Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Αθάνατη Ελλάδα με τα καταστήματά σου...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/08/2012 - 03:24

πραγματικα με αποστομωσες

Εφόσον αυτοί δεν έχουν πρόβλημα με το να δυσφημιστούν και το προτιμούν αντί να αντικαταστήσουν το ελαττωματικό προϊόν εσύ τι κόπτεσαι?

Δεν το ξερα επειδή είναι ελληνικό μαγαζί να τους στήσω και κ@λο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/08/2012 - 07:44

Όχι μόνο δεν το αντικατέστησαν αλλα το είχαν εκεί 2 εβδομάδες+ πριν κλείσουν και απάντηση δεν πηρα και έκλεισαν και δεν μπορώ να επικοινωνήσω.
Και μετα λέμε για δυσφήμιση.Ωραια να μη μιλάω καθόλου και να κάθομαι να υπομενω.Δεν καταλαβαινω τη λογική ορισμένων. Το ελάχιστο που μπορούσα να κάνω ήταν αυτο,δλδ να μην την ξαναπατησει κανείς.Τη συνέχεια θα τα δούμε.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 17/08/2012 - 07:46

Αναρτημένη εικόνα


#123   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/08/2012 - 07:55

Εξυπνο παιδι φαινεσαι.ξερεις ποια ειναι η σωστη διαδικασια που πρεπει να ακολουθησεις..το να διορθωσεις ενα λαθος,κανοντας ενα μεγαλυτερο δε βγαζει και πολυ νοημα

#124   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/08/2012 - 08:14

Η σωστή διαδικασία ποια είναι Δλδ;Δεν μου έχει ξανατυχει να με αντιμετωπίσουν έτσι για να ξέρω τις διαδικασίες.
Και δεν καταλαβαίνω που είναι το λάθος που έκανα.Αν η κακή αντιμετώπιση ενός καταστήματος δεν πρέπει να δημοσιοποιείται τότε έκανα λάθος.

Αναρτημένη εικόνα


#125   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2012 - 09:37

Πια ειναι η διασικασια παλιοτομαρο γιατι και εμενα με μπερδευεις ωρες ωρες...
Τον εγραψαν στα παλια τους παπουτσια και να τους πει και ευχαριστω....
Κατα ποσον θα βγαλει ακρη (μακαρι να τους τσακισεις φιλος)δεν ξερω ,,, αλλα οχι και κερατας και μουγκος!!!!!

#126   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/08/2012 - 09:54

Inka,synhgoros tou polith,emporikos syllogos

#127   tzigis

tzigis

    iPH Addict

  • 663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/08/2012 - 10:51

Ναι αμε αυτοι θα σωσουν τον πολιτη!!!

#128   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/08/2012 - 13:30

Θα γίνουν και αυτα αλλα πρώτα θα μιλήσω μαζί τους..Ακόμα και να βγει κατι απο αυτο όμως δεν θα έπρεπε κάπως να μαθευτεί;

Αναρτημένη εικόνα


#129   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/08/2012 - 14:46

Ε μαλλον.αλλα εδω εγκειται η διαφορα της καταγγελιας και της γνωστοποιησης απο τη στοχευμενη και επι σκοπω δυσφημηση..αυτη τη στιγμη κανεις λαθος.προσπαθεις να διορθωσεις κατι κανοντας λαθος.αν (που το θεωρω απιθανο βεβαια) εφτανε η υποθεση σε ενα δικαστηριο.θα δικαζοταν δυο διαφορετικες περιπτωσεις.η μια η δικια τους για κακη αντιμετωπιση ελλατωματικου προιοντος (που αναθεμα αν εβγαζες ακρη) και η αλλη για συκοφαντικη δυσφημηση

#130   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/08/2012 - 15:01

Ε μαλλον.αλλα εδω εγκειται η διαφορα της καταγγελιας και της γνωστοποιησης απο τη στοχευμενη και επι σκοπω δυσφημηση..αυτη τη στιγμη κανεις λαθος.προσπαθεις να διορθωσεις κατι κανοντας λαθος.αν (που το θεωρω απιθανο βεβαια) εφτανε η υποθεση σε ενα δικαστηριο.θα δικαζοταν δυο διαφορετικες περιπτωσεις.η μια η δικια τους για κακη αντιμετωπιση ελλατωματικου προιοντος (που αναθεμα αν εβγαζες ακρη) και η αλλη για συκοφαντικη δυσφημηση

δηλαδή θα πρέπει να είμαστε και χαρούμενοι όταν μας δίνουν κάτι σκάρτο, και σου λένε οτι εσύ το χάλασες? Και δε με λές, την συκοφαντική δυσφήμιση που την είδες? Λέει ψέμματα ο αγοραστής? Αν λέει ψέμματα τότε ναι πρόκειται για συκοφαντική δυσφήμηση, αν λέει αλήθεια και αναφέρει γεγονότα, δεν είναι δυσφήμηση, αλλα ενημέρωση ωστε να μην την πατήσεις και εσύ και εγώ και ο κάθε υποψήφιος πελάτης, αν εσένα σε χαλάει, απλώς αγνόησε το νήμα...

#131   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/08/2012 - 15:17

Πλακα εχεις..εσυ δλδ εισαι σιγουρος οτι λεει αληθεια ο αγοραστης?προτιμω να αγνοω εσενα παντως..

#132   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/08/2012 - 15:34

Δεν έχω κανένα όφελος από τη δυσφήμιση του καταστήματος. Έχω απόδειξη αγοράς,απόδειξη παραλαβής από κούριερ και δήλωση ότι δεν παρέλαβα τίποτα από το κούριερ υπογεγραμμένη από το διάστημα που στάλθηκε το αντικείμενο μέχρι να κλείσουν για διακοπές.

Όποιος θέλει με πιστεύει,όποιος δεν θέλει δεν πιστεύει.Δεν αναγκάζω κανέναν ούτε να διαβάζει ούτε να σχολιάζει.

Κι αν το πάμε στην καχυποψία.Κι εγώ δεν ξέρω τι δεσμούς μπορεί να έχεις με το κατάστημα για να διατηρείς τέτοια γραμμή μετά από τόσα πόστ.

Αναρτημένη εικόνα


#133   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/08/2012 - 15:50

Πλακα εχεις..εσυ δλδ εισαι σιγουρος οτι λεει αληθεια ο αγοραστης?προτιμω να αγνοω εσενα παντως..


Πραγματικά θέλω να μου εξηγήσεις μετά απο τόσες σελίδες και το τι έχει ειπωθεί, τι όφελος έχει ο Mark απ´ολο αυτο.

Εσύ γιατί ακριβώς χαλιέσαι τόσο πολύ? Δικό σου είναι το μαγαζί? Απλή περίεργια.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#134   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/08/2012 - 16:10

Δηλαδή @paliotomaro μας λες ότι η σωστή γραμμή από πλευράς του Mark θα ήταν:

- Να παραπονιόταν στο μαγαζί.
- Κατόπιν να απευθυνόταν στο συνήγορο του πολίτη.
- Στη συνέχεια δικαστική διαμάχη όπου δεν είσαι σίγουρος αν και πότε θα γινόταν και με τι κόστος.
- Άντε και γινόταν δικαστήριο και το κέρδιζε ο Mark. Νομίζεις θα το έγραφαν οι εφημερίδες ώστε να ενημερωθεί ο κόσμος ας πούμε? Όχι. Και στην τελική ο Mark περιέγραψε το περιστατικό και είπε την άποψή του για το κατάστημα. Δε σου έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό να μην πας.

#135   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/08/2012 - 16:54

Δεν έχω κανένα όφελος από τη δυσφήμιση του καταστήματος. Έχω απόδειξη αγοράς,απόδειξη παραλαβής από κούριερ και δήλωση ότι δεν παρέλαβα τίποτα από το κούριερ υπογεγραμμένη από το διάστημα που στάλθηκε το αντικείμενο μέχρι να κλείσουν για διακοπές.

Όποιος θέλει με πιστεύει,όποιος δεν θέλει δεν πιστεύει.Δεν αναγκάζω κανέναν ούτε να διαβάζει ούτε να σχολιάζει.

Κι αν το πάμε στην καχυποψία.Κι εγώ δεν ξέρω τι δεσμούς μπορεί να έχεις με το κατάστημα για να διατηρείς τέτοια γραμμή μετά από τόσα πόστ.

το δεν εχω κανενα οφελος απο τη δυσφημηση δε μου λεει τπτ.ειναι απλα μια δηλωση.για το αν λες ψεματα ή οχι ουτε καν το εξεταζω.σου ειχα πει μαλιστα πως πιστευω οτι λες κ αληθεια

Πραγματικά θέλω να μου εξηγήσεις μετά απο τόσες σελίδες και το τι έχει ειπωθεί, τι όφελος έχει ο Mark απ´ολο αυτο.

Εσύ γιατί ακριβώς χαλιέσαι τόσο πολύ? Δικό σου είναι το μαγαζί? Απλή περίεργια.

δεν ειναι δικο μου το μαγαζι.ουτε που το ξερω

Δηλαδή @paliotomaro μας λες ότι η σωστή γραμμή από πλευράς του Mark θα ήταν:

- Να παραπονιόταν στο μαγαζί.
- Κατόπιν να απευθυνόταν στο συνήγορο του πολίτη.
- Στη συνέχεια δικαστική διαμάχη όπου δεν είσαι σίγουρος αν και πότε θα γινόταν και με τι κόστος.
- Άντε και γινόταν δικαστήριο και το κέρδιζε ο Mark. Νομίζεις θα το έγραφαν οι εφημερίδες ώστε να ενημερωθεί ο κόσμος ας πούμε? Όχι. Και στην τελική ο Mark περιέγραψε το περιστατικό και είπε την άποψή του για το κατάστημα. Δε σου έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό να μην πας.

ο συνηγορος του πολιτη ειναι η πιο ακραια των αντιδρασεων που ανεφερα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες