Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 3 ψήφοι

Samsung Galaxy S III, Τα ψεμματα τελειωσαν !


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
237 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 26/07/2012 - 03:45

ναι ναι ναι παιδια Τρολαρισματα κτλ τι αλλες βλακιες θα διαβασω εδω μεσα......

αν ΔΕν μπορουνε να δεχτουνε καποιοι οτι πολλοι ειναι αυτοι που φυγανε απο 4s και πηγανε στα HOX + S3 ............ τι να πω.........Ξυδακι..........

δεχτειτε καποιοι !! οχι ολοι εννοειτε..... δεχτειτε ομως οτι αν δουλεψεις αυτεσ τις συσκευες ΔΕΝ γυρνας ουτε με σφαιρες πισω......

με το 5αρι βλεπουμε !!! μεχρι τοτε ομως.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   turbomakis

turbomakis

    iPH Contributor

  • 900 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/07/2012 - 05:26

Δεν αλλάζουμε το μήλο ο κόσμος να χαλάσει

#93   panagiotis1932

panagiotis1932

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 26/07/2012 - 09:10

Τα ψεματα τελεωσαν fandroids
Μπεεεε...Μπεεεε...Μπεεεε

+ 1000000000000000

#94   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2012 - 09:12

Εσυ μιλαμε... εισαι πολυ χαζη περιπτωση
Δεν γουσταρεις το iphone τι γυρευεις εδω;
Κριμα εισαι...προβατο και εσυ

απόψεις γράφουμε απλά.για άλλους σωστές,για άλλους λάθος,αν είχαμε όλοι την ιδία γνώμη δε θα υπήρχε νόημά.

#95   nikosNs

nikosNs

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/07/2012 - 11:05

περιμενοντασ και βλεποντασ.το galaxy s3 χτυπισε την αγορα πριν βγει η εχουν ανακοινωθει καλα καλα τα full στοιχεια του 5.και δεν εχει απογοητευσει η apple so far.
ειναι σαν να κανεις συγκριση του νεου wii U η οπω λεγεται με τις κονσολες που ειναι τωρα στην αγορα.βεβαιως και θα ειναι πολυ πιο μπροστα!ασε που με αυτη τη κινηση εδωσε στην apple να ξερει τι πρεπει να ξεπερασει για να κατακτησει την αγορα!ασε που η samsung φτιαχνει ολο πλαστικουρες.προτιμω μικροτερη αλλα αρκετα μεγαλη οθονη(ειναι κινητο οχι Mini tablet i notebook για το ονομα!) και πραγματικα ομορφο και cool κυριλα design Παρα το πλαστικο αγια βαρβαρα tabletοκινητο!

#96   smoothjimmy27

smoothjimmy27

    iPH Addict

  • 803 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:smoothjimmy27

Δημοσίευση 26/07/2012 - 14:39

Τρεις μερες με το S3 και οι εντυπωσεις μου σχηματιζονται σιγα σιγα. Παντως σαν αναπαραγωγη μουσικης το iphone κερδιζει κατα κρατος. Καμια σχεση η ενταση!!το περιμενα βεβαια!!!

#97   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2012 - 19:16

περιμενοντασ και βλεποντασ.το galaxy s3 χτυπισε την αγορα πριν βγει η εχουν ανακοινωθει καλα καλα τα full στοιχεια του 5.και δεν εχει απογοητευσει η apple so far.
ειναι σαν να κανεις συγκριση του νεου wii U η οπω λεγεται με τις κονσολες που ειναι τωρα στην αγορα.βεβαιως και θα ειναι πολυ πιο μπροστα!ασε που με αυτη τη κινηση εδωσε στην apple να ξερει τι πρεπει να ξεπερασει για να κατακτησει την αγορα!ασε που η samsung φτιαχνει ολο πλαστικουρες.προτιμω μικροτερη αλλα αρκετα μεγαλη οθονη(ειναι κινητο οχι Mini tablet i notebook για το ονομα!) και πραγματικα ομορφο και cool κυριλα design Παρα το πλαστικο αγια βαρβαρα tabletοκινητο!

Περιμένεις δηλαδή να βγάλει ένα iphone πού σε τεχνικά χαρακτηριστικά θα ναι καλύτερό από το galaxy.επέτρεψε μου να χω τις αμφιβολίες μου.
Αυτό θα μπορούσε να το έκανε και πέρυσι για να χτυπήσει το s2 όμως τελικά παρουσίασε ένα ίδιο iphone 4 με κάποια αναβαθμισμένα χαρακτηριστικά.
Όσον αφορά το ότι η apple δεν έχει απογοητεύσει.
Μα και πέρυσι αυτό έκανε,απογοήτευσε πολύ κόσμο.
Θα δούμε φέτος τι κίνησή θα κάνει κι άσχετα με τις πωλήσεις τι θα αξίζει σαν κινητό.

#98   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 26/07/2012 - 19:29

Ακριβως
Παρα τον ανταγωνισμο η apple κανει αυτο που ειναι πιο ορθο για αυτους και κυριωσ μικρα βηματα :)

#99   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:14

SOS
Ολοι και κυριωσ οι apple haters ας ριξουν μια ματια στο discovery channel που ξαναδειχνει το ντοκιμαντερ του steve jobs και της apple μπας και αρχισουν να σεβονται την εταιρια και την ιστορια της

#100   iManiac

iManiac

    iPH Contributor

  • 1.121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 27/07/2012 - 00:41

SOS
Ολοι και κυριωσ οι apple haters ας ριξουν μια ματια στο discovery channel που ξαναδειχνει το ντοκιμαντερ του steve jobs και της apple μπας και αρχισουν να σεβονται την εταιρια και την ιστορια της


Respect.
Οσες φορες και να το δω η τριχα καγκελο χωρις υπερβολη
iGenius:How steve jobs changed the world
Δυστηχως δεν αναγνωριζουν ολοι ουτε το ποσο συνεβαλε στην τεχνολογια ουτε το ποσο παθιασμενος και τελειωμανης ηταν στη δουλεια του και απαξιωνουν καθημερινα την apple ,την εταιρια που κανει παντα τη διαφορα και ανοιγει δρομους που οι αλλοι απλα παρ(ακολουθουν)...

Σεβασμος απλα και μονο :)

#101   taksidiotis25

taksidiotis25

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/07/2012 - 14:26

SOS
Ολοι και κυριωσ οι apple haters ας ριξουν μια ματια στο discovery channel που ξαναδειχνει το ντοκιμαντερ του steve jobs και της apple μπας και αρχισουν να σεβονται την εταιρια και την ιστορια της

δεν είμαι apple hater.
Apple προϊόντα έχω.
Όσο δε για τον σεβασμό?πληρώνω για να έχω προϊόντα,δεν μου τα χαρίζουν εκείνοι ως ένδειξη σεβασμού.
Η apple εννοείται ότι δεν είναι κάτι τυχαίο στο θέμα της ηλεκτρονικής εποχής.
Απλά πρέπει να δοκιμάσουν να αλλάξουν την πολιτική τους σε κάποια θέματα πού ακούν στο όνομά iphone.
Κάποιοι μπορεί να ναι παθιασμένοι,φανατισμένοι,είναι δικαίωμά τους,δεν μπορώ όμως να δεχτώ κάποια θέματα προσωπικά.

#102   antR20

antR20

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/07/2012 - 16:37

δεν είμαι apple hater.
Apple προϊόντα έχω.
Όσο δε για τον σεβασμό?πληρώνω για να έχω προϊόντα,δεν μου τα χαρίζουν εκείνοι ως ένδειξη σεβασμού.
Η apple εννοείται ότι δεν είναι κάτι τυχαίο στο θέμα της ηλεκτρονικής εποχής.
Απλά πρέπει να δοκιμάσουν να αλλάξουν την πολιτική τους σε κάποια θέματα πού ακούν στο όνομά iphone.
Κάποιοι μπορεί να ναι παθιασμένοι,φανατισμένοι,είναι δικαίωμά τους,δεν μπορώ όμως να δεχτώ κάποια θέματα προσωπικά.


Πες μου αν εχεις χρονο τι πρεπει να αλλαξει στην πολιτικη που ακολουθουν με το iphone που λενε ολοι γιατι ποτε κανενας δεν μου το εξηγησε :)

#103   Sectoras

Sectoras

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Twitter:@sector2001
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:sector2001

Δημοσίευση 28/07/2012 - 16:38

Respect.
Οσες φορες και να το δω η τριχα καγκελο χωρις υπερβολη
iGenius:How steve jobs changed the world
Δυστηχως δεν αναγνωριζουν ολοι ουτε το ποσο συνεβαλε στην τεχνολογια ουτε το ποσο παθιασμενος και τελειωμανης ηταν στη δουλεια του και απαξιωνουν καθημερινα την apple ,την εταιρια που κανει παντα τη διαφορα και ανοιγει δρομους που οι αλλοι απλα παρ(ακολουθουν)...

Σεβασμος απλα και μονο :)


Σεβασμος στον steeve Jobs !!!! και Στην Apple gia Ola οσα καταφερε....... Βεβαια δηστυχος Πλεον Δεν εχουμε Steeve Jobs....... και Ουτε θα Υπαρξει Δευτερος......

#104   michos

michos

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/07/2012 - 17:00

Πες μου αν εχεις χρονο τι πρεπει να αλλαξει στην πολιτικη που ακολουθουν με το iphone που λενε ολοι γιατι ποτε κανενας δεν μου το εξηγησε :)


ειναι παρα πολλα σπαστικα που πρεπει να αλλαξει.! εμενα με ενοχλουσαν αφανταστα καποια πραγματα, για αυτο και μετα απο τοσα χρονια αλλαξα στρατοπεδο. εκανα εκανα υπομονη αλλα δεν μπορουσα αλλο.!
λοιπον π.χ. να μου δινει επιλογη διαστασεων οθονης. δηλαδη να βγαλει πανω απο ενα μοντελο την φορα.! να μπορω να εχω προσβαση σε ολα τα αρχεια του τηλεφωνου μου, να μπορω ευκολα και απλα να περασω μουσικη, βιντεος , η φωτογραφιες στο κινητακι μου χωρις την χρηση του φοβερου και τρομερου itunes, να μπορω να του επεκτεινω την μνημη με καρτουλες microsd, ειναι μονο μερικα πραγματα απο αυτα που θα ηθελα και δεν ειχα με το iphone.! φυσικα θα μπορουσα να πω παρα παρα πολλα ακομα, οπως ας πουμε την δυνατοτητα εγγραφης τηλεφωνικης συνομιλιας, που γινεται πολυ απλα και πανευκολα σε αλλες συσκευες. και μην ακουσω περι νομιμοτητας και ιστοριες, γιατι αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχε σε καμια συσκευη, και καμια εφαρμογη.! ολα αυτα που αναφερω πιο πανω ενοειται πως τα ηθελα χωρις jb.
παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος που μετα απο τοσον καιρο , μια συσκευη οπως το s3, καταφερε να με ξεκολησει και να μην μου λεπει τουλαχιστον ακομα το iphone και το ios.! ισως φυσικα πεζει ρολο το οτι εχω και το ipad. δεν ξερω.

Μην προσπαθείτε να μας πείσετε να πάρουμε s3 είμαστε iphonakides τι να κάνουμε


δεν προσπαθει κανενας να σας πεισει. απλα σας λεμε οτι το s3 ειναι πολυυυυυυυυυ μπροστα σε ολα μεχρι στιγμης.

#105   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 28/07/2012 - 18:20

Βρε που πάμε ρε....
Εδώ μας έχουνε κόψει τον κώλο και ´μεις .. κουρευόμαστε!!Σε λίγο όχι iPhone η s3.. ούτε μαντήλι να κλάψουμε δεν θα έχουμε..και τον χαβά μας!!!
Βρε καλά μας κάνουν!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες