιο απλη δουλεια θα θελεις application, θα εχει ασυμβατοτητες κτλ κτλ. Για το μονο που θεωρω οτι αξιζει, ειναι για παιχνιδομηχανη, αλλα αν το θελεις γι αυτο, υπαρχουν αντιστοιχα καλες λυσεις, πολυ φθηνοτερες ομως.

Γνωμη μου παντα, μην δεχτω καμια επιθεση του στυλ "Τι λεει ρε ο ασχετος!!"

#74   Deavon

Deavon

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:47

Ποτε δεν καταλαβα τον λογο που καποιος παιρνει ενα τεραστιο iPhone που δεν μπορει καν να παρει τηλεφωνο ...

#75   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/03/2012 - 19:49

Θεωρω το iPad τελειως υπερτιμημενη συσκευη (iPhone σε αναβολικα). Μπορω να καταλαβω τον λογο που ολοι θελουν ενα iPhone, αλλα το iPad σε καμια περιπτωση δε μπορει να αντικαταστησει εναν υπολογιστη, ακομη κι αν αυτος ειναι netbook. Για την πιο απλη δουλεια θα θελεις application, θα εχει ασυμβατοτητες κτλ κτλ. Για το μονο που θεωρω οτι αξιζει, ειναι για παιχνιδομηχανη, αλλα αν το θελεις γι αυτο, υπαρχουν αντιστοιχα καλες λυσεις, πολυ φθηνοτερες ομως.

Γνωμη μου παντα, μην δεχτω καμια επιθεση του στυλ "Τι λεει ρε ο ασχετος!!"



Σίγουρα δεν είνια υπολογιστής.. Είναι όμως αυτό που λέμε ηλεκτρονικό βιβλίο.. Πχ εγώ που είμαι φοιτητής με χει βολέψει αφάνταστα.. Διαβάζω όλες τις σημειώσεις μου από εκεί.. Γράφω σημειώσεις, κατεβάζω τις σημειώσεις των καθηγητών και διαβάζω απο κει.. Διαβάζω εφημερίδες, διαβάζω τα νέα της ημέρας.. Βλέπω ταινίες, βίντεο κτλ..Είναι και πολύ μικρό και ελαφρύ σε σχέση με λαπτοπ και το παίρνω και μαζί μου στο πανεπιστήμιο.. Εξάλλου έχουν πει ότι θα καταργήσουν σε λίγο τα βιβλία που μας δίνουν στο πανεπιστήμιο και θα μας δίνουν ένα tablet pc και τα βιβλία σε ηλεκτρονική μορφή.. Κάτι που είναι και σωστό..

Σίγουρα υπάρχει διαφορά μεταξύ tablet και laptop (τουλάχιστον ακόμα.. δεν ξέρω αν εξισωθούν κάποτε)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες