Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

iPhone 5s με κίτρινη (θερμή) οθόνη.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
292 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#211   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 05/03/2014 - 16:56

Ωραίος!! Ευχαριστωω!! :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#212   Saega

Saega

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:16

Λοιπόν να σας πω κι εγώ τι πιστεύω μιας και διαβάζω το νήμα από την αρχή του. Αγόρασα πρόσφατα Iphone 5s για μένα, τον αδερφό μου, την κοπέλα του και έναν φίλο μας, σύνολο 4. Και τα 4 έχουν την ίδια ακριβώς οθόνη. Σε σχέση με το 4s που είχα πριν, όντως είδα μικρή διαφορά προς το θερμότερο θα μπορούσα να πω. Δίπλα σε ένα 4άρι και ένα 5άρι πραγματικά η διαφορά είναι πολύ μεγάλη, ΑΛΛΑ αυτό δεν σημαίνει ότι τα προηγούμενα ήταν 100% σωστά στην απόχρωση του λευκού. Επειδή τυχαίνει να είμαι κάτοχος monitor H-IPS panel στον υπολογιστή μου, βάζοντας ένα λευκό φόντο είδα ότι πιο κοντά είναι τα 5s στο λευκό και τολμώ να πω ότι τα παλιά "μπλέδιζαν" αρκετά. Μην αγχώνεστε κάποιοι ότι έχετε κίτρινη οθόνη εάν δεν δείτε κάτι άλλο να το συγκρίνετε. Μην χάνουμε λοιπόν τα όρια του λευκού, με οτιδήποτε άλλο έχουμε στο μυαλό μας και προς Θεού για να μην παρεξηγηθώ, δεν αναφέρομαι σε πραγματικά προβληματικές οθόνες που όντως είναι κίτρινες, τις λεγόμενες "κατουρημένες".



#213   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:18

Λοιπόν. Απλά να ενημερώσω και δεν μπαίνω στην διαδικασία να απαντήσω μιας και όπως είπαμε ο καθένας έχει τον δικό του χαρακτήρα και μπορεί να δέχεται και να αποδέχεται ότι θέλει εκείνος.

Να ενημερώσω και να διορθώσω απλά κάποιους ότι όλα τα ανακατασκευασμένα έχουν μπροστά και πίσω ζελατίνα σαν αυτή όταν το παίρνεις καινούργιο. Οπότε μην σας πει κανένας ότι δεν έχουν ζελατίνες τα ανακατασκευασμένα. Ακόμα να πω ότι τα ανακατασκευασμένα πρέπει να είναι όπως τα καινούργια και η ζελατίνα να είναι καλά τοποθετημένη και όχι σαν να την έχει σηκώσει κάποιος και να έχει πιάσει σκόνες από κάτω μιας και το άνοιξα την πόρτα και φύσηξε βοριάς από το σπασμένο στο τζάμι δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα και απόρησε και ο ίδιος ο εκπρόσωπος της apple με αυτό το πράγμα.

Όσο αφορά την δική μου περίπτωση... Δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτώ - αποδεχτώ το ότι κάποιος μπορεί να μου πασάρει ότι σαβούρα έχει σε ότι χάλια κατάσταση το δίνει. Εγώ δεν το δέχομαι και ας ταλαιπωρούμε τώρα (μιας και είναι ταλαιπωρία όλη η διαδικασία). Αφού λοιπόν πήγα πάλι στην infoquest είπα ότι άλλη συσκευή δεν θέλω και δεν μπορώ να μπαίνω σε μια τέτοια διαδικασία συνέχεια. Μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω από αυτό που κάνουν και το σέβομαι απόλυτα και το καταλαβαίνω μιας και είναι απλά σέρβις και τίποτα παραπάνω. Μου είπαν να επικοινωνήσω πλέον με την apple και τους ζήτησα να πάρω από εκεί γιατί 0800 από το κινητό δεν γίνεται. Πήρα λοιπόν και ενημέρωσα ότι είναι η τρίτη συσκευή που αλλάζω και ότι την βρήκα και στην κατάσταση με την ζελατίνα (για το οποίο και απόρησε μιας και είχα απόλυτο δίκιο). Για να μην σας τα πολυλογώ επειδή η συσκευή είναι από Αμερική δεν μπορούν να κάνουν τίποτα παραπάνω από το να μου αλλάζουν τις συσκευές. Οτιδήποτε άλλο και να ζητήσω θα πρέπει να πάω στην Αμερική. Δηλαδή για τα Αμερικάνικα τηλέφωνα η μοίρα τους είναι τα ανακατασκευασμένα και ο θεός βοηθός. Μου ζήτησε να αλλάξω και 4η συσκευή και να διευκρινίσω να πει το service σε αυτούς που θα στείλουν την συσκευή, να ελεγχθεί να μην έχει το πρόβλημα αυτό (ότι να'ναι). Άνοιξε πλέον case με το συγκεκριμένο θέμα επίσημα στην apple και προώθησε τα παράπονά μου για μειωμένη ποιότητα στα τηλέφωνά τους! Μπορεί να μην κερδίσω τίποτα από όλα αυτά. Μπορεί να αλλάξω 100 συσκευές όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω. Ξέρω όμως ότι τώρα πλέον υπάρχει κάπου στα αρχεία τους ένας δυσαρεστημένος καταναλωτής και αυτό μετράει. Όταν γίνουν πολλοί τότε μπορεί να αλλάξει κάτι. Εγώ το "καθήκον" μου το έκανα. Και το λέω γιατί και 100 συσκευές να αλλάξετε αν δεν ανοίξετε case στην apple και αν δεν προωθήσετε την δυσαρέσκειά σας σαν καταναλωτές δεν το μαθαίνουν ποτέ και νομίζουν ότι όλα είναι καλά. Και αυτό που σας το λέω ισχύει γιατί και ο ίδιος μου είπε ότι αυτό ισχύει. Εγώ λοιπόν (μιας και ήμουν ήδη στο κατάστημα) έδωσα να μου αλλάξουν την συσκευή για 1 ακόμα φορά και θα μιλήσω με τον φίλο μου που μένει μόνιμα Αμερική να μου κάνει την εξυπηρέτηση και αν και η 4η συσκευή είναι έτσι, τότε να του το στείλω και να πάρει τα λεφτά πίσω. Έκανα σφάλμα που δεν το άνοιξα επιτόπου τότε και να μου το άλλαζαν. Μαθαίνουμε από τα λάθη όμως...


Τελευταία επεξεργασία από: gtferrari, 05/03/2014 - 17:23


#214   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:26

παιδες ξερει καποιος κανενα tweak για επιδιορθωση κολλημενου πιξελ;

#215   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:27

 Μπορεί να μην κερδίσω τίποτα από όλα αυτά. Μπορεί να αλλάξω 100 συσκευές όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω. Ξέρω όμως ότι τώρα πλέον υπάρχει κάπου στα αρχεία τους ένας δυσαρεστημένος καταναλωτής και αυτό μετράει. Όταν γίνουν πολλοί τότε μπορεί να αλλάξει κάτι. 

Απόλυτα σωστή αυτή η φράση



#216   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:30

η δικη μου εμπειρια λεει οτι ολα μα ολα τα τηλεφωνα ειτε ειναι samsung ειτε ειναι apple ειτε οτιδηποτε εχουν καποιο θεματακι!παιδια ξεκολληστε και χαρειτε τα τηλεφωνα σας!μην τρεχεται στα σερβις για ψιλου πηδημα!για οθονες κτλ!ειναι αστειο!σκεφτειτε τι κανετε!δινετε ενα σκασμο λεφτα και τρεχετε στα σερβις!δεν υπαρχει τελεια συσκευη παρτε το χαμπαρι!!ακουστε με και δε θα χασετε!φιλικα προς ολους!

#217   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:40

Λοιπόν. Απλά να ενημερώσω και δεν μπαίνω στην διαδικασία να απαντήσω μιας και όπως είπαμε ο καθένας έχει τον δικό του χαρακτήρα και μπορεί να δέχεται και να αποδέχεται ότι θέλει εκείνος.

Να ενημερώσω και να διορθώσω απλά κάποιους ότι όλα τα ανακατασκευασμένα έχουν μπροστά και πίσω ζελατίνα σαν αυτή όταν το παίρνεις καινούργιο. Οπότε μην σας πει κανένας ότι δεν έχουν ζελατίνες τα ανακατασκευασμένα. Ακόμα να πω ότι τα ανακατασκευασμένα πρέπει να είναι όπως τα καινούργια και η ζελατίνα να είναι καλά τοποθετημένη και όχι σαν να την έχει σηκώσει κάποιος και να έχει πιάσει σκόνες από κάτω μιας και το άνοιξα την πόρτα και φύσηξε βοριάς από το σπασμένο στο τζάμι δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα και απόρησε και ο ίδιος ο εκπρόσωπος της apple με αυτό το πράγμα.

Όσο αφορά την δική μου περίπτωση... Δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτώ - αποδεχτώ το ότι κάποιος μπορεί να μου πασάρει ότι σαβούρα έχει σε ότι χάλια κατάσταση το δίνει. Εγώ δεν το δέχομαι και ας ταλαιπωρούμε τώρα (μιας και είναι ταλαιπωρία όλη η διαδικασία). Αφού λοιπόν πήγα πάλι στην infoquest είπα ότι άλλη συσκευή δεν θέλω και δεν μπορώ να μπαίνω σε μια τέτοια διαδικασία συνέχεια. Μου είπαν ότι δεν μπορούν να κάνουν κάτι παραπάνω από αυτό που κάνουν και το σέβομαι απόλυτα και το καταλαβαίνω μιας και είναι απλά σέρβις και τίποτα παραπάνω. Μου είπαν να επικοινωνήσω πλέον με την apple και τους ζήτησα να πάρω από εκεί γιατί 0800 από το κινητό δεν γίνεται. Πήρα λοιπόν και ενημέρωσα ότι είναι η τρίτη συσκευή που αλλάζω και ότι την βρήκα και στην κατάσταση με την ζελατίνα (για το οποίο και απόρησε μιας και είχα απόλυτο δίκιο). Για να μην σας τα πολυλογώ επειδή η συσκευή είναι από Αμερική δεν μπορούν να κάνουν τίποτα παραπάνω από το να μου αλλάζουν τις συσκευές. Οτιδήποτε άλλο και να ζητήσω θα πρέπει να πάω στην Αμερική. Δηλαδή για τα Αμερικάνικα τηλέφωνα η μοίρα τους είναι τα ανακατασκευασμένα και ο θεός βοηθός. Μου ζήτησε να αλλάξω και 4η συσκευή και να διευκρινίσω να πει το service σε αυτούς που θα στείλουν την συσκευή, να ελεγχθεί να μην έχει το πρόβλημα αυτό (ότι να'ναι). Άνοιξε πλέον case με το συγκεκριμένο θέμα επίσημα στην apple και προώθησε τα παράπονά μου για μειωμένη ποιότητα στα τηλέφωνά τους! Μπορεί να μην κερδίσω τίποτα από όλα αυτά. Μπορεί να αλλάξω 100 συσκευές όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω. Ξέρω όμως ότι τώρα πλέον υπάρχει κάπου στα αρχεία τους ένας δυσαρεστημένος καταναλωτής και αυτό μετράει. Όταν γίνουν πολλοί τότε μπορεί να αλλάξει κάτι. Εγώ το "καθήκον" μου το έκανα. Και το λέω γιατί και 100 συσκευές να αλλάξετε αν δεν ανοίξετε case στην apple και αν δεν προωθήσετε την δυσαρέσκειά σας σαν καταναλωτές δεν το μαθαίνουν ποτέ και νομίζουν ότι όλα είναι καλά. Και αυτό που σας το λέω ισχύει γιατί και ο ίδιος μου είπε ότι αυτό ισχύει. Εγώ λοιπόν (μιας και ήμουν ήδη στο κατάστημα) έδωσα να μου αλλάξουν την συσκευή για 1 ακόμα φορά και θα μιλήσω με τον φίλο μου που μένει μόνιμα Αμερική να μου κάνει την εξυπηρέτηση και αν και η 4η συσκευή είναι έτσι, τότε να του το στείλω και να πάρει τα λεφτά πίσω. Έκανα σφάλμα που δεν το άνοιξα επιτόπου τότε και να μου το άλλαζαν. Μαθαίνουμε από τα λάθη όμως...

 

 

αλλαξε απλα εταιρεια.

εισαι δυσαρεστημενος.

δεν εχεις το κινητο στα χερια σου.

στο ειπα οτι κουτας δεν θα παρεις ΠΟΤΕ!ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!ναι φιλε μου καλε συμφουριτη,μην τσατιζεσαι αλλα ακομη και αμερικη να πας θα παρεις μαντεψε....ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ...

ναι και εκει τετοια δινουν...αληθεια..

εν συνεχεια διακρινω μια επιμονη-εμονη να λες οτι εμεις δεχομαστε και εσυ δεν δεχεσαι και εισαι ο τιμωρος των ''κατουρημενων οθονων'' της apple....και οτι θα τους κυνηγησεις....

μαντεψε...και παλι...εισαι ενος κοκκος σκονης που απλα μπηκε στο κινητο...και τι κανουν;;;;το ανακατασκευαζουν!

δλδ τσαμπα χτυπιεσαι και χαλας την ζαχαρενια σου.

ο batman-superman-spiderman και ολοι οι avengers ειναι στην marvel...οποτε αναψε το φως πες καλημερα...και ξυπνα.

κουραστηκα να διαβαζω ολοκληρα κατεβατα περι τελειας λευκης οθονης και περι τελειων συσκευων!!!

και εγω ειμαι ο απολυτος ψειρας-σπασικλας και ψαχνω το παραμικρο.αλλα δεν εχει νοημα.

δεν γνωριζω την ηλικια σου αλλα πιθανον να εχεις χρονο για να τρεχεις infoquest καθε μερα...αλλα υπαρχουν σημαντικοτερα προβληματα.

αν δεν μπορεις με το συγκεκριμενο κινητο πουλησε το και παρε μια αλλη εταιρεια.

απλα...τοσο απλα.


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#218   Saega

Saega

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:42

παιδες ξερει καποιος κανενα tweak για επιδιορθωση κολλημενου πιξελ;

Είσαι σε λάθος θρεντ αλλά θα σε βοηθήσω λέγοντας να ψάξεις στο Youtube βιντεάκια πολύωρα για τέτοιες καταστάσεις. Αλλάζουν πολλά χρώματα με διαφορετικούς ρυθμούς. Κάποιους τους έχει βοηθήσει, κάποιους πάλι όχι.



#219   lalakos

lalakos

    iPH Enthousiast

  • 371 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:45

το εχω κανει αυτο φιλε! αποτελεσμα γιοκ!τεσπα thx να σαι καλα!

#220   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/03/2014 - 17:54

παιδες ξερει καποιος κανενα tweak για επιδιορθωση κολλημενου πιξελ;


Η Μονή εφαρμογή που δουλεύει είναι να το πας για αντικατάσταση αν έχεις εγγύηση

#221   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.454 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 05/03/2014 - 18:08

το εχω κανει αυτο φιλε! αποτελεσμα γιοκ!τεσπα thx να σαι καλα!

Μάλλον θα πρέπει να μείνεις με το καμμένο pixel,μιας και που να τρέχεις τώρα στα service...



#222   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/03/2014 - 18:11

αλλαξε απλα εταιρεια.
εισαι δυσαρεστημενος.
δεν εχεις το κινητο στα χερια σου.
στο ειπα οτι κουτας δεν θα παρεις ΠΟΤΕ!ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!ναι φιλε μου καλε συμφουριτη,μην τσατιζεσαι αλλα ακομη και αμερικη να πας θα παρεις μαντεψε....ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ...
ναι και εκει τετοια δινουν...αληθεια..
εν συνεχεια διακρινω μια επιμονη-εμονη να λες οτι εμεις δεχομαστε και εσυ δεν δεχεσαι και εισαι ο τιμωρος των ''κατουρημενων οθονων'' της apple....και οτι θα τους κυνηγησεις....
μαντεψε...και παλι...εισαι ενος κοκκος σκονης που απλα μπηκε στο κινητο...και τι κανουν;;;;το ανακατασκευαζουν!
δλδ τσαμπα χτυπιεσαι και χαλας την ζαχαρενια σου.
ο batman-superman-spiderman και ολοι οι avengers ειναι στην marvel...οποτε αναψε το φως πες καλημερα...και ξυπνα.
κουραστηκα να διαβαζω ολοκληρα κατεβατα περι τελειας λευκης οθονης και περι τελειων συσκευων!!!
και εγω ειμαι ο απολυτος ψειρας-σπασικλας και ψαχνω το παραμικρο.αλλα δεν εχει νοημα.
δεν γνωριζω την ηλικια σου αλλα πιθανον να εχεις χρονο για να τρεχεις infoquest καθε μερα...αλλα υπαρχουν σημαντικοτερα προβληματα.
αν δεν μπορεις με το συγκεκριμενο κινητο πουλησε το και παρε μια αλλη εταιρεια.
απλα...τοσο απλα.

Πες τα ρε στεβοοοο, προφανώς ειναι πιτσιρικάς κ όπως όλοι σ αυτή την ηλικία είμαστε κομμουνιστές κ νομίζουμε ότι μπορούμε να αλλάξουμε τον κόσμο , πεταλούδες κ τέτοιες παπαριες που λένε στις παρουσιάσεις...;)

Φίλε μια χαρά ήταν το κινητό σου κ πηγές το χαραμησες με ανακατασκευασμένο/μεταχειρισμένο που είχε βλάβη κ το επέστρεψε ο άλλος, του βαλαν 2 ζελατινες κ το πασάρουν πάλι...

#223   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 05/03/2014 - 18:18

αλλαξε απλα εταιρεια.

εισαι δυσαρεστημενος.

δεν εχεις το κινητο στα χερια σου.

στο ειπα οτι κουτας δεν θα παρεις ΠΟΤΕ!ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!ναι φιλε μου καλε συμφουριτη,μην τσατιζεσαι αλλα ακομη και αμερικη να πας θα παρεις μαντεψε....ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ...

ναι και εκει τετοια δινουν...αληθεια..

εν συνεχεια διακρινω μια επιμονη-εμονη να λες οτι εμεις δεχομαστε και εσυ δεν δεχεσαι και εισαι ο τιμωρος των ''κατουρημενων οθονων'' της apple....και οτι θα τους κυνηγησεις....

μαντεψε...και παλι...εισαι ενος κοκκος σκονης που απλα μπηκε στο κινητο...και τι κανουν;;;;το ανακατασκευαζουν!

δλδ τσαμπα χτυπιεσαι και χαλας την ζαχαρενια σου.

ο batman-superman-spiderman και ολοι οι avengers ειναι στην marvel...οποτε αναψε το φως πες καλημερα...και ξυπνα.

κουραστηκα να διαβαζω ολοκληρα κατεβατα περι τελειας λευκης οθονης και περι τελειων συσκευων!!!

και εγω ειμαι ο απολυτος ψειρας-σπασικλας και ψαχνω το παραμικρο.αλλα δεν εχει νοημα.

δεν γνωριζω την ηλικια σου αλλα πιθανον να εχεις χρονο για να τρεχεις infoquest καθε μερα...αλλα υπαρχουν σημαντικοτερα προβληματα.

αν δεν μπορεις με το συγκεκριμενο κινητο πουλησε το και παρε μια αλλη εταιρεια.

απλα...τοσο απλα.

Ούτε τιμωρός είμαι αλλά ούτε δέχομαι ότι μου πασάρουν. Είμαι ένας κόκκος σκόνης όπως λες. Τι θα γίνει αν όμως γίνουν πολλοί? Και τι θα γίνει αν σηκωθεί θύελλα? Είμαι 33 χρονών και όχι πιτσιρικάς απλά έτυχε να έχω άδεια αυτές τις 2 εβδομάδες. Ούτε κομμουνιστής είμαι. Το χειρότερο ξέρεις πιο είναι? Το να έχεις δίκιο και οι άλλοι να σου λένε βούλωσε το φάε ότι σου πασάρουν... Κρίμα... Για αυτό και μας αξίζει ότι τραβάμε. Είτε σαν καταναλωτές είτε σαν πολίτες. Στον κόσμο που εσύ θέλεις να ζεις εγώ δεν χωράω! Και θα σου έλεγα εσένα να ξυπνήσεις γιατί όπως και να το κάνουμε... έχεις και δικαιώματα! Και αν βαρέθηκες να διαβάζεις μπορείς απλά να αδιαφορήσεις όπως αδιαφορείς και για άλλα πράγματα στην ζωή σου... Το έχεις συνηθίσει μάλλον.


Τελευταία επεξεργασία από: gtferrari, 05/03/2014 - 18:19


#224   gtferrari

gtferrari

    iPH Enthousiast

  • 388 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 05/03/2014 - 18:24

παιδες ξερει καποιος κανενα tweak για επιδιορθωση κολλημενου πιξελ;

Όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω που να τρέχει τώρα! Ζήσε με χαρά το τηλέφωνο σου. Μπορεί να σου τύχει χειρότερο. Άσε που θα είναι και ανακατασκευασμένο μιας και τέλειο τηλέφωνο δεν υπάρχει! Τι να σου κάνει 1 pixel μέσα στα εκατομμύρια??? Είσαι ελληνάρας και εσύ!!! Όλα τέλεια τα θέλεις!



#225   KostasKor

KostasKor

    iPH Contributor

  • 1.896 μηνύματα
  • Twitter:@kostasspil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 05/03/2014 - 18:26

Σιγα ενα pixel ειναι..



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες