Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Samsung Galaxy S III, Τα ψεμματα τελειωσαν !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 25/07/2012 - 23:38

εδω και μια πενταετια περιπου, φανατικος iphonakias και γενικα apple ακιας, και φυσικα εχω παρει ολη την σειρα iphone-ipad.
επισης ειμαι και απο αυτους που εχω σιχαθει εδω και καιρο καποιες απο τις εμμονες και κολληματα της μαμας apple, π.χ itunes, και ενα σωρο αλλα, που ευτυχως καποια τα ξεπερνουσαμε με jb, ΟΤΑΝ αυτο θα εβγαινε..!
ειχα δοκιμασει πολλες φορες να δωσω μια ευκαιρια στα android με την αγορα επισης αρκετων συσκευων, οπως, galaxy s, galaxy s 2, galaxy note.! ενοειται πως παραλληλα ειχα και το iphone μου, μεχρι να αποφασισω πιο θα "στειλω" ! τελικα παντα εστελνα τις συσκευες android, και ουτε κατα διανοια να αποχορηστω, το iphone.!
μετα απο αρκετη σκεψη, και μετα απο την πιθανοτητα η apple να κανει παλι την μ......α και να κρατησει τις ιδιες ιντσες στο επερχομενο iphone, (αντε να το κανει 4") , και ισως με σχεδον ιδιο design, αποφασισα να δωσω μια ακομα ευκαιρια στο samsung galaxy s 3.!
δεν εχω να πω πολλα πραγματα, παρα μονο οτι απο οταν το επιασα στα χερια μου και το δουλεψα μια μερα, οταν ξαναεπιανα στα χερια μου το iphone μου, νομιζα οτι γυριζα στην παλαιολιθικη εποχη απο ολες τις αποψεις.!! απλα το τηλεφωνο ειναι ΑΛΛΟΥ, και ετη φωτος μπροστα απο το 4s μου.! ειμαι πολυ χαρουμενος επισης που καποια συσκευη καταφερε να με ξεκολησει απο το iphone, που αν με ρωταγε καποιος 3 μηνες πριν αν γινοταν ποτε αυτο, δεν θα το πιστευα ποτε.!!
το αστειο ειναι οτι η apple εχει κανει ολοκληρο θεμα την retina οθονη, οταν κατα την αποψη μου η s amoled, ειναι η μερα με την νυχτα.! καθε φορα που συγκρινω το iphone με το s3, νομιζω οτι στο iphone εχει χυθει χλωρινη στην οθονη και εχουν ξεπλυθει τα χρωμματα.! δεν θα επεκταθω στις δυνατοτητες του galaxy s 3, απλα θα πω οτι καποιες φορες δεν πιστευα στα ματια μου. ειτε ειχε να κανει με την ταχυτητα , ειτε με την απεικονιση, ειτε με την λειτουργικοτητα.!!
νομιζω και ευχομαι η apple να κανει ολικο lifting στο επερχομενο iphone, αν δεν θελει να μεινει για παντα πισω, με τις συσκευαρες που βγαινουν πλεον στη αγορα.!


******* το IPAD μου ομως, ακομα δεν το δινω με τιποτα.! ********* :)


τα ιδια επαθα και εγω που ειμαι κολλημενος me ta iphone ......... απο τοτε που πηρα το HTC one X ..........

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 25/07/2012 - 23:41

Καλησπεραααα....
Εγω ειμαι iPhonακιας ρε παιδια πως να το κανουμε :P
Η "αγαπη" μου για την apple και τις συσκευες της με εφεραν στο φορουμ αυτο που επισης γουσταρω πολυ!!
Και galaxy με i7 extreme να βγει εγω θα επιμενω στο μικροσκοπικο μου 4s με τον παιδικο Α5 :P
Απλα οσοι δεν ειστε apple μην περιμενετε και πολλα εδω μεσα γιατι απλα ειναι ενατια στη φυση μας στο ονομα μας και στην ιστορια του φορουμ να υποστηριζουμε αλλες συσκευες και εταιριες...κολημα δεν ειναι ουτε fanboyσμος...
Δεν ειναι θεμα ουτε να φυγουν οι τριτοι ουτε να γινουμε 2-3 στρατοπεδα, αλλοστε δεν ειναι λυσεις αυτες καθολου δικαιες και σωστες
Ομως η κατασταση χειροτερευει
Δεν γινετε να ειμαι στο iphonehellas και να τιτλοφορουμαι iphone elite poster ασπουμε και να λεω ποσο καλο ειναι το android και ποσο τελειο το s3...ξερωγω δεν ταιρειαζει :P
Αυτη ειναι η αποψη μου εμενα και μονο...οσοι δεν συμφωνειτε μην με λαβετε υποψη και πειτε με και μλκ αν θελετε χαχαχαχ :)
Φιλικα!

Τελευταία επεξεργασία από: iManiac, 25/07/2012 - 23:41


#78   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/07/2012 - 23:49

εχεις παρατηρησει οτι δεν εχεις παραθεσει ουτε μια σοβαρη αποψη η ενα σοβαρο επειχειρημα...? τα μονα που λες ειναι παντοφλες ρακετες και μπεεε... ουτε 10 χρονων να ησουν.... λες να μη βγαζουμε τοσο μισος και να κραταμε πιο ορθη σταση οπως αρμοζει στο φορουμ... τα μπε που κανεις εσυ ειναι αυτο που αρμοζει στο φορουμ?


Το μπεεε το οποιο σου εγινε εμμονη αρμοζει σε τυπους σαν και εσενα και καθολου μα καθολου στο φορουμ...αλλα με τον καλο τροπο δεν καταλαμβαινετε ποτε ειναι ωρα για φρενο
Τωρα ποσο καλα ειναι τα επιχειρηματα μου...κειμενονται στον ιδιο δεικτη σπβαροτητας με τα δικα σου
Εσυ πανω απο 14-15 δεν εισαι για να εχεις κολημα με την ηλικια...και δεν ξερεις τιποτα ουτε για την ηλικια μου ουτε για την κατασταση μου γι αυτο σε παρακαλω ασε τα "ουσιωδη" επιχειρηματα σου στην ακρη

#79   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 25/07/2012 - 23:58

Το μπεεε το οποιο σου εγινε εμμονη αρμοζει σε τυπους σαν και εσενα και καθολου μα καθολου στο φορουμ...αλλα με τον καλο τροπο δεν καταλαμβαινετε ποτε ειναι ωρα για φρενο
Τωρα ποσο καλα ειναι τα επιχειρηματα μου...κειμενονται στον ιδιο δεικτη σπβαροτητας με τα δικα σου
Εσυ πανω απο 14-15 δεν εισαι για να εχεις κολημα με την ηλικια...και δεν ξερεις τιποτα ουτε για την ηλικια μου ουτε για την κατασταση μου γι αυτο σε παρακαλω ασε τα "ουσιωδη" επιχειρηματα σου στην ακρη


οταν λες κατασταση σου εννοεις το οτι εισαι διανοητικα ανεπαρκης?? γιατι με αυτα που λες αυτο δειχνεις.....

#80   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 25/07/2012 - 23:58

Ρε παιδια ξεκολλατε,δεν υπαρχει μετρο συγκρισης μεταξυ s3,One X&4s!οταν βγει το 5αρι τοτε μονο θα πρεπει να μπουμε σε διαδικασια συγκρισης!ειχα&το οne X,καλο κινητο δεν λεω αλλα οταν αποφασισα αν θα κρατησω το 4s η το one X φυσικα κρατησα το μηλαρακι!

#81   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:04

Ρε παιδια ξεκολλατε,δεν υπαρχει μετρο συγκρισης μεταξυ s3,One X&4s!οταν βγει το 5αρι τοτε μονο θα πρεπει να μπουμε σε διαδικασια συγκρισης!ειχα&το οne X,καλο κινητο δεν λεω αλλα οταν αποφασισα αν θα κρατησω το 4s η το one X φυσικα κρατησα το μηλαρακι!


φιλε ξερεις ποιο ειναι το κακο? το οτι δε μπορεις να κανεις μια σοβαρη κουβεντα... ξερουμε οτι δεν εχουμε να χωρισουμε κατι, οτι ολες οι συσκευες εχουν τα + και τα - και δεν ειναι κακο να γινονται συγκρισεις. ακομα και με κολλημενους iphoneακιδες(με τη καλη εννοια) οπως ο @imaniac μπορεις να κανεις μια σοβαρη κουβεντα, το κακο ειναι οτι θα υπαρχει παντα ο χαζος του χωριου που νομιζει οτι ειναι σε στανη και αρχιζει τα μπε κτλ και τα μαμαει ολα

#82   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:12

Δεν μπορείς να υποτιμάς ένα τηλέφωνο σε κανέναν λόγο μπορεί σε hardware ένα android τηλέφωνο να είναι ανώτερο ( για κινητά πάντα γιατί από tablet το iPad 3 Δεν μπορεί να το περάσει κανένα άλλο tablet ) αλλά από θέμα λειτουργικού , ποιότητας και όλα τα σχετικά η Apple είναι κλάσης ανώτερη από όλα το θέμα με τις ίντσες είναι καθαρά θέμα στο πως θα βολέψει κάποιον εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει να κουβαλάω μια παντόφλα στο 5inc και όσο για αυτό με την κουραστική οθόνη κανείς μεγάλο λάθος !!! έχει retina και δεν σε κουράζει !!! έχει ζωντανά χρώματα και πολλά αλλά !!! και όταν ο steve jobs έβγαζε οθόνη capacitive η άλλες εταιρίες βγάζαν πλαστικούρες !!! σε θέμα tablet δεν υπάρχει σύγκριση το iPad 3 θα είναι για πάντα όπως και η επόμενες γενιές του thane για πάντα το Καλύτερο και δεν πρόκειται να ξεπεράσει καμιά εταιρία αυτό όπως και την Apple και θα παρακαλούσα όλους εσάς που καταβάθος γουστάρετε Apple θα θελα να αναφέρω επίσης πως όσες εφαρμογές και να άνοιξης σε ιός δεν κολλάει σε Android όμως ναι !! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ HATER ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΗ ΝΑ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Άποψη μου (:

#83   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:14

οταν λες κατασταση σου εννοεις το οτι εισαι διανοητικα ανεπαρκης?? γιατι με αυτα που λες αυτο δειχνεις.....


Διανοητικα ανεπαρκεις στην περιπτωση μας ειναι καποιος ο οποιος πουλαει μαγκιες καπου για κατι που δεν εχει καμια σχεση με τον χωρο τον οποιο βρισκετε
Αλλα βεβαια οταν σας λεμε την αληθεια ειμαστε νοητικα ανεπαρκεις
Και αν θες να ξερεις ειμαι 17 και αφου μιλαμε με επιχειρηματα... ελαβα μερος σε πολλες ολυμπιαδες διαγωνισμους και προγραματα οπου με την ομαδα διακριθηκαμε πολλες φορες οποτε αποκλειω να πασχω απο διανοητικη ανεπαρκεια....
Απλα ο τροπος σου δεν....οποτε γινομαι και εγω πεισματαρης!

#84   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:15

φιλε ξερεις ποιο ειναι το κακο? το οτι δε μπορεις να κανεις μια σοβαρη κουβεντα... ξερουμε οτι δεν εχουμε να χωρισουμε κατι, οτι ολες οι συσκευες εχουν τα + και τα - και δεν ειναι κακο να γινονται συγκρισεις. ακομα και με κολλημενους iphoneακιδες(με τη καλη εννοια) οπως ο @imaniac μπορεις να κανεις μια σοβαρη κουβεντα, το κακο ειναι οτι θα υπαρχει παντα ο χαζος του χωριου που νομιζει οτι ειναι σε στανη και αρχιζει τα μπε κτλ και τα μαμαει ολα

Το ζητημα ειναι οτι το παμε μια, το παμε δυο, εδω και λιγες μερες καθημερινα ανοιγει κι ενα τοπικ υπερ του εκθειασμου του galaxy.
Ειμαστε ενα ανοικτο φορουμ, αλλα ασχολουμαστε με την Apple.
Ολα αυτα τα επαναλαμβανομενα τοπικ σε λιγο θα φτασουν στο οριο του τρολαρισματος

#85   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:17

Το ζητημα ειναι οτι το παμε μια, το παμε δυο, εδω και λιγες μερες καθημερινα ανοιγει κι ενα τοπικ υπερ του εκθειασμου του galaxy.
Ειμαστε ενα ανοικτο φορουμ, αλλα ασχολουμαστε με την Apple.
Ολα αυτα τα επαναλαμβανομενα τοπικ σε λιγο θα φτασουν στο οριο του τρολαρισματος

trolling εχει γινει εδω και καιρο με αυτα που βλεπουμαι ελεος διλαδι !!!

#86   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:25

Διανοητικα ανεπαρκεις στην περιπτωση μας ειναι καποιος ο οποιος πουλαει μαγκιες καπου για κατι που δεν εχει καμια σχεση με τον χωρο τον οποιο βρισκετε
Αλλα βεβαια οταν σας λεμε την αληθεια ειμαστε νοητικα ανεπαρκεις
Και αν θες να ξερεις ειμαι 17 και αφου μιλαμε με επιχειρηματα... ελαβα μερος σε πολλες ολυμπιαδες διαγωνισμους και προγραματα οπου με την ομαδα διακριθηκαμε πολλες φορες οποτε αποκλειω να πασχω απο διανοητικη ανεπαρκεια....
Απλα ο τροπος σου δεν....οποτε γινομαι και εγω πεισματαρης!


βρε ανθρωπε ποια αληθεια?? αφου δεν εχεις πει τιποτα μεχρι τωρα...μονο ειρωνικα σχολια εισαι...
ξερω πολυ καλα που βρισκομαι γιαυτο εχω και 900+ σχολια που σημαινει οτι ειμαι ενεργο μελος του φορουμ...
οσο για τον τροπο μου αν θυμαμαι καλα εσυ ησουν που ειχες ερθει και με ειπες ''ουστ απο εδω'' οποτε μη ζητας και τα ρεστα.

Το ζητημα ειναι οτι το παμε μια, το παμε δυο, εδω και λιγες μερες καθημερινα ανοιγει κι ενα τοπικ υπερ του εκθειασμου του galaxy.
Ειμαστε ενα ανοικτο φορουμ, αλλα ασχολουμαστε με την Apple.
Ολα αυτα τα επαναλαμβανομενα τοπικ σε λιγο θα φτασουν στο οριο του τρολαρισματος


φιλε μου εφοσον τα τοπικ ειναι στο bla bla ποιο ειναι το προβλημα?
εχουν ανοιχτει απειρα ασχετα τοπικ και δεν καταλαβαινω γιατι σας ενοχλει τοσο πολυ...
και αφου δεν εχουν προβλημα οι μοντς γιατι εχετε εσεις?

#87   holsss

holsss

    iPH Contributor

  • 921 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:25

Και επειδή είστε η περισσότερη trollers μάθετε λοιπόν ότι η Apple κερνάει τσαγάκι σε όλα και στα Android και σε Windows Phone και σε BlackBarry !!!!
Η συμπεριφορά κάποιον ειναι απαράδεκτη !!!! εγώ ότι είχα να πω το είπα !! να ξεκαθαρίσω πως δεν τα λέω όλα αυτά επειδή έχω υπό την κατοχή μου ένα iPhone 4S ένα iPod Touch 4G και ένα iPad 3 !!! Τα λέω γιατί η αλήθεια όσο και να πονάει εντάσσεται στην πραγματικότητα !! στην οποια πρέπει να βρισκόμαστε και να έχουμε τα ματια μας 400 (:

Τελευταία επεξεργασία από: holsss, 26/07/2012 - 00:32


#88   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:36

φιλε μου εφοσον τα τοπικ ειναι στο bla bla ποιο ειναι το προβλημα?
εχουν ανοιχτει απειρα ασχετα τοπικ και δεν καταλαβαινω γιατι σας ενοχλει τοσο πολυ...
και αφου δεν εχουν προβλημα οι μοντς γιατι εχετε εσεις?

Εγω δεν ειπα να απαγορευτουν σχετικα τοπικ, απλα νοημα δε βρισκω , τα ιδια και τα ιδια και συνηθως απο τους ιδιους χρηστες.
Αν εσενα σ'αρεσει, τοτε οκ

#89   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:38

βρε ανθρωπε ποια αληθεια?? αφου δεν εχεις πει τιποτα μεχρι τωρα...μονο ειρωνικα σχολια εισαι...
ξερω πολυ καλα που βρισκομαι γιαυτο εχω και 900+ σχολια που σημαινει οτι ειμαι ενεργο μελος του φορουμ...
οσο για τον τροπο μου αν θυμαμαι καλα εσυ ησουν που ειχες ερθει και με ειπες ''ουστ απο εδω'' οποτε μη ζητας και τα ρεστα.


Κοιτα δεν εχω ορεξη να συζητησω αλλο...ετσι κ αλλοιως ακρη δε βγαζουμε
Και παλι σου λεω οτι οσο ειρωνικα ειναι τα δικα σου σχολια τοσο και τα δικα μου
Ενεργο μελος ευκολα γινομαι και εγω αμα τρολαρω παντου για ασχετα πραγματα και καταστασεις
Φυσικα σου ειπα ουστ και σου ξαναλεω τωρα...και τα ρεστα δικα σου




#90   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 26/07/2012 - 00:43

Εγω δεν ειπα να απαγορευτουν σχετικα τοπικ, απλα νοημα δε βρισκω , τα ιδια και τα ιδια και συνηθως απο τους ιδιους χρηστες.
Αν εσενα σ'αρεσει, τοτε οκ


αδερφε δεν ειναι το θεμα αν μου αρεσει η οχι και στην τελικη αν δε μου αρεσει κατι απλα το προσπερναω,ουτε ειναι τσιφλικι μου το φορουμ να διαλεγω ποιοι χρηστες
πρεπει να μεινουν και ποιοι να φυγουν,απλα κουβεντα κανουμε...ειναι τοσο δυσκολο να γινει διαλογος?

Κοιτα δεν εχω ορεξη να συζητησω αλλο...ετσι κ αλλοιως ακρη δε βγαζουμε
Και παλι σου λεω οτι οσο ειρωνικα ειναι τα δικα σου σχολια τοσο και τα δικα μου
Ενεργο μελος ευκολα γινομαι και εγω αμα τρολαρω παντου για ασχετα πραγματα και καταστασεις
Φυσικα σου ειπα ουστ και σου ξαναλεω τωρα...και τα ρεστα δικα σου


σου ξαναλεω οτι εσυ το ξεκινησες και εφοσον το συνεχιζεις καλλιστα μπορω να συνεχισω να ασελγω στο μυαλο σου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες