Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Βγήκε το Samsung Galaxy S3(!)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
432 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:00

Το άλλο περίεργο είναι που κάποιοι κολλημένοι με Galaxy έχουν προφίλ και γράφουν εδώ ... Εμένα δέν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό να γραφτώ ένω έχω
4 χρόνια iphone σε φορουμ για Samsung !!

Τί να πάω να γράψω , οτι δέν είναι καλό ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:05

Το άλλο περίεργο είναι που κάποιοι κολλημένοι με Galaxy έχουν προφίλ και γράφουν εδώ ... Εμένα δέν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό να γραφτώ ένω έχω
4 χρόνια iphone σε φορουμ για Samsung !!

Τί να πάω να γράψω , οτι δέν είναι καλό ?

φιλε μου μπορει να θελουν να μαθαινουν τι ειναι το iphone... δεν ειναι κακο αυτο....

#93   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:15

φιλε μου ειχα το 3gs, πλεον ειρωνικα την εχω. και το πηρα με επιδοτηση μιας και τα παιδια της κοσμοτε κανουν καλεσ προσφορες μονο για iphone.. 38 ευρω τελικος λογαριασμος παγιου για ενα χρονο και πληρωσα 109 ευρω να τ παρω... εσυ δε θα το περνες.. :huh:?

H προσφορά είναι πολύ καλή αλλά αφού είχες και 3gs όπως λές και ήξερες οτί δεν σε καλύπτει ας ψαχνόσουν για κάτι άλλο και ας πλήρωνες κάτι παραπάνω, απο το να μετανιώνεις κάθε μέρα που το πήρες.
Στην χειρότερη ας το πούλαγες σφραγισμένο έπαιρνες κάτι άλλο και σου μένανε χρήματα και θα ήσουν μάγκας!
Μήν το πάρεις στραβά ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του αλλά εσύ την ¨πατησες¨ εθελοντικά. :)
Αν δέν είμουν καλυμένος με το 4αρι μου θα ρώταγα πόσο το πουλάς...

#94   drosatakis

drosatakis

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:17

ακριβως αυτο... την πατησα...!

#95   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:22

Η κουβεντα ετσι οπως παει δεν εχει τελος λεω λοιπον οποιος θελει εχει iphone και οποιος θελει εχει sg2 η επιλογη ειναι του καθενος .Το να προσπαθουμε να αποδειξουμε τη ειναι καλυτερο δεν υπαρχει περιπτωση.

#96   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:23

Το άλλο περίεργο είναι που κάποιοι κολλημένοι με Galaxy έχουν προφίλ και γράφουν εδώ ... Εμένα δέν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό να γραφτώ ένω έχω
4 χρόνια iphone σε φορουμ για Samsung !!

Τί να πάω να γράψω , οτι δέν είναι καλό ?


Καταλαβαίνω πώς το εννοείς και υπάρχουν αρκετοί που έχουν γραφτεί στο forum γι αυτό το λόγο αλλά ο φίλος είχε 3gs και τώρα 4s και είδε (λίγο αργά :lol: ) οτι οι ανάγκες του δέν καλύπτονται απο το ios και με αφορμή το θέμα αυτό μας λέει τον πόνο του! :lol:

#97   NiKlaus

NiKlaus

    iPH Contributor

  • 1.406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:30

ευχομαι μεσα απο την διαφημιση να καταφερει και η Samsung να αποκτήσει και δικα της προβατακια...
εεε...συγνωμη εννοω κοινο..! ;)

#98   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:34

μπεεεεεεεεε
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#99   biller

biller

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2012 - 14:36

Παιδιά τι να λέμε τώρα. Στις 4.6 ιντσες απλά δεν παλεύετε. Πρέπει να δουλεύεις αποκλειστικά και με τα 2 χέρια.
Η ευχρηστία πάει περίπατο. Και τι σκ@τ@ είχε στο μυαλό της η Samsung όταν σκεφτόταν τις διαστάσεις για ένα
κινητό που πρέπει να γίνει το νούμερο 1. Πόσοι "μέσοι" χρήστες θα πάρουν ενα τοσο μεγάλο κινητό ???

#100   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:18

χανεις δλδ το χρονο 200 ευρω... καλο χρυσο το iphone αλλα μεχρι ενα σημειο... δε θα περνω το 4σ και μετα απο ενα χρονο θα μ πεταει καινουργιο με ενα καλυτερο επεξεργαστη και καμερα.. γτ δεν μπορουσε να τα ειχε βαλει? μην λεμε κι οτι θεμε....


Φίλε μου, παρόλο που υπάρχουν πλέον άπειρα iPhone εσύ αν το πουλήσεις χάνεις τον χρόνο όπως λές 200ευρώ μεταχειρισμένο!!!.

Το SGii, έχασε σαν καινούργια συσκευή μέσα σε ένα εξάμηνο αυτά τα χρήματα (200ευρώ). Οπότε καταλαβαίνεις......

#101   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:19

Παιδιά τι να λέμε τώρα. Στις 4.6 ιντσες απλά δεν παλεύετε. Πρέπει να δουλεύεις αποκλειστικά και με τα 2 χέρια.
Η ευχρηστία πάει περίπατο. Και τι σκ@τ@ είχε στο μυαλό της η Samsung όταν σκεφτόταν τις διαστάσεις για ένα
κινητό που πρέπει να γίνει το νούμερο 1. Πόσοι "μέσοι" χρήστες θα πάρουν ενα τοσο μεγάλο κινητό ???


Γιά τα χέρια των πολιτικών μας μη σου πω οτί τους πέφτει και λίγο!

#102   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 23/04/2012 - 15:38

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8NnVU8R6mAU

Το δευτερο ολα τα λεφτα :P


Και μετά εμφανίζονται τα Autobots και τα Decepticons... :D

#103   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 23/04/2012 - 18:54

Δεδομένου ότι το Android έχει ξεπεράσει το iOS σε αριθμό εγκαταστάσεων τα πρόβατα μάλλον είναι Android users
Behind the Scenes...

#104   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 23/04/2012 - 18:57

Καταρχήν δεν μιλάω για τις ναυαρχίδες της κάθε εταιρίας διότι ο χρήστης που το παίρνει θέλω να πιστεύω ότι ξέρει τι παίρνει.

Οι απλοί χρήστες που παίρνουν τα κινητά των 100-200-300 ευρώ που έχουν πάνω android πιστεύεται ότι ξέρουν τι λειτουργικό έχει πάνω?? Και ios να τους πεις, ναι θα σου πούνε.
Once You Go Mac You Never Go Back

#105   Thodoris19s

Thodoris19s

    iPH Addict

  • 647 μηνύματα
  • Twitter:@tspatas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:thodoris20

Δημοσίευση 23/04/2012 - 19:00

Καταρχήν δεν μιλάω για τις ναυαρχίδες της κάθε εταιρίας διότι ο χρήστης που το παίρνει θέλω να πιστεύω ότι ξέρει τι παίρνει.

Οι απλοί χρήστες που παίρνουν τα κινητά των 100-200-300 ευρώ που έχουν πάνω android πιστεύεται ότι ξέρουν τι λειτουργικό έχει πάνω?? Και ios να τους πεις, ναι θα σου πούνε.

το ότι παίρνει κάποιος κινητό των 100-200-300 ευρώ δεν σημαίνει ότι είναι άσχετος ή ότι δεν ξέρει τις δυνατότητες και το λογισμικό του κινητού του! Σκέψου ότι πολλοί ούτε επιδοτήσεις έχουν ούτε την οικονομική δυνατότητα να πάρουν iphone... Είναι δύσκολοι οι καιροί...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες