Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Τελικα υπάρχουν τα προβληματα που ακουγονται στο iphone 5?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1839 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1066   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:11

δεν ειναι καθαρη η φωτο

Δεν μιλάω για σημάδια...Κοίτα 66 σελίδα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1067   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:14

ρε συ θα μου πεις? χαχα

#1068   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:16

ρε συ θα μου πεις? χαχα

Είναι πολύ προφανές αλλά μερικές φορές αυτά χάνουμε..Έστειλα μαύρο και μου έστειλαν αντικατάσταση λευκό.....

#1069   zlife

zlife

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:19

δεν χρειαζετγ καποιος απο τους φιλους μου κατι απο τα παραπανω μιας και ευτυχως ειναι εξυπνοι... και δεν σχολιαζουν οτι να νε απλα για να γραψουν κατι...
οσο για τις οθονες υγρων κρυσταλλων αφου εισαι γνωστης και εχεις και iphone κριμα κιολας θα επρεπε να ξερεις οτι σε καμια apple συσκευη δεν εχω συναντηση κατι τετοιο μιας και εχω διαφορες συσκευες apple και καμια δεν μου παρουσιαζει κατι τετοιο... οσο και αν πατησω το τζαμακι τους και οχι την οθονη τους....
επειδη το παιζεις και εξυπνος ριξε και καμια ματια εδω μαζι με τα ποπ κορν που τρως να μαθεις και τιποτα...

αν ανηκεις στην κατηγορια τον κοροιδων που απλα δινουν 740 ευρω και να παρουσιαζει κατι αντοιστιχω στην οθονη τουυς σαν να ειναι καποιο φθηνιαρικο κινητο τψν 200 ευρω τοτε οκ μαλλον γνωριζεις πολλα για τις ''οθονες υγρων κρυσταλλων'' και αν γνωριζες και καλυτερα οταν το κανεις αυτο σε καποια οθονη lcd η tv δεν συγκρινεται το τζαμι του iphone που υποτιθεαι ειναι ποιο χοντρο και ανθεκτικο και δεν ειναι καποιο ειδους πλαστικο να πιεζεται τοσο ευκολα... σαν αυτα απο τις οθονες που ειναι απλα ενα λεπτο πλαστικο ....
οποτε συνεχισε να τρως τα ποπ κορν σου ....

#1070   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:21

Είναι πολύ προφανές αλλά μερικές φορές αυτά χάνουμε..Έστειλα μαύρο και μου έστειλαν αντικατάσταση λευκό.....


τι λες ρε συ? γιαυτο δεν καταλαβενα ειδα εδειχνες μαυρο και λεω στο ενδιαμεσο θα πηρε αλλο ........
δεν τη παλευουν καθολου ε?

#1071   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:30

παιδια πηρα σημερα ασπρο 16γβ 49 εβδομαδα αλλα παρατηρβ κατι αν πιεσω δυνατα την οθονη κανει σαν νερα στις ακρες αλλα δυνατο πατημα το εχετε παρατηρησει τους το ειπα μου δωσαν δευτερη συσκευη αλλα το κανει και η δευτερη τωρα που το ξαναβλεπω. παιζει η ειναι ιδεα μου γιατι μου κανει εντυπωση και καινουργιεσ παρτιδες να εχουν προβληαμτα

δεν χρειαζετγ καποιος απο τους φιλους μου κατι απο τα παραπανω μιας και ευτυχως ειναι εξυπνοι... και δεν σχολιαζουν οτι να νε απλα για να γραψουν κατι...
οσο για τις οθονες υγρων κρυσταλλων αφου εισαι γνωστης και εχεις και iphone κριμα κιολας θα επρεπε να ξερεις οτι σε καμια apple συσκευη δεν εχω συναντηση κατι τετοιο μιας και εχω διαφορες συσκευες apple και καμια δεν μου παρουσιαζει κατι τετοιο... οσο και αν πατησω το τζαμακι τους και οχι την οθονη τους....
επειδη το παιζεις και εξυπνος ριξε και καμια ματια εδω μαζι με τα ποπ κορν που τρως να μαθεις και τιποτα...

αν ανηκεις στην κατηγορια τον κοροιδων που απλα δινουν 740 ευρω και να παρουσιαζει κατι αντοιστιχω στην οθονη τουυς σαν να ειναι καποιο φθηνιαρικο κινητο τψν 200 ευρω τοτε οκ μαλλον γνωριζεις πολλα για τις ''οθονες υγρων κρυσταλλων'' και αν γνωριζες και καλυτερα οταν το κανεις αυτο σε καποια οθονη lcd η tv δεν συγκρινεται το τζαμι του iphone που υποτιθεαι ειναι ποιο χοντρο και ανθεκτικο και δεν ειναι καποιο ειδους πλαστικο να πιεζεται τοσο ευκολα... σαν αυτα απο τις οθονες που ειναι απλα ενα λεπτο πλαστικο ....
οποτε συνεχισε να τρως τα ποπ κορν σου ....

Στο πρώτο μήνυμα σου κύριε σινεφίλ γράφεις αυτά που είναι τονισμένα και υπογραμμισμένα και στο δεύτερο ποσταρεις

ένα βίντεο που απλά ακουμπάει την οθόνη και το κάνει.Μόλις καταλάβεις τη διαφορά των δυο ίσως καταλάβεις και τι σου λεω εγω.

τι λες ρε συ? γιαυτο δεν καταλαβενα ειδα εδειχνες μαυρο και λεω στο ενδιαμεσο θα πηρε αλλο ........
δεν τη παλευουν καθολου ε?

Και είναι από το Cork αυτό όχι από Vodafone...Και το προηγούμενο του εκείνοι το είχαν στείλει,να πεις οτι δεν ήξεραν τι είχα...Που είσαι Steve...

#1072   zlife

zlife

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/12/2012 - 00:34

εεε? μα τι λες δεν ακουμπαει πιεζειιιι την οθονη βρες forum kαι θα δεις τι γραφουν... οταν πιεζεις την οθονη γινεται αυτο........
οχι απλα ακουμπωντας την...


. This time around, the issues are a bit more mysterious. Some iPhone 5, for example, show an odd bubble effect when their users press the screen too hard. Others report that their screens are flickering and are blurry in some areas.

It’s not clear how widespread these issues are, but a number of videos that demonstrate these problems have now popped up on YouTube


#1073   paristhess

paristhess

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/12/2012 - 15:47

Καλημερα σας και καλη χρονια!εχω αγορασει το iphone 5 16 gb μαυρο απο apple store λονδινου,και μετα απο 1 μηνα χρησης παρουσιαστηκε προβλημα στο καλωδιο φορτισης..το οποιο για να φορτισει το κινητο πρεπει να το τραβαω προς τα αριστερα γιατι αλλιως δεν κανει επαφη?μπορω να το αντικαταστησω στην ελλαδα και αν ναι ποΥ??ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ?

#1074   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/12/2012 - 20:36


Ενώ συνεχίζει να ξεπουλά στην αμερικανική αγορά

To iPhone 5 ξεφτίζει (τον μύθο της Apple)

Αναρτημένη εικόνα
Το παράπονο πολλών καταναλωτών ότι το iPhone 5 αρχίζει να δείχνει πολύ γρήγορα σκοροφαγωμένο, από το ξέφτισμα της βαφής του αλουμίνιου –κάτι που γίνεται πιο γρήγορα ορατό στις μαύρες συσκευές, σκιάζει τον μύθο του smartphone που άλλαξε για πάντα τα δεδομένα στον κόσμο των φορητών συσκευών επικοινωνίας. Ενα πρόβλημα που είχε διαπιστωθεί ήδη από τις πρώτες ημέρες κυκλοφορίας του νέου iPhone, προκάλεσε την αναθεώρηση των ελέγχων ποιότητας στις γραμμές παραγωγής -με αποτέλεσμα το βίαιο ξέσπασμα των Κινέζων εργατών σε τουλάχιστον δυο περιπτώσεις, αλλά δεν φαίνεται να έχει ακόμη βρει τη λύση του.

Αυτό, βέβαια, δεν φρενάρει τις πωλήσεις του, ειδικά στη χριστουγεννιάτικη αγορά των ΗΠΑ, αν και κάποιοι αναλυτές έχουν ήδη αναθεωρήσει τις εκτιμήσεις τους για τις αποστολές των επόμενων μηνών και η Apple πιθανολογείται ότι έχει αναπροσαρμόσει τις παραγγελίες της προς τα εργοστάσια της Ασίας.

Παρόλο αυτά και σύμφωνα με στοιχεία της Kantar Worldpanel ComTec, η εταιρεία από το Κουπερτίνο απολαμβάνει το τρίμηνο Σεπτεμβρίου-Νοεμβρίου το υψηλότερο μερίδιο της ιστορίας της στην αμερικανική αγορά των smartphones, με 53,3% επί των πωλήσεων νέων συσκευών. Το γεγονός συνδυάζεται βέβαια με την κυκλοφορία του iPhone 5 στις 21 Σεπτεμβρίου, καθώς η πλήρως ανασχεδιασμένη έκδοσή του έδωσε στην Apple την επιπλέον ώθηση.

Αντίθετα στην Ευρώπη, στο ίδιο διάστημα, οι συσκευές με Android αύξησαν το προβάδισμά τους με 61% από 51,8% πριν από έναν χρόνο. Σύμφωνα με τα στοιχεία από τις πέντε μεγαλύτερες ευρωπαϊκές αγορές, η Samsung κρατά σταθερά την πρώτη θέση, με 44,3% επί των πωλήσεων νέων smartphones, η Apple ακολουθεί σε απόσταση με μερίδιο 25,3%, ενώ HTC, Sony και Nokia (με τα Windows Phone) διαγκωνίζονται για την τρίτη θέση.

Πηγή: protothema.gr



#1075   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 26/12/2012 - 20:42

Καλημερα σας και καλη χρονια!εχω αγορασει το iphone 5 16 gb μαυρο απο apple store λονδινου,και μετα απο 1 μηνα χρησης παρουσιαστηκε προβλημα στο καλωδιο φορτισης..το οποιο για να φορτισει το κινητο πρεπει να το τραβαω προς τα αριστερα γιατι αλλιως δεν κανει επαφη?μπορω να το αντικαταστησω στην ελλαδα και αν ναι ποΥ??ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ?

να το πας istorm κολωνακι. δεν ξερω αν καλυπτονται τα καλωδια..θα μας πεις αν πας τι εγινε?

#1076   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/12/2012 - 20:59

Ενώ συνεχίζει να ξεπουλά στην αμερικανική αγορά
To iPhone 5 ξεφτίζει (τον μύθο της Apple)

Αναρτημένη εικόνα
Το παράπονο πολλών καταναλωτών ότι το iPhone 5 αρχίζει να δείχνει πολύ γρήγορα σκοροφαγωμένο, από το ξέφτισμα της βαφής του αλουμίνιου –κάτι που γίνεται πιο γρήγορα ορατό στις μαύρες συσκευές, σκιάζει τον μύθο του smartphone που άλλαξε για πάντα τα δεδομένα στον κόσμο των φορητών συσκευών επικοινωνίας. Ενα πρόβλημα που είχε διαπιστωθεί ήδη από τις πρώτες ημέρες κυκλοφορίας του νέου iPhone, προκάλεσε την αναθεώρηση των ελέγχων ποιότητας στις γραμμές παραγωγής -με αποτέλεσμα το βίαιο ξέσπασμα των Κινέζων εργατών σε τουλάχιστον δυο περιπτώσεις, αλλά δεν φαίνεται να έχει ακόμη βρει τη λύση του.

Αυτό, βέβαια, δεν φρενάρει τις πωλήσεις του, ειδικά στη χριστουγεννιάτικη αγορά των ΗΠΑ, αν και κάποιοι αναλυτές έχουν ήδη αναθεωρήσει τις εκτιμήσεις τους για τις αποστολές των επόμενων μηνών και η Apple πιθανολογείται ότι έχει αναπροσαρμόσει τις παραγγελίες της προς τα εργοστάσια της Ασίας.

Παρόλο αυτά και σύμφωνα με στοιχεία της Kantar Worldpanel ComTec, η εταιρεία από το Κουπερτίνο απολαμβάνει το τρίμηνο Σεπτεμβρίου-Νοεμβρίου το υψηλότερο μερίδιο της ιστορίας της στην αμερικανική αγορά των smartphones, με 53,3% επί των πωλήσεων νέων συσκευών. Το γεγονός συνδυάζεται βέβαια με την κυκλοφορία του iPhone 5 στις 21 Σεπτεμβρίου, καθώς η πλήρως ανασχεδιασμένη έκδοσή του έδωσε στην Apple την επιπλέον ώθηση.

Αντίθετα στην Ευρώπη, στο ίδιο διάστημα, οι συσκευές με Android αύξησαν το προβάδισμά τους με 61% από 51,8% πριν από έναν χρόνο. Σύμφωνα με τα στοιχεία από τις πέντε μεγαλύτερες ευρωπαϊκές αγορές, η Samsung κρατά σταθερά την πρώτη θέση, με 44,3% επί των πωλήσεων νέων smartphones, η Apple ακολουθεί σε απόσταση με μερίδιο 25,3%, ενώ HTC, Sony και Nokia (με τα Windows Phone) διαγκωνίζονται για την τρίτη θέση.

Πηγή: protothema.gr



μήπως μήπως λέω είναι ένα καμουφλαζ το βάψιμο...οεο

#1077   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 26/12/2012 - 21:07

Ενώ συνεχίζει να ξεπουλά στην αμερικανική αγορά
To iPhone 5 ξεφτίζει (τον μύθο της Apple)

Αναρτημένη εικόνα
Το παράπονο πολλών καταναλωτών ότι το iPhone 5 αρχίζει να δείχνει πολύ γρήγορα σκοροφαγωμένο, από το ξέφτισμα της βαφής του αλουμίνιου –κάτι που γίνεται πιο γρήγορα ορατό στις μαύρες συσκευές, σκιάζει τον μύθο του smartphone που άλλαξε για πάντα τα δεδομένα στον κόσμο των φορητών συσκευών επικοινωνίας. Ενα πρόβλημα που είχε διαπιστωθεί ήδη από τις πρώτες ημέρες κυκλοφορίας του νέου iPhone, προκάλεσε την αναθεώρηση των ελέγχων ποιότητας στις γραμμές παραγωγής -με αποτέλεσμα το βίαιο ξέσπασμα των Κινέζων εργατών σε τουλάχιστον δυο περιπτώσεις, αλλά δεν φαίνεται να έχει ακόμη βρει τη λύση του.

Αυτό, βέβαια, δεν φρενάρει τις πωλήσεις του, ειδικά στη χριστουγεννιάτικη αγορά των ΗΠΑ, αν και κάποιοι αναλυτές έχουν ήδη αναθεωρήσει τις εκτιμήσεις τους για τις αποστολές των επόμενων μηνών και η Apple πιθανολογείται ότι έχει αναπροσαρμόσει τις παραγγελίες της προς τα εργοστάσια της Ασίας.

Παρόλο αυτά και σύμφωνα με στοιχεία της Kantar Worldpanel ComTec, η εταιρεία από το Κουπερτίνο απολαμβάνει το τρίμηνο Σεπτεμβρίου-Νοεμβρίου το υψηλότερο μερίδιο της ιστορίας της στην αμερικανική αγορά των smartphones, με 53,3% επί των πωλήσεων νέων συσκευών. Το γεγονός συνδυάζεται βέβαια με την κυκλοφορία του iPhone 5 στις 21 Σεπτεμβρίου, καθώς η πλήρως ανασχεδιασμένη έκδοσή του έδωσε στην Apple την επιπλέον ώθηση.

Αντίθετα στην Ευρώπη, στο ίδιο διάστημα, οι συσκευές με Android αύξησαν το προβάδισμά τους με 61% από 51,8% πριν από έναν χρόνο. Σύμφωνα με τα στοιχεία από τις πέντε μεγαλύτερες ευρωπαϊκές αγορές, η Samsung κρατά σταθερά την πρώτη θέση, με 44,3% επί των πωλήσεων νέων smartphones, η Apple ακολουθεί σε απόσταση με μερίδιο 25,3%, ενώ HTC, Sony και Nokia (με τα Windows Phone) διαγκωνίζονται για την τρίτη θέση.

Πηγή: protothema.gr


φιλε μου εχω ipod νανο μαυρο 3rd gen, εχει ξεβαψει αναλογα..δε μου κανε καμμια εντυπωση ουτε παραπονεθηκα αφου γνωριζα οτι οταν το πεταω στο σακιδιο μου, στην τσεπη μου και στο συρταρι μου χωρις καμμια θηκη θα γινοταν ετσι..ειναι απλη λογικη..οτι μαυρη μεταλλικη συσκευη και να ειχα εχει ξεβαψει και εχει γδαρθει με ελλειψη θηκης(μιλαμε για ολα τα τοπ μοντελα παλια της νοκια απο 8810 ως 8800 sirocco οτι εβγαινε καθε χρονο)..αυτο γιατι να μην ξεβαψει? τοτε δεν παραπονεθηκα..δε τα το κανα και τωρα..απο εκει και περα ειναι περιττο να αναφερω οτι το κινητο σου το εχεις παντα σε θηκη επειδη σε ενδιαφερει..αν δε σε ενδιαφερει δε του βαζεις θηκη και δεν παραπονεισαι για ζημιες. η μονη καρτα της apple για μενα πανω στο θεμα ειναι οτι καποιες συσκευες ηταν out of the box με γρατζουνιες(και εγιναν αμεσες αντικαταστασεις). η μονη ηλεκρονικη συσκευη που ειχα μαυρη και δεν ξεβαψε ποτε και δεν ειχα και θηκη ηταν το 8910i, γιατι ηταν απο τιτανιο και ηταν μαυρο το κραμα και ειχε τιμη στα 800 ευρω το 2003. λοιπον, πολλοι φιλοι και γνωστοι ειχαν τοτε ολες αυτες τις συσκευε που προανεφερας..γεματες γρατζουνιες και παραμορφωσεις στο σασι τους..ολοι λεγαν ποσο απερισκεπτοι ηταν και δεν ειχαν βαλει μια θηκη...τωρα ξαφνικα εγινε προβλημα αυτο? δεν υπερασπιζομαι την apple αλλα νομιζω οτι αυτο πλεον με τα τοοοσα πολλα προβληματα ειναι παραμυθια, υπερβολες και προσπαθειες για να γυρισει ο κοσμος στον ανταγωνισμο της apple, δε λεω οτι δεν υπηρχαν προβληματα και sw και hw..οπως εχουν σχεδον ολα τα νεα κινητα στην αρχη..και πχ το 8310 που ειχα ειχε προβλημα, εκανε restarts, το 8850 δεν ειχε σημα, το 8210 μετα απο λιγο καιρο χαλαρωνε η οθονη με τα express on covers και επρεπε να παιρνεις καινουριο cover καθε λιγο και κτλ...το Ν900 που ειχα ως και εναμησι χρονο απ την κυκλοφορια του ειχε προβληματα..με ραδιο, με οθονες, με recovery mode, με το mailbox που καθε φορα το app σου κατεβαζε ολο το mailbox απ την αρχη..δε φτοιαχτηκε ποτε...το omnia της samsung lag απ την πρωτη μερα(μιλαμε για 600ευρω συσκευη πριν 4 χρονια?)...η αποκρηση της οθονης αστεια...το galaxy s προβληματα ατελειωτα με το file system που δε φτοιαχτηκαν απλα ποτε...(το πασιγνωστο lag που ειχε και εχει..)την ελαττωματικη παρτιδα που δεν εμπαινε σε service mode(μιλαμε για ολες τις συσκευες που πουληθηκαν εκτως απ την πρωτη φουρνια!!!!)..κανεις δε ειπε τιποτα και ξαφνικα ολα τα ΜΜΕ ασχολουνται με το ξεθωριασμα (που ειναι φυσιολογικοτατο και παλιο προβλημα σε ολες τις συσκευες τσεπης) αν δε το προσεχεις? εγω προσωπικα πηρα τελικα λευκο(απ το φοβο που μου δημιουργησαν τετοιτα χαζα αρθρα κλπ ενω στην πορεια μεχρι που προσπαθησα να γδαρω μαυρα demo και δε γινεται), δεν εχει κανενα μα κανενα προβλημα. ειναι το πιο καλο iphone που ειχα. σε επαφη με iphone ηρθα πρωτη φορα με το iphone 4 το οποιο πηρα οταν το αντικατεστησα με το galaxy s που ειχα...ειδα τοτε πραγματικα πως ηταν οτι καλυτερο εχω χρησιμοποιησει και μου κανε τη ζωη πιο ευκολη, καθε χρονο βγαζει κατι καλυτερο απ αυτο που ειχα την περασμενη χρονια...ειμαι ευτυχισμενος..τετοια ποστς μου φαινονται γελοια.

#1078   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/12/2012 - 21:12

εγώ πάντως παιδιά έχω μαύρο 5αρι απο τις 30 Νοεμβρίου χωρίς θηκη και χωρίς ζελατίνα ...
το κινητό δεν έχει πάθει τίποτα και το βάζω και μέσα σε τσέπες και όλα τι να πω

#1079   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 26/12/2012 - 21:31

εγώ πάντως παιδιά έχω μαύρο 5αρι απο τις 30 Νοεμβρίου χωρίς θηκη και χωρίς ζελατίνα ...
το κινητό δεν έχει πάθει τίποτα και το βάζω και μέσα σε τσέπες και όλα τι να πω

Πες αν το περιμενες αυτο με αυτα που διάβαζες ...

#1080   thomasko7

thomasko7

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 26/12/2012 - 21:33

εγω έχω το 5αρι σε μαύρο ενός μήνα κ κάτι..το βάζω στη τσέπη του παντελονιου μου μόνο χωρίς θήκη.Δυστυχώς κ στις 4 πλευρές το κινητό αρχίζει να χει μικ´ρα ή μεγάλα σημαδακια...θήκη δε βάζω μιας κ απο τους κυριότερους λόγους που χω πάρει ολα τα μηλόφωνα ειναι η απίστευτη ομορφιά τους...αν υπήρχε εταιρια με περίπου τόσ ομορφο τηλεφωνο θα χα μπει σε σκέψεις αγοράς του...ελα όμως που η apple παίζει μόνο της...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες