Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 4 ψήφοι

Iphone6 εχει στραβωσει?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο This topic is locked
222 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   christosfazer

christosfazer

    iPH Contributor

  • PipPipPipPipPipPip
  • 1,618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:49

Φαντάσου δηλαδή και να μην έγραφε ο τεχνικός στο τόπικ του ξεκάθαρα ότι τα ανακατασκευασμένα δεν είναι υποδεέστερα "κορώνα"...

Εισαι πολυ αστειος ρε φιλαρακο αλλα κουρασες.....



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:50

Το οτι λέει οτι μπορεί να ζεστενουν παραπάνω ή οτι πήραν ένα κινητό κούτα και ένα ανακατασκευή με ίδιο σε set up και το ανακατασκευασμένο σε ορισμένες περιπτώσεις ήταν πιο αργό δεν είναι θέμα;Ωραία έχει καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μητρική μήπως διάβασες τι γίνεται που είναι λάθος;Γιατι να πάρω κάτι που έχει ξαναπεράσει η μητρική του την ίδια διαδικασία σαν να ήταν καινούργιο και βάζουν διπλή ποσότητα καλαι πάνω από την εποξη και να ζεστενει ή να είναι πιο αργό κατα επιλογή ανα ανακατασκευασμένο αν ήθελα έπαιζα τζόκερ αν θα μου τύχη ή όχι το προβληματικό ανακατασκευασμένο....

Έλα να μάθουμε ανάγνωση. Λέει ότι ΜΠΟΡΕΙ. Επίσης λέει ότι δεν είναι ο κανόνας.

 

Θες να μετρήσουμε πόσα κινητά "κούτα" έχουν θέματα? Τζόκερ μπορείς να παίξεις και με τα σφραγισμένα.

 

 

Κοιτά καλά κάνουν και σε έχουν mod ετςι και αλλιώς και όσοι υπηρετούν το νόμο σε όλα τα επίπεδα στρατός αστυνομία κλπ κλπ δεν είναι και όλοι τέλειοι η δουλειά του mod είναι να βοηθάει αλλα να επαναφέρει και την τάξη αν έχει ξεφύγει κάτι χωρίς να σημαίνει οτι είναι και σωστοί αυτοί που αποδίδουν "δικαιοσύνη" και επειδή αναφέρθηκες σε "άλλες" εταιρείες χρόνια παίρνω apple και θα συνεχίσω για πολλά ακόμα αλλα μην λένε οτι θελουμε κιόλας.....όντως το οτι είναι ένα κινητό πιο αργό ή ζεστενει δεν είναι θέμα αρκεί να έχουμε καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μάλιστα....κοιτά τι μαθαίνεις......όχι τίποτα άλλο υπάρχουν και παιδιά που δεν ξέρουν και σας έχουν και ως συμβούλους....κρίμα....

 

Ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ που με ανακήρυξες κυβερνο-μπάτσο και με την άδειά σου μπορώ απρόσκοπτα να συνεχίσω το έργο της κυβερνο-καταστολής.

 

Από την άλλη βδομάδα που θα πάρω και 2 αύρες να δείτε τα ωραία!

 

Αντί για warning θα σας πετάω νερό από τις webcam.

 

Επιμένεις να πιστεύεις ότι ΟΛΑ τα κινητά ανακατασκευής έχουν θέμα.

 

Προτιμάς να πληρώσεις 750 και αν έχει ελάττωμα να κάτσεις με το ελάττωμα, παρά να πάρεις ανακατασκευασμένο υπό τον φόβο ΜΗΠΩΣ και σου βγει στραβό.

 

Στην τελική σε αυτήν την περίπτωση έδωσες 750 και έχεις κάτι χαλασμένο. End of story.



#153   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9,378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:51

Εισαι πολυ αστειος ρε φιλαρακο αλλα κουρασες.....

Και "ρε" και "φιλαράκο" και "κορώνα"?

 



#154   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/12/2014 - 03:52

Κοιτά καλά κάνουν και σε έχουν mod ετςι και αλλιώς και όσοι υπηρετούν το νόμο σε όλα τα επίπεδα στρατός αστυνομία κλπ κλπ δεν είναι και όλοι τέλειοι η δουλειά του mod είναι να βοηθάει αλλα να επαναφέρει και την τάξη αν έχει ξεφύγει κάτι χωρίς να σημαίνει οτι είναι και σωστοί αυτοί που αποδίδουν "δικαιοσύνη" και επειδή αναφέρθηκες σε "άλλες" εταιρείες χρόνια παίρνω apple και θα συνεχίσω για πολλά ακόμα αλλα μην λένε οτι θελουμε κιόλας.....όντως το οτι είναι ένα κινητό πιο αργό ή ζεστενει δεν είναι θέμα αρκεί να έχουμε καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μάλιστα....κοιτά τι μαθαίνεις......όχι τίποτα άλλο υπάρχουν και παιδιά που δεν ξέρουν και σας έχουν και ως συμβούλους....κρίμα....

Είχα στην κατοχή μου πολλά ανακατασκευασμένα από την Apple, αυτό που λέτε με το θέμα ζέστης η αργό και ότι άλλο που δεν ξέρω, μήπως είναι τυχαίο?

 

Κανένα δεν μου παρουσίασε τέτοιες καταστάσεις, μάλιστα έχω ακόμα το 5 το οποίο το λειτουργώ και είναι ανακατασκευασμένο και έχει βγει σκυλί  και λειτουργεί άψογα 1.5 χρόνο τώρα...

 

Γιατί τρώγεστε δεν έχω καταλάβει αφού ότι και να γίνει αν πρέπει να το αλλάξεις αναγκαστικά στην εγγύηση παίρνεις ανακατασκευασμένο, με την εγγύηση και πάλι της Apple, αν δεις πως έχει τέτοια συμπτώματα, το πας πίσω και πάλι από την αρχή.. Η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν μου παρουσίασαν τέτοια προβλήματα τα ανακατασκευασμένα.. Το μόνο πρόβλημα που βρήκα σε ένα  5S ήταν πως το γυαλί δεν είχε κολλήσει σωστά στο σασί και έτριζε, το πήγα πίσω και πήρα άλλο...


@CaLi@


#155   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 04:08

Έλα να μάθουμε ανάγνωση. Λέει ότι ΜΠΟΡΕΙ. Επίσης λέει ότι δεν είναι ο κανόνας.

Θες να μετρήσουμε πόσα κινητά "κούτα" έχουν θέματα? Τζόκερ μπορείς να παίξεις και με τα σφραγισμένα.



Ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ που με ανακήρυξες κυβερνο-μπάτσο και με την άδειά σου μπορώ απρόσκοπτα να συνεχίσω το έργο της κυβερνο-καταστολής.

Από την άλλη βδομάδα που θα πάρω και 2 αύρες να δείτε τα ωραία!

Αντί για warning θα σας πετάω νερό από τις webcam.

Επιμένεις να πιστεύεις ότι ΟΛΑ τα κινητά ανακατασκευής έχουν θέμα.

Προτιμάς να πληρώσεις 750 και αν έχει ελάττωμα να κάτσεις με το ελάττωμα, παρά να πάρεις ανακατασκευασμένο υπό τον φόβο ΜΗΠΩΣ και σου βγει στραβό.

Στην τελική σε αυτήν την περίπτωση έδωσες 750 και έχεις κάτι χαλασμένο. End of story.

Να μάθουμε ανάγνωση;Ειπα οτι τα ανακατασκευασμένο ορισμένα εξού και το τζόκερ που ειπα το ΟΛΑ εσυ το έβαλες ποιος πρέπει να μάθει ανάγνωση;;;;

Knowledge Is Power


#156   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 04:17

Είχα στην κατοχή μου πολλά ανακατασκευασμένα από την Apple, αυτό που λέτε με το θέμα ζέστης η αργό και ότι άλλο που δεν ξέρω, μήπως είναι τυχαίο?

Κανένα δεν μου παρουσίασε τέτοιες καταστάσεις, μάλιστα έχω ακόμα το 5 το οποίο το λειτουργώ και είναι ανακατασκευασμένο και έχει βγει σκυλί και λειτουργεί άψογα 1.5 χρόνο τώρα...

Γιατί τρώγεστε δεν έχω καταλάβει αφού ότι και να γίνει αν πρέπει να το αλλάξεις αναγκαστικά στην εγγύηση παίρνεις ανακατασκευασμένο, με την εγγύηση και πάλι της Apple, αν δεις πως έχει τέτοια συμπτώματα, το πας πίσω και πάλι από την αρχή.. Η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν μου παρουσίασαν τέτοια προβλήματα τα ανακατασκευασμένα.. Το μόνο πρόβλημα που βρήκα σε ένα 5S ήταν πως το γυαλί δεν είχε κολλήσει σωστά στο σασί και έτριζε, το πήγα πίσω και πήρα άλλο...

Φίλε μου εγώ δεν τρώγομαι απλα εγώ αναφέρω τι λέει ο τεχνικός του φόρουμ που και αυτός ένα απλό μέλος είναι με γνώσεις πάνω στο αντικείμενο και είπε ΟΡΙΣΜΕΝΑ όχι ΟΛΑ όπως λέει ο mod οτι ειπα ποιο πάνω ευτυχώς τα γραμμένα μένουν.....αυτή η πρόταση μου λέει πουθενά για ΟΛΑ:και να ζεστενει ή να είναι πιο αργό κατα επιλογή ανα ανακατασκευασμένο αν ήθελα έπαιζα τζόκερ αν θα μου τύχη ή όχι το προβληματικό ανακατασκευασμένο....

Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 17/12/2014 - 04:19.

Knowledge Is Power


#157   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/12/2014 - 04:26

Φίλε μου εγώ δεν τρώγομαι απλα εγώ αναφέρω τι λέει ο τεχνικός του φόρουμ που και αυτός ένα απλό μέλος είναι με γνώσεις πάνω στο αντικείμενο και είπε ΟΡΙΣΜΕΝΑ όχι ΟΛΑ όπως λέει ο mod οτι ειπα ποιο πάνω ευτυχώς τα γραμμένα μένουν.....αυτή η πρόταση μου λέει πουθενά για ΟΛΑ:και να ζεστενει ή να είναι πιο αργό κατα επιλογή ανα ανακατασκευασμένο αν ήθελα έπαιζα τζόκερ αν θα μου τύχη ή όχι το προβληματικό ανακατασκευασμένο....

Δηλαδή επειδή παρουσιάστηκε αυτό το φαινόμενο σε αυτά τα κινητά, τα βγάλαμε άχρηστα.. Όπως έχετε δει όλοι το βγάζεις από το κουτί το ολοκαίνουργιό και μπορεί να έχει τα χίλια δυο προβλήματα..

 

Άρα αυτή η κουβέντα αδίκως γίνεται γιατί και πάλι έχουμε δει τα ανακατασκευασμένα να βγαίνουν πιο καλά από το αρχικό που αγοράσαμε..

 

Όπως παίζει να σου βγει ελαττωματικό η αρχική σου αγορά, άλλο τόσο παίζει να σου βγει και το ανακατασκευασμένο.. Συσκευές είναι και πολλά μπορεί να τύχουν.. Εγώ πάντως και τα 2 τα έχω στην ίδια μοίρα από την εμπειρία που έχω και από τις 2 συσκευές! Και μάλιστα όπως έγραψα και παραπάνω το ανακατασκευασμένο μου πάει στον 1.5 χρόνο λειτουργίας και το αρχικό δεν έβγαλε ούτε 6 μήνες..


@CaLi@


#158   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 04:34

Δηλαδή επειδή παρουσιάστηκε αυτό το φαινόμενο σε αυτά τα κινητά, τα βγάλαμε άχρηστα.. Όπως έχετε δει όλοι το βγάζεις από το κουτί το ολοκαίνουργιό και μπορεί να έχει τα χίλια δυο προβλήματα..

Άρα αυτή η κουβέντα αδίκως γίνεται γιατί και πάλι έχουμε δει τα ανακατασκευασμένα να βγαίνουν πιο καλά από το αρχικό που αγοράσαμε..

Όπως παίζει να σου βγει ελαττωματικό η αρχική σου αγορά, άλλο τόσο παίζει να σου βγει και το ανακατασκευασμένο.. Συσκευές είναι και πολλά μπορεί να τύχουν.. Εγώ πάντως και τα 2 τα έχω στην ίδια μοίρα από την εμπειρία που έχω και από τις 2 συσκευές! Και μάλιστα όπως έγραψα και παραπάνω το ανακατασκευασμένο μου πάει στον 1.5 χρόνο λειτουργίας και το αρχικό δεν έβγαλε ούτε 6 μήνες..

Και συνεχίζεται ακόμα.....εγώ σταματάω εδώ όταν λέω ΟΡΙΣΜΕΝΑ και ακόμα λες τα έβγαλα άχρηστα δεν έχω να πω κάτι άλλο....

Knowledge Is Power


#159   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 04:47

Έλα να μάθουμε ανάγνωση. Λέει ότι ΜΠΟΡΕΙ. Επίσης λέει ότι δεν είναι ο κανόνας.

Θες να μετρήσουμε πόσα κινητά "κούτα" έχουν θέματα? Τζόκερ μπορείς να παίξεις και με τα σφραγισμένα.



Ευχαριστώ ΠΑΡΑ πολύ που με ανακήρυξες κυβερνο-μπάτσο και με την άδειά σου μπορώ απρόσκοπτα να συνεχίσω το έργο της κυβερνο-καταστολής.

Από την άλλη βδομάδα που θα πάρω και 2 αύρες να δείτε τα ωραία!

Αντί για warning θα σας πετάω νερό από τις webcam.

Επιμένεις να πιστεύεις ότι ΟΛΑ τα κινητά ανακατασκευής έχουν θέμα.

Προτιμάς να πληρώσεις 750 και αν έχει ελάττωμα να κάτσεις με το ελάττωμα, παρά να πάρεις ανακατασκευασμένο υπό τον φόβο ΜΗΠΩΣ και σου βγει στραβό.

Στην τελική σε αυτήν την περίπτωση έδωσες 750 και έχεις κάτι χαλασμένο. End of story.

Πάντως αν εγώ είχα ειρωνικό ύφος θα είχα φάει warning ο mod ποτέ εκεί κολλάει η "αστυνομία".....

Knowledge Is Power


#160   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5,457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/12/2014 - 05:49

Και συνεχίζεται ακόμα.....εγώ σταματάω εδώ όταν λέω ΟΡΙΣΜΕΝΑ και ακόμα λες τα έβγαλα άχρηστα δεν έχω να πω κάτι άλλο....

Μα δεν μιλάω για εσένα συγκεκριμένα, γενικότερα στην κουβέντα που έχει αναπτυχθεί κατάλαβα πως τα ανακατασκευασμένα έχουν προβλήματα, και απλά λέω πως όπως έχουν όλες οι συσκευές έτσι έχουν και αυτές πιθανά ελαττώματα.


@CaLi@


#161   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2,579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/12/2014 - 10:23

ρε παιδια τι τρώγεστε? στα εργοστασια μετα τον ελεγχο καποιες συσκευες πανε για πακεταρησμα και καποιες σε ζελατινα στο ραφι για ανακατασκευασμενα... τα ιδια τηλεφωνα ειναι! ιδιους ελεγχους εχουν περασει. τωρα αν καποιο ανακατασκευασμενο βγαζει ελλατομα θα τυχει, δεν σημαινει οτι ειναι υποδεέστερο. και καλυτερα σε ενα προβλημα να περνεις νεα συσκευη παρα να σου φτιαχνουν την παλια


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#162   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 14:13

Μα δεν μιλάω για εσένα συγκεκριμένα, γενικότερα στην κουβέντα που έχει αναπτυχθεί κατάλαβα πως τα ανακατασκευασμένα έχουν προβλήματα, και απλά λέω πως όπως έχουν όλες οι συσκευές έτσι έχουν και αυτές πιθανά ελαττώματα.

Οκ τότε συγνώμη πάω πάσο αν αναφέρεσαι γενικά.....

Knowledge Is Power


#163   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4,323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 17/12/2014 - 14:29

Δεν υπάρχει η έννοια τεχνικός του φόρουμ...Δηλαδή αν κάποιος έχει ένα πτυχίο και έχει φτιάξει 500 iphone μετά έχει το αλάνθαστο? Και ποιος σου είπε ότι η άποψη του τεχνικού είναΙ η σωστή? και αμερόληπτη? Τι όφελος έχει ένας τεχνικός όταν εσύ για να αλλάξεις μπαταρία το πάς στο service και σου δίνουν άλλο άψογο ανακατασκευασμένο με ΑΛΛΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΓΓΥΗΣΗ, και χάνει ένα εύκολο 50αρικο??? Ξυπνάτε ορισμένοι και μη τρώτε κουτόχορτο...Αν εμφάνιζε μια παγκόσμια μελέτη και έλεγε ότι στα 100000 ανακατασκευασμένα το 30% βγάζει πρόβλημα να το δεχτώ, αλλα απο εκεί και πέρα είναι προσωπικές απόψεις... Ο φίλος στο τόπικ το τηλ δε το έβαλε στη τζέπη, αλλα του έδωσε πουλάδες, και ο άλλος ο πονηρός ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ...Βάλτο μια θήκη και μετά απο 2 χρόνια πάντο για να πάρεις ανακατασκευασμένο....Μπράβο ρε μάγκα ωραίος είσαι, έτσι να κάνεις στη ζωή σου, μια ζωή στην αρπαχτή, ε ρε Γερμανό που θέλεται ορισμένοι...



#164   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16,726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 17/12/2014 - 14:50

Κοιτά καλά κάνουν και σε έχουν mod ετςι και αλλιώς και όσοι υπηρετούν το νόμο σε όλα τα επίπεδα στρατός αστυνομία κλπ κλπ δεν είναι και όλοι τέλειοι η δουλειά του mod είναι να βοηθάει αλλα να επαναφέρει και την τάξη αν έχει ξεφύγει κάτι χωρίς να σημαίνει οτι είναι και σωστοί αυτοί που αποδίδουν "δικαιοσύνη" και επειδή αναφέρθηκες σε "άλλες" εταιρείες χρόνια παίρνω apple και θα συνεχίσω για πολλά ακόμα αλλα μην λένε οτι θελουμε κιόλας.....όντως το οτι είναι ένα κινητό πιο αργό ή ζεστενει δεν είναι θέμα αρκεί να έχουμε καινούργια μπαταρία σασί και οθόνη...μάλιστα....κοιτά τι μαθαίνεις......όχι τίποτα άλλο υπάρχουν και παιδιά που δεν ξέρουν και σας έχουν και ως συμβούλους....κρίμα....

Σε λίγες μέρες σε συνέχεια αυτού του άρθρου-> http://www.tokoulour...ter-than-yours/

 

θα δημοσιεύσω (στο κουλούρι)10 απλά βήματα να γίνεις mod στο iPH και να ελέγξεις τον κόσμο του διαδικτύου στην Ελλάδα. Επόμενο βήμα θα είναι να δημοσιεύσω και για το macrumors και να γίνεις πλανητάρχης.

Stay tuned.

 


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 17/12/2014 - 14:51.

Αναρτημένη εικόνα


#165   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3,421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 17/12/2014 - 14:59

Σε λίγες μέρες σε συνέχεια αυτού του άρθρου-> http://www.tokoulour...ter-than-yours/

 

θα δημοσιεύσω (στο κουλούρι)10 απλά βήματα να γίνεις mod στο iPH και να ελέγξεις τον κόσμο του διαδικτύου στην Ελλάδα. Επόμενο βήμα θα είναι να δημοσιεύσω και για το macrumors και να γίνεις πλανητάρχης.

Stay tuned.

 

και συνεχιζεις την ειρωνια;Μπραβο σου μια χαρα επιπεδο εχεις και δεν χανεις ευκαιρια να το δειχνεις με την ανοχη αυτων που σε εχουν κανει mod....και λεω παλι για τετοια συμπεριφορα εγω θα ετρωγα ποινη εσυ οχι.....


Τελευταία επεξεργασία από: daskalakispavlos, 17/12/2014 - 15:02.

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες