Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPad;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
141 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Θα Αγοράσετε το Νέο iPad?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   nioniospap

nioniospap

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 02:45

δεν σ χρησιμευει .; Αμα δεν το εχεις ναι ... Εγω απ´οταν το πηρα δεν ξανα εκατσα στο λαπτοπ.. Ιντερνετ games φοτος οτι θελεις παντα μαζι σου .. Και στο κρεβατι σου ξαπλομενος.. ΑΝΕΣΗ μιλαμε ..!
Εφω το πηρα τον οκτομβριο το 2 .
Αν το δωσω σε καλη τιμη συν κανα 150€ να βαλω ισος το παρω ..!! Αλλα χωρις ipad δεν μενω :)


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk



ίσως αν το είχα να με βόλευε και μένα πολύ! αλλά και πάλι θα επιμείνω στην μεγάλη τιμή του! εκτός πάντα και αν υπάρξει αγορά μεταχειρισμένου!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   Alexemp

Alexemp

    iPH Member

  • 342 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:Mpliki

Δημοσίευση 10/03/2012 - 02:49

Γιατι δεν χρησιμευει.? Στις διακοπες ειναι το καλυτερο.! Ουτε να κουβαλας λαπτοπ.! Να βλεπεις ταινιες με την ανεση σου.! Να εχει ιντερνετ παντου αν καποιος παρει το 3G (4G) μοντελο.!!! Εμενα σε διακοπες με βολεψε πολυ.! Τωρα προσφατα εκανα μεγαλο ταξιδι με το αυτοκινητο.! Το χρησιμοποιησα σαν GPS αλλα με google Maps γιατι δεν εχω 3G και σαν Game console στο καραβι.!


Ασθενές επιχείρημα.Όταν είσαι διακοπές,είσαι διακοπές,και με τα τωρινά δεδομένα μια συσκευή που θα την κουβαλάς μαζί σου τις 3-4 μέρες που πας να ξεσκάσεις,δεν δηλώνει χρήση,δηλώνει εξάρτηση.Προσωπικά θα το χρησιμοποιούσα σε επαγγελματικό ταξίδι,άντε και σε κανένα τραίνο για να περάσει η ώρα,αλλά και πάλι,για χρήση επαγγελματικών προγραμμάτων όλα τα tablets είναι μηδενικά,οπότε ξανά άχρηστο θα μου είναι.

#48   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 10/03/2012 - 02:51

Εγω ψηφισα οχι μιας και δεν μου χρησιμευει σε κατι....τωρα σε καποιον αλλον που του ειναι χρησιμο για οποιονδηποτε λογο φυσικα και θα παει να το αγορασει.....

My life's goal is only to fight


#49   GBabilis

GBabilis

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:mpampilhs

Δημοσίευση 10/03/2012 - 02:56

οχι, αν και ειναι ΥΠΕΡΟΧΟ με τοση διαφημιση, αλλα και Αντικειμενικα, δεν το βρισκω πουθενα χρησιμο για μενα γενικα το καθε tablet!

+1000 δεν βρισκω ενα tablet πουθενα χρησιμο περα απο το να πεις εμμεσα "εχω τα λεφτα για να παρω iPad" ή για να δειξεις οτι εισαι καμενος gadgetακιας :P
Γνωμη μου παντα!

Τελευταία επεξεργασία από: GBabilis, 10/03/2012 - 02:57


#50   nioniospap

nioniospap

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 03:00

+1000 δεν βρισκω ενα tablet πουθενα χρησιμο περα απο το να πεις εμμεσα "εχω τα λεφτα για να παρω iPad" ή για να δειξεις οτι εισαι καμενος gadgetακιας :P
Γνωμη μου παντα!


καλά εδώ που τα λέμε είναι τρελό gadget το ipad! B)

#51   souzaberg

souzaberg

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 03:11

+1000 δεν βρισκω ενα tablet πουθενα χρησιμο περα απο το να πεις εμμεσα "εχω τα λεφτα για να παρω iPad" ή για να δειξεις οτι εισαι καμενος gadgetακιας :P
Γνωμη μου παντα!


ε οχι και πουθεναααα...............

Αναρτημένη εικόνα

και μετα τα κλασσικα,μουδιασμα,και αναρριχιση που ξεκιναει με κρεμασμα απο τον νιπτηρα.... :lol: :lol: :lol:

#52   GBabilis

GBabilis

    iPH Addict

  • 608 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:mpampilhs

Δημοσίευση 10/03/2012 - 03:14

ε οχι και πουθεναααα...............

Αναρτημένη εικόνα

και μετα τα κλασσικα,μουδιασμα,και αναρριχιση που ξεκιναει με κρεμασμα απο τον νιπτηρα.... :lol: :lol: :lol:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol:

#53   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2012 - 08:22

οχι γιατι με λιγοτερα λεφτα μπορεις να παρεις tablet που να κανει πραγματικα τα παντα και οχι τα παντα μισα...πολλα λεφτα πολλης πανικος για το τιποτα.

+1


Sent using Tapatalk

#54   king2178

king2178

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Twitter:@athrigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:A_Greek

Δημοσίευση 10/03/2012 - 08:59

Εγώ αγόρασα πριν απο ένα μήνα το macbook Air 11.6, οπότε προς το παρών δεν συντρέχει κανένας λόγος αγοράς του new ipad.

#55   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/03/2012 - 10:22

Ασθενές επιχείρημα.Όταν είσαι διακοπές,είσαι διακοπές,και με τα τωρινά δεδομένα μια συσκευή που θα την κουβαλάς μαζί σου τις 3-4 μέρες που πας να ξεσκάσεις,δεν δηλώνει χρήση,δηλώνει εξάρτηση.Προσωπικά θα το χρησιμοποιούσα σε επαγγελματικό ταξίδι,άντε και σε κανένα τραίνο για να περάσει η ώρα,αλλά και πάλι,για χρήση επαγγελματικών προγραμμάτων όλα τα tablets είναι μηδενικά,οπότε ξανά άχρηστο θα μου είναι.

Σου μιλάω για μέσα στο αυτοκίνητο ! Γιαυτο τόνισα και ότι έκανα μεγάλο ταξίδι .!

#56   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 10/03/2012 - 10:23

ε οχι και πουθεναααα...............

Αναρτημένη εικόνα

και μετα τα κλασσικα,μουδιασμα,και αναρριχιση που ξεκιναει με κρεμασμα απο τον νιπτηρα.... :lol: :lol: :lol:

Εγω έχω το smart cover και το κάνω stand πάνω σε ένα ψάθινο καλάθι για τα άπλυτα και είμαι jet

#57   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 10/03/2012 - 15:16

ε οχι και πουθεναααα...............

Αναρτημένη εικόνα

και μετα τα κλασσικα,μουδιασμα,και αναρριχιση που ξεκιναει με κρεμασμα απο τον νιπτηρα.... :lol: :lol: :lol:



χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

#58   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 10/03/2012 - 15:19

οχι δεν θα το παρω εχω το 2!!!

#59   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 10/03/2012 - 15:21

Δεν θα το πάρω,δεν έχω το 2.Περιμένω το new new ipad.

Αναρτημένη εικόνα


#60   Nnaf

Nnaf

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/03/2012 - 17:33

Προκειμένου ότι πολυ δύσκολα θα το σηκωνα για να τραβηξω φωτογραφίες με δαύτο,δεν σκοτωνω το ipad2 μου για μια retina


Οποιος θέλει follow me
Twitter @Nnaf81
Instagram Nnafp

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες