Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο This topic is locked
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 01:15

Ναι δεν το διάβασα σωστά γιατι ήμουν αφηρημένος!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 01:17

Ελπίζω να μη μιλάς σοβαρά, που μου λες να σου εξηγήσω γιατί το ανακατασκευασμένα δεν είναι ιδιο με το καινούργιο....

 

 

Nsxbass σου παραθέτω τοπικ τεχνικού

http://www.iphonehel...m/topic/121035-περί-iphone-refurbished-ανακατασκευασμένα-iphone-τι-ισχύει-τελικά/

Κρίμα γιατι σαν mod έπρεπε να το ξέρεις και να λύνεις ΕΣΥ απορίες ΑΛΛΩΝ

Σου μιλάω ΑΠΟΛΥΤΑ σοβαρά.

 

Όσο για το τόπικ του Παναγιώτη, για διάβασε πως κλείνει:

 

 

Έτσι, συνήθως δεν έχουν κάποιο πρόβλημα τα ανακατασκευασμένα.

 

Επίσης για πες μου σε ποιό σημείο λέει ότι είναι υποδεέστερα των καινούριων...

 

Εγώ προσωπικά μετά από όλο αυτό θέτω εαυτόν ενώπιον admin και moderators και είμαι προετοιμασμένος να κριθώ για τις επιλογές μου και την ελλειπή προσφορά προς τα μέλη...

 

 

Αν παρατήρησες σε υποστήριξε......το απαράδεκτος δεν ήταν για σένα.....

Διάνα έπεσες...



#138   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1,166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 01:23

Αλλο η βοήθεια και άλλο η "ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ"
Τλπ κάνε ότι σε φωτίσει Δημήτρη!!!Ελπιζω να πήρες μερικές γνώμες.....

Ναι απολυτως..!

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#139   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 01:30

Σου μιλάω ΑΠΟΛΥΤΑ σοβαρά.

Όσο για το τόπικ του Παναγιώτη, για διάβασε πως κλείνει:

Επίσης για πες μου σε ποιό σημείο λέει ότι είναι υποδεέστερα των καινούριων...

Εγώ προσωπικά μετά από όλο αυτό θέτω εαυτόν ενώπιον admin και moderators και είμαι προετοιμασμένος να κριθώ για τις επιλογές μου και την ελλειπή προσφορά προς τα μέλη...


Διάνα έπεσες...

Βασικά εκτός από τροπο που κλείνει εγώ μένω στο ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ μπορεί να μην έχουν πρόβλημα αλλα καινούργια δεν είναι άμα έχεις δώσει 739€ φίλε μου και σου στραβώσει όχι γιατί το έβαλες στην πίσω τσέπη και έκατσε αλλα γιατί είναι ευπαθείς μόνο και μόνο στην χρήση καινούργιο πρέπει να δίνει όχι ανακατασκευασμένο.....εσυ πήρες μόνο το κομμάτι που σε ενδιαφέρει για τελείωσε την πρόταση να δεις τι λέει παρακάτω....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 17/12/2014 - 01:35.

Knowledge Is Power


#140   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 01:30

Μην πας να δικαιολογηθείς ρε μάστορα!!!!το ότι δεν έχουν κάποιο πρόβλημα τα ανακατασκευασμένα δε Τα κανει ισάξια με τα της κούτας!!!Αν ήταν έτσι όλοι θα παίρναμε ένα καινούργιο χρυσοπληρωμένο Και μετά από δύο μέρες θα το πηγαίναμε πίσω για να πάρουμε ενα ανακατασκευασμένο σύμφωνα με τα δικά σου λόγια
Το τι θα κάνεις εσύ με τη διοίκηση του Φόρουμ αυτό δεν αφορά εμένα και όσον αφορά αν το παλικάρι παραπάνω που του είπες οτι έπεσε Διάνα ας μου πει εμένα ο άλλος Γιατί είμαι απαράδεκτος

Τελευταία επεξεργασία από: christosfazer, 17/12/2014 - 01:33.


#141   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 01:32

Αυτούσιο όπως το λέει:Έτσι, συνήθως δεν έχουν κάποιο πρόβλημα τα ανακατασκευασμένα,απλά δεν ισχύει αυτή η καραμέλα του 2πλο-3πλο ελεγμένο, και τα παρουσιάζουν λες και είναι καλύτερο και απο καινούριο.

Knowledge Is Power


#142   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 02:08

Βασικά εκτός από τροπο που κλείνει εγώ μένω στο ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ μπορεί να μην έχουν πρόβλημα αλλα καινούργια δεν είναι άμα έχεις δώσει 739€ φίλε μου και σου στραβώσει όχι γιατί το έβαλες στην πίσω τσέπη και έκατσε αλλα γιατί είναι ευπαθείς μόνο και μόνο στην χρήση καινούργιο πρέπει να δίνει όχι ανακατασκευασμένο.....εσυ πήρες μόνο το κομμάτι που σε ενδιαφέρει για τελείωσε την πρόταση να δεις τι λέει παρακάτω....

Παρακάτω λέει απλά ότι δεν είναι καλύτερα. Έγραψα εγώ πουθενά κάτι τέτοιο ή λέει ότι είναι χειρότερα?

 

Μην πας να δικαιολογηθείς ρε μάστορα!!!!το ότι δεν έχουν κάποιο πρόβλημα τα ανακατασκευασμένα δε Τα κανει ισάξια με τα της κούτας!!!Αν ήταν έτσι όλοι θα παίρναμε ένα καινούργιο χρυσοπληρωμένο Και μετά από δύο μέρες θα το πηγαίναμε πίσω για να πάρουμε ενα ανακατασκευασμένο σύμφωνα με τα δικά σου λόγια
Το τι θα κάνεις εσύ με τη διοίκηση του Φόρουμ αυτό δεν αφορά εμένα και όσον αφορά αν το παλικάρι παραπάνω που του είπες οτι έπεσε Διάνα ας μου πει εμένα ο άλλος Γιατί είμαι απαράδεκτος

ΓΙΑΤΙ δεν είναι ισάξια δε μας λες όμως ρε "μάστορα"...

 

Αν έχει πρόβλημα το καινούριο που παίρνεις, σου δίνουν ένα άλλο με ολοκαίνουρια οθόνη μπαταρία και σασί και είσαι κύριος.

 

Πουθενά δεν υπάρχει γραμμένο ότι τα ανακατασκευασμένα υστερούν σε κάτι από τα καινούρια.

 

ΠΟΥΘΕΝΑ.

 

Εγώ δεν είπα ότι είναι καλύτερα.

 

Θέλετε να μην παίρνετε ανακατασκευασμένο? Ας γυρίσει η Apple σε λογικές όλων των άλλων εταιρειών που απλά κάνουν επισκευές.

 

Να σου στραβώσει και να σου πει no problem, θα αλλάξω σασί. Και να έχεις μία τέτοια επισκευή να την κάνει ο χ/ψ τεχνικός του service σε ένας Θεός ξέρει πόσο χρόνο.

 

Όσο για το διάνα, ειλικρινά δε θα ασχοληθώ...



#143   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 02:14

Ρε φίλε μην μας λες ό,τι θέλεις ζητάς από μένα να σου εξηγήσω για ποιο λόγο Δεν είναι το ίδιο;;;;αυτά τα λέει ο τεχνικός...Εμενα μπορείς να με πεις απλά Φερέφωνο στα λόγια του τεχνικού.... Για οποιαδήποτε απορία Ρωτάς το συγκεκριμένο τεχνικό που έκανε το τόπικ
Εγώ σαν Χρήστος Το μόνο πράγμα που μπορώ να σου εξηγήσω και να σε βοηθήσω είναι τι ανεμογεννήτρια να βάλεις στο οικόπεδο σου η τι φωτοβολταϊκά Η να σου φτιάξω μια ηλεκτρολογική εγκατάσταση....
Φιλικά....

#144   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 02:15

[quote name="nsxbass" post="1661182" timestamp="1418774896

Όσο για το διάνα, ειλικρινά δε θα ασχοληθώ...[/quote]

Και να μην ασχοληθείς στενοχώρια μου ρε κορώνα

#145   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16,726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2014 - 02:22

Ξέρεις κι απο ροτβαϊλερ μην αυτό- υποβαθμίζεσαι. Μετριοφροσύνη για τους μετριους..

Αναρτημένη εικόνα


#146   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 02:32

Αστείος....

#147   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:10

Ρε φίλε μην μας λες ό,τι θέλεις ζητάς από μένα να σου εξηγήσω για ποιο λόγο Δεν είναι το ίδιο;;;;αυτά τα λέει ο τεχνικός...Εμενα μπορείς να με πεις απλά Φερέφωνο στα λόγια του τεχνικού.... Για οποιαδήποτε απορία Ρωτάς το συγκεκριμένο τεχνικό που έκανε το τόπικ
Εγώ σαν Χρήστος Το μόνο πράγμα που μπορώ να σου εξηγήσω και να σε βοηθήσω είναι τι ανεμογεννήτρια να βάλεις στο οικόπεδο σου η τι φωτοβολταϊκά Η να σου φτιάξω μια ηλεκτρολογική εγκατάσταση....
Φιλικά....

Φαντάσου δηλαδή και να μην έγραφε ο τεχνικός στο τόπικ του ξεκάθαρα ότι τα ανακατασκευασμένα δεν είναι υποδεέστερα "κορώνα"...



#148   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:16

Παρακάτω λέει απλά ότι δεν είναι καλύτερα. Έγραψα εγώ πουθενά κάτι τέτοιο ή λέει ότι είναι χειρότερα?

ΓΙΑΤΙ δεν είναι ισάξια δε μας λες όμως ρε "μάστορα"...

Αν έχει πρόβλημα το καινούριο που παίρνεις, σου δίνουν ένα άλλο με ολοκαίνουρια οθόνη μπαταρία και σασί και είσαι κύριος.

Πουθενά δεν υπάρχει γραμμένο ότι τα ανακατασκευασμένα υστερούν σε κάτι από τα καινούρια.

ΠΟΥΘΕΝΑ.

Εγώ δεν είπα ότι είναι καλύτερα.

Θέλετε να μην παίρνετε ανακατασκευασμένο? Ας γυρίσει η Apple σε λογικές όλων των άλλων εταιρειών που απλά κάνουν επισκευές.

Να σου στραβώσει και να σου πει no problem, θα αλλάξω σασί. Και να έχεις μία τέτοια επισκευή να την κάνει ο χ/ψ τεχνικός του service σε ένας Θεός ξέρει πόσο χρόνο.

Όσο για το διάνα, ειλικρινά δε θα ασχοληθώ...

Το οτι λέει οτι μπορεί να ζεστενουν παραπάνω ή οτι πήραν ένα κινητό κούτα και ένα ανακατασκευή με ίδιο σε set up και το ανακατασκευασμένο σε ορισμένες περιπτώσεις ήταν πιο αργό δεν είναι θέμα;Ωραία έχει καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μητρική μήπως διάβασες τι γίνεται που είναι λάθος;Γιατι να πάρω κάτι που έχει ξαναπεράσει η μητρική του την ίδια διαδικασία σαν να ήταν καινούργιο και βάζουν διπλή ποσότητα καλαι πάνω από την εποξη και να ζεστενει ή να είναι πιο αργό κατα επιλογή ανα ανακατασκευασμένο αν ήθελα έπαιζα τζόκερ αν θα μου τύχη ή όχι το προβληματικό ανακατασκευασμένο....

Knowledge Is Power


#149   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:42

giphy.gif


@CaLi@


#150   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:43

Κοιτά καλά κάνουν και σε έχουν mod ετςι και αλλιώς και όσοι υπηρετούν το νόμο σε όλα τα επίπεδα στρατός αστυνομία κλπ κλπ δεν είναι και όλοι τέλειοι η δουλειά του mod είναι να βοηθάει αλλα να επαναφέρει και την τάξη αν έχει ξεφύγει κάτι χωρίς να σημαίνει οτι είναι και σωστοί αυτοί που αποδίδουν "δικαιοσύνη" και επειδή αναφέρθηκες σε "άλλες" εταιρείες χρόνια παίρνω apple και θα συνεχίσω για πολλά ακόμα αλλα μην λένε οτι θελουμε κιόλας.....όντως το οτι είναι ένα κινητό πιο αργό ή ζεστενει δεν είναι θέμα αρκεί να έχουμε καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μάλιστα....κοιτά τι μαθαίνεις......όχι τίποτα άλλο υπάρχουν και παιδιά που δεν ξέρουν και σας έχουν και ως συμβούλους....κρίμα....

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες