Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 7 ψήφοι

Βγήκε το Samsung Galaxy S3(!)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
432 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   spyipad

spyipad

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 23/04/2012 - 22:12

Παιδια προσωπικά πιστεύω οτι ανάφερεται σε iOS users όπως και η προηγούμενη διαφήμιση του galaxy s2 με την ουρά έξω απο αππλε στορε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/04/2012 - 22:23

Προσωπικα πιστευω οτι το "everyone else" αναφερεται σε ios ,symbian ,windows και blackberry users

Τελευταία επεξεργασία από: nickolaou, 23/04/2012 - 22:29


#123   ThodorisAth

ThodorisAth

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/04/2012 - 22:30

Οταν η samsung βγαλει κινητο που κανει ολα οσα θελει ο μεσος χρηστης, ευκολοτερα, ταχυτερα, πιο αμερα και πιο ομορφα ΧΩΡΙΣ να αντιγραφει την apple τοτε θα μιλησουμε για συγκριση εταιριων.
ΤΙ να τον κανω τον 10 πυρηνο αν δεν χωραει στην τσεπη μου? Τι να τα κανω τα 200mp camera στο κινητο μου?

Το iphone απο το 3g μεχρι και σημερα ειναι η χρυση τομη πρακτικοτητας και δυναμης ενος κινητου.
Να μην ξεχνιωμαστε, ειναι ΚΙΝΗΤΟ οχι υπολογιστης! κανεις δεν το πηρε για να παιζει Crisis ουτε για να δουλεψει στο National Geographic η να προγραματιζει σε linux...
Εισαι στο κεντρο της Αθηνας, απο τη μια εχεις ενα golf και απο την αλλη ενα impreza... Δικαιωμα σου να παρεις το impreza αλλα σκεψου ξανα γιατι το πηρες και θα καταλαβεις γιατι ολοι παιρνουν iphone αργα η γρηγορα.

Τελος, εχω δοκιμασει και android και windows κινητα εκτος απο iphone.

Και μια πικρη αληθεια, χωρις να θελω να μειωσω κανεναν. Αλλα οσοι εχουν την οικονομικη δυνατοτητα, εχουν iphone, οσοι δεν εχουν να δωσουν για ενα κινητο το τεραστιο ποσο τον 200.000δρχ ψαχνουν για τα υπολοιπα. (μιλαω για το 90%, σιγουρα υπαρχουν εξαιρεσεις).

#124   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 24/04/2012 - 01:01

Φίλε αυτο που είπες για τα λευτα δεν ισχύει γιατι συγκρίνουμε συσκευές που έχουν ίδια αξία με το iPhone όχι μικρότερη δεν και εγω προσωπικά έχω iPod nano 6gen 16gb apple tv 2 Mac iPhone iPad 4g 64gb αλλα έχω και το Motorola razr xt910 που κάνει το iPhone 4s na φαίνεται πολυ πίσω μπροστά του ακομα και σε ποιότητα κατασκευής είναι φτιαγμένο απο κεβλαρ ατσάλι και gorilla glass και 7,7 χιλιοστά πάχος με μπαταρία 1750 μιλιαμπερ που αν το είχε βγάλει η apple θα το αγόραζα αλλα εφόσον δεν το έβγαλε δεν πήγα να πάρω το 4s που είναι μια κοροϊδία και μισή αν έχεις 4 που βγήκε πριν 2 χρόνια η apple για εμένα έχει να βγάλει κίνητο 2 χρόνια

#125   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 664 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2012 - 17:16

Η apple ειναι μια εταιρεία με συγκεκριμένη φιλοσοφία και αποτέλη μια κατηγορία απο Μονή της
Παραγη μοναδικά προϊόντα με συγκεκριμενο τροπο δεν αναλωνετε στο κυνήγι της κάμερα και του 8πυρηνου επεξεργάστη,
Δεν κοιτάει τον ανταγωνισμό με την λογική άλλων εταιρειών και επενδύει στην την ανάπτυξη και εξέλιξη της ιδέας του smartphone όπως αυτή την είχε πρώτο συλλάβει και όπου πιστεύω οτι αυτός ο όρος της ανήκει ...
Οποίος θέλει κατι αλλο σεβαστό ...παει σε samsung Motorola η οτι αλλο ικανοποίηση τις προσωπικές του ανάγκες
Η γυναίκα μου έχει το s2 ωραία καλο τηλεφωνο πιθανών καλυτερο σε hardware απο οτι το ιphonaki μου αλλα εγω απλά δεν τρελενομαι...
Αυτό που περιμένω εγω προσωπικά ειναι καινούργιες καινοτομίες και ιδέες όχι μεγαλύτερες κάμερες...

#126   oboys10

oboys10

    iPH Member

  • 279 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/04/2012 - 10:27

Όταν σοβαρευτούν εκεί στη Samsung, θα μπορούν να συγκριθούν με την Apple!

Όλο υπονοούμενα και "μπιχτές" για την Apple! Τόσο βλάκες είναι!

#127   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2012 - 10:33

O μονος λογος που υφιστατανται ακομα τα android Κινητα ειναι γιατι το iphone ειναι ακομα στις 3.5 ιντσες. Με επερχομενο μοντελο κοντα στις 4'' και οι αλοθησκοι θα προσκυνησουν.

Ουτε να φανταστω δεν θελω πως θα πουλησει ενα μεγαλυτερο iphone οταν τα minor upgrades κανουν top πωλησεις

Τελευταία επεξεργασία από: sayian, 26/04/2012 - 10:35


#128   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/04/2012 - 10:37

O μονος λογος που υφιστατανται ακομα τα android Κινητα ειναι γιατι το iphone ειναι ακομα στις 3.5 ιντσες. Με επερχομενο μοντελο κοντα στις 4'' και οι αλοθησκοι θα προσκυνησουν.

Ουτε να φανταστω δεν θελω πως θα πουλησει ενα μεγαλυτερο iphone οταν τα minor upgrades κανουν top πωλησεις


Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Καταρχήν μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν κινητά που ξεκινούν με 100 ευρώ και έχουν android πράγμα που δεν συμβαίνει με το ios.

Από εκεί και πέρα έχει και αυτό τα υπέρ και τα κατά του και το λέω εγώ που είμαι δηλωμένος Apple fan.

Ελπίζω το καινούργιο iPhone όντως να κλείσει στόματα.
Once You Go Mac You Never Go Back

#129   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2012 - 10:41

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Καταρχήν μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν κινητά που ξεκινούν με 100 ευρώ και έχουν android πράγμα που δεν συμβαίνει με το ios.

Από εκεί και πέρα έχει και αυτό τα υπέρ και τα κατά του και το λέω εγώ που είμαι δηλωμένος Apple fan.

Ελπίζω το καινούργιο iPhone όντως να κλείσει στόματα.


Αναφερομαι μονο στη high end κατηγορια. Παρα πολυς κοσμος ψωνιζει android κινητα επειδη οι μεγαλες οθονες ''βγαζουν ματι'' και αλλοι επειδη δεν αντεχουν πια τις 3.5'' Μια 4αρα οθονη στο ιδιο η ελαχιστα μεγαλυτερο bezel θα τρελαινε κοσμο...

Προφανως η mid/low κατηγορια ανηκει στα android

Τελευταία επεξεργασία από: sayian, 26/04/2012 - 10:42


#130   nik94

nik94

    iPH Enthousiast

  • 444 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:nikkour

Δημοσίευση 26/04/2012 - 10:44

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Καταρχήν μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν κινητά που ξεκινούν με 100 ευρώ και έχουν android πράγμα που δεν συμβαίνει με το ios.

Από εκεί και πέρα έχει και αυτό τα υπέρ και τα κατά του και το λέω εγώ που είμαι δηλωμένος Apple fan.

Ελπίζω το καινούργιο iPhone όντως να κλείσει στόματα.


Μάλλον θα κλείσει και θα αφήσει και μας αφονους!!

#131   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 26/04/2012 - 17:53

Νέες κινήσεις marketing από την Samsung:


Behind the Scenes...

#132   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/04/2012 - 17:55

Είναι στο σωστό δρόμο....διαφήμισης της Apple.

Αναρτημένη εικόνα


#133   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/04/2012 - 17:57

Νέες κινήσεις marketing από την Samsung:

http://youtu.be/Ldq2tNLRDwA


Και μετά λένε κάτι για πρόβατα...
Once You Go Mac You Never Go Back

#134   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.838 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 26/04/2012 - 17:57

εκει στην Samsung τα έχουν πάρει :lol:

#135   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 26/04/2012 - 18:28

Δεν κρατούνται όμως είπαν θα το παρουσιάσουν 3 Μαΐου αλλα χτες βγήκαν και ανακοίνωσαν ότι θα είναι τετραπυρινο χρονισμενος στο 1,4 παιδια με αυτο τον επεξεργάστη θα ανοίγει τον browser σαν να είσαι στο Mac η το pc σου για να δούμε αντε τα ακούς apple κοιτα να βάλεις στο νέο iPhone τον A5x και θα πέσει πολυ κράξιμο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες